29.09.201716:04

Kadeřábek se zapsal do německé historie

Pavel Kadeřábek včera otevíral skóre zápasu na půdě Ludogorce a zaznamenal nejrychlejší gól některého německého klubu v historii samostatné Evropské ligy - obránce Hoffenheimu otevřel skóre již po 96 vteřinách.

sport1.de
28.09.201721:12

Kadeřábek poslal Hoffenheim do vedení

Výjimečnou trefu v evropských pohárech zaznamenal už ve druhé minutě zápasu s Ludogorcem pravý bek Hoffenheimu Pavel Kadeřábek poté, co vystihl rozehrávku soupeře a zakombinoval s Markem Uthem.

14.09.201719:51

Kadeřábek pomohl Hoffenheimu asistencí

Hoffenheim po úvodním dějství hraje nerozhodně s Bragou, pod první branku TSG se přitom výraznou měrou podepsal Pavel Kadeřábek. Český reprezentant přesným centrem našel hlavu Sandro Wagnera, který pohotově zavěsil.

10.04.201712:58

Kadeřábek neohrozí Gladbach

Hoffenheim čeká ligový duel s Borussií Mönchengladbach, proti které nenastoupí Pavel Kadeřábek. Českého reprezentanta trápí problémy s lýtkovým svalem.

kicker.de
30.07.201613:00

Kadeřábek by mohl začít na levém beku

K pozoruhodnému kroku se podle všeho chystá trenér Hoffenheimu Julian Nagelsmann. Ten proti Oostende v přípravě zkoušel Pavla Kadeřábka nalevo a naopak Kim Jin-sua na pravé straně obranné linie - a přes nohu by oba beci mohli hrát i v sezoně. "Mám to tak rád, když jsou beci převrácení. A proč? To vám neprozradím," tajnůstkařil 29letý kouč.

Německo - Kicker (nejlepší 1, nejhorší 6):
Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 3 -- odehrál celý zápas; Brémy - Wolfsburg 3:2
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) -- 3,5 -- nastoupil v 53. minutě a dostal ŽK; Hoffenheim - Hertha Berlín 2:1
Vladimír Darida (Hertha) -- 4 -- odehrál 85 minut; Hoffenheim - Hertha 2:1
Jaroslav Drobný (Hamburk) -- 5 -- nastoupil v 54. minutě; Dortmund - Hamburk 3:0

ČTK
11.04.201616:43

Hodnocení českých fotbalistů v zahraničí:

Jaroslav Plašil (Bordeaux) -- 3,5 -- odehrál celý zápas; Marseille - Bordeaux 0:0

Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) -- 3,5 -- odehrál celý zápas; Frankfurt - Hoffenheim 0:2
Vladimír Darida (Hertha) -- 3,5 -- nastoupil v 57. minutě; Hertha Berlín - Hannover 2:2
Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 5 -- odehrál celý zápas a dostal ŽK; Brémy - Augsburg 1:2

ČTK
20.02.201617:36

Kadeřábek asistoval u vítězné branky

Vloni sice Pavel Kadeřábek ve Spartě připravoval jeden gól za druhým, v Německu se však na svou první asistenci načekal. Dočkal se až při svém 18. bundesligovém startu, okamžitě však šlo o důležitou nahrávku na Uthův druhý a vítězný gól proti Mainzu. Pro Hoffenheim jde přitom o první tři body v novém roce.

24.08.201515:43

Hodnocení Čechů v zahraničních soutěžích

Hodnocení českých hráčů v zahraničí, kteří se přes víkend zapojili do víkendové akce: Německo - Kicker (nejlepší 1, nejhorší 6):
Vladimír Darida (Hertha Berlín) - 3,5 - odehrál celý zápas - Hertha Berlín 1:1 Brémy
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) - 4 - odehrál celý zápas - Hoffenheim 1:2 Bayern Mnichov
Adam Hloušek (Stuttgart) - 4 - odehrál celý zápas - Hamburk 3:2 Stuttgart
Theodor Gebre Selassie (Werder Brémy) - 4 - odehrál celý zápas - Hertha Berlín 1:1 Brémy.

ČTK
08.08.201521:58

Kadeřábek začal neúspěchem Hoffenheimu

Na první soutěžní zápas za Hoffenheim nebude obránce Pavel Kadeřábek rád vzpomínat. Český reprezentant podlehl se svým novým týmem v prvním kole Německého poháru 0:2 druholigovému Mnichovu 1860. Do Bundesligy vstoupí Hoffenheim za týden zápasem proti Leverkusenu.

ČTK
22.07.201520:12

Kadeřábek si v přípravě poranil stehenní sval

Pro českého fotbalistu Pavla Kadeřábka začalo působení v německém klubu TSG Hoffenheim nešťastně. Trenérovi Markusu Gisdolovi se sice pravý obránce hlásil o den dříve, než bylo domluveno, ale hned po zahájení přípravy si poranil stehenní sval a podle magazínu Kicker je jeho návrat do týmu v nedohlednu. Kadeřábek teď na soustředění v Norsku trénuje jen individuálně a vynechal přípravný zápas s Lilleströmem. Do startu bundesligy přitom zbývají jen tři týdny.

ČTK
23.06.201523:12

Kadeřábek: Nemáme se za co stydět

V základní skupině skončila cesta české jednadvacítky na domácím evropském šampionátu. Rozhodla o tom remíza 1:1 s Německem. "I když jsme nepostoupili, nemáme se za co stydět. Dlouho jsem neviděl, aby se Němci takhle báli o výsledek, leželi a zdržovali. Škoda že se nehrálo ještě o deset minut víc. Celý tým zaslouží pochvalu, jak jsme to odmakali. Všechna čest našemu týmu," řekl po utkání obránce Pavel Kadeřábek.

ČTK
20.05.201514:39

O Kadeřábka je zájem v Německu

Pavel Kadeřábek se vypracoval v jednu z klíčových postav Sparty, prosadil se v české reprezentaci a dalším krokem by mohl být přestup do Německa - o 23letého obránce se údajně zajímají Schalke, Hoffenheim a Freiburg.

transfermarketweb.com
17.11.201411:27

Kadeřábek: Tušil jsem, že dám Islandu gól

Před zápasem s Islandem měl Pavel Kadeřábek tušení, že by mohl dát gól a nemýlil se. Navíc jako první v kvalifikaci mistrovství Evropy překonal soupeřovu obranu a vyrovnávací trefou výrazně přispěl k obratu a důležitému vítězství 2:1. "Ještě jsem v sezoně gól nedal a zrovna dneska jsem si říkal, že by to mohlo vyjít. Přišlo to asi v nejdůležitějším utkání sezony a jsem moc rád. Bylo to důležité, takový gól před přestávkou vždycky pomůže psychicky. Myslím, že nás to nakoplo a zaslouženě jsme vyhráli," uvedl pravý krajní bek.

ČTK
22.08.201311:54

Kadeřábek prodloužil smlouvu

Pavel Kadeřábek spojil i svoji další budoucnost s pražskou Spartou, s níž prodloužil smlouvu do června roku 2016. Jednadvacetiletý odchovanec Sparty si v letošní sezoně vydobyl místo v základní sestavě na postu pravého obránce, kde odehrál všech pět ligových zápasů. Kadeřábek se před dvěma lety stal v Rumunsku také vicemistrem Evropy do 19 let.