Rusko - FNL 2021/2022

15.09.2021 18:00 CET
11. kolo

Torpedo Moskva   -   Tom Tomsk

3 : 3 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.33 - 4.49 - 7.43
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
16.04.2005Premier Liga 5. kolo
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
3:0
21.08.2005Premier Liga 20. kolo
Tom Tomsk - Torpedo Moskva
1:1
17.03.2006Premier Liga 1. kolo
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
1:2
20.08.2006Premier Liga 16. kolo
Tom Tomsk - Torpedo Moskva
0:0
09.10.2012FNL 15. kolo
Tom Tomsk - Torpedo Moskva
2:1
06.05.2013FNL 31. kolo
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
1:0
21.09.2019FNL 14. kolo
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
2:1
12.04.2020FNL 32. kolo
Tom Tomsk - Torpedo Moskva
neh.
04.10.2020FNL 13. kolo
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
1:0
28.03.2021FNL 33. kolo
Tom Tomsk - Torpedo Moskva
1:0
09.10.2012 15. kolo
Tom Tomsk - Torpedo Moskva
2:1
06.05.2013 31. kolo
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
1:0
21.09.2019 14. kolo
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
2:1
12.04.2020 32. kolo
Tom Tomsk - Torpedo Moskva
neh.
04.10.2020 13. kolo
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
1:0
28.03.2021 33. kolo
Tom Tomsk - Torpedo Moskva
1:0
Torpedo Moskva - poslední zápasy
24.07.2021FNL 3. kolo
Torpedo M. - Alanija V.
3:1
31.07.2021FNL 4. kolo
Torpedo M. - T. Ivanovo
0:0
04.08.2021Kubok Rossiji3.k
Torpedo M. - Chabarovsk
1:0p
08.08.2021FNL 5. kolo
Torpedo M. - Dolgoprudnyj
1:0
14.08.2021FNL 6. kolo
Chabarovsk - Torpedo M.
0:1
21.08.2021FNL 7. kolo
Volgar As. - Torpedo M.
0:1
26.08.2021Kubok RossijiSk 5
FK Čajka - Torpedo M.
1:0
29.08.2021FNL 8. kolo
Torpedo M. - M. Lipeck
7:1
05.09.2021FNL 9. kolo
Baltika K. - Torpedo M.
1:1
11.09.2021FNL 10. kolo
Torpedo Moskva - Fakel
2:2
10.07.2021 1. kolo
FC Kubaň Krasnodar - Torpedo Moskva
1:2
17.07.2021 2. kolo
Torpedo Moskva - Spartak Moskva II
5:0
24.07.2021 3. kolo
Torpedo Moskva - Alanija Vladikavkaz
3:1
31.07.2021 4. kolo
Torpedo Moskva - Tekstilščik Ivanovo
0:0
08.08.2021 5. kolo
Torpedo Moskva - FK Dolgoprudnyj
1:0
14.08.2021 6. kolo
SKA Chabarovsk - Torpedo Moskva
0:1
21.08.2021 7. kolo
Volgar Astrachaň - Torpedo Moskva
0:1
29.08.2021 8. kolo
Torpedo Moskva - Metallurg Lipeck
7:1
05.09.2021 9. kolo
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva
1:1
11.09.2021 10. kolo
Torpedo Moskva - Fakel Voroněž
2:2
Tom Tomsk - poslední zápasy
17.07.2021FNL 2. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
1:0
24.07.2021FNL 3. kolo
Fakel - Tom Tomsk
2:0
31.07.2021FNL 4. kolo
Veles Moskva - Tom Tomsk
1:0
04.08.2021Kubok Rossiji3.k
Veles Moskva - Tom Tomsk
1:0p
08.08.2021FNL 5. kolo
Tom Tomsk - FK Orenburg
1:2
15.08.2021FNL 6. kolo
Tom Tomsk - FK Akron
2:1
21.08.2021FNL 7. kolo
Neftechimik - Tom Tomsk
0:1
29.08.2021FNL 8. kolo
Tom Tomsk - Rotor Vol.
