Rusko - FNL 2021/2022 - výsledky, rozlosování

10.07.202115:00
Akron Togliatti - SKA Chabarovsk
1:2
10.07.202116:00
FK Orenburg - Volgar Astrachaň
4:0
10.07.202116:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Alanija Vladikavkaz
1:1
10.07.202116:30
FC Kubaň Krasnodar - Torpedo Moskva
1:2
10.07.202117:00
Spartak Moskva II - FK Krasnodar II
0:0
10.07.202117:00
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
3:3
10.07.202117:00
Neftechimik Nižnekamsk - FK Dolgoprudnyj
1:0
10.07.202117:30
Veles Moskva - Jenisej Krasnojarsk
1:0
10.07.202118:00
Rotor Volgograd - Tekstilščik Ivanovo
0:0
11.07.202117:00
Metallurg Lipeck - Tom Tomsk
3:2
17.07.202112:00
Jenisej Krasnojarsk - FC Kubaň Krasnodar
2:2
17.07.202113:00
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:0
17.07.202115:00
Akron Togliatti - Volgar Astrachaň
1:0
17.07.202115:00
Neftechimik Nižnekamsk - SKA Chabarovsk
0:0
17.07.202116:00
FK Orenburg - Metallurg Lipeck
4:0
17.07.202116:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Tekstilščik Ivanovo
1:0
17.07.202118:00
Fakel Voroněž - Veles Moskva
1:0
17.07.202118:00
Rotor Volgograd - FK Dolgoprudnyj
1:1
17.07.202118:00
FK Krasnodar II - Alanija Vladikavkaz
1:3
17.07.202118:00
Torpedo Moskva - Spartak Moskva II
5:0
23.07.202116:00
FK Dolgoprudnyj - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:1
24.07.202116:00
Torpedo Moskva - Alanija Vladikavkaz
3:1
24.07.202117:00
Spartak Moskva II - Jenisej Krasnojarsk
2:1
24.07.202117:00
Volgar Astrachaň - Neftechimik Nižnekamsk
1:0
24.07.202117:00
Fakel Voroněž - Tom Tomsk
2:0
24.07.202118:00
Rotor Volgograd - SKA Chabarovsk
0:0
24.07.202118:00
FK Krasnodar II - Tekstilščik Ivanovo
1:1
24.07.202119:00
Baltika Kaliningrad - FK Orenburg
1:1
25.07.202116:00
Metallurg Lipeck - Akron Togliatti
2:2
25.07.202119:00
FC Kubaň Krasnodar - Veles Moskva
0:2
31.07.202112:00
Jenisej Krasnojarsk - Alanija Vladikavkaz
0:3
31.07.202116:00
FK Orenburg - Fakel Voroněž
0:2
31.07.202116:00
Akron Togliatti - Baltika Kaliningrad
0:0
31.07.202116:00
Torpedo Moskva - Tekstilščik Ivanovo
0:0
31.07.202116:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - SKA Chabarovsk
1:2
31.07.202116:30
Veles Moskva - Tom Tomsk
1:0
31.07.202117:00
Neftechimik Nižnekamsk - Metallurg Lipeck
5:0
31.07.202117:00
FK Krasnodar II - FK Dolgoprudnyj
2:0
31.07.202118:00
Rotor Volgograd - Volgar Astrachaň
1:1
31.07.202118:00
FC Kubaň Krasnodar - Spartak Moskva II
1:2
08.08.202111:00
SKA Chabarovsk - FK Krasnodar II
1:0
08.08.202112:00
Tom Tomsk - FK Orenburg
1:2
08.08.202115:00
Tekstilščik Ivanovo - Jenisej Krasnojarsk
0:1
08.08.202115:00
Metallurg Lipeck - Rotor Volgograd
0:1
08.08.202117:00
Spartak Moskva II - Veles Moskva
0:2
08.08.202117:00
Fakel Voroněž - Akron Togliatti
1:0
08.08.202117:00
Volgar Astrachaň - KAMAZ Naberežnye Čelny
0:1
08.08.202118:00
Torpedo Moskva - FK Dolgoprudnyj
1:0
08.08.202118:00
Baltika Kaliningrad - Neftechimik Nižnekamsk
0:0
08.08.202118:00
Alanija Vladikavkaz - FC Kubaň Krasnodar
3:2
14.08.202105:00
SKA Chabarovsk - Torpedo Moskva
0:1
14.08.202112:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Dolgoprudnyj
1:0
14.08.202116:00
