Beşiktaş JK   -   Kayserispor

4 : 1 (3:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.17 - 7.01 - 15.30
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Je video ze zápasu na internetu volně dostupné a chcete, aby se zde objevilo? Pošlete nám ho!
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
09:49 Beşiktaş jedná o příchodu Cazorly
Santi Cazorla má ve Villarrealu smlouvu jenom do konce sezony a spekuluje se o jeho další budoucnosti. Zkušený záložník by mohl zamířit do Turecka, zájem o něho má Beşiktaş a už dokonce zahájil jednání. (football-espana.net)
29.06. Beşiktaş nevyužije opci na Boatenga
Turecký Beşiktaş Istanbul údajně nevyužije opci na trvalý přestup třiatřicetiletého záložníka Kevina-Prince Boatenga a pošle jej zpátky do mateřské Fiorentiny. Turci dokonce prý nemají zájem ani o prodloužení hostování do konce posunuté sezony. (football-italia.net)
28.06. Abdennour nabízí služby Toulouse
Toulouse bude v příští sezóně bojovat o návrat do Ligue 1 a pomoci by se mohla dočkat od jednoho bývalého hráče. Své služby Téfécé nabízí obránce Aymen Abdennour, kterému vyprší smlouva s Kayserisporem. (lequipe.fr)
28.06. Škoda přidal v Turecku 101. ligový gól
Šest dní po vstupu do Klubu ligových kanonýrů skóroval Milan Škoda v turecké lize znovu. Český útočník dal gól ve třetím utkání v řadě a 101. ligovou brankou v kariéře pomohl Rizesporu k remíze 2:2 s Denizlisporem. Domácí prohrávali po půlhodině 0:2, ale Škoda ve 40. minutě snížil. Bývalý slávistický kanonýr si naběhl na centr zprava a před malým vápnem napálil míč do horního rohu branky. V 71. minutě se pak povedlo Rizesporu vyrovnat a zvýšit naděje na záchranu. Na 14. místě má jednobodový náskok na sestupové pásmo. Od lednového příchodu z Edenu dal Škoda ve 12 zápasech sedm branek. (ČTK)
28.06. Pellegrini před převzetím Fenerbahçe?
Do Turecka by mohl zamířit trenér Manuel Pellegrini. Zájem o zkušeného chilského lodivoda, jenž naposledy vedl West Ham United, má Fenerbahçe. (abola.pt)
25.06. Sergio Rico do Galatasaray?
Španělský brankář Sergio Rico by se mohl v létě přesunout do tureckého Istanbulu, lanaří jej prý Galatasaray. Rico je momentálně na hostování ze Sevilly v Paris Saint Germain. S klubem už se dohodl na prodloužení do konce posunuté sezony. V srpnu by tedy měl s PSG zkusit útok na triumf v Lize mistrů. V Seville Ricovi končí kontrakt v roce 2021 a klub by mu v přestupu nebránil. Galatasaray hledá náhradu za Fernanda Musleru, který bude kvůli zlomenině nohy na delší dobu mimo hru. (football-espana.net)
24.06. Strootman z Marseille do Fenerbahçe?
Kevin Strootman je znovu spojován s odchodem z Marseille. Nizozemský záložník má smlouvu ještě na tři roky a pro francouzský klub začíná být neúnosným roční plat šest milionů eur, fotbalista tak byl nabídnut Fenerbahçe a to se transferu nebrání, už o něm začalo jednat. (transfermarketweb.com)
22.06. Novákův gól Trabzonsporu nestačil
Obránce Filip Novák se v dresu Trabzonsporu v zápase na hřišti Alanyasporu zapsal mezi střelce. Ve druhém poločase poslal svůj tým do vedení 2:1, které se ovšem hostům nepovedlo udržet až do konce. V nastaveném čase totiž inkasovali a přišli kvůli tomu o vedení v tabulce. Nyní je Trabzonspor na druhém místě o dva body za Basaksehirem.
22.06. Škoda dal 100. gól kariéry
Český útočník Milan Škoda se prosadil v dresu Rizesporu v turecké lize na půdě Antalyasporu. Brankou v deváté minutě nastaveného času z penalty už ale jenom mírnil porážku 1:3. Pro Škodu to byl ale jubilejní 100. gól v kariéře. Rizespor drží v tabulce poslední bezpečnou patnáctou příčku o bod před Konyasporem.
19.06. Beşiktaş se vyptával na Olsena
Beşiktaş po odchodu Lorise Kariuse hledá nového brankáře a na jeho seznam se dostal Robin Olsen. Švédský gólman patří AS Řím, letos hostuje v Cagliari. (football-italia.net)