Rusko - FNL 2021/2022

15.09.2021 17:00 CET
11. kolo

Metallurg Lipeck   -   Spartak Moskva II

0 : 2 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.92 - 3.51 - 1.77
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Metallurg Lipeck - poslední zápasy
25.07.2021FNL 3. kolo
M. Lipeck - FK Akron
2:2
31.07.2021FNL 4. kolo
Neftechimik - M. Lipeck
5:0
04.08.2021Kubok Rossiji3.k
M. Lipeck - T. Ivanovo
1:0
08.08.2021FNL 5. kolo
M. Lipeck - Rotor Vol.
0:1
14.08.2021FNL 6. kolo
KAMAZ - Metallurg Lipeck
3:0
21.08.2021FNL 7. kolo
M. Lipeck - FK Krasnodar II
1:2
25.08.2021Kubok RossijiSk 10
Zenit Iževsk - M. Lipeck
1:2
29.08.2021FNL 8. kolo
Torpedo M. - M. Lipeck
7:1
05.09.2021FNL 9. kolo
M. Lipeck - Krasnojar.
0:2
11.09.2021FNL 10. kolo
FC Kubaň - M. Lipeck
0:3
11.07.2021 1. kolo
Metallurg Lipeck - Tom Tomsk
3:2
17.07.2021 2. kolo
FK Orenburg - Metallurg Lipeck
4:0
25.07.2021 3. kolo
Metallurg Lipeck - Akron Togliatti
2:2
31.07.2021 4. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Metallurg Lipeck
5:0
08.08.2021 5. kolo
Metallurg Lipeck - Rotor Volgograd
0:1
14.08.2021 6. kolo
KAMAZ Naberežnye Čelny - Metallurg Lipeck
3:0
21.08.2021 7. kolo
Metallurg Lipeck - FK Krasnodar II
1:2
29.08.2021 8. kolo
Torpedo Moskva - Metallurg Lipeck
7:1
05.09.2021 9. kolo
Metallurg Lipeck - Jenisej Krasnojarsk
0:2
11.09.2021 10. kolo
FC Kubaň Krasnodar - Metallurg Lipeck
0:3
Spartak Moskva II - poslední zápasy
10.07.2021FNL 1. kolo
Spartak II - FK Krasnodar II
0:0
17.07.2021FNL 2. kolo
Torpedo M. - Spartak II
5:0
24.07.2021FNL 3. kolo
Spartak II - Krasnojar.
2:1
31.07.2021FNL 4. kolo
FC Kubaň - Spartak M. II
1:2
08.08.2021FNL 5. kolo
Spartak II - Veles Moskva
0:2
15.08.2021FNL 6. kolo
Spartak II - Alanija V.
3:2
20.08.2021FNL 7. kolo
T. Ivanovo - Spartak II
1:2
28.08.2021FNL 8. kolo
Spartak II - Dolgoprudnyj
0:2
05.09.2021FNL 9. kolo
Chabarovsk - Spartak II
0:1
11.09.2021FNL 10. kolo
Spartak II - Volgar As.
