FC Lorient Francie - FC Lorient - Zprávy

FC Sochaux - FC Lorient 1:1

Lorient šel do zápasu se Sochaux jako lépe postavený tým v tabulce, ale domácím se dařilo v poslední době o dost lépe. Přesto byli hosté blízko třem bodům, ale na branku z první půle Jouffrea dokázal devět minut před koncem odpovědět Erding.

Preview: FC Sochaux - FC Lorient

Sochaux hostí Lorient a rádo by svého soka porazilo a dotáhlo se na něj v tabulce. Oba celky okupují její střed, domácí už doma navíc nasbírali už příliš mnoho remíz.

AS Saint-Etienne - FC Lorient 1:0

Jediný gól utkání dali sice hosté, ale přesto si ze Saint-Etienne domů nevezou ani bod. Hostující Christophe Jallet totiž v jednapadesáté minutě nešťastně usměrnil míč do vlasntí sítě a "vyhrál" tak domácím tři body.

Preview: AS Saint-Etienne - FC Lorient

Důležitý souboj o Pohár UEFA, který v součastnosti díky skóre drží domácí. To je zápas mezi Saint-Etienne a FC Lorientem. První zápas v sezoně mezi těmito dvěma mužstvy skončil 1:1, jeden bod je však tentokráte pro oba málo.

FC Lorient - Racing Lens 1:0

Dlouho vyrovnaný zápas mezi FC Lorient a Racingem Lens rozhodla až branka z pětaosmdesáté minuty. O ní se postaral Rafik Saifi a přidělal tak hostům z Lens sestupové problémy. Zato domácí se stále drží v boji o poháry.

Preview: FC Lorient - Racing Lens

Tým Racingu Lens cítí velké nebezpečí sestupových příček, nad zónou vypovězení je drží pouze lepší skóre. Hosté už osm zápasů za sebou nedokázali zvítězit a to se negativně projevilo na umístění v tabulce.

Toulouse FC - FC Lorient 0:0

Hrozba sestupu stále visí nad Toulouse, které se nedokázalo gólově prosadit proti Lorientu. Domácí tak stále zůstávají na sestupových příčkách.

Preview: Toulouse FC - FC Lorient

Deset míst. To je rozdíl mezi současným Toulouse a Lorientem v tabulce Ligue 1. Týmy se ve vzájemném zápase střetly jen třikrát a mají vyrovnanou bilanci - 1-1-1.

FC Lorient - Olympique Marseille 1:2

Fotbalisté Marseille dokázali otočit výborným výkonem v druhé půli nepříznivý výsledek a z Lorientu si odvážejí tři body za vítězství 2:1. Domácí se ujali vedení těsně před poločasovým hvizdem, když pokutový kop proměnil Saifi, hosté vyrovnali po padesáti minutách hry díky Akalemu. Rozhodující gól padl deset minut před koncem zápasu, šťastným střelcem byl Niang.

Preview: FC Lorient - Olympique Marseille

Marseille zažívá těžké časy, během několika dnů byla vyřazena z Poháru UEFA, ostudně prohrála v Ligovém poháru s amatérským týmem Carquefou a nedaří se jí ani v lize. V minulém týdnu nečekaně prohrála doma s celkem Sochaux 0:1. Své chyby jede Marseille napravit v neděli do Lorientu, výkop utkání je stanoven na 20:55 hodin.

Olympique Nice - FC Lorient 1:2

Lorient dokázal zvítězit na půdě Nice 2:1, hosté se v úvodu utkání ujali vedení, Nice srovnalo po padesáti minutách hry. Rozhodující branku vsítil v 71. minutě Saifi a zařídil hostům tři body.

Preview: Olympique Nice - FC Lorient

Dva týmy bojující o účast v Poháru UEFA se střetnou v sobotu na Municipal du Ray v Nice.

FC Lorient - AJ Auxerre 1:1

Přesně podle očekávaní skončil souboj mezi Lorientem a Auxerre. O remízu 1:1 se svými trefami postarali Rafik Saďfi a Jean-Sebastien Jaures.

Preview: FC Lorient - AJ Auxerre

Lorient si myslí na pohárovou Evropy, zato hosté z Auxerre budou ještě mít co dělat, aby se udrželi. Právě tyto týmy čeká druhý vzájemný zápas. A pokud má být podobný tomu prvnímu, mají se fanoušci v Lorientu na co těšit. V Auxerre to totiž v říjnu skončilo 5:3 pro AJ.

Stade Caen - FC Lorient 0:0

Zápas mezi Caen a Lorientem skončil bezbrankovou remízou. Domácí tedy zůstavají v průměru Ligue 1, zato hosté stále mají šanci na evropské poháry.