FK Orenburg - Veles Moskva
2:1
14.08.202116:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Metallurg Lipeck
3:0
14.08.202117:00
Neftechimik Nižnekamsk - Fakel Voroněž
3:0
14.08.202117:00
FK Krasnodar II - Volgar Astrachaň
1:0
14.08.202118:00
Rotor Volgograd - Baltika Kaliningrad
1:1
14.08.202118:00
FC Kubaň Krasnodar - Tekstilščik Ivanovo
1:0
15.08.202112:00
Tom Tomsk - Akron Togliatti
2:1
15.08.202117:00
Spartak Moskva II - Alanija Vladikavkaz
3:2
20.08.202115:00
Tekstilščik Ivanovo - Spartak Moskva II
1:2
21.08.202107:00
SKA Chabarovsk - Jenisej Krasnojarsk
4:3
21.08.202115:00
Neftechimik Nižnekamsk - Tom Tomsk
0:1
21.08.202116:00
Metallurg Lipeck - FK Krasnodar II
1:2
21.08.202116:00
Veles Moskva - Alanija Vladikavkaz
2:2
21.08.202116:30
KAMAZ Naberežnye Čelny - Baltika Kaliningrad
0:1
21.08.202117:00
Volgar Astrachaň - Torpedo Moskva
0:1
21.08.202117:00
Fakel Voroněž - Rotor Volgograd
1:0
21.08.202117:00
FK Orenburg - Akron Togliatti
1:0
21.08.202117:00
FK Dolgoprudnyj - FC Kubaň Krasnodar
1:0
28.08.202116:00
Spartak Moskva II - FK Dolgoprudnyj
0:2
29.08.202107:00
SKA Chabarovsk - FC Kubaň Krasnodar
1:0
29.08.202112:00
Jenisej Krasnojarsk - Volgar Astrachaň
2:2
29.08.202112:00
Tom Tomsk - Rotor Volgograd
1:1
29.08.202116:00
FK Orenburg - Neftechimik Nižnekamsk
1:0
29.08.202116:00
Torpedo Moskva - Metallurg Lipeck
7:1
29.08.202116:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Fakel Voroněž
2:1
29.08.202118:00
Alanija Vladikavkaz - Tekstilščik Ivanovo
4:0
29.08.202118:00
Baltika Kaliningrad - FK Krasnodar II
2:1
29.08.202118:00
Veles Moskva - Akron Togliatti
1:1
05.09.202107:00
SKA Chabarovsk - Spartak Moskva II
0:1
05.09.202115:00
Tekstilščik Ivanovo - Veles Moskva
2:0
05.09.202116:00
FK Dolgoprudnyj - Alanija Vladikavkaz
1:1
05.09.202116:00
Metallurg Lipeck - Jenisej Krasnojarsk
0:2
05.09.202116:00
FK Orenburg - Rotor Volgograd
0:3
05.09.202117:00
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
0:0
05.09.202117:00
Akron Togliatti - Neftechimik Nižnekamsk
1:3
05.09.202117:00
Volgar Astrachaň - FC Kubaň Krasnodar
0:2
05.09.202117:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Tom Tomsk
2:1
05.09.202118:00
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva
1:1
10.09.202114:00
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
1:0
11.09.202113:00
Spartak Moskva II - Volgar Astrachaň
1:0
11.09.202113:00
Veles Moskva - Neftechimik Nižnekamsk
1:2
11.09.202115:00
Tekstilščik Ivanovo - FK Dolgoprudnyj
3:1
11.09.202115:00
Rotor Volgograd - Akron Togliatti
1:2
11.09.202115:30
KAMAZ Naberežnye Čelny - FK Orenburg
0:4
11.09.202116:00
Torpedo Moskva - Fakel Voroněž
2:2
11.09.202117:00
Alanija Vladikavkaz - SKA Chabarovsk
3:1
11.09.202117:00
FC Kubaň Krasnodar - Metallurg Lipeck
0:3
11.09.202117:00
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
2:1
15.09.202116:00
FK Orenburg - FK Krasnodar II
2:0
15.09.202117:00
Tekstilščik Ivanovo - SKA Chabarovsk
0:3
15.09.202117:00
Volgar Astrachaň - Alanija Vladikavkaz
1:1
15.09.202117:00
Metallurg Lipeck - Spartak Moskva II
0:2
15.09.202117:00
Neftechimik Nižnekamsk - Rotor Volgograd
1:3
15.09.202117:00
Akron Togliatti - KAMAZ Naberežnye Čelny
0:0
15.09.202118:00
FK Dolgoprudnyj - Veles Moskva
0:2
15.09.202118:00
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
3:1
15.09.202118:00
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
3:3
15.09.202119:00
Baltika Kaliningrad - FC Kubaň Krasnodar
0:0
19.09.202112:00
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
2:3
19.09.202113:00
FK Dolgoprudnyj - SKA Chabarovsk
1:1
19.09.202114:00
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
1:2
19.09.202115:00
Tekstilščik Ivanovo - Volgar Astrachaň
1:2
19.09.202116:00
FK Krasnodar II - Akron Togliatti
2:0
19.09.202116:00
Torpedo Moskva - FK Orenburg
2:1
19.09.202116:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Neftechimik Nižnekamsk
0:1
19.09.202117:00
Alanija Vladikavkaz - Metallurg Lipeck
5:0
19.09.202117:00
FC Kubaň Krasnodar - Fakel Voroněž
0:4
20.09.202117:30
Veles Moskva - Rotor Volgograd
3:1
25.09.202109:00
SKA Chabarovsk - Veles Moskva
2:0
25.09.202111:00
Tom Tomsk - FC Kubaň Krasnodar
2:1
25.09.202115:00
Volgar Astrachaň - FK Dolgoprudnyj
0:1
25.09.202115:00
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
2:0
25.09.202115:00
Rotor Volgograd - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:0
25.09.202115:30
Metallurg Lipeck - Tekstilščik Ivanovo
0:0
25.09.202116:00
Akron Togliatti - Torpedo Moskva
1:0
25.09.202117:00
Fakel Voroněž - Spartak Moskva II
3:0
25.09.202117:00
Neftechimik Nižnekamsk - FK Krasnodar II
4:1
25.09.202118:00
Baltika Kaliningrad - Alanija Vladikavkaz
1:1
29.09.202111:00
SKA Chabarovsk - Volgar Astrachaň
1:0
29.09.202113:00
FK Dolgoprudnyj - Metallurg Lipeck
1:0
29.09.202114:00
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
3:1
29.09.202115:00
FK Krasnodar II - Rotor Volgograd
1:1
29.09.202116:00
FC Kubaň Krasnodar - FK Orenburg
0:1
29.09.202117:00
Alanija Vladikavkaz - Fakel Voroněž
1:0
29.09.202117:00
Tekstilščik Ivanovo - Baltika Kaliningrad
3:2
29.09.202117:00
Akron Togliatti - Jenisej Krasnojarsk
4:1
29.09.202117:30
Veles Moskva - KAMAZ Naberežnye Čelny
0:0
29.09.202118:00
Torpedo Moskva - Neftechimik Nižnekamsk
1:1
03.10.202111:00
Tom Tomsk - Alanija Vladikavkaz
1:3
03.10.202114:00
Metallurg Lipeck - SKA Chabarovsk
1:1
03.10.202114:00
FK Orenburg - Spartak Moskva II
2:1
03.10.202115:00
Volgar Astrachaň - Veles Moskva
0:1
03.10.202115:00
Rotor Volgograd - Torpedo Moskva
1:1
03.10.202115:00
Akron Togliatti - FC Kubaň Krasnodar
1:0
03.10.202116:00
Fakel Voroněž - Tekstilščik Ivanovo
3:0
03.10.202116:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - FK Krasnodar II
2:0
03.10.202117:00
Neftechimik Nižnekamsk - Jenisej Krasnojarsk
2:3
03.10.202118:00
Baltika Kaliningrad - FK Dolgoprudnyj
1:1
09.10.202107:00
SKA Chabarovsk - Baltika Kaliningrad
0:2
09.10.202112:00
Jenisej Krasnojarsk - Rotor Volgograd
1:1
09.10.202113:00
FK Dolgoprudnyj - Fakel Voroněž
2:0
09.10.202113:00
Veles Moskva - FK Krasnodar II
3:1
09.10.202114:00
Spartak Moskva II - Akron Togliatti
0:1
09.10.202115:00
Volgar Astrachaň - Metallurg Lipeck
0:2
09.10.202115:00
Tekstilščik Ivanovo - Tom Tomsk
1:1
09.10.202116:00
Alanija Vladikavkaz - FK Orenburg
1:0
09.10.202116:00
FC Kubaň Krasnodar - Neftechimik Nižnekamsk
