Montpellier HSC Francie - Montpellier HSC - Zprávy

Preview: Toulouse FC - Montpellier HSC

Zajímavý souboj se odehraje i v Toulouse, kam přijede ambiciózní celek z Montpellieru. Zatímco domácí se v soutěži trápí a v průběhu týdne je navíc čeká rozhodující duel Evropské ligy, hosté si naopak užívají horních pater tabulky.

Montpellier HSC - Le Mans UC 72 2:1

Montpellier se alespoň do nedělních zápasů vyhoupl na druhé místo tabulky za vedoucí Bordeaux. Před vlastními fanoušky slavil již šestou výhru, když porazil Le Mans 2:1 rozhodujícím gólem Compana ze 73. minuty. Mizérie hostů pokračuje, dál jsou bezmocně v sestupovém pásmu a na ligovou výhru čekají osm zápas v řadě.

Montpellier hraje s Le Mans

Přestože Montpellier je na tom letos daleko lépe než Le Mans, nechce nováček soutěže po téměř dvoutýdenní pauze nic podcenit. UC 72 naopak doufá v další úspěšný týden.

Montpellier porazil Lille 2:0 a opět se přiblížil pohárům

Montpellier se po reprezentační pauze zase vrátil na vítěznou vlnu. Porazil nažhavené Lille 2:0, když se dvěma zásahy blýskl útočník Montano.

Preview: Montpellier HSC - Lille OSC

Ač je Montpellier lépe umístěn než hostující Lille, s formou na tom není aktuálně nejlépe. Svěřenci kouče Reného Girarda získali z posledních třech utkání pouze jeden bod za domácí remízu s Valenciennes. Dogy jsou naopak povzbuzeny o poslední výhru nad lídrem Bordeaux.

Valenciennes FC - Montpellier HSC 1:1

Spravedlivý bod si rozdělila mužstva Valenciennes a Montpellieru, které se překvapivě nacházejí na předních příčkách tabulky. Hosté měli lepší první půli, ve které se trefil už ve třetí minutě Montaňo, domácím vyšlo lépe druhé dějství a zásluhou Sancheze pět minut po pauze vyrovnali na konečných 1:1.

Valenciennes poměří síly s Montpellierem

Montpellieru se nedaří. Přestože se nováček soutěže ještě nedávno pohyboval na skvělém druhém místě, nyní spadl o dvě příčky níže - navíc dva poslední zápasy prohrál. Tuto sérii by chtělo ještě prodloužit rozjeté Valenciennes.

Prezident Montpellieru se omluvil za urážku

Prezident Montpellieru Louis Nicollin se omluvil za homofobní výrok, jímž po sobotním ligovém utkání s Auxerre charakterizoval hráče soupeře Benoita Pedrettiho. Případem se už začala zabývat etická komise Francouzského fotbalového svazu, jež může Nicollina suspendovat až na dva měsíce.

Jeleň vsítil dva góly, Auxerre vyhrálo popáté v řadě

Fotbalisté Auxerre po zpackaném vstupu do sezóny září. Vyhráli už popáté v řadě, tentokráte nad Montpellierem, jenž se nachází v tabulce mezi nejlepšími. Hrdinou utkání se stal útočník Ireneusz Jeleň, autor dvou branek z první půle. Hosté nehráli vůbec špatný fotbal, jenže brankou skončila až akce Džodiče v nastaveném čase druhé půle.

Rozjeté Auxerre hostí překvapení z Montpellieru

Montpellier v minulém kole po dlouhé době opět body ztratil, Auxerre na podobný pocit čeká již dlouho - neprohrálo již od konce srpna a v tabulce útočí na pohárové příčky.

Stade Rennes - Montpellier HSC 3:0

Montpellier zmařil šanci dostat se po dalším zaváhání Lyonu do čela tabulky, když si připsal svou druhou porážku v sezóně. Domácí Rennes nedalo soupeři moc prostoru a díky trefám Marveauxe, Sowa a Gyana vyhrálo bezpochyby zaslouženě 3:0.

Preview: Stade Rennes - Montpellier HSC

Velmi zajímavé utkání uvidí diváci v Rennes, kam přijede zatím největší překvapení sezóny - tým Montpellieru, který je jen díky horšímu skóre na druhém místě za vedoucím Lyonem. Domácí zatím zůstávají za očekáváním, momentálně jim patří až osmá pozice.

Montpellier HSC - AS Saint-Étienne 2:1

Start nováčka soutěže Montpellieru do Ligue 1 začíná ve Francii rozhodně budit velkou pozornost. Díky šesté výhře v sezóně se dokonce dostal na druhé místo tabulky a je jen o skóre horší než vedoucí Lyon. Další, kdo se musel sklonit před HSC, byli fotbalisté St. Étienne.

Preview: Montpellier HSC - AS Saint-Étienne

Montpellier nepřestává udivovat celou Ligue 1 a už se vyšplhal na třetí místo nejvyšší francouzské soutěže. V sobotu se mu do cesty postaví St. Etienne. Dokážou rozjetý vlak s logem Montpellieru zastavit právě oni?

Grenoble Foot 38 - Montpellier HSC 2:3

Černá můra se Grenoblu bude zdát i nadále. Domácí tým nedokázal ani naposedmé získat bod a zůstává na posledním místě s nulou na kontě, když podlehl nováčkovi ligy z Montpellieru 2:3. Ten naopak pokračuje ve francouzské krasojízdě a stále se drží s těmi nejlepšími v čele.