Rusko - FNL 2021/2022

23.10.2021 16:00 CET
19. kolo
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.86 - 3.46 - 3.59
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
28.09.2015FNL 13. kolo
KAMAZ - Spartak Moskva II
0:1
11.04.2016FNL 31. kolo
Spartak Moskva II - KAMAZ
4:0
28.09.2015 13. kolo
KAMAZ Naberežnye Čelny - Spartak Moskva II
0:1
11.04.2016 31. kolo
Spartak Moskva II - KAMAZ Naberežnye Čelny
4:0
KAMAZ Naberežnye Čelny - poslední zápasy
05.09.2021FNL 9. kolo
KAMAZ - Tom Tomsk
2:1
11.09.2021FNL 10. kolo
KAMAZ - FK Orenburg
0:4
15.09.2021FNL 11. kolo
Akron Togliatti - KAMAZ
0:0
19.09.2021FNL 12. kolo
KAMAZ - Neftechimik
0:1
25.09.2021FNL 13. kolo
Rotor Volgograd - KAMAZ
1:0
29.09.2021FNL 14. kolo
Veles Moskva - KAMAZ
0:0
03.10.2021FNL 15. kolo
KAMAZ - FK Krasnodar II
2:0
09.10.2021FNL 16. kolo
Torpedo Moskva - KAMAZ
1:1
13.10.2021FNL 17. kolo
KAMAZ - Krasnojar.
1:1
17.10.2021FNL 18. kolo
FC Kubaň - KAMAZ
1:0
05.09.2021 9. kolo
KAMAZ Naberežnye Čelny - Tom Tomsk
2:1
11.09.2021 10. kolo
KAMAZ Naberežnye Čelny - FK Orenburg
0:4
15.09.2021 11. kolo
Akron Togliatti - KAMAZ Naberežnye Čelny
0:0
19.09.2021 12. kolo
KAMAZ Naberežnye Čelny - Neftechimik Nižnekamsk
0:1
25.09.2021 13. kolo
Rotor Volgograd - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:0
29.09.2021 14. kolo
Veles Moskva - KAMAZ Naberežnye Čelny
0:0
03.10.2021 15. kolo
KAMAZ Naberežnye Čelny - FK Krasnodar II
2:0
09.10.2021 16. kolo
Torpedo Moskva - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:1
13.10.2021 17. kolo
KAMAZ Naberežnye Čelny - Jenisej Krasnojarsk
1:1
17.10.2021 18. kolo
FC Kubaň Krasnodar - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:0
Spartak Moskva II - poslední zápasy
05.09.2021FNL 9. kolo
Chabarovsk - Spartak II
0:1
11.09.2021FNL 10. kolo
Spartak II - Volgar As.
1:0
15.09.2021FNL 11. kolo
M. Lipeck - Spartak M. II
0:2
19.09.2021FNL 12. kolo
Spartak II - Baltika K.
1:2
25.09.2021FNL 13. kolo
Fakel - Spartak M. II
3:0
29.09.2021FNL 14. kolo
Spartak M. II - Tom Tomsk
3:1
03.10.2021FNL 15. kolo
FK Orenburg - Spartak II
2:1
09.10.2021FNL 16. kolo
Spartak M. II - FK Akron
0:1
13.10.2021FNL 17. kolo
Neftechimik - Spartak II
5:0
17.10.2021FNL 18. kolo
Spartak II - Rotor Vol.
1:1
05.09.2021 9. kolo
SKA Chabarovsk - Spartak Moskva II
0:1
11.09.2021 10. kolo
Spartak Moskva II - Volgar Astrachaň
1:0
15.09.2021 11. kolo
Metallurg Lipeck - Spartak Moskva II
0:2
19.09.2021 12. kolo
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
1:2
25.09.2021 13. kolo
Fakel Voroněž - Spartak Moskva II
3:0
29.09.2021 14. kolo
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
3:1
03.10.2021 15. kolo
FK Orenburg - Spartak Moskva II
2:1
09.10.2021 16. kolo
Spartak Moskva II - Akron Togliatti
0:1
13.10.2021 17. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Spartak Moskva II
5:0
17.10.2021 18. kolo
Spartak Moskva II - Rotor Volgograd
1:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg19132431:1241
2.Neftechimik Nižnekamsk19113536:1636
3.Torpedo Moskva1898137:1835
4.Alanija Vladikavkaz1996438:2233
5.Fakel Voroněž18103528:1533
6.SKA Chabarovsk1994620:1731
7.Akron Togliatti1985622:2029
8.Veles Moskva1883723:2027
9.Spartak Moskva II1882819:2926
10.Tom Tomsk1974825:2925
11.Baltika Kaliningrad1859421:1724
12.KAMAZ Naberežnye Čelny1866616:1624
13.Rotor Volgograd19411419:1823
14.FK Dolgoprudnyj1957715:1822
15.Jenisej Krasnojarsk1864824:3022
16.FK Krasnodar II1855816:2420
17.Tekstilščik Ivanovo19361015:2915
18.Metallurg Lipeck18431114:4115
19.FC Kubaň Krasnodar18421214:2714
20.Volgar Astrachaň19331310:2512
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg12100222:730
2.Fakel Voroněž1072117:523
3.Torpedo Moskva1055025:1020
4.Akron Togliatti1062213:820
5.Neftechimik Nižnekamsk1061324:919
6.Alanija Vladikavkaz760119:618
7.Tom Tomsk952212:1017
8.KAMAZ Naberežnye Čelny1152413:1217
9.FK Krasnodar II843111:715
10.Veles Moskva943215:1215
11.SKA Chabarovsk85039:715
12.Spartak Moskva II1042411:1214
13.FK Dolgoprudnyj83417:513
14.Jenisej Krasnojarsk833211:1112
15.Tekstilščik Ivanovo932413:1411
16.Rotor Volgograd101727:910
17.Baltika Kaliningrad81616:79