0:2
09.10.202116:00
Torpedo Moskva - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:1
13.10.202113:30
Tom Tomsk - FK Dolgoprudnyj
1:1
13.10.202114:00
FK Krasnodar II - Torpedo Moskva
1:1
13.10.202115:00
FK Orenburg - Tekstilščik Ivanovo
2:0
13.10.202116:00
Fakel Voroněž - SKA Chabarovsk
0:1
13.10.202116:30
Metallurg Lipeck - Veles Moskva
1:0
13.10.202117:00
Akron Togliatti - Alanija Vladikavkaz
2:1
13.10.202117:00
Neftechimik Nižnekamsk - Spartak Moskva II
5:0
13.10.202117:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Jenisej Krasnojarsk
1:1
13.10.202117:30
Rotor Volgograd - FC Kubaň Krasnodar
1:3
13.10.202119:00
Baltika Kaliningrad - Volgar Astrachaň
0:2
17.10.202111:00
Tom Tomsk - SKA Chabarovsk
1:0
17.10.202112:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Krasnodar II
2:0
17.10.202112:00
FK Dolgoprudnyj - FK Orenburg
0:0
17.10.202113:00
Veles Moskva - Torpedo Moskva
3:5
17.10.202114:00
Spartak Moskva II - Rotor Volgograd
1:1
17.10.202114:00
Volgar Astrachaň - Fakel Voroněž
0:2
17.10.202114:00
Metallurg Lipeck - Baltika Kaliningrad
0:4
17.10.202115:00
Tekstilščik Ivanovo - Akron Togliatti
2:2
17.10.202116:00
Alanija Vladikavkaz - Neftechimik Nižnekamsk
2:3
17.10.202116:00
FC Kubaň Krasnodar - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:0
23.10.202111:00
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
2:1
23.10.202112:00
Neftechimik Nižnekamsk - Tekstilščik Ivanovo
3:1
23.10.202113:00
FK Orenburg - SKA Chabarovsk
2:0
23.10.202114:00
Akron Togliatti - FK Dolgoprudnyj
2:1
23.10.202115:00
Rotor Volgograd - Alanija Vladikavkaz
0:0
23.10.202116:00
Fakel Voroněž - Metallurg Lipeck
3:2
23.10.202116:00
Torpedo Moskva - Jenisej Krasnojarsk
2:1
23.10.202116:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Spartak Moskva II
4:1
23.10.202116:00
FK Krasnodar II - FC Kubaň Krasnodar
1:2
23.10.202118:00
Baltika Kaliningrad - Veles Moskva
1:0
31.10.202108:00
SKA Chabarovsk - Neftechimik Nižnekamsk
3:1
31.10.202112:00
FK Dolgoprudnyj - Rotor Volgograd
2:2
31.10.202112:00
Tekstilščik Ivanovo - KAMAZ Naberežnye Čelny
4:1
31.10.202113:00
Volgar Astrachaň - Akron Togliatti
1:0
31.10.202113:00
Metallurg Lipeck - FK Orenburg
1:0
31.10.202113:00
Veles Moskva - Fakel Voroněž
0:4
31.10.202114:00
FC Kubaň Krasnodar - Jenisej Krasnojarsk
2:1
31.10.202115:00
Alanija Vladikavkaz - FK Krasnodar II
2:1
31.10.202117:00
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
4:0
31.10.202118:00
Spartak Moskva II - Torpedo Moskva
0:1
06.11.202105:00
SKA Chabarovsk - Rotor Volgograd
3:1
06.11.202109:00
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
2:2
06.11.202111:00
Jenisej Krasnojarsk - Spartak Moskva II
2:1
06.11.202111:00
Neftechimik Nižnekamsk - Volgar Astrachaň
0:1
06.11.202112:00
Tekstilščik Ivanovo - FK Krasnodar II
0:1
06.11.202112:00
FK Orenburg - Baltika Kaliningrad
2:1
06.11.202112:00
Akron Togliatti - Metallurg Lipeck
2:0
06.11.202112:00
Veles Moskva - FC Kubaň Krasnodar
1:0
06.11.202115:00
Alanija Vladikavkaz - Torpedo Moskva
5:1
06.11.202115:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - FK Dolgoprudnyj
1:1
13.11.202105:00
