Rusko - FNL 2021/2022

23.10.2021 11:00 CET
19. kolo

Tom Tomsk   -   Volgar Astrachaň

2 : 1 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.84 - 3.08 - 4.19
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
15.10.2012FNL 16. kolo
Volgar As. - Tom Tomsk
0:1
14.05.2013FNL 32. kolo
Tom Tomsk - Volgar As.
1:0
25.10.2014FNL 16. kolo
Volgar As. - Tom Tomsk
1:3
16.05.2015FNL 32. kolo
Tom Tomsk - Volgar As.
2:2
07.09.2015FNL 10. kolo
Tom Tomsk - Volgar As.
1:1
27.03.2016FNL 28. kolo
Volgar As. - Tom Tomsk
1:1
09.08.2017FNL 7. kolo
Tom Tomsk - Volgar As.
2:1
25.11.2017FNL 25. kolo
Volgar As. - Tom Tomsk
2:0
19.09.2020FNL 10. kolo
Tom Tomsk - Volgar As.
1:3
14.03.2021FNL 30. kolo
Volgar As. - Tom Tomsk
2:1
15.10.2012 16. kolo
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
0:1
14.05.2013 32. kolo
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
1:0
25.10.2014 16. kolo
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
1:3
16.05.2015 32. kolo
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
2:2
07.09.2015 10. kolo
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
1:1
27.03.2016 28. kolo
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
1:1
09.08.2017 7. kolo
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
2:1
25.11.2017 25. kolo
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
2:0
19.09.2020 10. kolo
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
1:3
14.03.2021 30. kolo
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
2:1
Tom Tomsk - poslední zápasy
05.09.2021FNL 9. kolo
KAMAZ - Tom Tomsk
2:1
11.09.2021FNL 10. kolo
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
2:1
15.09.2021FNL 11. kolo
Torpedo M. - Tom Tomsk
3:3
19.09.2021FNL 12. kolo
Krasnojar. - Tom Tomsk
2:3
25.09.2021FNL 13. kolo
Tom Tomsk - FC Kubaň
2:1
29.09.2021FNL 14. kolo
Spartak M. II - Tom Tomsk
3:1
03.10.2021FNL 15. kolo
Tom Tomsk - Alanija V.
1:3
09.10.2021FNL 16. kolo
T. Ivanovo - Tom Tomsk
1:1
13.10.2021FNL 17. kolo
Tom Tomsk - Dolgoprudnyj
1:1
17.10.2021FNL 18. kolo
Tom Tomsk - Chabarovsk
1:0
05.09.2021 9. kolo
KAMAZ Naberežnye Čelny - Tom Tomsk
2:1
11.09.2021 10. kolo
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
2:1
15.09.2021 11. kolo
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
3:3
19.09.2021 12. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
2:3
25.09.2021 13. kolo
Tom Tomsk - FC Kubaň Krasnodar
2:1
29.09.2021 14. kolo
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
3:1
03.10.2021 15. kolo
Tom Tomsk - Alanija Vladikavkaz
1:3
09.10.2021 16. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Tom Tomsk
1:1
13.10.2021 17. kolo
Tom Tomsk - FK Dolgoprudnyj
1:1
17.10.2021 18. kolo
Tom Tomsk - SKA Chabarovsk
1:0
Volgar Astrachaň - poslední zápasy
05.09.2021FNL 9. kolo
Volgar As. - FC Kubaň
0:2
11.09.2021FNL 10. kolo
Spartak II - Volgar As.
1:0
15.09.2021FNL 11. kolo
Volgar As. - Alanija V.
1:1
19.09.2021FNL 12. kolo
T. Ivanovo - Volgar As.
1:2
25.09.2021FNL 13. kolo
Volgar As. - Dolgoprudnyj
0:1
29.09.2021FNL 14. kolo
Chabarovsk - Volgar As.
1:0
03.10.2021FNL 15. kolo
Volgar As. - Veles Moskva
0:1
09.10.2021FNL 16. kolo
Volgar As. - M. Lipeck
0:2
13.10.2021FNL 17. kolo
Baltika K. - Volgar As.
0:2
17.10.2021FNL 18. kolo
Volgar As. - Fakel
0:2
05.09.2021 9. kolo
Volgar Astrachaň - FC Kubaň Krasnodar
0:2
11.09.2021 10. kolo
Spartak Moskva II - Volgar Astrachaň
1:0
15.09.2021 11. kolo
Volgar Astrachaň - Alanija Vladikavkaz
1:1
19.09.2021 12. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Volgar Astrachaň
1:2
25.09.2021 13. kolo
Volgar Astrachaň - FK Dolgoprudnyj
0:1
29.09.2021 14. kolo
SKA Chabarovsk - Volgar Astrachaň
1:0
03.10.2021 15. kolo
Volgar Astrachaň - Veles Moskva
0:1
09.10.2021 16. kolo
Volgar Astrachaň - Metallurg Lipeck
0:2
13.10.2021 17. kolo
Baltika Kaliningrad - Volgar Astrachaň
0:2
17.10.2021 18. kolo
Volgar Astrachaň - Fakel Voroněž
0:2
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg18122429:1238
2.Torpedo Moskva1898137:1835
3.Neftechimik Nižnekamsk18103533:1533
4.Fakel Voroněž18103528:1533
5.Alanija Vladikavkaz1895438:2232
6.SKA Chabarovsk1894520:1531
7.Veles Moskva1883723:2027
8.Akron Togliatti1875620:1926
9.Spartak Moskva II1882819:2926
10.Baltika Kaliningrad1859421:1724
11.KAMAZ Naberežnye Čelny1866616:1624
12.Rotor Volgograd18410419:1822
13.FK Dolgoprudnyj1857614:1622
14.Tom Tomsk1864823:2822
15.Jenisej Krasnojarsk1864824:3022
16.FK Krasnodar II1855816:2420
17.Tekstilščik Ivanovo1836914:2615
18.Metallurg Lipeck18431114:4115
19.FC Kubaň Krasnodar18421214:2714
20.Volgar Astrachaň1833129:2312
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg1190220:727
2.Fakel Voroněž1072117:523
3.Torpedo Moskva1055025:1020
4.Alanija Vladikavkaz760119:618
5.Akron Togliatti952211:717
6.KAMAZ Naberežnye Čelny1152413:1217
7.Neftechimik Nižnekamsk951321:816
8.FK Krasnodar II843111:715
9.Veles Moskva943215:1215
10.SKA Chabarovsk85039:715
11.Tom Tomsk842210:914
12.Spartak Moskva II1042411:1214
13.FK Dolgoprudnyj83417:513
14.Jenisej Krasnojarsk833211:1112
15.Tekstilščik Ivanovo932413:1411
16.Baltika Kaliningrad81616:79
17.Rotor Volgograd91627:99
18.Metallurg Lipeck102358:169
19.FC Kubaň Krasnodar92074:166
20.Volgar Astrachaň91172:114
 TýmZVRPSB
1.Neftechimik Nižnekamsk952212:717
2.SKA Chabarovsk1044211:816
3.Baltika Kaliningrad1043315:1015
4.Torpedo Moskva843112:815
5.Alanija Vladikavkaz1135319:1614
6.Rotor Volgograd934212:913
7.Veles Moskva94058:812
8.Spartak Moskva II84048:1712
9.FK Orenburg73229:511
10.Fakel Voroněž831411:1010
11.Jenisej Krasnojarsk1031613:1910
12.Akron Togliatti92349:129
13.FK Dolgoprudnyj102357:119
14.FC Kubaň Krasnodar922510:118
15.Volgar Astrachaň92257:128
16.Tom Tomsk1022613:198
17.KAMAZ Naberežnye Čelny71423:47
18.Metallurg Lipeck82066:256
19.FK Krasnodar II101275:175
20.Tekstilščik Ivanovo90451:124
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
04.12. Svinov přestupuje do Spartaku Moskva
Spartak Moskva se dohodl s Fakelem Voroněž na přestupu Ilji Svinova. Talentovaný brankář se do klubu z hlavního města Ruska přesune v lednu a podepíše smlouvu do roku 2025 s opcí na další sezonu. (sport-express.ru)
24.11. Orenburg jedná o hostování Chotuleva
