Rusko - FNL 2021/2022

15.09.2021 18:00 CET
11. kolo

FK Dolgoprudnyj   -   Veles Moskva

0 : 2 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.69 - 3.04 - 1.98
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
FK Dolgoprudnyj - poslední zápasy
17.07.2021FNL 2. kolo
Rotor Vol. - Dolgoprudnyj
1:1
23.07.2021FNL 3. kolo
FK Dolgoprudnyj - KAMAZ
1:1
31.07.2021FNL 4. kolo
FK Krasnodar II - Dolgoprud.
2:0
04.08.2021Kubok Rossiji3.k
Fakel - Dolgoprudnyj
2:1
08.08.2021FNL 5. kolo
Torpedo M. - Dolgoprudnyj
1:0
14.08.2021FNL 6. kolo
Krasnojar. - Dolgoprudnyj
1:0
21.08.2021FNL 7. kolo
Dolgoprudnyj - FC Kubaň
1:0
28.08.2021FNL 8. kolo
Spartak II - Dolgoprudnyj
0:2
05.09.2021FNL 9. kolo
Dolgoprudnyj - Alanija V.
1:1
11.09.2021FNL 10. kolo
T. Ivanovo - Dolgoprudnyj
3:1
10.07.2021 1. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - FK Dolgoprudnyj
1:0
17.07.2021 2. kolo
Rotor Volgograd - FK Dolgoprudnyj
1:1
23.07.2021 3. kolo
FK Dolgoprudnyj - KAMAZ Naberežnye Čelny
1:1
31.07.2021 4. kolo
FK Krasnodar II - FK Dolgoprudnyj
2:0
08.08.2021 5. kolo
Torpedo Moskva - FK Dolgoprudnyj
1:0
14.08.2021 6. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Dolgoprudnyj
1:0
21.08.2021 7. kolo
FK Dolgoprudnyj - FC Kubaň Krasnodar
1:0
28.08.2021 8. kolo
Spartak Moskva II - FK Dolgoprudnyj
0:2
05.09.2021 9. kolo
FK Dolgoprudnyj - Alanija Vladikavkaz
1:1
11.09.2021 10. kolo
Tekstilščik Ivanovo - FK Dolgoprudnyj
3:1
Veles Moskva - poslední zápasy
25.07.2021FNL 3. kolo
FC Kubaň - Veles Moskva
0:2
31.07.2021FNL 4. kolo
Veles Moskva - Tom Tomsk
1:0
04.08.2021Kubok Rossiji3.k
Veles Moskva - Tom Tomsk
1:0p
08.08.2021FNL 5. kolo
Spartak II - Veles Moskva
0:2
14.08.2021FNL 6. kolo
Orenburg - Veles Moskva
2:1
21.08.2021FNL 7. kolo
Veles Moskva - Alanija V.
2:2
25.08.2021Kubok RossijiSk 3
D. Brjansk - Veles Moskva
0:3
29.08.2021FNL 8. kolo
Veles Moskva - FK Akron
1:1
05.09.2021FNL 9. kolo
T. Ivanovo - Veles Moskva
2:0
11.09.2021FNL 10. kolo
Veles Moskva - Neftechim.
1:2
10.07.2021 1. kolo
Veles Moskva - Jenisej Krasnojarsk
1:0
17.07.2021 2. kolo
Fakel Voroněž - Veles Moskva
1:0
25.07.2021 3. kolo
FC Kubaň Krasnodar - Veles Moskva
0:2
31.07.2021 4. kolo
Veles Moskva - Tom Tomsk
1:0
08.08.2021 5. kolo
Spartak Moskva II - Veles Moskva
0:2
14.08.2021 6. kolo
FK Orenburg - Veles Moskva
2:1
21.08.2021 7. kolo
Veles Moskva - Alanija Vladikavkaz
2:2
29.08.2021 8. kolo
Veles Moskva - Akron Togliatti
1:1
05.09.2021 9. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Veles Moskva
2:0
11.09.2021 10. kolo
Veles Moskva - Neftechimik Nižnekamsk
1:2
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg1181221:825
2.Torpedo Moskva1073023:624
3.Spartak Moskva II1171313:1422
4.SKA Chabarovsk1162314:1020
5.Alanija Vladikavkaz1154224:1519
6.Fakel Voroněž1053213:1018
7.KAMAZ Naberežnye Čelny1153312:1118
8.Neftechimik Nižnekamsk1152415:817
9.Rotor Volgograd1136212:815
10.FK Krasnodar II1143410:1115
11.Veles Moskva1042411:1014
12.Jenisej Krasnojarsk1042413:1414
13.Baltika Kaliningrad102629:912
14.Tom Tomsk1031610:1410
15.Akron Togliatti112459:1310
16.FK Dolgoprudnyj102357:119
17.Tekstilščik Ivanovo112367:149
18.FC Kubaň Krasnodar102179:167
19.Metallurg Lipeck1121810:307
20.Volgar Astrachaň111375:156
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg860214:618
2.Torpedo Moskva642018:414
3.Fakel Voroněž64208:314
4.KAMAZ Naberežnye Čelny841310:1013
5.Neftechimik Nižnekamsk631210:410
6.FK Krasnodar II53117:510
7.Spartak Moskva II63126:710
8.Alanija Vladikavkaz330010:39