1:0
10.07.2021 1. kolo
Spartak Moskva II - FK Krasnodar II
0:0
17.07.2021 2. kolo
Torpedo Moskva - Spartak Moskva II
5:0
24.07.2021 3. kolo
Spartak Moskva II - Jenisej Krasnojarsk
2:1
31.07.2021 4. kolo
FC Kubaň Krasnodar - Spartak Moskva II
1:2
08.08.2021 5. kolo
Spartak Moskva II - Veles Moskva
0:2
15.08.2021 6. kolo
Spartak Moskva II - Alanija Vladikavkaz
3:2
20.08.2021 7. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Spartak Moskva II
1:2
28.08.2021 8. kolo
Spartak Moskva II - FK Dolgoprudnyj
0:2
05.09.2021 9. kolo
SKA Chabarovsk - Spartak Moskva II
0:1
11.09.2021 10. kolo
Spartak Moskva II - Volgar Astrachaň
1:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg1181221:825
2.Torpedo Moskva1073023:624
3.Spartak Moskva II1061311:1419
4.Alanija Vladikavkaz1053223:1418
5.Fakel Voroněž1053213:1018
6.Neftechimik Nižnekamsk1052314:517
7.KAMAZ Naberežnye Čelny1052312:1117
8.SKA Chabarovsk1052311:1017
9.FK Krasnodar II1143410:1115
10.Veles Moskva1042411:1014
11.Jenisej Krasnojarsk1042413:1414
12.Rotor Volgograd102629:712
13.Baltika Kaliningrad102629:912
14.Tom Tomsk1031610:1410
15.Akron Togliatti102359:139
16.Tekstilščik Ivanovo102357:119
 FK Dolgoprudnyj102357:119
18.FC Kubaň Krasnodar102179:167
19.Metallurg Lipeck1021710:287
20.Volgar Astrachaň101274:145
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg860214:618
2.Torpedo Moskva642018:414
3.Fakel Voroněž64208:314
4.KAMAZ Naberežnye Čelny841310:1013
5.Neftechimik Nižnekamsk53119:110
6.FK Krasnodar II53117:510
7.Spartak Moskva II63126:710
8.Alanija Vladikavkaz330010:39
9.SKA Chabarovsk53026:59
10.Veles Moskva52216:58
11.Jenisej Krasnojarsk52216:78
12.Tom Tomsk42115:47
13.Tekstilščik Ivanovo42026:46
14.Baltika Kaliningrad41304:36
15.FK Dolgoprudnyj31203:25
16.Rotor Volgograd60514:55
17.Akron Togliatti41123:54
18.Metallurg Lipeck51136:94
19.Volgar Astrachaň41031:43
20.FC Kubaň Krasnodar51043:93
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva43105:210
2.Alanija Vladikavkaz723213:119
3.Spartak Moskva II43015:79
4.SKA Chabarovsk52215:58
5.FK Orenburg32107:27
6.Rotor Volgograd42115:27
7.Neftechimik Nižnekamsk52125:47
8.Jenisej Krasnojarsk52037:76
9.Veles Moskva52035:56
10.Baltika Kaliningrad61325:66
11.Akron Togliatti61236:85
12.FK Krasnodar II61233:65
13.KAMAZ Naberežnye Čelny21102:14
14.FC Kubaň Krasnodar51136:74
15.Fakel Voroněž41125:74
16.FK Dolgoprudnyj71154:94
17.Tom Tomsk61055:103
18.Tekstilščik Ivanovo60331:73
19.Metallurg Lipeck51044:193
20.Volgar Astrachaň60243:102
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
03.09. Gricajenko dočasně opouští Kazaň
Aleksej Gricajenko opouští Rubin Kazaň a letošní sezonu dohraje ve druhé ruské lize, obránce si na hostování vypůjčila Kubaň. (sport-express.ru)
03.09. Gogličidze se stěhuje do Uralu
Leo Gogličidze ukončil hostování v Nižném Novgorodu a na skok se vrátil do FK Krasnodar, aby mohl být zapůjčen do jiného ruského klubu - obránce dohraje sezonu v Uralu. (sport-express.ru)
14.08. Korjan odešel hostovat do Orenburgu
Aršak Korjan by nedostával mnoho prostoru v Chimkách a raději volí herní jistotu v podobě působení ve druhé ruské lize - křídelník odešel na hostování do Orenburgu. (sport-express.ru)
12.08. Bavin na hostování do Rotoru Volgograd
Jurij Bavin znovu odchází z Uralu. Záložník na jaře hostoval v Tambově, nyní si ho vypůjčil druholigový ruský Rotor Volgograd. (transfermarkt.de)
02.07. Orenburg - Slovácko 2:2 (1:0)
Přípravné utkání ve Vídni:
FK Orenburg - 1. FC Slovácko 2:2 (1:0)
Branky Slovácka: 48. Navrátil, 84. Sadílek.
