Montpellier HSC Francie - Montpellier HSC - Zprávy

Montpellier nadále myslí na titul. Porazil Valenciennes

Naděje Montpellieru na titul ještě žijí. Nováček soutěže si dnes na vlastním stadionu poradil s Valenciennes, když se o branky podělil Montano a Marveaux. Za hosty už pouze snižoval ve druhém poločase Ben Khalfallah.

Preview: Montpellier HSC - Valenciennes FC

Druhý Montpellier, prohánějící mocné francouzské favority, sehrál v posledních dvou ligových kolech zápasy s vedoucím Bordeaux a třetím Auxerre. Oba skončily shodně remízou 1:1. Špatné výsledky to vzhledem k jeho udržení se v tabulce těsně za vedoucím Les Girondins zajisté nejsou. Teď je ale nutné poprat se o tři body s Valenciennes.

Montpellier HSC - AJ Auxerre 1:1

Stejně jako v minulém utkání na půdě Bordeaux i doma proti Auxerre zachraňoval Montpellieru alespoň bod záložník Costa. Hosté se ujali vedení těsně před přestávkou zásluhou Oliecha, v 66. minutě ale dokázali domácí srovnat. Na čele tabulky se přesto bodové rozdíly nezměnily, jelikož i vedoucí Bordeaux remizovalo.

Montpellier hostí v taháku kola Auxerre

K velikému zápasu se schyluje ve Francii. Tým, který před několika dny přejel obhájce trofeje, se utká s týmem, jenž je druhý pouze kvůli horšímu skóre. Nováček z Montpellieru doma přivítá třetí Auxerre.

Bordeaux prožilo s Montpellierem rušnou noc. Nakonec zápas skončil nerozhodně

Dlouho očekávaný zápas mezi prvním Bordeaux a druhým Montpellierem skončil pořádným dramatem. Kopaly se dvě penalty, padl gól v poslední minutě. Stav na konci utkání: 1:1. Za domácí se trefil Chamakh, za hosty vyrovnával Costa.

Bordeaux hostí Montpellier. Rozhodne se o mistrovském titulu?

Zřejmě nejsledovanější zápas jarní části letošního ročníku Ligue 1. Střetnutí, jenž může rozhodnout o tom, kdo se přiblíží k mistrovskému titulu. Tak se dá charakterizovat utkání mezi prvním Bordeaux a druhým Monpellierem.

Montpellier HSC - Stade Rennes 3:1

Fotbalisté Montpellieru napravili poslední zaváhání na půdě St. Étienne a doma si skvěle poradili 3:1 s Rennes. Bodově se tak dotáhli na vedoucí celek ligy Bordeaux, ačkoli ten má ještě dva zápasy k dobru. První dvě branky domácích vstřelil v první půli Marveaux, hosté sice zásluhou Brainda v 70. minutě snížili, ale tři body pro HSC pečetil nakonec Camara.

Preview: Montpellier HSC - Stade Rennes

Černý kůň soutěže z Montpellieru v minulém kole odmítl nabídku bodově se dotáhnout na vedoucí Bordeaux a v St. Etienne prohrál 0:1. Bude tento víkend úspěšnější proti mužstvu Rennes?

AS Saint-Étienne - Montpellier HSC 1:0

Útočník St. Etienne Riviére rozhodl jedinou brankou utkání deset minut před koncem o tom, že v sobotní večer zůstanou všechny body na Stade Geoffroy-Guichard.

Preview: AS Saint-Étienne - Montpellier HSC

S velkými problémy s obranou zajíždí druhý celek soutěže z Montpellieru na hřiště šestnáctého St. Etienne. Hostům chybí hned tři obránci.

Montpellier HSC - Grenoble Foot 38 1:0

Byl to zápas největšího překvapení sezóny s absolutním propadlíkem francouzské nejvyšší soutěže. V duelu s posledním celkem tabulky měl sice Montpellier značné problémy, ovšem díky brance po necelé půl hodině hry získal potřebné tři body a bodově se dotáhl na vedoucí Bordeaux.

Preview: Montpellier HSC - Grenoble Foot 38

Rozjetý Montpellier si snad ani nemůže vybrat lepší příležitost pro zisk bodů. Na domácí půdě, kde z jedenácti zápasů už osmkrát zvítězil, totiž přivítá poslední Grenoble. Jenže tak snadné sousto favorita utkání nečeká. Vždyť hosté v minulém kole školovali celou ligu, když skolili Auxerre vysoko 5:0.

Ani nevíme, co chceme, zní z Montpellieru

Zatím překrásnou sezónu zažívá aktuálně druhý celek francouzské ligy HSC Montpellier, loni ještě účastník Ligue 2. Letos měl v nejvyšší soutěži bojovat o holé přežití, ale skvělé výsledky ho hned zařadily hodně překvapivě do bojů o titul. "Nechceme to zastavit," rozproudil emoce záložník Karim Aït Fana.

Montpellier skolil i Boulogne a je vedoucímu Bordeaux na dosah

Čtvrtou ligovou výhru v řadě si připsali fotbalisté druhého Montpellieru, kteří tak poslali vedoucímu Bordeaux hodně velké varování. Další zaváhání by se totiž nemuselo obhájci titulu vyplatit. HSC v pohodě vyhrálo na půdě předposledního Boulogne 2:0 a přiblížilo se Les Girondins už na rozdíl tří bodů.

Kat Bordeuax z Boulogne se pokusí překvapit i Montpellier

Dva nováčci. V minulé sezoně na tom lépe skončil Montpellier, díky skóre postupoval do vyšší soutěže ze druhého místa. Na druhém místě se vyhřívá i nyní. V Ligue 1. A utká se proti soupeři, který v minulém utkání překvapil favorizované Bordeaux.