Montpellier HSC Francie - Montpellier HSC - Zprávy

Preview: AC Arles-Avignon - Montpellier HSC

Beznadějně poslední Arles se v sobotu pokusí potrápit dalšího soupeře, tentokrát Montpellier. Bude domácí tým úspěšnější než v minulém kole a postará se o překvapení?

Montpellier HSC - AS Saint-Étienne 1:2

Dvě branky hostujícího Riviéreho z prvního poločasu rozhodly o tom, že tři body putují do St. Etienne. 20letý útočník se trefil ve 12. a 37. minutě. Domácí tým skóre kosmeticky upravil až v samotném závěru zápasu.

Preview: Montpellier HSC - AS Saint-Étienne

Na hranici pohárové Evropy se nacházejí fotbalisté Montpellieru i St. Etienne. Obě mužstva od sebe dělí pouhý bod, a pokud jedno z nich uspěje, při shodě náhod se po tomto víkendu může vyšplhat mezi momentálně tři nejlepší týmy soutěže.

Montpellier porazil Nancy a stále myslí na poháry

Naděje Montpellieru na evropské poháry stále žijí. Poté, co si MHSC poradilo s Nancy, se loňský nováček posunul z osmé pozice na příčku pátou, pouhý bod od Evropské ligy. Za domácí se trefil Hadji, na druhé straně ale dokázal odpovědět Camara s Bocalym.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Montpellier HSC

Nancy, které v letošním kalendářním roce ještě nezvítězilo, v neděli přivítá na svém stadionu tým z Montpellieru. Ten se naopak může chlubit čtyřmi zápasy v řadě bez porážky.

Montpellier HSC - Valenciennes FC 2:1

Kdyby se fotbal hrál jen osmdesát minut, sebralo by Valenciennes z půdy Montpellieru všechny body. Jenže ve zbývající části se hostům sesypaly plány jako domeček z karet a nakonec odjížděli s nepořízenou. Domácí totiž dokázali přetavit vyloučení hostujícího Matera v proměněnou penaltu a následně vítězný gól na 2:1 zásluhou El Kaoutariho.

Preview: Montpellier HSC - Valenciennes FC

Fotbalisté Montpellieru nevstoupili do nového roku 2011 příliš dobře. V Coupe de France totiž vypadli hned, jak do něj vstoupili, když venku nestačili druholigovému Reims. Trenér Rene Girard ale nepanikaří. V lize na tom jeho svěřenci nejsou špatně, jsou na desátém místě jen s pětibodovým odstupem na první Lille. Na úvod jara se střetnou s Valenciennes.

Montpellieru vychytal bezbrankovou remízu v Lorientu Jourdren

Montpellier promeškal svou příležitost posunout se v tabulce až na páté místo. Po bezbrankové remíze s Lorientem zůstává těsně nad hranicí první poloviny tabulky, poslední patnáct minut navíc musel dohrávat bez vyloučeného Mapoua Yangy M'Biwy.

Lorient i Montpellier chtějí promluvit do bojů o poháry

Oba dva celky mají opticky k pohárovým příčkám daleko, bližší pohled na tabulku ale prozradí, že jak Montpellier, tak Lorient by ještě mohl do bojů o pohárovou Evropu promluvit.

Montpellier HSC - AJ Auxerre 1:1

Auxerre předvedlo další ze svých nevýrazných výkonů, přesto si z půdy Montpellieru odvezlo alespoň remízu 1:1. Domácí byli směrem dopředu určitě aktivnější, jenže hosty držel svými zákroky gólman Olivek Sorin. V 56. minutě poslal Montpellier do vedení Belhanda, ale hostům bodový zisk zachránil čtvrthodiny před koncem Traoré.

Preview: Montpellier HSC - AJ Auxerre

Někdy stačí uhrát bod, v tomhle souboji by se ale spíš oběma hodily všechny, protože je potřebují jako sůl. Montpellier pomalu ztrácí kontakt s těmi nejlepšími díky horšímu období a nepěkným výsledkům, Auxerre naopak chce vybřednout z pozic v dolní polovině tabulky, jenže k tomu potřebuje rovněž šňůru několika dobře odehraných zápasů.

Stade Brestois - Montpellier HSC 0:0

Bezbrankovou remízou skončil zápas mezi Brestem a Montpellierem. Domácí přitom měli několik dobrých možností ke skórování, žádnou z nich však nedokázali přetavit v gól. Velkou zásluhu na bodovém zisku Montpellieru má také hostující gólman Jourdren.

Preview: Stade Brestois - Montpellier HSC

Pouhý bod dělí od sebe fotbalisty Brestu a Montpellieru, dá se tedy čekat velmi vyrovnané utkání. Případné vítězství jednoho z týmů jej může posunout o několik příček nahoru.

Montpellier HSC - Olympique Lyon 1:2

Až gól ze čtvrté minuty nastavení rozhodl o tom, že si Lyon odváží tři body z Montpellieru. Hrdinou zápasu se stal hostující Lisandro López, který vstřelil obě branky. Za domácí se trefil Spahić.

Preview: Montpellier HSC - Olympique Lyon

Při vyrovnanosti současné Ligue 1 nemusí příznivce Les Gones výrazně soužit, že se jejich celek nachází až na osmé příčce tabulky. Nejúspěšnější francouzský klub nového milénia ztrácí na vedoucí Olympique Marseille tři body a stále patří mezi největší kandidáty na ligové prvenství. Nyní se představí na půdě Montpellieru, který by se svým fanouškům rád revanšoval za potupný čtyřbrankový příděl na Stade Vélodrome.