13.04.202415:55

Kadeřábek zařídil vedení Hoffenheimu

Hoffenheim v Mainzu otevřel skóre a děkovat může Pavlu Kadeřábkovi. Bývalý český reprezentant využil pobídku Andreje Kramariće a hlavou vstřelil druhý gól v sezoně.

kicker.de
07.04.202417:22

Dvoubodový Kadeřábek

Kromě úvodního gólu Hoffenheimu do sítě Augsburgu asistoval Pavel Kadeřábek ještě u pojišťující trefy na 3:1. Tu si připsal v 90. minutě utkání Ihlas Bebou.

07.04.202416:14

Kadeřábek asistoval

V sestavě Hoffenheimu vyběhli do nedělního utkání proti Augsburgu také čeští krajní obránci Pavel Kadeřábek a David Jurásek. Prvně jmenovaný v 17. minutě přihrál na úvodní branku zápasu, kterou vstřelil Wout Weghorst. Jurásek obdržel v 41. minutě žlutou kartu.

03.03.202420:10

Kadeřábek nebude hrát ve Frankfurtu

Hoffenheimu v nadcházejícím zápase na půdě Eintrachtu Frankfurt nepomůže Pavel Kadeřábek. Bývalý český reprezentant si odpyká trest za pět žlutých karet v sezoně.

kicker.de
26.11.202322:26

Kadeřábek po návratu asistoval

Hoffenheim v nedělním utkání remizoval 1:1 s Mainzem, proti němuž se po zdravotních problémech vrátil Pavel Kadeřábek. Bývalý český reprezentant nastoupil do druhého poločasu a vzápětí se asistencí podepsal pod vyrovnávací trefu Roberta Skova.

17.11.202311:55

Sparta ve Dvoraně slávy uvítala ženu

Sparta Praha ve čtvrtek oslavila přesně na den 130. výročí od založení klubu, při této příležitosti přitom přivítala ve Dvoraně slávy svého 33. člena a také druhou ženu. Stala se jí Lenka Boušková, která se přes tři desítky let starala o hráče a hráčky v akademii jako sociálně-organizační pracovnice. "Její laskavou péčí prošly stovky hráčů a hráček včetně Tomáše Rosického, Patrika Schicka, Jakuba Peška, Pavla Kadeřábka či Luboše Loučky,” uvedl na svém oficiálním twitterovém účtu pražský celek.

twitter.com/ACSparta_CZ
28.10.202317:56

Hoffenheimu se zranil Kadeřábek

Pavel Kadeřábek vinou zranění nedohrál za Hoffenheim dnešní oblastní derby ve Stuttgartu (3:2). Bývalý český reprezentant na začátku druhého poločasu odstoupil s pochroumaným kolenem.

kicker.de
26.08.202317:32

Kadeřábek skóroval za Hoffenheim

Český obránce Pavel Kadeřábek pomohl ve 2. bundesligovém kole Hoffenheimu gólem k obratu a vítězství 3:2 na hřišti nováčka z Heidenheimu. Bývalý český reprezentant se v německé nejvyšší soutěži trefil vůbec poprvé od loňského září. Celkově se na ligové scéně za Die Kraichgauer gólově prosadil podesáté, další tři branky má na kontě v domácím poháru a dvě v Evropě.

ČTK, livesport.cz
04.05.202311:37

Pro Kadeřábka možná skončila sezona

Pavel Kadeřábek za sebou možná už má poslední zápas v letošní sezoně. Obránce Hoffenheimu si poranil stehenní sval a trenér Hoffenheimu Pellegrino Matarazzo nyní nevyloučil, že pro českého fotbalistu možná skončil celý ligový ročník.

transfermarkt.de
02.05.202312:44

Hoffenheim bude postrádat Kadeřábka

Český reprezentant Pavel Kadeřábek z Hoffenheimu si v sobotním bundesligovém utkání v Lipsku poranil zadní stehenní sval a bude svému týmu nějakou dobu chybět. Německý klub o tom informoval na twitteru, očekávanou dobu absence bývalého reprezentanta neuvedl.

