Montpellier HSC Francie - Montpellier HSC - Zprávy

Montpellier HSC - Paris Saint-Germain 1:1

Nováček soutěže Montpellier nezačal sezónu špatně, hned v prvním kole vybojoval před vlastním publikem bod za remízu 1:1 s PSG. Hosty poslal do vedení dvacet minut před koncem hry Giuly, hrdinou domácích se stal Spahič, který ve čtvrté minutě nastavení vyrovnal na konečných 1:1.

Preview: Montpellier HSC - Paris Saint-Germain

Paris má před novou sezónou jasný cíl. Chce se s jistotou dostat do evropských pohárů, ze kterých loni po posledním kole vypadl. Pomoci má k tomu nový francouzský trenér Antoine Kombouaré, který přišel z konkurenčního Valenciennes a nahradil odcházejícího Paula Le Guena. Hned v úvodním kole narazí na nevyzpytatelného nováčka z Montpellieru, který bude mít velkou chuť do hry, a favorizovaný celek tak bude muset předvést stoprocentní výkon.