Viktoria Žižkov Česko - Viktoria Žižkov - Zprávy

Soud rozhodl, že Baník musí zaplatit Žižkovu 8,5 milionu korun

Baník Ostrava musí zaplatit téměř osm a půl milionu korun Viktorii Žižkov za údajně dlužné částky a smluvní pokuty za přestupy Josefa Hušbauera a Zdeňka Koukala z roku 2010. Rozhodl o tom Městský soud v Praze, který změnil verdikt nižší instance z jara. Obvodní soud pro Prahu 6 tehdy vydáním předběžného opatření odložil rozhodnutí Arbitrážní komise FAČR z března.

Praha 3 se stále nedohodla s Viktorií Žižkov na nájemném

Vedení Prahy 3 stále nenašlo shodu s Viktorií Žižkov ohledně žižkovského stadionu. Místostarosta Alexander Bellu (ODS) ČTK řekl, že klub dosud nepřinesl žádné přijatelné návrhy řešení. Viktora Žižkov, která je letitým nájemcem stadionu v Seifertově ulici, dluží radnici na nájemném 1,5 milionu korun.

Rekonstrukce žižkovsklého stadionu si vyžádá desítky milionů

Rekonstrukce žižkovského stadionu vyjde na desítky milionů korun. Na nutných investicích se chce Praha 3 domluvit s budoucím nájemcem nebo nájemci, v úvahu přichází i pomoc sponzorů. Radnice by se nevyhýbala ani možnému přejmenování stadionu. ČTK to řekli místostarostové Ivan Holeček (ČSSD) a Alexander Bellu (ODS).

Žižkov po problémech už hrál, ale hned vypadl z Poháru FAČR

Viktoria Žižkov vstoupila do nové éry po ekonomických problémech, neudělení licence a pádu do ČFL porážkou 0:1 v divizních Klatovech a vyřazením hned v 1. kole Poháru FAČR. V duelu přitom měli 55 minut přesilovou hru.

Na žižkovském stadionu by podle radnice mohly hrát dva kluby

Na žižkovském stadionu by mohly hrát dva kluby - Slavoj Vyšehrad i dosavadní nájemce, zadlužená Viktoria Žižkov. Dělily by se o nájemné, které je 100.000 korun měsíčně. Po jednání s oběma kluby to řekl místostarosta Alexander Bellu (ODS). Podmínkou ale je, aby Viktoria Žižkov uhradila dluhy vůči radnici. Další schůzka se uskuteční příští týden.

Viktoria Žižkov má nového majitele, klub chce oddlužit

Viktorii Žižkov by měl z ekonomické krize vyvést nový majitel. Bývalý funkcionář Viktorie Jiří Rýva koupil od Luďka Vinše sto procent akcií klubu. Informuje o tom deník Sport. Rýva má dnes jednat se zástupci Prahy 3 o tom, aby tradiční pražský klub mohl zůstat ve svém domácím prostředí na Žižkově.

Žižkov se přihlásil do ČFL, Čáslav v ní zůstane

Viktoria Žižkov bude v následující sezoně hrát třetí nejvyšší soutěž. Pražský klub, který nedostal licenci pro druhou ligu, na svých internetových stránkách oznámil, že se přihlásil do ČFL. V té bude místo 18 startovat nově 20 celků včetně Čáslavi, která původně kvůli administrativní úpravě měla sestoupit do divize.

Viktoria Žižkov nedostala licenci a nebude hrát druhou ligu

Viktoria Žižkov nedostala licenci pro nadcházející sezonu druhé ligy. Pražský klub, který v minulém ročníku Fotbalové národní ligy skončil třetí, o tom informoval na svém oficiálním webu. Oznámil také, že vedení nyní bude rozhodovat, do jaké soutěže se přihlásí.

Praha 3 vypracuje analýzu, co dál s žižkovským stadionem

Praha 3 nechá vypracovat analýzu, jak dál naložit s žižkovským stadionem. Provozovat by jej mohla městská příspěvková organizace nebo dlouhodobý nájemce. "Necháme si vypracovat finanční analýzy," řekl ČTK místostarosta Alexander Bellu (ODS). S letitým nájemcem, klubem Viktoria Žižkov, se radnici zatím dohodnout nepodařilo. Klub nemá platnou smlouvu a dluží na nájemném 900.000 korun. Spor proto míří k soudu.

Soud rozhodl, že Baník zatím Žižkovu 8,5 milionu platit nemusí

Baník Ostrava zatím nemusí zaplatit téměř 8,5 milionu korun Viktorii Žižkov za údajně dlužné částky a smluvní pokuty za přestupy Josefa Hušbauera a Zdeňka Koukala z roku 2010. Rozhodl o tom Obvodní soud pro Prahu 6 vydáním předběžného opatření k březnovému verdiktu Arbitrážní komise FAČR.

Praha 3 podala na Viktorii Žižkov žalobu kvůli dluhům

Praha 3 podala žalobu na Viktorii Žižkov. Klub prý dluží radnici na nájemném za stadion 900.000 korun. Na dotaz ČTK to dnes řekl místostarosta Alexander Bellu (ODS). Obě strany podle něj dál vyjednávají o podmínkách nové nájemní smlouvy. Ta původní skončila loni v září. Vyjádření klubu ČTK zjišťuje.

Týden.cz: Hráči Žižkova nedostávají výplaty a zvažují bojkot

Hráči druholigového Žižkova podle serveru Týden.cz nedostali už čtyři měsíce zaplaceno a zvažují bojkot nedělního domácího utkání s Mostem. Hráčům pátého celku tabulky prý výplaty přišly naposled za říjen a chtějí na svou situaci upozornit.

Praha 3 navrhla Viktorii Žižkov novou smlouvu o stadionu

Městská část Praha 3 navrhla klubu Viktoria Žižkov uzavřít novou nájemní smlouvu o užívání stadionu. Podle ní by klub, který dluží peníze za užívání areálu pod televizní věží, ručil bankovní zárukou 270 tisíc korun pro budoucí případy neplacení nájmu.

Baník Ostrava musí podle arbitráže zaplatit Žižkovu 8,5 milionu

Arbitrážní komise Fotbalové asociace ČR rozhodla, že Baník Ostrava musí zaplatit téměř 8,5 milionu korun Viktorii Žižkov za přestupy Josefa Hušbauera a Zdeňka Koukala z roku 2010. Případem se zabývaly i soudy.

Žižkov dluží nájem za stadion, částku prý splatí do konce března

Viktoria Žižkov dluží Městské části Praha 3 nájemné za stadion. Radnice tvrdí, že třetí tým druhé ligy nepřistupuje na návrhy řešení situace, a proto mu hrozí, že bude muset areál pod televizní věží opustit. Klub opožděné platby uznává, ale prý se s Prahou 3 písemně dohodl na splacení částky do 31. března.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele