25.06.
Lukáš Vorlický se po půlročním hostování ve Zbrojovce hlásil zpět v pražském Edenu, jeho vysněný návrat na jih Moravy se momentálně ocitl na mrtvém bodě. Ofenzivní šikula potvrdil, že by nejraději pokračoval v Brně, jenže jednání obou klubů narazila na finance. Zbrojovka prý vyrukovala s nabídkou kolem 20 milionů korun a Pražanům nabídla fixně pouze čtvrtinu částky, sešívaní ale mají podle Deníku požadovat necelý milion eur, tedy zhruba 24 milionů korun.
brnensky.denik.cz, eFotbal.cz / David Zlomek
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele