AJ Auxerre Francie - AJ Auxerre - Zprávy

Stade Caen - AJ Auxerre 0:0

Zápas mezi Caen a Auxerre branku divákům nepřinesl, a tak se týmy podělily po bodu. Pro Caen to byla už třetí remíza za sebou.

Preview: Stade Caen - AJ Auxerre

Páté Caen hostí Auxerre a bude chtít navázat na osm zápasů v řadě trvající neporazitelnost.

AJ Auxerre - Racing Strasbourg 1:1

Štrasburk odvrátil hrozbu tří prohraných zápasů za sebou na Stade Abbe-Deschamps v Auxerre, když pět minut před koncem vyrovnal na konečných 1:1 James Fanchone. Za domácí Auxerre se trefil Daniel Niculae.

Preview: AJ Auxerre - Racing Strasbourg

Auxerre uvidí souboj dvou sousedů v tabulce, šestnácté Auxerre hostí o jednu příčku lépe postavený Štrasburk. Hosté se budou chtít po třech prohrách v řadě zvítězit a zastavit svůj pád tabulkou.

Girondins Bordeaux - AJ Auxerre 4:1

Bordeaux porazilo Auxerre vysoko 4:1 a bodově se dotáhlo na druhé Nancy. Hosté otevřeli skóre už ve 2. minutě, ale domácí přidali v každém z poločasů po dvou gólech a zaslouženě vyhráli.

Preview: Girondins Bordeaux - AJ Auxerre

Bordeaux hostí Auxerre a ziskem tří bodů se bude chtít přiblížit vedoucímu Lyonu.

AJ Auxerre - AS Monaco 1:0

Auxerre si poradilo s Monakem a trochu se vzdálilo sestupovým příčkám O tom, že knížecí klub odjede z Auxerre bez bodů, rozhodla Traoreho branka z 69. minuty.

Preview: AJ Auxerre - AS Monaco

Auxerre chce proti Monaku zvítězit a vyhnout se přezimování na sestupových příčkách.

Valenciennes FC - AJ Auxerre 3:0

Ambiciózní Valenciennes zůstavá na domácí půdě neporaženo. V tomto kole si bez problému poradilo s Auxerre, kterému na cestu přibalilo třígólový příděl.

Preview: Valenciennes FC - AJ Auxerre

Valenciennes bude chtít pokračovat ve výborných výkonech z domácího hřiště. Zatím se nenašel nikdo, kdo by si dokázal odvézt tři body.

AJ Auxerre - Paris Saint-Germain 0:1

PSG dalo na chvíli zapomenout na svou krizi a díky výhře v Auxerre se odpoutalo od sestupových pozic. Mezi oběma celky je nyní jednobodový rozdíl.

Preview: AJ Auxerre - Paris Saint-Germain

PSG se stále nachází ve spodních patrech tabulky a v Auxerre bude chtít zvítězit. Výhra totiž může pařížský klub vytáhnout mimo sestupové příčky.

FC Metz - AJ Auxerre 0:1

Auxerre zvítězilo v Métách 1:0 a na své konto si připsalo šesté vítězství v sezóně. Dánský útočník Thomas Kahlenberg devět minut po začátku druhého poločasu rozhodl, že si všechny body odvezou hosté.

AJ Auxerre - Le Mans UC 72 3:0

Auxerre zmařilo plány Le Mans, které se chtělo v neděli posunout na třetí místo v tabulce Ligue 1. Na Stade l'Abbé-Deschamps doma porazilo nadprůměrný celek rozdílem třídy.

Preview: AJ Auxerre - Le Mans UC 72

Předposlední zápas patnáctého kola obstarají týmy Auxerre a Le Mans. Hosté z Le Mans se na zápas mohou připravovat o hodně klidněji, protože jsou na pátém místě a již několikrát přesvědčili o svých kvalitách. To Auxerre se topí v sestupových vodách.