nenalezeny žádné články
18.02. Yohou byl terčem rasistických urážek
Dunkerque na začátku února vyhrál na půdě Nîmes (1:0), Samuel Yohou přesto neopouštěl trávník s dobrým pocitem. Třicetiletý obránce druholigového francouzského klubu se měl stát terčem rasistických urážek. (lequipe.fr)
12.01. Niort - Dunkerque přeloženo na únor
Z víkendového programu druhé francouzské ligy vypadl zápas Niort - Dunkerque. Hosté mají problémy s koronavirem, duel byl přeložen na 1. února. (lequipe.fr)
06.01. Odloženy tři víkendové zápasy L2
Tři utkání nadcházejícího 20. kole druhé francouzské ligy se kvůli koronaviru odehrají v náhradním termínu. Přeloženy byly zápasy SM Caen - Chamois Niort, USL Dunkerque - Paris FC a Amiens SC - AC Ajaccio. (lequipe.fr)
10.12.2020 Sy má dva prvoligové francouzské nápadníky
Harouna Sy tvrdí muziku v defenzívě druholigového francouzského Dunkerqueu a aktuálně není vyloučeno, že se už v zimě bude stěhovat za lepším. Obránce má dva prvoligové francouzské nápadníky, sledují do Dijon a Štrasburk. (getfootballnewsfrance.com)
28.09.2020 Moussaki může posílit Dunkerque
Jednadvacetiletý konžský útočník Herman Moussaki by se mohl stát posilou francouzského druholigového Dunkerque. Klub vyjednává s SM Caen o hostování s opcí. (getfootballnewsfrance.com)
12.09.2020 AC Ajaccio - USL Dunkerque odloženo
Odloženo bylo dnešní utkání druhé francouzské ligy AC Ajaccio - USL Dunkerque, důvodem je pozitivní test na koronavirus v hostujícím týmu. (lequipe.fr)
11.07.2020 Cissé vyměnil Angers za Dunkerque
USL Dunkerque získalo Ibrahima Cissého. Čtyřiadvacetiletý obránce přichází z Angers, detaily transferu však ani jedna ze stran neupřesnila. (lequipe.fr)
16.05.2020 Dunkerque povede trenér Mercadal
Fabien Mercadal má jasno o svém novém působišti. Osmačtyřicetiletý kouč podepsal dvouletou smlouvu s USL Dunkerque, které postoupilo do Ligue 2. (lequipe.fr)
14.05.2020 Pau a Dunkerque postupují do Ligue 2
Druhou francouzskou ligu si v nadcházející sezóně zahrají Pau FC a USL Dunkerque. Zmíněná dvojice po předčasném ukončení soutěží držela postupová místa ve třetí nejvyšší soutěži. (lequipe.fr)
13.05.2020 Mercadal před návratem do Dunkerque?
USL Dunkerque se může těšit na Ligue 2, kde by přístavní celek mohl vést Fabien Mercadal. Ten by měl podle francouzských médií ve funkci nahradit Clauda Robina, jemuž vyprší kontrakt. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
26.09.Châteauroux - USL Dunkerque1:0
Další zápas
30.09.
19:30
USL Dunkerque - S. Briochininfo
Tabulka
 TýmZB
1.US Avranches716
2.US Concarneau714
3.USL Dunkerque712
4.LB Châteauroux712
5.AS Nancy-Lorraine711
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci