FC Lorient Francie - FC Lorient - Zprávy

AS Monaco - FC Lorient 1:0

Monako hrálo v dvacátém kole s Lorientem a rozhodující chvíle zápasu přišla za minutu dvanáct. Domácím výhru zajistil v nastaveném čase hlavičkou Massamba Lo Sambou.

Preview: AS Monaco - FC Lorient

Knížecí klub z Monaka přivítá na svém stadionu tým Lorient. Diváci jistě uvidí zajímavé utkání, oba týmy totiž v tabulce dělí jen dva body.

FC Lorient - FC Metz 2:0

Lorient bez problémů porazil poslední Méty 2:0 a navázal tak na úspěšnou šňůru zápasů bez porážek – nyní jich má na kontě osm.

Preview: FC Lorient - FC Metz

Lorient chce pokračovat v sérii zápasů bez prohry. Zatím jich má na kontě sedm a osmý korálek na pomyslnou nit bude chtít navléknout v sobotu proti posledním Métám.

Le Mans UC 72 - FC Lorient 0:0

Le Mans nedokázalo vstřelit gól na domácím hřišti, a tak si Lorient odváží bod za bezbrankovou remízu.

Preview: Le Mans UC 72 - FC Lorient

V sobotu se utká Le Mans a Lorient. Diváci uvidí souboj týmů, které mají momentálně výbornou formu.

FC Lorient - FC Sochaux 2:1

Dvě branky, které Lorient vstřelil na začátku každého poločasu, stačily k pohodlnému vítězství nad trápícím se Sochaux. Domácí neprohráli už šest utkání v řadě. Ani tentokrát nezaváhali a na své konto si připsali důležité tři body na cestě za záchranou. Díky vítězství se Lorient posunul na 11. příčku tabulky.

Preview: FC Lorient - FC Sochaux

Lorient se v sedmnáctém kole potká s trápícím se Sochaux. To se topí v sestupových vodách a vůbec se mu nedaří. Ovšem ani Lorient není v bůhvíjak velké vzdálenosti od osmnáctého místa, a proto se v tomto utkání bude hrát o šest bodů.

FC Lorient - AS Saint-Étienne 1:1

Branka Rafika Saifiho v druhém poločase utkání Lorientu se Saint Etienne znamenala, že se oba týmy rozešly nakonec smírně.

RC Lens - FC Lorient 1:1

Lens nedokázalo navázat na skvělé výkony, které v poslední době předvádělo, a pouze remizovalo s Lorientem. Hosté mohou být spokojeni, protože příliš bodů v této fázi soutěže nezískávají.

Preview: RC Lens - FC Lorient

Lens v sobotu hostí Lorient a na toto střetnutí se pravděpodobně ještě o maličko více těší Adama Coulibaly. Kvůli trestu vůdce týmu Yohana Demonta a zranění Vitorina Hiltona, který tento víkend svému týmu také nepomůže, se situace vyvinula tak, že založník z Mali v sobotu navlékne kapitánskou pásku.

FC Lorient - Toulouse FC 1:0

Gól v druhém poločase v síti Toulouse završil mizerný týden pro Les Violets. Po domácí prohře v poháru UEFA se Spartou Praha dokonal dílo zkázy Lorient, který zvítězil 1:0. Pět minut po začátku druhé půle skóroval Fabrice Abriel a posunul domácí na 11. příčku tabulky.

Preview: FC Lorient - Toulouse FC

Toulouse se z direktu od Sparty Praha v zápase poháru UEFA pokusí vzpamatovat v utkání domácí Ligue 1. Toulouse v neděli zavítá na Le Moustoir na půdu Lorientu.

Olympique Marseille - FC Lorient 0:0

Olympique Marseille se ani ve třináctém kole proti Lorientu neprobudil. Můžeme si tak započítat další nevydařený duel týmu, který měl prohánět Olympique Lyon na čele Ligue 1, ale který zatím nenaplňuje očekávání a dál se potácí na osmnáctém místě ligové tabulky.

Preview: Olympique Marseille - FC Lorient

Každý týden se ozývají hlasy, že se Marseille prostě již musí zvednout, že tým s tak kvalitním kádrem přeci nemůže hrát tak bídně. Opak je ovšem pravdou – může. Marseille se v Ligue 1 stále trápí. Další pokus na ukončení neskutečně špatné série bude mít Olympique v sobotu proti Lorientu.