SKA Chabarovsk - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:0
13.11.202109:00
Tom Tomsk - Veles Moskva
1:0
13.11.202112:00
Tekstilščik Ivanovo - Torpedo Moskva
1:1
13.11.202112:00
FK Dolgoprudnyj - FK Krasnodar II
0:1
13.11.202112:00
Volgar Astrachaň - Rotor Volgograd
2:0
13.11.202112:00
Spartak Moskva II - FC Kubaň Krasnodar
0:0
13.11.202113:00
Metallurg Lipeck - Neftechimik Nižnekamsk
1:2
13.11.202114:00
Alanija Vladikavkaz - Jenisej Krasnojarsk
1:2
13.11.202114:00
Fakel Voroněž - FK Orenburg
1:0
13.11.202116:00
Baltika Kaliningrad - Akron Togliatti
2:0
17.11.202112:00
FK Dolgoprudnyj - Torpedo Moskva
3:3
17.11.202112:00
FK Orenburg - Tom Tomsk
2:1
17.11.202113:00
Jenisej Krasnojarsk - Tekstilščik Ivanovo
3:0
17.11.202114:00
Rotor Volgograd - Metallurg Lipeck
0:1
17.11.202115:00
Neftechimik Nižnekamsk - Baltika Kaliningrad
0:0
17.11.202116:00
Akron Togliatti - Fakel Voroněž
2:0
17.11.202116:00
FK Krasnodar II - SKA Chabarovsk
3:1
17.11.202116:00
FC Kubaň Krasnodar - Alanija Vladikavkaz
5:5
17.11.202116:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Volgar Astrachaň
0:0
17.11.202116:30
Veles Moskva - Spartak Moskva II
2:1
21.11.202112:00
Volgar Astrachaň - FK Krasnodar II
0:0
21.11.202112:00
Torpedo Moskva - SKA Chabarovsk
0:0
21.11.202112:00
Veles Moskva - FK Orenburg
1:2
21.11.202112:00
Tekstilščik Ivanovo - FC Kubaň Krasnodar
1:3
21.11.202112:00
Akron Togliatti - Tom Tomsk
3:3
21.11.202113:00
Metallurg Lipeck - KAMAZ Naberežnye Čelny
0:1
21.11.202114:00
Fakel Voroněž - Neftechimik Nižnekamsk
3:1
21.11.202115:00
Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva II
2:3
21.11.202116:00
FK Dolgoprudnyj - Jenisej Krasnojarsk
0:0
21.11.202116:00
Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd
2:1
27.11.202109:00
Tom Tomsk - Neftechimik Nižnekamsk
1:1
27.11.202110:00
Jenisej Krasnojarsk - SKA Chabarovsk
3:1
27.11.202112:00
Spartak Moskva II - Tekstilščik Ivanovo
2:1
27.11.202112:00
Akron Togliatti - FK Orenburg
0:3
27.11.202112:00
Rotor Volgograd - Fakel Voroněž
1:2
27.11.202112:00
Torpedo Moskva - Volgar Astrachaň
1:0
27.11.202114:00
Alanija Vladikavkaz - Veles Moskva
2:1
27.11.202114:00
FK Krasnodar II - Metallurg Lipeck
1:0
27.11.202114:00
FC Kubaň Krasnodar - FK Dolgoprudnyj
0:2
27.11.202116:00
Baltika Kaliningrad - KAMAZ Naberežnye Čelny
0:0
06.03.202212:00
Tekstilščik Ivanovo - Alanija Vladikavkaz
0:4
06.03.202212:00
FK Dolgoprudnyj - Spartak Moskva II
1:4
06.03.202212:00
Akron Togliatti - Veles Moskva
1:1
06.03.202213:30
Neftechimik Nižnekamsk - FK Orenburg
2:1
06.03.202215:00
Volgar Astrachaň - Jenisej Krasnojarsk
2:3
06.03.202215:00
FC Kubaň Krasnodar - SKA Chabarovsk
1:0
07.03.202212:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
1:5
08.03.202216:00
FK Krasnodar II - Baltika Kaliningrad
0:3
12.03.202210:00
Jenisej Krasnojarsk - Metallurg Lipeck
2:1
12.03.202210:00
Tom Tomsk - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:0
12.03.202212:00
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
1:1
12.03.202212:00
Torpedo Moskva - Baltika Kaliningrad
2:2
12.03.202212:00
Veles Moskva - Tekstilščik Ivanovo
3:2
12.03.202213:30
Neftechimik Nižnekamsk - Akron Togliatti
0:0
12.03.202214:00
