SM Caen Francie - SM Caen - Zprávy

Preview: SM Caen - Grenoble Foot 38

Dva sousedé v tabulce, deváté Caen a osmý Grenoble, týmy, které spolu vedly bitvy většinou v Ligue 2, na sebe narazí v devátém kole. Domácí chtějí hlavně svou nepříjemnou bilanci na Stade Michel d'Ornano s Grenoble konečně přerušit.

Olympique Marseille - SM Caen 2:1

Marseille doma zvítězila 2:1 a v neúplné tabulce ztrácí na vedoucí Lyon pouhé tři body. Domácí tým šel do vedení hned ve druhé minutě zásluhou Ben Arfy. Caen srovnalo ve dvacáté minutě Savidanem, ale rozhodnutí měl na kopačkách po hodině hry Niang, který Marseille vystřelil tři body. Dvacet minut před koncem byl vyloučen domácí Ziani.

Preview: Olympique Marseille - SM Caen

Napravit zaváhání z minulého týdne budou chtít fotbalisté Marseille proti Caen. Svěřenci kouče Geretse totiž jen remizovali v Le Mans a vedoucí Lyon se jim po sedmi kolech vzdálil už na rozdíl šesti bodů.

SM Caen - FC Nantes 3:0

Caen díky třem brankám z prvního poločasu rozhodlo o svém vítězství nad oslabeným Nantes, které tak zůstává na předposledním místě.

Preview: SM Caen - FC Nantes

Průměrné Caen na svém hřišti v sobotu přivítá nováčka soutěže z Nantes. Narozdíl od Caen, které se pohybuje v klidném středu tabulky, musí Nantes bojovat o každý bodík. Ani to ale zatím nestačí a tým ze západu Francie je tak prozatím až na předposledním, devatenáctém místě.

FC Lorient - SM Caen 1:1

Lorient se ve vyrovnaném duelu s Caen ujal v první půli vedení, ale díky brance Deroina pět minut před koncem nakonec vedení ztratil.

Preview: FC Lorient - SM Caen

Fotbalisté Lorientu získali během pěti kol pouhé čtyři body a krčí se ve spodních patrech tabulky. V sobotu večer přivítají svěřenci kouče Gourcuffa na svém stadionu hráče Caen a pokusí se o první letošní výhru před domácím publikem.

Krize Saint-Etienne pokračuje

Špatný start do sezony zažívá ambiciózní Saint-Etienne. Svou mizernou formu potvrdilo i dnes proti SM Caen, když prohrálo 0:2.

Preview: SM Caen - AS Saint-Étienne

Do nedělního zápasu mezi Caen a Saint-Etienne bude moci zasáhnout nová akvizice hostujícího celku – ceněný belgický útočník Kevin Mirallas. Pravděpodobně dokonce nastoupí v základní sestavě, útočníkům se totiž vůbec nedaří, když ve čtyřech utkáních vstřelili pouze dva góly.

SM Caen - Paris Saint-Germain 0:1

Brzký gól hostujícího útočníka Hoaraua prakticky rozhodl celý zápas Caen s PSG. Pařížané si tak připsali druhou výhru v sezoně a pokračují v solidním rozjezdu.

Preview: SM Caen - Paris Saint-Germain

Pařížané mají pro sobotní střetnutí jediný cíl, oplatit domácím fotbalistům potupnou porážku ze závěru minulé sezóny, kdy je hráči Caen s přehledem smetli 3:0.

AS Monaco - SM Caen 1:1

Remízu přineslo měření sil mezi knížecím klubem z Monaka a fotbalisty Caen. Domácí tým od začátku druhé půle vedl zásluhou Nimaniho. Nešťastníkem utkání se stal domácí Leko, který si patnáct minut před koncem vstřelil vlastní branku a "zajistil" hostům bod.

Preview: AS Monaco - SM Caen

Neusnout na vavřínech a pokračovat v dobrých výkonech z úvodu sezóny, s takovým cílem budou vstupovat fotbalisté Monaka k sobotnímu utkání proti Caen.

SM Caen - Valenciennes FC 3:1

Steve Savidan vstřelil jednu branku svému bývalému zaměstnavateli a podílel se na vítězství Caen nad Valenciennes 3:1. Do sítě se také trefili Florentin a Eluchans. Za hosty pouze korigoval stav Slovák Šebo.

Preview: SM Caen - Valenciennes FC

Premiéru před domácími fanoušky si odbude Caen, jeho soupeřem bude Valenciennes. Oba týmy začaly sezonu rozdílně. Caen prohrálo na půdě vicemistra Bordeaux 1:2, kdežto Valenciennes doma zdolalo těsně Saint-Étienne 1:0.