Pavel Kadeřábek si minulý týden poranil kotník a na čas vypadne ze sestavy Hoffenheimu. Český obránce stále nezná přesnou dobu absence, jisté ale je, že chybět bude minimálně dva až tři týdny.

kicker.de
15.10.202121:15

Kadeřábek střídal pro zranění

Pavel Kadeřábek se s předstihem rozhodl vynechat všechny podzimní reprezentační srazy kvůli přetrvávajícím problémům s lýtkem, ani toto rozhodnutí ho však od marodky zjevně neuchrání. Český obránce Hoffenheimu musel z páteční předehrávky kvůli zranění odstoupit už po 35. minutách.

25.09.202117:13

Kadeřábek zvýšil vedení Hoffenheimu

Hoffenheim v závěru vede 3:1 nad Wolfsburgem, proti němuž se prosadil i Pavel Kadeřábek. Pro českého reprezentanta to byl první gól v sezoně.

18.08.202119:22

Kadeřábek nejspíš vynechá Union

Český obránce Pavel Kadeřábek z Hoffenheimu s největší pravděpodobností nenastoupí o víkendu do úvodního bundesligového duelu proti Unionu Berlín. Stále jej trápí lýtkový sval a klub nehodlá riskovat zhoršení zranění, raději Kadeřábkovi poskytne dostatek času na úplné doléčení.

kicker.de
21.04.202122:39

Kadeřábek přispěl asistencí

Český obránce Pavel Kadeřábek přispěl v 30. kole německé ligy asistencí na vítězný gól k obratu a výhře Hoffenheimu 3:2 nad Mönchengladbachem. Hoffenheim prohrával po prvním poločase 0:2, v 60. minutě už ale bylo vyrovnáno po trefách Andreje Kramariče a Ihlase Beboua. V 65. minutě se na pravé straně Kadeřábek šikovně uvolnil a přesnou přihrávkou našel na hranici vápna Kramariče, který svou druhou brankou v utkání dokonal obrat

ČTK
06.03.202116:39

Kadeřábek přidal druhou asistenci

Pavel Kadeřábek pokračuje v dresu Hoffenheimu v povedeném výkonu. Proti Wolfsburgu si připsal jen za první poločas dvě gólové asistence. Nejprve na vedoucí branku Baumgartnera a poté, co hosté vyrovnali na 1:1, připravil další domácí branku pro kanonýra Kramariče.

06.03.202115:56

Kadeřábek asistoval

Záložník Pavel Kadeřábek asistoval u vedoucí branky Hoffenheimu do sítě Wolfsburgu, kterou vstřelil Christoph Baumgartner. Hostům se ale ještě v úvodní půlhodině podařilo vyrovnat zásluhou Weghorsta.

18.02.202123:39

Kadeřábek asistoval na gól Hoffenheimu

Hoffenheim nedotáhl do vítězného konce nadějně rozehraný zápas s Molde, na remíze 3:3 měl podíl i Pavel Kadeřábek. Český reprezentant, který se dostal na trávník před třicátou minutou, aistoval u druhé branky Munase Dabbura.

24.01.202119:55

Kadeřábek se vrátil do sestavy Hoffenheimu

Pavel Kadeřábek je konečně fit a v zápase proti 1. FC Köln se vrátil do sestavy Hoffenheimu. Český obránce letos odehrál jenom pět zápasů, na podzim měl pozitivní test na covid-19 a následně ho dlouhodobě trápilo lýtko.

22.01.202116:21

Kadeřábek hlásí návrat na trávníky

Pavel Kadeřábek je konečně fit a v zápase proti 1. FC Köln se může vrátit do sestavy Hoffenheimu. Český obránce letos odehrál jenom čtyři zápasy, na podzim měl pozitivní test na covid-19 a následně ho dlouhodobě trápilo lýtko.

sport1.de
02.12.202016:25

Kadeřábek zřejmě v tomto roce dohrál

Hoffenheimu ve zbytku letošního roku zřejmě již nepomůže Pavel Kadeřábek. Českého reprezentanta po návratu z karantény brzdí zraněný lýtkový sval.

