Montpellier HSC Francie - Montpellier HSC - Zprávy

OGC Nice - Montpellier HSC 0:1

Sedm minut před koncem zápasu rozhodl o výhře Montpellieru v Nice Giroud a alespoň do neděle katapultoval svůj tým do čela Ligue 1. Hostující útočník se na hřiště dostal až v 76. minutě, ale už po sedmi minutách ve hře dokázal vstřelit branku.

Preview: OGC Nice - Montpellier HSC

V Montpellieru rádi vzpomínají na předchozí dva vzájemné zápasy, ve kterých byl hostující celkem vždy úspěšnějším z dvojice. Doma vyhrál 1:0, v Nice ale kraloval a zvítězil 3:0. Podle papírových předpokladů by to mělo platit i v sobotu, Montpellier je po několika dobrých výsledcích už na třetím místě tabulky, domácí Nice je až třinácté.

Montpellier HSC - Toulouse FC 1:0

Fotbalisté Montpellieru se dotáhli díky pohodlné výhře 1:0 nad Toulouse na čelo tabulky a ztrácejí jen bod na vedoucí Brest. FCT naopak po skvělém začátku sezóny nyní pokračuje ve špatných výkonech i nadále, z posledních devíti utkání vyhrálo jen jednou. Jedinou branku tohoto střetnutí zařídil po dvaceti minutách hry Olivier Giroud.

Preview: Montpellier HSC - Toulouse FC

Měření sil mezi Montpellierem a Toulouse nabídne nejvyrovnanější utkání celého kola Ligue 1. Obě mužstva jsou sousedy v tabulce, mají stejný počet bodů, o příčku výš je však díky minimálnímu rozdílu ve skóre hostující tým. Důležitou věcí je fakt, že obě mužstva tak na momentálně první Brest ztrácí pouhé tři body.

RC Lens - Montpellier HSC 2:0

Fotbalisté Lens si v neděli v podvečer vyšlápli na Montpellier, který porazili 2:0. Domácí měli výborný vstup do utkání, už v sedmé minutě je poslal do vedení Hermach. Pár minut před poločasovou přestávkou pak přidal druhý gól Akalé.

Montpellier opakuje loňskou sezonu, dnes na něj čeká Lens

Loňský a letošní nováček se střetne v jednom z duelů dvanáctého kola. Montpellier neprohrál již tři utkání v řadě a stoupá tabulkou. Stejnou statistikou se ale může chlubit i jeho dnešní soupeř z Lens.

Montpellier HSC - Paris Saint-Germain 1:1

Šance Montpellieru a PSG posunout se v tabulce po tomto víkendu na čelo tabulky ztroskotala na vzájemné remíze. Oba celky tak zůstávají i nadále tam, kde byly před tímto kolem, tedy na šestém a sedmém místě. Skóre otevřel ve 37. minutě hostující Ludovic Giuly, za pět srovnával pěknou ránou domácí Marco Estrada.

Preview: Montpellier HSC - Paris Saint-Germain

Ve Francii mají oba týmy, jež se drží v horní polovině tabulky, aktuálně jedny z nejlepších forem. Montpellier má na kontě tři výhry v řadě, PSG během posledních deseti utkání prohrálo jen jednou. Oba navíc vstupují do utkání povzbuzeni o postup do čtvrtfinále Ligového poháru. Domácí tým přešel přes Ajaccio, hosté v prodloužení přes Lyon.

Montpellier podržel brankář Jourdren, veze z Rennes vítězství 1:0

Devět zápasů vydržela neuvěřitelná série Rennes. Až v jubilejním desátém utkání sezony padl tým Frédérica Antonettiho - prozatím prvním pokořitelem červených se stal loňský nováček z Montpellieru, jemuž výhru zařídil jedinou trefou Joris Marveaux.

Preview: Stade Rennes - Montpellier HSC

Rennes zůstává v Ligue 1 jediným, kdo ještě nezažil porážku a právem se nacházejí na samotném čele ligové tabulky. Dá se říci, že pokud dokáží uhrát remízu s Montpellierem, pravděpodobně si vedoucí postavení udrží. Doma by však chtěli napravit předvedenou mizernou hru z posledního kola na půdě Lens.

Montpellier HSC - FC Sochaux 2:0

Dvě branky z prvního poločasu rozhodli o pohodlném vítězství Montpellieru nad Sochaux. Skóre utkání otevřel po půlhodině hry M'Biwa, těsně před poločasem přidal druhý přesný zásah Belhanda.

Preview: Montpellier HSC - FC Sochaux

Víkendové menu Ligue 1 přinese i měření sil Montpellieru se Sochaux. Oba týmy nejsou v tabulce daleko od sebe, dělí je pouhé dva body. Domácí celek se navíc netají optimismem.

Lille OSC - Montpellier HSC 3:1

Souboj dvou celků ze středu tabulky zvládli lépe domácí. Lille navázalo na bodový zisk z Evropské ligy a také v domestické soutěži se mu dařilo - o dvě branky porazilo Montpellier. Dvě branky si připsal Moussa Sow, třetí branku přidal Gervinho. Za hosty se trefil z penalty pouze Giroud.

Preview: Lille OSC - Montpellier HSC

Dva jedenácti bodové celky se střetnou v nedělním utkání francouzské nejvyšší soutěže. Lille vstupuje do utkání s rozporuplnou náladou, sice si v průběhu týdne dokázalo připsat své první body v Evropské lize, v Genku ale určitě pomýšlelo na vyšší bodový zisk. Montpellier chce navázat na skvělé představení, které předvedl proti Arles.

Montpellier HSC - AC Arles-Avignon 3:1

Nováček z Arles v sobotu večer nestačil na Montpellier a prohrál 3:1. Bez jediného bodu se tak krčí na posledním místě tabulky. Výhra naopak domácí v neúplné tabulce posunula na šestou příčku.