Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.10 - 8.00 - 19.50

Sivasspor - Gaziantep FK,

Ankaragücü - Trabzonspor,

Galatasaray - Istanbul Basaksehir.

27.05.2022 Sivasspor získal první trofej v historii
Jedinečné pocity zažívají fanoušci Sivassporu. Turecký klub včera přehrál Kayserispor a triumfoval v tamním poháru, získal tak vůbec první trofej ve své historii. (mundodeportivo.com)
26.05.2022 Sivasspor poprvé vítězem poháru
Výsledek finále Tureckého poháru: Kayserispor - Sivasspor 2:3 po prodloužení (33. Civelek, 107. Parlak - 60. Appindangoyé, 95. Gradel, 113. Konaté).
18.05.2021 Beşiktaş slaví double
Beşiktaş Istanbul po zisku mistrovského titulu vyhrál i Turecký pohár, když ve finále porazil Antalyaspor 2:0. Pro Beşiktaş šlo o desátý triumf v poháru v historii. (ČTK)
29.07.2020 Novák nedohrál finále Tureckého poháru
Obránce Filip Novák získal s Trabzonsporem po finálové výhře 2:0 nad Alanyasporem Turecký pohár a má trofej z třetí země. Domácí pohár získal i s Jabloncem, s Midtjyllandem vyhrál dánskou ligu. Kvůli zranění ale musel v 78. minutě vystřídat. Trabzonspor si spravil chuť po nevydařeném ligovém závěru, kdy mu titul vyfoukl Başakşehir. (ČTK)
29.07.2020 Turecký pohár vyhrál Trabzonspor
Výsledek finále Tureckého poháru: Trabzonspor - Alanyaspor 2:0 (25. Ömür, 90+10. Sørloth).
16.06.2020 Novák pečetil postup Trabzonsporu
Trabzonspor vyhrál i druhý zápas semifinále domácího poháru s Fenerbahçe, na čemž se gólem na konečných 3:1 podílel Filip Novák. Pro českého reprezentanta, který brankou přispěl i k domácímu vítězství 2:1, se jednalo o šestou trefu v sezóně.
03.03.2020 Novák pomohl gólem Trabzonsporu
Reprezentační obránce Filip Novák zajistil Trabzonsporu vítězství v úvodním semifinále Tureckého poháru. Díky jeho brance z 66. minuty vyhrál Trabzonspor doma nad Fenerbahçe 2:1. Odveta se hraje 21. dubna. (ČTK)
23.01.2020 Novák pomohl k postupu Trabzonu
Český reprezentant Filip Novák odehrál za Trabzonspor celé pohárové utkání na půdě Denizlisporu i s prodloužením. Jeho tým totiž po domácím vítězství 2:0 v prvním zápase tentokrát na půdě soupeře stejným poměrem prohrál. O postupu do čtvrtfinále tak nakonec rozhodoval až penaltový rozstřel, který lépe zvládli favorizovaní hosté.
15.05.2019 Turecký pohár vybojoval Galatasaray
Výsledek finále Tureckého poháru: Akhisar B. - Galatasaray 1:3 (56. Manu - 80. Gumus z penalty, 88. Feghouli, 90+4. Diagne).