1:1
05.09.2021FNL 9. kolo
KAMAZ - Tom Tomsk
2:1
11.09.2021FNL 10. kolo
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
2:1
11.07.2021 1. kolo
Metallurg Lipeck - Tom Tomsk
3:2
17.07.2021 2. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:0
24.07.2021 3. kolo
Fakel Voroněž - Tom Tomsk
2:0
31.07.2021 4. kolo
Veles Moskva - Tom Tomsk
1:0
08.08.2021 5. kolo
Tom Tomsk - FK Orenburg
1:2
15.08.2021 6. kolo
Tom Tomsk - Akron Togliatti
2:1
21.08.2021 7. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Tom Tomsk
0:1
29.08.2021 8. kolo
Tom Tomsk - Rotor Volgograd
1:1
05.09.2021 9. kolo
KAMAZ Naberežnye Čelny - Tom Tomsk
2:1
11.09.2021 10. kolo
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
2:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg1181221:825
2.Torpedo Moskva1073023:624
3.Spartak Moskva II1171313:1422
4.SKA Chabarovsk1162314:1020
5.Alanija Vladikavkaz1154224:1519
6.Fakel Voroněž1053213:1018
7.KAMAZ Naberežnye Čelny1153312:1118
8.Neftechimik Nižnekamsk1152415:817
9.Rotor Volgograd1136212:815
10.FK Krasnodar II1143410:1115
11.Veles Moskva1042411:1014
12.Jenisej Krasnojarsk1042413:1414
13.Baltika Kaliningrad102629:912
14.Tom Tomsk1031610:1410
15.Akron Togliatti112459:1310
16.FK Dolgoprudnyj102357:119
17.Tekstilščik Ivanovo112367:149
18.FC Kubaň Krasnodar102179:167
19.Metallurg Lipeck1121810:307
20.Volgar Astrachaň111375:156
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg860214:618
2.Torpedo Moskva642018:414
3.Fakel Voroněž64208:314
4.KAMAZ Naberežnye Čelny841310:1013
5.Neftechimik Nižnekamsk631210:410
6.FK Krasnodar II53117:510
7.Spartak Moskva II63126:710
8.Alanija Vladikavkaz330010:39
9.SKA Chabarovsk53026:59
10.Veles Moskva52216:58
11.Jenisej Krasnojarsk52216:78
12.Tom Tomsk42115:47
13.Baltika Kaliningrad41304:36
14.Tekstilščik Ivanovo52036:76
15.FK Dolgoprudnyj31203:25
16.Rotor Volgograd60514:55
17.Akron Togliatti51223:55
18.Volgar Astrachaň51132:54
19.Metallurg Lipeck61146:114
20.FC Kubaň Krasnodar51043:93
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva II54017:712
2.SKA Chabarovsk63218:511
3.Rotor Volgograd53118:310
4.Torpedo Moskva43105:210
5.Alanija Vladikavkaz824214:1210
6.FK Orenburg32107:27
7.Neftechimik Nižnekamsk52125:47
8.Jenisej Krasnojarsk52037:76
9.Veles Moskva52035:56
10.Baltika Kaliningrad61325:66
11.KAMAZ Naberežnye Čelny31202:15
12.Akron Togliatti61236:85
13.FK Krasnodar II61233:65
14.FC Kubaň Krasnodar51136:74
15.Fakel Voroněž41125:74
16.FK Dolgoprudnyj71154:94
17.Tom Tomsk61055:103
18.Tekstilščik Ivanovo60331:73
19.Metallurg Lipeck51044:193
20.Volgar Astrachaň60243:102
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
03.09. Gricajenko dočasně opouští Kazaň
Aleksej Gricajenko opouští Rubin Kazaň a letošní sezonu dohraje ve druhé ruské lize, obránce si na hostování vypůjčila Kubaň. (sport-express.ru)
03.09. Gogličidze se stěhuje do Uralu
Leo Gogličidze ukončil hostování v Nižném Novgorodu a na skok se vrátil do FK Krasnodar, aby mohl být zapůjčen do jiného ruského klubu - obránce dohraje sezonu v Uralu. (sport-express.ru)
14.08. Korjan odešel hostovat do Orenburgu
Aršak Korjan by nedostával mnoho prostoru v Chimkách a raději volí herní jistotu v podobě působení ve druhé ruské lize - křídelník odešel na hostování do Orenburgu. (sport-express.ru)
12.08. Bavin na hostování do Rotoru Volgograd
Jurij Bavin znovu odchází z Uralu. Záložník na jaře hostoval v Tambově, nyní si ho vypůjčil druholigový ruský Rotor Volgograd. (transfermarkt.de)
02.07. Orenburg - Slovácko 2:2 (1:0)
Přípravné utkání ve Vídni:
FK Orenburg - 1. FC Slovácko 2:2 (1:0)
Branky Slovácka: 48. Navrátil, 84. Sadílek.
