Rusko - FNL 2021/2022

06.03.2022 ? CET
26. kolo
Stadión:  
Preview Statistiky, reportáž Video
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
09.06.2007Pervyj Divizion 16. kolo
T. Ivanovo - Alanija V.
4:1
26.09.2007Pervyj Divizion 36. kolo
Alanija V. - T. Ivanovo
7:0
27.09.2020FNL 12. kolo
Alanija V. - T. Ivanovo
3:1
24.03.2021FNL 32. kolo
T. Ivanovo - Alanija V.
0:2
29.08.2021FNL 8. kolo
Alanija V. - T. Ivanovo
4:0
09.06.2007 16. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Alanija Vladikavkaz
4:1
26.09.2007 36. kolo
Alanija Vladikavkaz - Tekstilščik Ivanovo
7:0
27.09.2020 12. kolo
Alanija Vladikavkaz - Tekstilščik Ivanovo
3:1
24.03.2021 32. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Alanija Vladikavkaz
0:2
29.08.2021 8. kolo
Alanija Vladikavkaz - Tekstilščik Ivanovo
4:0
Tekstilščik Ivanovo - poslední zápasy
09.10.2021FNL 16. kolo
T. Ivanovo - Tom Tomsk
1:1
13.10.2021FNL 17. kolo
FK Orenburg - T. Ivanovo
2:0
17.10.2021FNL 18. kolo
T. Ivanovo - FK Akron
2:2
23.10.2021FNL 19. kolo
Neftechimik - T. Ivanovo
3:1
31.10.2021FNL 20. kolo
T. Ivanovo - KAMAZ
4:1
06.11.2021FNL 21. kolo
T. Ivanovo - FK Krasnodar II
0:1
13.11.2021FNL 22. kolo
T. Ivanovo - Torpedo M.
1:1
17.11.2021FNL 23. kolo
Krasnojar. - T. Ivanovo
3:0
21.11.2021FNL 24. kolo
T. Ivanovo - FC Kubaň
1:3
27.11.2021FNL 25. kolo
Spartak II - T. Ivanovo
2:1
09.10.2021 16. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Tom Tomsk
1:1
13.10.2021 17. kolo
FK Orenburg - Tekstilščik Ivanovo
2:0
17.10.2021 18. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Akron Togliatti
2:2
23.10.2021 19. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Tekstilščik Ivanovo
3:1
31.10.2021 20. kolo
Tekstilščik Ivanovo - KAMAZ Naberežnye Čelny
4:1
06.11.2021 21. kolo
Tekstilščik Ivanovo - FK Krasnodar II
0:1
13.11.2021 22. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Torpedo Moskva
1:1
17.11.2021 23. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Tekstilščik Ivanovo
3:0
21.11.2021 24. kolo
Tekstilščik Ivanovo - FC Kubaň Krasnodar
1:3
27.11.2021 25. kolo
Spartak Moskva II - Tekstilščik Ivanovo
2:1
Alanija Vladikavkaz - poslední zápasy
13.10.2021FNL 17. kolo
FK Akron - Alanija V.
2:1
17.10.2021FNL 18. kolo
Alanija V. - Neftechimik
2:3
23.10.2021FNL 19. kolo
Rotor Vol. - Alanija V.
0:0
27.10.2021Kubok RossijiSk 6
Alanija V. - FK Ufa
2:0
31.10.2021FNL 20. kolo
Alanija V. - FK Krasnodar II
2:1
06.11.2021FNL 21. kolo
Alanija V. - Torpedo M.
5:1
13.11.2021FNL 22. kolo
Alanija V. - Krasnojar.
1:2
17.11.2021FNL 23. kolo
FC Kubaň - Alanija V.
