Celé jméno:M'Baye Niang
Národnost: Francie Senegal
Datum narození:19.12.1994
Výška:184 cmVáha:74 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:11
Klub:Stade Rennes (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Stade Rennes (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Ligue 1 2019/202032512000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Senegal1410051000300
Reprezentační kariéra hráče
 

Rennes uplatnilo opci na přestup útočníka Nianga

První posilou Rennes pro ligový ročník 2019/2020 se stal M'Baye Niang. Stále teprve čtyřiadvacetiletý útočník ve francouzském klubu letos hostoval a stal se jeho nejlepším střelcem, vedení proto neváhalo uplatnit opci na trvalý přestup...  
31.05. | Aktuality | 14 komentářů
 

Niang se dočkal, z AC Milán jde hostovat do Turína

M'Baye Niang odchází z milánského AC, nadále ale bude hrát italskou nejvyšší soutěž. Mladý útočník se dočkal angažmá v sousedním Turíně, kam zamířil na hostování s opcí na trvalý přestup...  
31.08.2017 | Aktuality | 46 komentářů
 

Niang si chce vybrat sám, kam odejde z AC Milán

M'Baye Niang nehraje důležitou roli v dalších plánech trenéra AC Milán Vincenza Montelly a blíží se jeho odchod ze severu Itálie. Stále teprve dvaadvacetiletý útočník se změně dresu nebrání, nechce ovšem, aby mu nového zaměstnavatele vybíralo vedení Rossoneri...  
25.08.2017 | Aktuality | 47 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
10.07. Dalian Yifang stojí o Nianga
M'Baye Niang podle posledního vyjádření neopustí Stade Rennes, přestože má na stole velmi lukrativní nabídku z Číny. Čtyřiadvacetiletého útočníka chce získat Dalian Yifang, jenž ho láká na roční plat ve výši 10 milionů eur. (lequipe.fr)
09.07. Niang nebude opouštět Rennes
Stade Rennes po úspěšném hostování vykoupilo M'Bayeho Nianga, který byl však spojený s možným dalším odchodem do Číny. Podle sportovního ředitele bretaňského klubu Oliviera Létanga ale reprezentant Senegalu neodejde. (lequipe.fr)
30.05. Niang bude kmenovým hráčem Rennes
M'Baye Niang se může těšit na další zápasy v dresu Rennes. Útočník zde letos hostoval z Turína a francouzský klub se rozhodl uplatnit opci na přestup za patnáct milionů eur, transfer by měl být oficiálně potvrzen v průběhu dnešního dne. (lequipe.fr)
07.03. Rennes večer bez Traorého a Nianga
Hamari Traoré a M'Baye Niang nebudou k dispozici Stade Rennes ve večerním úvodním osmifinále Evropské ligy s Arsenalem. Zmíněnou dvojici nepustí na trávník disciplinární trest. (lequipe.fr)
05.02. Niang v hledáčku Shanghai Shenhua
Shanghai Shenhua chce posílit ofenzivu a za tímto účelem si vyhlédlo M'Bayeho Nianga. Reprezentant Senegalu momentálně hostuje ve Stade Rennes, avšak do roku 2021 má kontrakt s Turínem. (transfermarketweb.com)
21.10.2018 Niang si odnesl pochroumaný kotník
Zraněný kotník má po dnešním utkání se Saint-Étienne (1:1) útočník M'Baye Niang. Letní posila Stade Rennes si po souboji s Rémym Cabellou odnesl tři stehy na kotníku. (lequipe.fr)
31.08.2018 Stade Rennes bude pomáhat Niang
M'Baye Niang se vrátil do Francie. Útočníka Turína si do konce tohoto ročníku vypůjčilo Stade Rennes, které má následně také opci na trvalý přestup. (football-italia.net)
29.08.2018 Nianga zítra čeká zdravotní prohlídka
M'Baye Niang zítra přicestuje do Rennes a podrobí se zdravotní prohlídce. 23letý útočník do francouzského klubu přijde na hostování s opcí z Turína, kluby jsou na všem domluveny a hráče nezviklala ani pozdní nabídka od Galatasaraye. (lequipe.fr)
29.08.2018 Rennes dojednává příchod Nianga
M'Baye Niang nehraje důležitou roli v plánech Turína a schyluje se k jeho odchodu do Francie. Na příchodu útočníka pracuje Rennes, jednat by se mělo o hostování s opcí na trvalý přestup. (getfootballnewsfrance.com)
26.08.2018 Niang a Ljajić na odchodu z Turína
Turín by do konce přestupového okna měli opustit M'Baye Niang a Adem Ljajić. Zmíněné duo má po příchode Simoneho Zazy a Roberta Soriana otevřené dveře k odchodu. (football-italia.net)
Další expres zprávy