Danila Chotulev nedostává prostor v prvním týmu Zenitu Petrohrad a ve hře je jeho lednový odchod. Mladý obránce by mohl zamířit do druhé ruské ligy, zájem o něho má Orenburg a vedení už zahájilo jednání. (sport-express.ru)
03.09. Gricajenko dočasně opouští Kazaň
Aleksej Gricajenko opouští Rubin Kazaň a letošní sezonu dohraje ve druhé ruské lize, obránce si na hostování vypůjčila Kubaň. (sport-express.ru)
03.09. Gogličidze se stěhuje do Uralu
Leo Gogličidze ukončil hostování v Nižném Novgorodu a na skok se vrátil do FK Krasnodar, aby mohl být zapůjčen do jiného ruského klubu - obránce dohraje sezonu v Uralu. (sport-express.ru)
14.08. Korjan odešel hostovat do Orenburgu
Aršak Korjan by nedostával mnoho prostoru v Chimkách a raději volí herní jistotu v podobě působení ve druhé ruské lize - křídelník odešel na hostování do Orenburgu. (sport-express.ru)
12.08. Bavin na hostování do Rotoru Volgograd
Jurij Bavin znovu odchází z Uralu. Záložník na jaře hostoval v Tambově, nyní si ho vypůjčil druholigový ruský Rotor Volgograd. (transfermarkt.de)
02.07. Orenburg - Slovácko 2:2 (1:0)
Přípravné utkání ve Vídni:
FK Orenburg - 1. FC Slovácko 2:2 (1:0)
Branky Slovácka: 48. Navrátil, 84. Sadílek.
Sestava Slovácka: Nguyen (46. Bajza) - Tomič (46. Reinberk), Daníček, Kadlec (61. Merdovič), Divíšek - Holzer (61. Cicilia), Havlík, Jurečka (73. Kudela), Sadílek, Navrátil (61. Šimko) - Šašinka (46. Mareček). Trenér: Svědík. (ČTK)
19.06. Talent Pinjajev posílí Samaru
Teprve 16letý ruský křídelník Sergej Pinjajev bude hrát za Křídla Sovětů Samara. Mladík, který dosud oblékal dres Čertanova Moskva, by se měl co nevidět připojit k týmu Samary na soustředění v Srbsku. (sport-express.ru)
09.06. Giorgobiani zůstane hráčem Alanije
Alanija Vladikavkaz se může i nadále spoléhat na Nikolaje Giorgobianiho. Ofenzivní záložník po úspěšném hostování přichází na přestup z Ufy. (sport-express.ru)
02.06. Těrechov bude kmenovým hráčem Soči
Sergej Těrechov letos hostoval z Orenburgu v Soči a prvoligový ruský klub nyní dojednal trvalý přestup. Obránce podepsal víceletý kontrakt, suma za transfer nebyla zveřejněna. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
27.11.
Tom Tomsk - Neftechimik
1:1
27.11.
Krasnojar. - SKA Chabarovsk
3:1
27.11.
Spartak Moskva II - T. Ivanovo
2:1
27.11.
Akron Togliatti - FK Orenburg
0:3
27.11.
Rotor Volgograd - Fakel Voroněž
1:2
27.11.
Torpedo Moskva - Volgar Astrachaň
1:0
27.11.
Alanija Vladikavkaz - Veles Moskva
2:1
27.11.
FK Krasnodar II - Metallurg Lipeck
1:0
27.11.
FC Kubaň - FK Dolgoprudnyj
0:2
27.11.
Baltika Kaliningrad - KAMAZ
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
06.03.?
T. Ivanovo - Alanija Vladikavkaz
info
06.03.?
FK Dolgoprudnyj - Spartak M. II
info
06.03.?
Volgar Astrachaň - Krasnojar.
info
06.03.?
Metallurg Lipeck - Torpedo Moskva
info
06.03.?
Akron Togliatti - Veles Moskva
info
06.03.?
Neftechimik - FK Orenburg
info
06.03.?
FK Krasnodar II - Baltika K.
info
06.03.?
FC Kubaň - SKA Chabarovsk
info
06.03.?
Fakel Voroněž - KAMAZ
info
06.03.?
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
Všechny zápasy