Alanija Vladikavkaz - FK Dolgoprudnyj
2:0
12.03.202214:00
Rotor Volgograd - FK Orenburg
0:3
12.03.202215:00
FC Kubaň Krasnodar - Volgar Astrachaň
1:3
12.03.202216:00
FK Krasnodar II - Fakel Voroněž
1:2
19.03.202208:00
SKA Chabarovsk - Alanija Vladikavkaz
2:0
19.03.202211:00
FK Orenburg - KAMAZ Naberežnye Čelny
2:0
19.03.202212:00
FK Dolgoprudnyj - Tekstilščik Ivanovo
1:0
19.03.202212:00
Akron Togliatti - Rotor Volgograd
1:0
19.03.202213:00
Volgar Astrachaň - Spartak Moskva II
1:0
19.03.202213:00
Metallurg Lipeck - FC Kubaň Krasnodar
0:2
19.03.202213:30
Neftechimik Nižnekamsk - Veles Moskva
2:1
19.03.202215:00
Fakel Voroněž - Torpedo Moskva
0:1
19.03.202216:00
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
1:2
20.03.202210:00
Tom Tomsk - FK Krasnodar II
1:2
26.03.202206:00
SKA Chabarovsk - Tekstilščik Ivanovo
4:0
26.03.202210:00
Tom Tomsk - Torpedo Moskva
2:5
26.03.202211:00
Jenisej Krasnojarsk - Fakel Voroněž
2:1
26.03.202212:00
Spartak Moskva II - Metallurg Lipeck
3:2
26.03.202212:00
FK Krasnodar II - FK Orenburg
5:2
26.03.202212:00
Veles Moskva - FK Dolgoprudnyj
1:0
26.03.202214:00
Alanija Vladikavkaz - Volgar Astrachaň
0:1
26.03.202214:00
Rotor Volgograd - Neftechimik Nižnekamsk
2:1
26.03.202214:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Akron Togliatti
1:2
26.03.202215:00
FC Kubaň Krasnodar - Baltika Kaliningrad
1:1
02.04.202207:00
SKA Chabarovsk - FK Dolgoprudnyj
3:3
02.04.202211:00
Tom Tomsk - Jenisej Krasnojarsk
0:1
02.04.202213:00
FK Orenburg - Torpedo Moskva
1:0
02.04.202214:00
Metallurg Lipeck - Alanija Vladikavkaz
0:3
02.04.202214:00
Akron Togliatti - FK Krasnodar II
1:0
02.04.202214:00
Rotor Volgograd - Veles Moskva
0:3
02.04.202214:30
Neftechimik Nižnekamsk - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:1
02.04.202215:00
Volgar Astrachaň - Tekstilščik Ivanovo
1:1
02.04.202215:00
Fakel Voroněž - FC Kubaň Krasnodar
0:0
02.04.202217:00
Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva II
0:1
06.04.202214:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Orenburg
1:2
06.04.202214:00
FK Krasnodar II - Neftechimik Nižnekamsk
2:0
06.04.202215:00
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
2:0
06.04.202215:00
FK Dolgoprudnyj - Volgar Astrachaň
2:1
06.04.202216:00
Alanija Vladikavkaz - Baltika Kaliningrad
0:3
06.04.202217:00
Tekstilščik Ivanovo - Metallurg Lipeck
1:2
06.04.202217:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Rotor Volgograd
0:2
06.04.202218:00
Torpedo Moskva - Akron Togliatti
0:0
06.04.202218:00
Veles Moskva - SKA Chabarovsk
1:2
06.04.202218:00
FC Kubaň Krasnodar - Tom Tomsk
2:2
10.04.202211:00
Tom Tomsk - Spartak Moskva II
1:0
10.04.202212:00
Jenisej Krasnojarsk - Akron Togliatti
3:2
10.04.202213:00
FK Orenburg - FC Kubaň Krasnodar
1:3
10.04.202214:00
Metallurg Lipeck - FK Dolgoprudnyj
0:0
10.04.202214:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Veles Moskva
1:3
10.04.202214:30
Neftechimik Nižnekamsk - Torpedo Moskva
0:1
10.04.202215:00
Volgar Astrachaň - SKA Chabarovsk
1:1
10.04.202215:00
Fakel Voroněž - Alanija Vladikavkaz
2:1
10.04.202215:00
Rotor Volgograd - FK Krasnodar II
1:2
10.04.202217:00
