Grenoble Foot 38 Francie - Grenoble Foot 38 - Zprávy

Preview: Grenoble Foot 38 - SM Caen

Velké změny se dají očekávat v mužstvu Caen, které prochází herní krizí a čím dál rychleji se přibližuje sestupovým příčkám. Trenér hostů Dumas slíbil, že "nezůstane kámen na kameni" a do hry zasáhnou pouze hráči, kteří mají chuť bojovat. Jestli se to kouči Caen podaří, se dozvíme v sobotu večer, kdy jeho svěřenci zajíždí na hřiště Grenoblu.

FC Nantes - Grenoble Foot 38 1:1

Dlouho se zdálo, že ze "záchranářské" bitvy vyjde vítězně domácí tým z Nantes, jenž od 39. minuty zásluhou Klasniče vedl. Pořádnou porci smutku ale domácím fanouškům nachystal ve čtvrté minutě prodloužení Paillot, který vyrovnal na konečných 1:1.

Preview: FC Nantes - Grenoble Foot 38

Velmi důležitý zápas čeká v sobotu na fotbalisty Nantes a Grenoblu. Oba soupeři, kteří sousedí v tabulce, mají stejný počet 28 bodů a případná výhra může jeden z týmu posunout do "bezpečného" středu tabulky.

PSG ztratilo v Grenoblu

Le Guenovu mužstvu se nepodařilo pod Alpami v Grenoblu získat všechny body. Domácí hráli velice dobře v defenzívě, klub z hlavního města naopak v ofenzívě nebyl produktivní. Zápas skončil zaslouženou bezbrankovou remízou.

Preview: Grenoble Foot 38 - Paris Saint-Germain

Pařížský útočník Guillaume Hoarau, autor dvou branek ze středečního utkání Poháru UEFA proti Wolfsburgu, ví, že nyní jeho tým čekají nejdůležitější momenty sezóny. Atakovat ze druhé příčky vedoucí Lyon a přiblížit se mu na rozdíl jednoho bodu se pokusí na hřišti zlepšujícího se Grenoblu.

Girondins Bordeaux - Grenoble Foot 38 1:1

Bordeaux nezvládlo roli favorita a proti trápícímu se Grenoblu si na své konto připsalo pouze bod za remízu 1:1. Cesta Bordeaux za mistrovským titulem tak dostala další vážnou trhlinu. Domácí poslal do vedení po hodině hry Chamakh, o čtvrthodinu později za hosty vyrovnával Cesar.

Preview: Girondins Bordeaux - Grenoble Foot 38

Bordeaux poznalo v minulém kole po osmi zápasech bez porážky svého přemožitele, když těsným rozdílem prohrálo na půdě Marseille. Své zaváhání může napravit již v sobotu, kdy na svém stadionu hostí trápící se celek Grenoblu.

Grenoble Foot 38 - Valenciennes FC 0:0

Valenciennes by si za svůj výkon na hřišti matně hrajícího Grenoble tři body určitě zasloužilo, ale pod Alpami se mu nedařila koncovka. Utkání tak skončilo bezbrankovou remízou. Hosté opět prokázali, jak mizernou ofenzívu mají. Z posledních jedenácti zápasu skórovali dvakrát a to jen v zápase proti Le Mans.

Bude Valenciennes pokračovat v dobré formě i proti Grenoblu?

Předposlední Valenciennes stále živí naději na záchranu a v nedělní dohrávce třiadvacátého kola se utká s nováčkem soutěže z Grenoblu.

AS Monaco - Grenoble Foot 38 1:0

Smolný zápas odehráli hráči Grenoblu, kteří tak prohráli i svůj třetí jarní zápas a tabulkou se začínají propadat hlouběji a hlouběji. Téměř půlhodiny se musel monacký brankář Ruffier ohánět proti atakům soupeře, jeho spoluhráči byli jasně horším mužstvem, když se však trefil střídající Licata v 68. minutě, nervózní Grenoble už s výsledkem nic neprovedl.

Preview: AS Monaco - Grenoble Foot 38

Zastavit pětizápasové období bez výhry, to je hlavním cílem Monaka před sobotním měřením sil proti Grenoblu. Poslední ligové vítězství knížecího klubu se datuje na listopad roku 2008. Od té doby tým získal v Ligue 1 pouhé dva body.

Grenoble Foot 38 - Olympique Lyon 0:2

Lyon si pod Alpami zajistil díky výhře 2:0 nad Grenoblem první pozici. V zápase byl jasně lepším týmem a nebýt skvělého výkonu brankáře Wimbéeho, mohl být gólový rozdíl ještě vyšší. Pokud Grenoble nezačne střílet branky, bezpochyby se přiblíží sestupovému pásmu. Od konce října vstřelilo Baždarevičovo mužstvo pouhé tři góly.

Kdo prolomí špatnou formu? Nováček z Grenoblu, nebo slavnější Lyon?

Lyon se proti Grenoblu pokusí vylepšit svou mizernou formu v Ligue 1. Jeho náskok na čele tabulky se po řadě nepovedených zápasů výrazně ztenčil a druhé Bordeaux ztrácí na obhájce titulu již pouze bod.

Brandão více než jednou nohou v Marseille

V souvislosti s přestupem do Marseille byla v zimně spojována řada útočníků, nyní je toto výběrové řízení u konce. Vítězem se stal Brandão ze Šachtaru Doněck, oba kluby se na přestupu již dohodly a brazilského fotbalistu ještě dnes čeká ve Francii lékařská prohlídka...

Skvělá série Rennes pokračuje, porazilo Grenoble 1:0

Skvělá série Rennes pokračuje i po zápasu s Grenoblem. Svěřenci Guye Lacombeho neprohráli již osmnáct zápasů a díky své šňůře bez prohry se posunuli již na druhé místo. Dva body za vedoucí Lyon.