AJ Auxerre Francie - AJ Auxerre - Zprávy

AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1:3

Souboj sousedů z tabulky nakonec dopadl lépe pro hosty ze Saint-Etienne. A to i poté, co to domácím hned na začátku ulehčil Yohan Benalouane, který si vstřelil vlastní gól. Hosté v druhém poločase zabrali a třemi brankami otočili výsledek.

Preview: AJ Auxerre - AS Saint-Etienne

Auxerre přivítá mužstvo St. Etienne, očekává se velmi vyrovnané utkání. Oba týmy totiž mají stejný počet bodů, dělí je jen rozdílné skóre.

FC Lorient - AJ Auxerre 1:1

Přesně podle očekávaní skončil souboj mezi Lorientem a Auxerre. O remízu 1:1 se svými trefami postarali Rafik Saďfi a Jean-Sebastien Jaures.

Preview: FC Lorient - AJ Auxerre

Lorient si myslí na pohárovou Evropy, zato hosté z Auxerre budou ještě mít co dělat, aby se udrželi. Právě tyto týmy čeká druhý vzájemný zápas. A pokud má být podobný tomu prvnímu, mají se fanoušci v Lorientu na co těšit. V Auxerre to totiž v říjnu skončilo 5:3 pro AJ.

AJ Auxerre - Racing Lens 0:0

Auxerre nedokázalo oplatit Lens prohru 0:2 z podzimní části soutěže. V sobotním večerním utkání si oba týmy rozdělily bod za bezbrankovou remízu.

Preview: AJ Auxerre - Racing Lens

Jak domácí Auxerre tak i hosté z Lens ještě toho musí hodně ukázat, aby si Ligue 1 pojistli i pro příští sezonu. Auxerre má hostům co vracet, první zápas sezony totiž skončil v jejich neprospěch 0:2.

Olympique Marseille - AJ Auxerre 2:1

Marseille potvrdila svoje vysoké ambice i v zápase s Auxerre a díky vítězství 2:1, které domácímu týmu zařídili brankami Cana a Cisse, se Olympique posunul už na čtvrté místo.

Preview: Olympique Marseille - AJ Auxerre

Marseille se hodně rychle posunula na místa, která zajišťují evropské poháry pro příští sezónu. Velký vzestup formy bude chtít Olympique potvrdit i v sedmadvacátém kole, ve kterém doma na Stade Veledrome přivítá Auxerre.

Olympique Nice - AJ Auxerre 1:2

Auxerre udělalo další krůček k záchraně, když dokázalo zvítězit na půdě ambiciózního Nice. Domácí sice od začátku druhého poločasu vedli díky brance Koného, ale Auxerre dokázalo dvěma góly v rozmezí tří minut skóre otočit.

Preview: Olympique Nice - AJ Auxerre

Nice bude chtít proti Auxerre dokázat, že na domácím hřišti neprohrává a jediná domácí porážka v této sezóně proti Marseille byla náhoda.

AJ Auxerre - Toulouse FC 1:0

Zápas, ve kterém Auxerre přivítalo na svém Stade Abbe – Deschamps hosty z Toulouse, sliboval vyrovnanou bitvu, což se také veskrze potvrdilo. Po vyrovnaném utkání si nakonec domácí dokázali zajistit tři body gólem Niculaeho.

Preview: AJ Auxerre - Toulouse FC

Zápas celků ze spodku tabulky, to je duel mezi Auxerre a Toulouse. Že se dá očekávat vyrovnaný duel, potvrzuje i bodový rozdíl mezi kluby. Auxerre s Toulouse totiž rozdělují pouhé dva bodíky.

Stade Rennes - AJ Auxerre 1:2

Dennis Oliech zařídil výhru Auxerre v Rennes. Hosté se díky tomu dostali ze sestupových vod. S devětadvaceti body jsou nyní patnáctí. Oliech se nejdříve trefil v nastaveném čase prvního poločasu a pak dal v devadesáté minutě zapomenout na vyrovnání Mickaela Pagise.

Preview: Stade Rennes - AJ Auxerre

Auxerre cestuje do Rennes pokusit se o první vítězství v roce 2008. Hosté nevyhráli už čtyři zápasy v řadě a klesli na sestupové příčky.

Preview: AJ Auxerre - AS Nancy-Lorraine

Nancy ještě nedávno mohlo snít o titulu, jenže nyní je vedoucí Lyon opět daleko. Problém je v tom, že Nancy nestřílí góly a nevyhrává. Další pokus o tři body má v Auxerre.