18.Metallurg Lipeck102358:169
19.FC Kubaň Krasnodar92074:166
20.Volgar Astrachaň91172:114
 TýmZVRPSB
1.Neftechimik Nižnekamsk952212:717
2.SKA Chabarovsk1144311:1016
3.Baltika Kaliningrad1043315:1015
4.Torpedo Moskva843112:815
5.Alanija Vladikavkaz1236319:1615
6.Rotor Volgograd934212:913
7.Veles Moskva94058:812
8.Spartak Moskva II84048:1712
9.FK Orenburg73229:511
10.Fakel Voroněž831411:1010
11.Jenisej Krasnojarsk1031613:1910
12.Akron Togliatti92349:129
13.FK Dolgoprudnyj112368:139
14.FC Kubaň Krasnodar922510:118
15.Tom Tomsk1022613:198
16.Volgar Astrachaň102268:148
17.KAMAZ Naberežnye Čelny71423:47
18.Metallurg Lipeck82066:256
19.FK Krasnodar II101275:175
20.Tekstilščik Ivanovo100462:154
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
04.12. Svinov přestupuje do Spartaku Moskva
Spartak Moskva se dohodl s Fakelem Voroněž na přestupu Ilji Svinova. Talentovaný brankář se do klubu z hlavního města Ruska přesune v lednu a podepíše smlouvu do roku 2025 s opcí na další sezonu. (sport-express.ru)
24.11. Orenburg jedná o hostování Chotuleva
Danila Chotulev nedostává prostor v prvním týmu Zenitu Petrohrad a ve hře je jeho lednový odchod. Mladý obránce by mohl zamířit do druhé ruské ligy, zájem o něho má Orenburg a vedení už zahájilo jednání. (sport-express.ru)
03.09. Gricajenko dočasně opouští Kazaň
Aleksej Gricajenko opouští Rubin Kazaň a letošní sezonu dohraje ve druhé ruské lize, obránce si na hostování vypůjčila Kubaň. (sport-express.ru)
03.09. Gogličidze se stěhuje do Uralu
Leo Gogličidze ukončil hostování v Nižném Novgorodu a na skok se vrátil do FK Krasnodar, aby mohl být zapůjčen do jiného ruského klubu - obránce dohraje sezonu v Uralu. (sport-express.ru)
14.08. Korjan odešel hostovat do Orenburgu
Aršak Korjan by nedostával mnoho prostoru v Chimkách a raději volí herní jistotu v podobě působení ve druhé ruské lize - křídelník odešel na hostování do Orenburgu. (sport-express.ru)
12.08. Bavin na hostování do Rotoru Volgograd
Jurij Bavin znovu odchází z Uralu. Záložník na jaře hostoval v Tambově, nyní si ho vypůjčil druholigový ruský Rotor Volgograd. (transfermarkt.de)
02.07. Orenburg - Slovácko 2:2 (1:0)
Přípravné utkání ve Vídni:
FK Orenburg - 1. FC Slovácko 2:2 (1:0)
Branky Slovácka: 48. Navrátil, 84. Sadílek.
Sestava Slovácka: Nguyen (46. Bajza) - Tomič (46. Reinberk), Daníček, Kadlec (61. Merdovič), Divíšek - Holzer (61. Cicilia), Havlík, Jurečka (73. Kudela), Sadílek, Navrátil (61. Šimko) - Šašinka (46. Mareček). Trenér: Svědík. (ČTK)
19.06. Talent Pinjajev posílí Samaru
Teprve 16letý ruský křídelník Sergej Pinjajev bude hrát za Křídla Sovětů Samara. Mladík, který dosud oblékal dres Čertanova Moskva, by se měl co nevidět připojit k týmu Samary na soustředění v Srbsku. (sport-express.ru)
09.06. Giorgobiani zůstane hráčem Alanije
Alanija Vladikavkaz se může i nadále spoléhat na Nikolaje Giorgobianiho. Ofenzivní záložník po úspěšném hostování přichází na přestup z Ufy. (sport-express.ru)
02.06. Těrechov bude kmenovým hráčem Soči
Sergej Těrechov letos hostoval z Orenburgu v Soči a prvoligový ruský klub nyní dojednal trvalý přestup. Obránce podepsal víceletý kontrakt, suma za transfer nebyla zveřejněna. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
27.11.
Tom Tomsk - Neftechimik
1:1
27.11.
Krasnojar. - SKA Chabarovsk
3:1
27.11.
Spartak Moskva II - T. Ivanovo
2:1
27.11.
Akron Togliatti - FK Orenburg
0:3
27.11.
Rotor Volgograd - Fakel Voroněž
1:2
27.11.
Torpedo Moskva - Volgar Astrachaň
1:0
27.11.
Alanija Vladikavkaz - Veles Moskva
2:1
27.11.
FK Krasnodar II - Metallurg Lipeck
1:0
27.11.
FC Kubaň - FK Dolgoprudnyj
0:2
27.11.
Baltika Kaliningrad - KAMAZ
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
06.03.?
T. Ivanovo - Alanija Vladikavkaz
info
06.03.?
FK Dolgoprudnyj - Spartak M. II
info
06.03.?
Volgar Astrachaň - Krasnojar.
info
06.03.?
Metallurg Lipeck - Torpedo Moskva
info
06.03.?
Akron Togliatti - Veles Moskva
info
06.03.?
Neftechimik - FK Orenburg
info
06.03.?
FK Krasnodar II - Baltika K.
info
06.03.?
FC Kubaň - SKA Chabarovsk
info
06.03.?
Fakel Voroněž - KAMAZ
info
06.03.?
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
Všechny zápasy