kicker.de
04.11.202017:34

Hoffenheim bez pěti hráčů

Bez pěti fotbalistů se bude muset obejít v duelu Evropské ligy proti Liberci německý Hoffenheim. Zranění jsou Stefan Posch a Dennis Geiger. Hrát ještě nemůže ani trio Andrej Kramarič, Kasim Adams a Pavel Kadeřábek, kteří nedostali povolení po koronavirové karanténě.

transfermarkt.de
01.11.202015:47

Kadeřábek ukončil karanténu

Obránce Pavel Kadeřábek ukončil karanténu kvůli koronaviru a vrátil se do týmu Hoffenheimu. V pondělní bundesligové dohrávce proti Unionu Berlín ale český reprezentant hrát ještě nebude. Ve čtvrtek poté Hoffenheim přivítá v Evropské lize Liberec. Osmadvacetiletý Kadeřábek šel do karantény před dvěma týdny po návratu z reprezentačního srazu stejně jako chorvatský kanonýr Andrej Kramarič a ghanský obránce Kasim Adams. Ti měli pozitivní test na koronavirus, u Kadeřábka se podle agentury DPA jednalo o nákazu v rodině. "Ti tři se už z karantény vrátili do týmu. Budeme k nim ale přistupovat opatrně, takže v pondělí jejich start nepřipadá v úvahu," uvedl trenér Hoffenheimu Sebastian Hoeness. Trojici hráčů ještě čeká vyšetření plic.

ČTK
21.10.202016:10

Hoffenheim postrádá sedm obránců

Hned sedm obránců postrádá Hoffenheim pro zítřejší utkání Evropské ligy s Crvenou Zvezdou. Ermin Bičakčić a Kostas Stafylidis jsou dlouhodobě zranění a nebyli ani napsáni na soupisku pro pohárovou soutěž, což platí rovněž pro Joshuu Breneta s Melayrem Bogardem. Kasim Adams a Pavel Kadeřábek zůstávají v karanténě, zatímco kapitána Benjamina Hübnera nepustí do hry zdravotní potíže.

kicker.de
14.09.202016:27

Kadeřábek má zraněný stehenní sval

Na výsledky podrobného vyšetření čeká Pavel Kadeřábek. Český obránce Hoffenheimu nedohrál pohárový zápas v Chemnitzu, v první půli si poranil stehenní sval.

kicker.de
31.07.202016:32

Kadeřábkovi se narodila druhá dcera

Český reprezentant Pavel Kadeřábek se stal dvojnásobným otcem. Osmadvacetiletý pravý obránce či záložník německého Hoffenheimu má druhou dceru, kterou s manželkou Terezou pojmenovali Elva. Kadeřábek s manželkou mají od roku 2016 prvního potomka, jímž je dcera Ema. Té dnes přibyla sestra. "Děkujeme, milujeme tě. Tvoje maminka s tatínkem a nejlepší sestra pod sluncem Ema," uvedla Kadeřábková na sociální síti instagram, kam umístila fotografii s novorozencem.

ČTK
27.06.202016:07

Hoffenheim těžil z asistence Kadeřábka

Pavel Kadeřábek ve třetím po sobě jdoucím bundesligovém utkání zaznamenal asistenci. Český reprezentant tentokrát v Dortmundu nahrával na první gól Andreje Kramariče a vylepšil si osobní maximum na sedm asistencí v ročníku.

20.06.202016:26

Kadeřábek zaznamenal další asistenci

Hoffenheim o poločase vede nad Unionem Berlín 3:0, na čemž se přihrávkou na třetí gól podílel i Pavel Kadeřábek. Český reprezentant si připsal asistenci ve druhém zápase po sobě a celkově šestou v sezóně.

17.06.202022:28

Hoffenheimu pomohla asistence Kadeřábka

Pavel Kadeřábek se podílel na vítězství Hoffenheimu na hřišti Augsburgu. Český reprezentant pátou asistencí v sezóně přihrál na úvodní gól Munase Dabbura.

23.05.202018:05

Kadeřábek asistencí pomohl Hoffenheimu

Hoffenheim remizoval s Paderbornu 1:1, na čemž měl podíl i Pavel Kadeřábek. Český reprezentant ve čtvrté minutě asistoval na úvodní branku Roberta Skova.