FC Lorient Francie - FC Lorient - Zprávy

Preview: Stade Caen - FC Lorient

Caen už osm zápasů v řadě nepoznalo chuť vítězství a nebezpečně se blíží ke spodním příčkám tabulky. Domácí dokázali naposledy vyhrát dva dny před Štědrým dnem, od té doby si na konto připsali pouze 4 remízy a také dva debakly. Doma jim čtyři branky vstřelilo Lens, v Bordeaux dokonce utrpěli debakl 1:6.

FC Lorient - AS Nancy-Lorraine 0:0

Nancy nedokázalo využít možnosti snížit náskok na druhé Girondins Bordeaux, když získalo pouze bod za bezbrankovou remízu s Lorientem. Jenomže domácí Lorient teď hraje ve skvělé formě, a proto i Pablo Correa musel přiznat, že to je opravdu vydřený bod.

Preview: FC Lorient - AS Nancy-Lorraine

Prezident klub Nancy Jacques Rousselot je podle svých slov přesvědčen, že jeho tým je, i přes špatnou formu v roce 2008, dost talentovaný a dokáže nakonec urvat místo v Lize mistrů v příštím roce. Jeho třetí Nancy putuje v sobotu do Lorientu pokusit se získat první výhru z devíti posledních domácích zápasů.

Stade Rennes - FC Lorient 2:0

Rennes si v derby proti Lorientu došlo pro tři body a posunulo se na třináctou příčku v tabulce. Rozhodujícím momentem utkání byla pravděpodobně branka Jimmyho Brianda, která přišla těsně před poločasem. Na konečných 2:0 zvyšoval Jerome Leroy.

Preview: Stade Rennes - FC Lorient

Sestupem ohrožené Rennes přivítá na svém stadionu celek Lorientu. Domácí jsou pouze bod nad zónou sestupu a případné vítězství by mohlo vytáhnout mužstvo do vyšších pater tabulky.

FC Lorient - Racing Strasbourg 1:0

Lorient nakonec dokázal utkání proti Štrasburku dovést do vítězného konce. Jediný gól vstřelil v poslední minutě prvního poločasu Ulrich Le Pen a zajistil tak svému týmu důležité tři body.

Preview: FC Lorient - Racing Strasbourg

Štrasburk v sobotu zavítá na půdu Lorientu a jeho brankář Stephane Cassard hlásí, že bude velice spokojen, pokud jeho tým získá alespoň bod.

Valenciennes FC - FC Lorient 3:0

Valenciennes ukončilo sérií tří porážek v řadě a jednoznačně porazilo Lorient 3:0. Tým se ve vyrovnané tabulce vyšplhal na páté místo.

Preview: Valenciennes FC - FC Lorient

Valenciennes přivítá Lorient s nelichotivou bilancí z posledních zápasů. Tým prohrál tři utkání v řadě a propadl se do středu tabulky.

FC Lorient - Girondins Bordeaux 1:0

Bordeaux nevyužilo šanci alespoň na pár hodin se bodově dotáhnout na vedoucí Lyon, když v Lorientu prohrálo 0:1 díky brance Jalleta z penalty. Domácí na svém hřišti už čtyři zápasy v řadě vyhráli.

Preview: FC Lorient - Girondins Bordeaux

Dnes se na Stade du Moustoir utká domácí Lorient, jenž se nachází na desátém místě francouzské ligy s druhým týmem Bordeaux.

Olympique Lyon - FC Lorient 2:0

Souboj lídra soutěže z Lyon a týmu FC Lorient skončil podle očekávání v prospěch domácích. Vítězství 2:0 zařídili mistrovskému celku Benzema a Ben Arfa.

Preview: Olympique Lyon - FC Lorient

Na začátku sezony, konkrétně ve čtvrtém kole, Lorient všechny překvapil, když mnohonásobného mistra Francie doma porazil 2:1. Tentokráte však Lyonští hrají doma a od Lorientu je dělí celých dvanáct bodů.

FC Lorient - Paris Saint-Germain 1:0

Bojovný a vyrovnaný duel viděli dnes diváci na Stade de Moustoir v Lorientu. Domácí tým tam přivítal hosty z hlavního města Francie, Paris Saint Germain. Již kvůli pohledu na tabulku se mělo jednat o vyrovnané utkání, což se nakonec potvrdilo. Rozhodla jediná chyba, když si v devatenácté minutě vstřelil hostující Gregory Bourillon vlastní branku. Na vyrovnání PSG nakonec nemělo.

Preview: FC Lorient - Paris Saint-Germain

Ve formě hrající PSG zajíždí na hřiště Lorientu, kde bude chtít prodloužit svoji vítěznou šňůru. Zároveň jsou Pařížané namlsaní vysokou výhrou v Ligovém poháru.