1
0

Články

Karabec si na penaltu proti Slavii v prodloužení věřil, ale nebyl na ni určený

Vítěznou penaltou ve 114. minutě rozhodl střídající Adam Karabec o vítězství fotbalistů Sparty 3:2 po prodloužení na půdě Slavie ve čtvrtfinále domácího poháru.

Takové prostředí jsem ještě nezažil. Bylo to neskutečné, řekl Karabec

Adam Karabec, křídelní hráč Sparty, po prohře 2:3 v úvodním utkání 2. kola fotbalové Evropské ligy na hřišti Galatasaraye Istanbul v rozhovoru s novináři přiznal, že podobné bouřlivé prostředí jako to na stadionu Rams Park ještě v kariéře nezažil. Překvapilo ho množství jasných příležitostí, které si jeho tým vypracoval, což se podle něj běžně nestává ani v české lize.

Karabec dostal za vyloučení trest na tři zápasy a přijde i o derby

Adam Karabec dostal za úder loktem a vyloučení ve víkendovém utkání s Karvinou od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace (LFA) trest na tři soutěžní zápasy. Dvacetiletý ofenzivní univerzál Sparty mimo jiné přijde i o pražské derby na Slavii, které je na programu v devátém kole nejvyšší soutěže. LFA o trestu informovala v komuniké po dnešním zasedání komise.