Sestava Slovácka: Nguyen (46. Bajza) - Tomič (46. Reinberk), Daníček, Kadlec (61. Merdovič), Divíšek - Holzer (61. Cicilia), Havlík, Jurečka (73. Kudela), Sadílek, Navrátil (61. Šimko) - Šašinka (46. Mareček). Trenér: Svědík. (ČTK)
19.06. Talent Pinjajev posílí Samaru
Teprve 16letý ruský křídelník Sergej Pinjajev bude hrát za Křídla Sovětů Samara. Mladík, který dosud oblékal dres Čertanova Moskva, by se měl co nevidět připojit k týmu Samary na soustředění v Srbsku. (sport-express.ru)
09.06. Giorgobiani zůstane hráčem Alanije
Alanija Vladikavkaz se může i nadále spoléhat na Nikolaje Giorgobianiho. Ofenzivní záložník po úspěšném hostování přichází na přestup z Ufy. (sport-express.ru)
02.06. Těrechov bude kmenovým hráčem Soči
Sergej Těrechov letos hostoval z Orenburgu v Soči a prvoligový ruský klub nyní dojednal trvalý přestup. Obránce podepsal víceletý kontrakt, suma za transfer nebyla zveřejněna. (sport-express.ru)
16.05. Orenburg nedostal licenci
Orenburg si nedávno zajistil postup do ruské nejvyšší soutěže, kterou si ovšem nezahraje. Klub vedený českým trenérem Marcelem Ličkou nedostal licenci, první ligu si místo něj zahraje Nižnij Novgorod. (sport-express.ru)
08.05. Orenburg postupuje do nejvyšší soutěže
Orenburg si v příští sezoně zahraje ruskou nejvyšší soutěž, kam doprovodí Samaru. Jistotu postupu mu dala výhra 4:0 v Omsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
25.09.
SKA Chabarovsk - Veles Moskva
2:0
25.09.
Tom Tomsk - FC Kubaň Krasnodar
2:1
25.09.
Volgar As. - FK Dolgoprudnyj
0:1
25.09.
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
2:0
25.09.
Rotor Volgograd - KAMAZ
1:0
25.09.
Metallurg Lipeck - T. Ivanovo
0:0
25.09.
Akron Togliatti - Torpedo Moskva
1:0
25.09.
Fakel Voroněž - Spartak M. II
3:0
25.09.
Neftechimik - FK Krasnodar II
4:1
25.09.
Baltika Kaliningrad - Alanija V.
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.09.?
T. Ivanovo - Baltika Kaliningrad
info
29.09.?
FK Dolgoprudnyj - M. Lipeck
info
29.09.?
SKA Chabarovsk - Volgar As.
info
29.09.?
Akron Togliatti - Krasnojar.
info
29.09.?
FK Krasnodar II - Rotor Volgograd
info
29.09.?
Torpedo Moskva - Neftechimik
info
29.09.?
FC Kubaň Krasnodar - FK Orenburg
info
29.09.?
Veles Moskva - KAMAZ
info
29.09.?
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
info
29.09.?
Alanija V. - Fakel Voroněž
info
03.10.?
Tom Tomsk - Alanija Vladikavkaz
info
03.10.?
KAMAZ - FK Krasnodar II
info
03.10.?
Akron Togliatti - FC Kubaň
info
03.10.?
Rotor Volgograd - Torpedo Moskva
info
03.10.?
Neftechimik - Jenisej Krasnojarsk
info
03.10.?
FK Orenburg - Spartak Moskva II
info
03.10.?
Fakel Voroněž - T. Ivanovo
info
03.10.?
Baltika K. - FK Dolgoprudnyj
info
03.10.?
Metallurg Lipeck - SKA Chabarovsk
info
03.10.?
Volgar Astrachaň - Veles Moskva
info
Všechny zápasy