5:5
21.11.2021FNL 24. kolo
Alanija V. - Spartak II
2:3
27.11.2021FNL 25. kolo
Alanija V. - Veles Moskva
2:1
09.10.2021 16. kolo
Alanija Vladikavkaz - FK Orenburg
1:0
13.10.2021 17. kolo
Akron Togliatti - Alanija Vladikavkaz
2:1
17.10.2021 18. kolo
Alanija Vladikavkaz - Neftechimik Nižnekamsk
2:3
23.10.2021 19. kolo
Rotor Volgograd - Alanija Vladikavkaz
0:0
31.10.2021 20. kolo
Alanija Vladikavkaz - FK Krasnodar II
2:1
06.11.2021 21. kolo
Alanija Vladikavkaz - Torpedo Moskva
5:1
13.11.2021 22. kolo
Alanija Vladikavkaz - Jenisej Krasnojarsk
1:2
17.11.2021 23. kolo
FC Kubaň Krasnodar - Alanija Vladikavkaz
5:5
21.11.2021 24. kolo
Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva II
2:3
27.11.2021 25. kolo
Alanija Vladikavkaz - Veles Moskva
2:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg25172640:1753
2.Fakel Voroněž25154643:2349
3.Torpedo Moskva251211246:2847
4.Alanija Vladikavkaz25127655:3543
5.Neftechimik Nižnekamsk25125841:2541
6.SKA Chabarovsk25125829:2541
7.Baltika Kaliningrad25911531:2038
8.Akron Togliatti25106929:2936
9.Jenisej Krasnojarsk251051036:3735
10.KAMAZ Naberežnye Čelny2589823:2333
11.Veles Moskva251031228:3133
12.FK Krasnodar II25961024:2933
13.Spartak Moskva II251031227:4133
14.FK Dolgoprudnyj25710823:2331
15.Tom Tomsk25871033:4131
16.FC Kubaň Krasnodar25741426:3825
17.Rotor Volgograd254111022:3023
18.Volgar Astrachaň25651414:2623
19.Metallurg Lipeck25631619:5021
20.Tekstilščik Ivanovo25471422:4019
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg14120226:936
2.Fakel Voroněž13102124:832
3.Alanija Vladikavkaz1290331:1427
4.Torpedo Moskva1376028:1127
5.Akron Togliatti1483320:1427
6.SKA Chabarovsk1180316:924
7.Baltika Kaliningrad1357115:822
8.KAMAZ Naberežnye Čelny1464418:1422
9.Tom Tomsk1264216:1322
10.Jenisej Krasnojarsk1163219:1321
11.FK Krasnodar II1163216:1021
12.Veles Moskva1363419:1921
13.Neftechimik Nižnekamsk1262424:1020
14.FK Dolgoprudnyj1246212:918
15.Spartak Moskva II1353513:1418
16.Tekstilščik Ivanovo1343619:2015
17.Metallurg Lipeck1333710:1912
18.Volgar Astrachaň123275:1111
19.Rotor Volgograd121748:1210
20.FC Kubaň Krasnodar1231811:2410
 TýmZVRPSB
1.Neftechimik Nižnekamsk1363417:1521
2.Torpedo Moskva1255218:1720
3.FK Orenburg1152414:817
4.Fakel Voroněž1252519:1517
5.SKA Chabarovsk1445513:1617
6.Baltika Kaliningrad1244416:1216
7.Alanija Vladikavkaz1337324:2116
8.FC Kubaň Krasnodar1343615:1415
9.Spartak Moskva II1250714:2715
10.Jenisej Krasnojarsk1442817:2414
11.FK Dolgoprudnyj1334611:1413
12.Rotor Volgograd1334614:1813
13.Veles Moskva124089:1212
14.Volgar Astrachaň133379:1512
15.FK Krasnodar II143388:1912
16.KAMAZ Naberežnye Čelny112545:911
17.Akron Togliatti112369:159
18.Tom Tomsk1323817:289
19.Metallurg Lipeck123099:319
20.Tekstilščik Ivanovo120483:204
Komentáře (0 / 0 nových)
komentáře bude možné přidávat až týden před zápasem
04.12.2021 Svinov přestupuje do Spartaku Moskva
Spartak Moskva se dohodl s Fakelem Voroněž na přestupu Ilji Svinova. Talentovaný brankář se do klubu z hlavního města Ruska přesune v lednu a podepíše smlouvu do roku 2025 s opcí na další sezonu. (sport-express.ru)
24.11.2021 Orenburg jedná o hostování Chotuleva
Danila Chotulev nedostává prostor v prvním týmu Zenitu Petrohrad a ve hře je jeho lednový odchod. Mladý obránce by mohl zamířit do druhé ruské ligy, zájem o něho má Orenburg a vedení už zahájilo jednání. (sport-express.ru)
03.09.2021 Gricajenko dočasně opouští Kazaň
Aleksej Gricajenko opouští Rubin Kazaň a letošní sezonu dohraje ve druhé ruské lize, obránce si na hostování vypůjčila Kubaň. (sport-express.ru)
03.09.2021 Gogličidze se stěhuje do Uralu
Leo Gogličidze ukončil hostování v Nižném Novgorodu a na skok se vrátil do FK Krasnodar, aby mohl být zapůjčen do jiného ruského klubu - obránce dohraje sezonu v Uralu. (sport-express.ru)
14.08.2021 Korjan odešel hostovat do Orenburgu
Aršak Korjan by nedostával mnoho prostoru v Chimkách a raději volí herní jistotu v podobě působení ve druhé ruské lize - křídelník odešel na hostování do Orenburgu. (sport-express.ru)
12.08.2021 Bavin na hostování do Rotoru Volgograd
Jurij Bavin znovu odchází z Uralu. Záložník na jaře hostoval v Tambově, nyní si ho vypůjčil druholigový ruský Rotor Volgograd. (transfermarkt.de)
02.07.2021 Orenburg - Slovácko 2:2 (1:0)
Přípravné utkání ve Vídni:
FK Orenburg - 1. FC Slovácko 2:2 (1:0)
Branky Slovácka: 48. Navrátil, 84. Sadílek.
Sestava Slovácka: Nguyen (46. Bajza) - Tomič (46. Reinberk), Daníček, Kadlec (61. Merdovič), Divíšek - Holzer (61. Cicilia), Havlík, Jurečka (73. Kudela), Sadílek, Navrátil (61. Šimko) - Šašinka (46. Mareček). Trenér: Svědík. (ČTK)
19.06.2021 Talent Pinjajev posílí Samaru
Teprve 16letý ruský křídelník Sergej Pinjajev bude hrát za Křídla Sovětů Samara. Mladík, který dosud oblékal dres Čertanova Moskva, by se měl co nevidět připojit k týmu Samary na soustředění v Srbsku. (sport-express.ru)
09.06.2021 Giorgobiani zůstane hráčem Alanije
Alanija Vladikavkaz se může i nadále spoléhat na Nikolaje Giorgobianiho. Ofenzivní záložník po úspěšném hostování přichází na přestup z Ufy. (sport-express.ru)
02.06.2021 Těrechov bude kmenovým hráčem Soči
Sergej Těrechov letos hostoval z Orenburgu v Soči a prvoligový ruský klub nyní dojednal trvalý přestup. Obránce podepsal víceletý kontrakt, suma za transfer nebyla zveřejněna. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
27.11.
Tom Tomsk - Neftechimik
1:1
27.11.
Krasnojar. - SKA Chabarovsk
3:1
27.11.
Spartak Moskva II - T. Ivanovo
2:1
27.11.
Akron Togliatti - FK Orenburg
0:3
27.11.
Rotor Volgograd - Fakel Voroněž
1:2
27.11.
Torpedo Moskva - Volgar Astrachaň
1:0
27.11.
Alanija Vladikavkaz - Veles Moskva
2:1
27.11.
FK Krasnodar II - Metallurg Lipeck
1:0
27.11.
FC Kubaň - FK Dolgoprudnyj
0:2
27.11.
Baltika Kaliningrad - KAMAZ
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
06.03.?
T. Ivanovo - Alanija Vladikavkaz
info
06.03.?
FK Dolgoprudnyj - Spartak M. II
info
06.03.?
Volgar Astrachaň - Krasnojar.
info
06.03.?
Metallurg Lipeck - Torpedo Moskva
info
06.03.?
Akron Togliatti - Veles Moskva
info
06.03.?
Neftechimik - FK Orenburg
info
06.03.?
FK Krasnodar II - Baltika K.
info
06.03.?
FC Kubaň - SKA Chabarovsk
info
06.03.?
Fakel Voroněž - KAMAZ
info
06.03.?
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
Všechny zápasy