Montpellier HSC Francie - Montpellier HSC - Zprávy

Arles doufá v první výhru, Montpellier chce napravit nepovedené výkony

Po šesti kolech jsou stále na nule. Arles, které před touto sezonou mohutně posílilo o několik vyhaslých hvěd, stále nemůže najít správný recept na své soupeře. Letošní nováček doufá ve zlepšení proti ambicioznímu Montpellieru, jenž v posledních pěti zápasech inkasoval hned pětkrát.

AS Saint-Étienne - Montpellier HSC 3:0

St. Etienne porazilo Montpellier 3:0 a po sobotních utkáních je v čele Ligue 1. Cestu k třem bodům vydláždil domácí Payet, který skóroval hned dvakrát.

Preview: AS Saint-Étienne - Montpellier HSC

V posledních dvou letech se nejúspěšnější klub Francie St. Étienne zle potácel se záchranou. A teď jako by dával zapomenout na to, že by se měl letos prát o holé přežití znovu. Naposledy dokázal vyhrát nad lídrem ligy Toulouse, do té doby jediným neporaženým týmem Ligue 1, a vysloužil si za to aktuální třetí příčku. Co teď doma proti ambicióznímu Montpellieru?

Montpellier HSC - AS Nancy-Lorraine 1:2

Fotbalisté Nancy doma již dvakrát prohráli, venku však sbírají body velmi snadno. Na hřišti Montpellieru vyhráli 2:1, ačkoli se ve druhé půli bez vyloučeného Samiho urputně bránili. Zatímco doma je ASNL vůbec nejhorším celkem, venku je naopak nejlepším. Montpellier utrpěl první porážku v sezóně a klesl v tabulce na čtvrté místo.

Preview: Montpellier HSC - AS Nancy-Lorraine

Fotbalisté Montpellieru jsou na třetím místě. Ovšem za velmi zvláštních okolností, jeho skóre je totiž po čtyřech kolech pouhých 2:0. Přesto dvě výhry a dvě těsně bezbrankové remízy určují HSC umístění, se kterým je trenér René Girard i celý tým spokojený. Po reprezentační pauze doma přivítá Nancy, které by se naopak rádo odpoutalo od sestupových pozic.

Valenciennes FC - Montpellier HSC 0:1

Montpellier nadále pokračuje ve skvělém startu do nového ročníku. Jediná branka Oliviera Girouda rozhodla o těsném vítězství 1:0 na půdě Valenciennes.

Dva pohároví aspiranti: Valenciennes vs. Montpellier

Oba patří k týmům jenž před touto sezonou pomýšlí na poháry. Oba mají po třech kolech zatím pět bodů. Ani jeden se ovšem v pohárové Evropě nikdy nepředstavil. Valenciennes chce doma překvapit loňského nováčka z Montpellieru.

Montpellier HSC - SM Caen 0:0

Po vítězstvích v Marseille a nad Lyonem zatím největší překvapení v podobě Cean už není stoprocentní. Ze hřiště Montpellieru si odváží jen bod za bezbrankovou remízu. Domácí byli hlavně v první půli o třídu lepší, v branku však nevyústila ani jedna šance. Druhá půle byla o něco vyrovnanější a v závěru si málem hosté vezli domů výhru.

Preview: Montpellier HSC - SM Caen

"Nový Montpellier", jak by se dalo přezdívat skvěle začínajícímu nováčkovi z Caen, se dnes pokusí své dvě výhry navýšit právě v Montpellieru. Loňský nováček má zatím čtyři body.

Krásný zápas mezi Monakem a Montpellierem branku nepřinesl

Monako má znovu trochu pomalejší rozjezd do nejvyšší soutěže - po druhém ligovém utkání "slaví" druhý bod, stále však čeká na úvodní ligovou branku. Zápas s Montpellierem nabídl opravdu vše - hezké kombinace, pěkné střely, hezké zákroky - ale - ani jeden gól.

Monako i Montpellier chtějí zopakovat výkony z prvního kola

Oba týmy začaly sezonu dobrým výkonem a výsledkem. Oba chtějí zaútočit na evropské poháry. Nyní stojí proti sobě - Monako, jenž v první zápase uhrálo bezbrankovou remízu s Lyonem, se utká s nováčkem minulého ročníku z Montpellieru.

Montpellier HSC - Girondins Bordeaux 1:0

Předloňský vítěz francouzské ligy z Bordeaux v čele s novým trenérem Jeanem Tiganaou nevstoupil do nového ročníku tou správnou nohou. Jeden gól montpellierského Bocalyho z úvodu druhé půle zkazil novému muži na lavičce hostů jeho premiéru. Bordeaux se pak ve zbývajících čtyřiceti třech minutách na srovnání nezmohlo.

Montpellier na úvod ligy vyzve Bordeaux

Šlágr prvního kola francouzské ligy je jasný. Montpellier před vlastními fanoušky vyzve na souboj konkurenta z Bordeaux. Vítěz Ligue 1 z předminulé sezony má nyní co napravovat, nejen, že v uplynulé sezoně skončil právě třeba až za Montpellierem, ze šestého místa se ani nekvalifikoval do pohárů.