Sestava Slovácka: Nguyen (46. Bajza) - Tomič (46. Reinberk), Daníček, Kadlec (61. Merdovič), Divíšek - Holzer (61. Cicilia), Havlík, Jurečka (73. Kudela), Sadílek, Navrátil (61. Šimko) - Šašinka (46. Mareček). Trenér: Svědík. (ČTK)
19.06. Talent Pinjajev posílí Samaru
Teprve 16letý ruský křídelník Sergej Pinjajev bude hrát za Křídla Sovětů Samara. Mladík, který dosud oblékal dres Čertanova Moskva, by se měl co nevidět připojit k týmu Samary na soustředění v Srbsku. (sport-express.ru)
09.06. Giorgobiani zůstane hráčem Alanije
Alanija Vladikavkaz se může i nadále spoléhat na Nikolaje Giorgobianiho. Ofenzivní záložník po úspěšném hostování přichází na přestup z Ufy. (sport-express.ru)
02.06. Těrechov bude kmenovým hráčem Soči
Sergej Těrechov letos hostoval z Orenburgu v Soči a prvoligový ruský klub nyní dojednal trvalý přestup. Obránce podepsal víceletý kontrakt, suma za transfer nebyla zveřejněna. (sport-express.ru)
16.05. Orenburg nedostal licenci
Orenburg si nedávno zajistil postup do ruské nejvyšší soutěže, kterou si ovšem nezahraje. Klub vedený českým trenérem Marcelem Ličkou nedostal licenci, první ligu si místo něj zahraje Nižnij Novgorod. (sport-express.ru)
08.05. Orenburg postupuje do nejvyšší soutěže
Orenburg si v příští sezoně zahraje ruskou nejvyšší soutěž, kam doprovodí Samaru. Jistotu postupu mu dala výhra 4:0 v Omsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
25.09.
SKA Chabarovsk - Veles Moskva
2:0
25.09.
Tom Tomsk - FC Kubaň Krasnodar
2:1
25.09.
Volgar As. - FK Dolgoprudnyj
0:1
25.09.
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
2:0
25.09.
Rotor Volgograd - KAMAZ
1:0
25.09.
Metallurg Lipeck - T. Ivanovo
0:0
25.09.
Akron Togliatti - Torpedo Moskva
1:0
25.09.
Fakel Voroněž - Spartak M. II
3:0
25.09.
Neftechimik - FK Krasnodar II
4:1
25.09.
Baltika Kaliningrad - Alanija V.
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.09.?
T. Ivanovo - Baltika Kaliningrad
info
29.09.?
FK Dolgoprudnyj - M. Lipeck
info
29.09.?
SKA Chabarovsk - Volgar As.
info
29.09.?
Akron Togliatti - Krasnojar.
info
29.09.?
FK Krasnodar II - Rotor Volgograd
info
29.09.?
Torpedo Moskva - Neftechimik
info
29.09.?
FC Kubaň Krasnodar - FK Orenburg
info
29.09.?
Veles Moskva - KAMAZ
info
29.09.?
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
info
29.09.?
Alanija V. - Fakel Voroněž
info
03.10.?
Tom Tomsk - Alanija Vladikavkaz
info
03.10.?
KAMAZ - FK Krasnodar II
info
03.10.?
Akron Togliatti - FC Kubaň
info
03.10.?
Rotor Volgograd - Torpedo Moskva
info
03.10.?
Neftechimik - Jenisej Krasnojarsk
info
03.10.?
FK Orenburg - Spartak Moskva II
info
03.10.?
Fakel Voroněž - T. Ivanovo
info
03.10.?
Baltika K. - FK Dolgoprudnyj
info
03.10.?
Metallurg Lipeck - SKA Chabarovsk
info
03.10.?
Volgar Astrachaň - Veles Moskva
info
Všechny zápasy