Le Mans FC Francie - Le Mans FC - Zprávy

Le Mans UC 72 - Racing Strasbourg 0:1

Hlavním cílem nováčka ze Štrasburku je udržení v Ligue 1 i pro příští sezónu a k tomuto cíli se velice přiblížil sobotní výhrou nad Le Mans. Důležitým okamžikem utkání bylo to, že Tulio De Mělo neproměnil v poslední minutě pokutový kop a jeho Le Mans tak utrpělo čtvrtou domácí porážku v sezóně.

Preview: Le Mans UC 72 - Racing Strasbourg

Souboj týmů z opačných koutů tabulky, to nabídne duel mezi Le Mans a Racingem Štrasburk. Týmy od sebe dělí jedenáct příček a i proto jsou favoritem domácí.

Valenciennes FC - Le Mans UC 72 1:2

Dva týmy, které se pohybují na hraně míst zaručující postup do evropských pohárů, se potkaly ve vzájemném střetnutí ve Valenciennes. Domácí přivítali Le Mans. Hosté se díky dvěma brankám z úvodu zápasu dostali do rozhodujícího trháku a posunili se na čtvrtou pozici.

Preview: Valenciennes FC - Le Mans UC 72

Valenciennes se pokusí zastavit mužstvo Le Mans, které je jedním z největších překvapení sezóny. Domácí mají jen o dva body méně než soupeř a v případě vítězství by mohli hosty v tabulce přeskočit.

Le Mans UC 72 - Olympique Lyon 1:0

Le Mans dokázalo i podruhé v jednom měsíci porazit mistra z Lyonu. Díky gólu Tulia De Mela doma zapakovalo vítězství z Ligového poháru 1:0. Nejlepší střelec Le Mans zaznamenal svůj jedenáctý gól v této sezóně.

Preview: Le Mans UC 72 - Olympique Lyon

Lyon cestuje do Le Mans v neobvyklé pozici, v posledních čtyřech zápasech na hřištích soupeřů nedokázal zvítězit. O čtyři body za vedoucím celkem francouzské ligy je Bordeaux, které v tomto kole nečeká nic lehkého. Soupeřem mu bude tým Monaka, který už sedm domácích utkání v řadě neprohrál.

Paris Saint-Germain - Le Mans UC 72 0:0

Diváci v Parku princů viděli taktickou bitvu mezi domácím PSG a hosty z Le Mans. V utkání nepadl jediný gól a obě mužstva se rozešli remízou 0:0.

Preview: Paris Saint-Germain - Le Mans UC 72

Paris St. Germain hostí v sobotním odpoledni tým Le Mans. Domácí se po nevydařeném začátku pomalu dostávají do formy, z posledních pěti utkání získali 10 bodů a stoupají tabulkou.

Le Mans UC 72 - AS Monaco 1:0

Souboj týmů bojující o poháry nakonec vyzněl lépe pro domácí. Vítězství Le Mans vystřelil Daisuke Matsui.

Preview: Le Mans UC 72 - AS Monaco

V Le Mans se potkají dva soupeři, jejichž forma je naprosto rozdílná. Zatímco domácí padají tabulkou dolů, Monaco vystoupalo už na pátou příčku.

Olympique Lille - Le Mans UC 72 3:1

Domácí po dlouhé době zabrali a připisují si cenné tři body za výhru 3:1 proti Le Mans. O svém vítězství rozhodli dvěma góly z prvního poločasu.

Preview: Olympique Lille - Le Mans UC 72

Lille už chce konečně zabrat a po dvou remízách uspět naplno. Soupeřem mu bude lépe postavené Le Mans, které na stadioně Grimonprez-Jooris hodně dlouho nezvítězilo.

Le Mans UC 72 - Girondins Bordeaux 1:2

Bordeaux si v sezóně dávalo postupné cíle a stále stoupá tabulkou vzhůru. Po těsné výhře nad Le Mans v jednadvacátém kole se Girondins prodrápalo již na druhou pozici a se současnou formou může pomýšlet i na souboj o titul.

Preview: Le Mans UC 72 - Girondins Bordeaux

Bordeaux zajíždí na půdu houževnatého Le Mans, kde se pokusí zvítězit a udržet se v závěsu za vedoucím Lyonem.

Le Mans UC 72 - FC Sochaux 0:2

Trápící se Sochaux dokázalo ve dvacátém kole dosáhnout svého třetího vítězství v této sezóně i přes to, že proti Le Mans dohrávalo v sobotu velkou část druhé půle o deseti mužích. Před poločasem otevřel skóre Mevlut Erding, náskok po pauze zdvojnásobil Mickael Isabey a přestože byl nedlouho poté vyloučen Stephane Dalmat, dokázalo Sochaux náskok uhájit.