AJ Auxerre Francie - AJ Auxerre - Zprávy

FC Sochaux - AJ Auxerre 1:1

Dramatické utkání skončilo nakonec dělbou bodů, Auxerre většinu zápasu vedlo, ale více ze hry měli domácí. Hosté se prosadili hned v úvodu utkání, Sochaux se podařilo vyrovnat až v 90. minutě trefou Pitaua.

Preview: FC Sochaux - AJ Auxerre

Sochaux uvidí souboj dvou týmů, které se pohybují v pásmu sestupu, domácí přivítají Auxerre, které minulý týden prohrálo doma s Lille 0:1.

AJ Auxerre - Lille OSC 0:1

Lille si veze všechny body z Auxerre za vítězství 1:0. Očekávalo se vyrovnané utkání, oba celky dělilo v tabulce před dnešním soubojem jen skóre.

Preview: AJ Auxerre - Lille OSC

Auxerre se po dvou měsících od začátku sezóny 2007/2008 dostává do formy, o které bude chtít všechny přesvědčit už v sobotu proti Lille.

Ve Francii postoupili domácí

Úterní výsledky francouzského Ligového poháru.

AS Saint-Étienne - AJ Auxerre 0:0

Auxerre získalo svůj první bod ze hřiště soupěře, když dokázalo uhrát bezbrankovou remízu na Stade Geoffrey-Guichard v Saint Etienne.

Preview: AS Saint-Étienne - AJ Auxerre

Auxerre se po hodně nepovedeném startu zvedá, což také potvrdilo divokou výhrou 5:3 nad Lorientem v minulém kole. V utkání zazářil především polský útočník Ireneusz Jelen, jenž sestřelil svého soupeře hattrickem během posledních dvaceti minut. Hlavně díky tomuto výbornému představení by se měl v duelu se Saint Etienne objevit v základní sestavě.

AJ Auxerre - FC Lorient 5:3

Trápící se Auxerre našlo svého spasitele. Minimálně pro zápas s Lorientem se jím stal polský útočník Ireneusz Jelen, který nastřílel čistý hattrick. Na hřišti přitom pobýval jako střídající hráč až od dvaasedmdesáté minuty utkání.

Preview: AJ Auxerre - FC Lorient

Sedmnácté Auxerre doma přivítá Lorient, který měl skvělý start do sezóny, ale poté se začal tabulkou pomalu propadat a nyní mu patří třinácté místo.

RC Lens - AJ Auxerre 2:0

Lens s trenérem Jean-Pierrem Papinem pokračuje ve zlepšených výkonech a v sobotu na Stade Felix Bollaert porazilo 2:0 Auxerre. Díky třem bodům se Racing posunul na patnácté místo v tabulce.

Preview: RC Lens - AJ Auxerre

Racing Lens prožívá katastrovální začátek sezóny, po devíti kolech je až předposlední, byť má zápas k dobru. Stoupat tabulkou vzhůru může začít v duelu s Auxerre, které letos venku ještě nebodovalo.

AJ Auxerre - Olympique Marseille 2:0

Djibril Cisse přijel na půdu Auxerre, svého bývalého klubu, s velkým očekáváním. Nakonec byl ale jeho trápící se Olympique Marseille domácími pokořen. Jediné dvě branky utkání vstřelil Daniel Niculae a zařídil tím zkázu favorita.

Preview: AJ Auxerre - Olympique Marseille

Marseille se v Ligue 1 vůbec nedaří, se sedmi body se kandidát na titul potácí překvapivě až na patnáctém místě. V sobotu Olympique zajíždí na půdu Auxerre a to je rozhodně soupeř k poražení, přestože naposledy jeho hráči porazili doma přesvědčivě Nice.

Fernandez zatím může být klidný

Jean Fernandez zatím obavy o svou práci mít nemusí. Jeho Auxerre se sice vůbec nedaří a v tabulce Ligue 1 mu patří až osmnáctá příčka, vedení klubu však o změně trenéra v tuto chvíli neuvažuje.