Baltika Kaliningrad - Tekstilščik Ivanovo
3:0
15.04.202212:00
FK Dolgoprudnyj - Baltika Kaliningrad
0:2
16.04.202207:00
SKA Chabarovsk - Metallurg Lipeck
1:0
16.04.202211:00
Jenisej Krasnojarsk - Neftechimik Nižnekamsk
2:0
16.04.202213:00
Tekstilščik Ivanovo - Fakel Voroněž
0:5
16.04.202213:00
Torpedo Moskva - Rotor Volgograd
1:0
16.04.202213:00
Veles Moskva - Volgar Astrachaň
0:2
16.04.202214:00
FK Krasnodar II - KAMAZ Naberežnye Čelny
4:1
16.04.202216:00
Alanija Vladikavkaz - Tom Tomsk
3:0
16.04.202218:00
FC Kubaň Krasnodar - Akron Togliatti
2:0
17.04.202213:00
Spartak Moskva II - FK Orenburg
2:3
23.04.202211:00
Tom Tomsk - Tekstilščik Ivanovo
1:0
23.04.202213:00
Neftechimik Nižnekamsk - FC Kubaň Krasnodar
0:3
23.04.202214:00
Akron Togliatti - Spartak Moskva II
0:1
23.04.202214:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - Torpedo Moskva
0:0
23.04.202215:00
Metallurg Lipeck - Volgar Astrachaň
1:0
23.04.202215:00
Fakel Voroněž - FK Dolgoprudnyj
1:0
23.04.202217:00
Baltika Kaliningrad - SKA Chabarovsk
2:0
23.04.202217:00
FK Krasnodar II - Veles Moskva
0:0
24.04.202214:00
FK Orenburg - Alanija Vladikavkaz
0:0
24.04.202215:00
Rotor Volgograd - Jenisej Krasnojarsk
2:3
30.04.202209:00
SKA Chabarovsk - Fakel Voroněž
2:1
30.04.202209:00
Jenisej Krasnojarsk - KAMAZ Naberežnye Čelny
0:0
30.04.202213:00
Tekstilščik Ivanovo - FK Orenburg
2:5
30.04.202213:00
Torpedo Moskva - FK Krasnodar II
2:0
30.04.202213:00
Veles Moskva - Metallurg Lipeck
1:2
30.04.202215:00
Spartak Moskva II - Neftechimik Nižnekamsk
0:4
30.04.202215:00
Alanija Vladikavkaz - Akron Togliatti
2:2
30.04.202215:00
Volgar Astrachaň - Baltika Kaliningrad
2:2
30.04.202216:00
FK Dolgoprudnyj - Tom Tomsk
1:0
30.04.202218:00
FC Kubaň Krasnodar - Rotor Volgograd
2:1
06.05.202216:00
Neftechimik Nižnekamsk - Alanija Vladikavkaz
5:2
07.05.202207:00
SKA Chabarovsk - Tom Tomsk
2:0
07.05.202213:00
Torpedo Moskva - Veles Moskva
1:0
07.05.202214:00
FK Orenburg - FK Dolgoprudnyj
2:2
07.05.202214:00
Akron Togliatti - Tekstilščik Ivanovo
4:1
07.05.202214:00
Rotor Volgograd - Spartak Moskva II
0:1
07.05.202215:00
Fakel Voroněž - Volgar Astrachaň
1:0
07.05.202215:00
KAMAZ Naberežnye Čelny - FC Kubaň Krasnodar
0:0
07.05.202217:00
Baltika Kaliningrad - Metallurg Lipeck
0:0
07.05.202217:00
FK Krasnodar II - Jenisej Krasnojarsk
4:0
11.05.202217:00
Metallurg Lipeck - Torpedo Moskva
1:3
11.05.202218:00
Fakel Voroněž - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:0
14.05.202218:00
FC Kubaň Krasnodar - FK Krasnodar II
0:0
15.05.202209:00
SKA Chabarovsk - FK Orenburg
1:0
15.05.202212:00
Jenisej Krasnojarsk - Torpedo Moskva
0:1
15.05.202212:00
Veles Moskva - Baltika Kaliningrad
1:1
15.05.202213:00
Tekstilščik Ivanovo - Neftechimik Nižnekamsk
1:0
15.05.202213:00
FK Dolgoprudnyj - Akron Togliatti
0:2
15.05.202215:00
Metallurg Lipeck - Fakel Voroněž
1:2
15.05.202216:00
Alanija Vladikavkaz - Rotor Volgograd
0:1
15.05.202216:30
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
0:3
16.05.202215:00
Spartak Moskva II - KAMAZ Naberežnye Čelny
3:0
21.05.202209:00
SKA Chabarovsk - Akron Togliatti
0:3
21.05.202211:00
FK Krasnodar II - Spartak Moskva II
1:3
21.05.202213:00