Jednatřicetiletý krajní obránce či záložník v Lipsku odstoupil ze hry v 69. minutě. Hoffenheim prohrál 0:1 a patří mu 14. místo v tabulce, kde má dvoubodový náskok na první sestupovou příčku. Do konce sezony německé ligy zbývají čtyři kola.

ČTK
10.04.202309:44

Kadeřábek odehrál jubilejní zápas

Pavel Kadeřábek včera odehrál jubilejní 200. zápas v německé nejvyšší soutěži. Český obránce všechny starty posbíral za Hoffenheim a radost mu udělal i výsledek, jeho tým porazil Schalke (2:0).

07.04.202310:13

Kadeřábka čeká jubilejní zápas

Pavel Kadeřábek vyhlíží svůj 200. bundesligový zápas v dresu Hoffenheimu, dočkat by se měl v neděli proti Schalke. Český obránce se stane pátým hráčem svého celku, který na toto jubileum dosáhne, před ním to dokázali jen Sebastian Rudy, Oliver Baumann, Andreas Beck a Andrej Kramarić.

kicker.de
02.04.202319:22

Kadeřábek asistoval na gól Hoffenheimu

Hoffenheim vyhrál 2:1 na půdě Werderu Brémy, na čemž se asistencí podílel Pavel Kadeřábek. Pro českého reprezentanta se jednalo o první gólovou přihrávku v sezoně.

14.02.202314:59

Kadeřábek se zapojil do tréninku

Dnešní trénink Hoffenheimu absolvoval i Pavel Kadeřábek. Český obránce je v pořádku po zranění stehenního svalu, kvůli němuž nenastoupil k posledním dvěma bundesligovým zápasům.

kicker.de
18.10.202223:44

Kadeřábek skóroval v DFB-Pokalu

Střídající Pavel Kadeřábek se podílel gólem na vysokém vítězství fotbalistů Hoffenheimu ve druhém kole Německého poháru nad Schalke 5:1. Bývalý český reprezentant přišel na hřiště v 54. minutě a po bezmála deseti minutách zvýšil na pětigólový rozdíl.

ČTK
10.09.202217:26

Kadeřábek pečetil výhru Hoffenheimu

Hoffenheim přehrál Mainz vysoko 4:1 a do statistik se zapsal i Pavel Kadeřábek, český obránce v nastavení pečetil výsledek.

25.05.202211:12

V nominaci na fotbalistu roku i Pešek

Nominace na Puma Fotbalista roku 2021: Antonín Barák (Hellas Verona), Tomáš Souček, Vladimír Coufal (oba West Ham), Jakub Pešek, Adam Hložek (oba Sparta), Vladimír Darida (Hertha), Tomáš Holeš (Slavia), Tomáš Vaclík (Olympiakos), Patrik Schick (Leverkusen), Pavel Kadeřábek (Hoffenheim).

twitter.com/OndraZlamal
07.05.202216:23

Hoffenheim po poločase vede nad Leverkusenem 2:1 a kromě Patrika Schicka se zapsal do statistik i Pavel Kadeřábek. Obránce domácího týmu asistoval na druhý gól v podání Christopha Baumgartnera.

10.03.202217:37

Kadeřábek ukončil reprezentační kariéru

Česká reprezentace už nemůže počítat se službami Pavla Kadeřábka. Obránce bundesligového Hoffenheimu se kvůli zdravotním problémům rozhodl ukončit reprezentační kariéru.

twitter.com/ceskarepre_cz
08.01.202216:50

Kadeřábek střídal vinou zranění

Hoffenheim měří síly s Augsburgem a na trávníku už není Pavel Kadeřábek. Český obránce nastoupil v základní sestavě, v závěru prvního poločasu si ovšem poranil stehenní sval.