Tekstilščik Ivanovo - Rotor Volgograd
1:3
21.05.202213:00
Tom Tomsk - Metallurg Lipeck
2:2
21.05.202214:00
Jenisej Krasnojarsk - Veles Moskva
3:2
21.05.202214:00
FK Dolgoprudnyj - Neftechimik Nižnekamsk
2:4
21.05.202214:00
Volgar Astrachaň - FK Orenburg
2:2
21.05.202214:00
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
0:1
21.05.202214:00
Alanija Vladikavkaz - KAMAZ Naberežnye Čelny
3:2
21.05.202214:00
Torpedo Moskva - FC Kubaň Krasnodar
2:2
20.06. Gorlov povede Jenisej Krasnojarsk
Jenisej Krasnojarsk do pozice trenéra jmenoval Artema Gorlova. Čtyřiatřicetiletý kouč ve funkci nahradí Vadima Garanina, jenž by se měl ujmout Soči. (sport-express.ru)
18.06. Chimki dotáhly příchod Nikitina
Aleksej Nikitin s FK Ufa spadl do druhé ruské ligy, zůstane však v nejvyšší soutěži. Třicetiletého obránce vykoupil FK Chimki. (sport-express.ru)
08.06. Achmat Groznyj přivedl Žuravlova
Jurij Žuravlov sice s FK Ufa sestoupil z Premier Ligy, mezi elitou však bude hrát i nadále. Pětadvacetiletý obránce přestoupil do Achmatu Groznyj, s nímž podepsal smlouvu do roku 2025. (sport-express.ru)
06.06. Šaronov se stal trenérem Chabarovsku
SKA Chabarovsk našel nového trenéra. Druholigový ruský klub se dohodl na dvouleté smlouvě s bývalým obráncem Romanem Šaronovem. (sport-express.ru)
23.05. Sluckij by měl zůstat v Kazani
Leonid Sluckij sice nedokázal udržet Rubin Kazaň v ruské Premier Lize, přesto se podle posledních informací ruských médií neplánuje přesouvat jinam a chce Rubin okamžitě vytáhnout zpět. (sport-express.ru)
23.05. Spartak Moskva rozpustil rezervu
Spartak Moskva kvůli finančním problémům rozpustil rezervní tým. Desátý celek ruské ligy o tom informoval v prohlášení na klubovém webu. "Kvůli řadě okolností musíme snížit rozpočet. Proto jsme došli k závěru, že ukončíme další pokračování Spartaku 2," uvedl Spartak, jehož rezervní tým hrál od roku 2013 druhou ligu. (ČTK)
21.05. Rubin Kazaň sestupuje do druhé ligy
Rubin Kazaň v nedávné minulosti získával ruské tituly, od té doby ovšem uplynula spousta času a dnes pro tento klub přišla pohroma. Odpoledne prohrál doma s FK Ufa (1:2) a propadl se na předposlední místo tabulky, které znamená sestup o patro níže. (sport-express.ru)
15.05. Torpedo Moskva postupuje do první ligy
Ruskou nejvyšší soutěž si v příští sezoně zahraje Torpedo Moskva. Tomu dala jistotu dnešní výhry na půdě Jeniseje Krasnojarsk (1:0). (sport-express.ru)
15.03. Pereira odchází z Ruska
Vítor Pereira skončil jako šéf komise rozhodčích Ruské fotbalové federace. Čtyřiašedesátiletého Portugalce ve funkci nahradil Pavel Kamantsev. (abola.pt)
17.02. Rubin Kazaň má posilu do obrany
Rubin Kazaň získal jednu posilu do obrany, z druholigového KAMAZu přišel mladý Jegor Teslenko. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
17.07.?
Neftechimik Nižnekamsk - KAMAZ
info
17.07.?
FC Kubaň Krasnodar - FK Ufa
info
17.07.?
Volga Uljanovsk - Krasnojar.
info
17.07.?
Rubin Kazaň - Rodina Moskva
info
17.07.?
Alanija Vladikavkaz - Dynamo Ma.
info
17.07.?
Veles Moskva - Baltika K.
info
17.07.?
Volgar As. - Akron Togliatti
info
17.07.?
Jaroslavl - FK Krasnodar II
info
17.07.?
Arsenal Tula - SKA Chabarovsk
info
Všechny zápasy