9.SKA Chabarovsk53026:59
10.Veles Moskva52216:58
11.Jenisej Krasnojarsk52216:78
12.Tom Tomsk42115:47
13.Baltika Kaliningrad41304:36
14.Tekstilščik Ivanovo52036:76
15.FK Dolgoprudnyj31203:25
16.Rotor Volgograd60514:55
17.Akron Togliatti51223:55
18.Volgar Astrachaň51132:54
19.Metallurg Lipeck61146:114
20.FC Kubaň Krasnodar51043:93
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva II54017:712
2.SKA Chabarovsk63218:511
3.Rotor Volgograd53118:310
4.Torpedo Moskva43105:210
5.Alanija Vladikavkaz824214:1210
6.FK Orenburg32107:27
7.Neftechimik Nižnekamsk52125:47
8.Jenisej Krasnojarsk52037:76
9.Veles Moskva52035:56
10.Baltika Kaliningrad61325:66
11.KAMAZ Naberežnye Čelny31202:15
12.Akron Togliatti61236:85
13.FK Krasnodar II61233:65
14.FC Kubaň Krasnodar51136:74
15.Fakel Voroněž41125:74
16.FK Dolgoprudnyj71154:94
17.Tom Tomsk61055:103
18.Tekstilščik Ivanovo60331:73
19.Metallurg Lipeck51044:193
20.Volgar Astrachaň60243:102
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
03.09. Gricajenko dočasně opouští Kazaň
Aleksej Gricajenko opouští Rubin Kazaň a letošní sezonu dohraje ve druhé ruské lize, obránce si na hostování vypůjčila Kubaň. (sport-express.ru)
03.09. Gogličidze se stěhuje do Uralu
Leo Gogličidze ukončil hostování v Nižném Novgorodu a na skok se vrátil do FK Krasnodar, aby mohl být zapůjčen do jiného ruského klubu - obránce dohraje sezonu v Uralu. (sport-express.ru)
14.08. Korjan odešel hostovat do Orenburgu
Aršak Korjan by nedostával mnoho prostoru v Chimkách a raději volí herní jistotu v podobě působení ve druhé ruské lize - křídelník odešel na hostování do Orenburgu. (sport-express.ru)
12.08. Bavin na hostování do Rotoru Volgograd
Jurij Bavin znovu odchází z Uralu. Záložník na jaře hostoval v Tambově, nyní si ho vypůjčil druholigový ruský Rotor Volgograd. (transfermarkt.de)
02.07. Orenburg - Slovácko 2:2 (1:0)
Přípravné utkání ve Vídni:
FK Orenburg - 1. FC Slovácko 2:2 (1:0)
Branky Slovácka: 48. Navrátil, 84. Sadílek.
Sestava Slovácka: Nguyen (46. Bajza) - Tomič (46. Reinberk), Daníček, Kadlec (61. Merdovič), Divíšek - Holzer (61. Cicilia), Havlík, Jurečka (73. Kudela), Sadílek, Navrátil (61. Šimko) - Šašinka (46. Mareček). Trenér: Svědík. (ČTK)
19.06. Talent Pinjajev posílí Samaru
Teprve 16letý ruský křídelník Sergej Pinjajev bude hrát za Křídla Sovětů Samara. Mladík, který dosud oblékal dres Čertanova Moskva, by se měl co nevidět připojit k týmu Samary na soustředění v Srbsku. (sport-express.ru)
09.06. Giorgobiani zůstane hráčem Alanije
Alanija Vladikavkaz se může i nadále spoléhat na Nikolaje Giorgobianiho. Ofenzivní záložník po úspěšném hostování přichází na přestup z Ufy. (sport-express.ru)
02.06. Těrechov bude kmenovým hráčem Soči
Sergej Těrechov letos hostoval z Orenburgu v Soči a prvoligový ruský klub nyní dojednal trvalý přestup. Obránce podepsal víceletý kontrakt, suma za transfer nebyla zveřejněna. (sport-express.ru)
16.05. Orenburg nedostal licenci
Orenburg si nedávno zajistil postup do ruské nejvyšší soutěže, kterou si ovšem nezahraje. Klub vedený českým trenérem Marcelem Ličkou nedostal licenci, první ligu si místo něj zahraje Nižnij Novgorod. (sport-express.ru)
08.05. Orenburg postupuje do nejvyšší soutěže
Orenburg si v příští sezoně zahraje ruskou nejvyšší soutěž, kam doprovodí Samaru. Jistotu postupu mu dala výhra 4:0 v Omsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
25.09.
SKA Chabarovsk - Veles Moskva
2:0
25.09.
Tom Tomsk - FC Kubaň Krasnodar
2:1
25.09.
Volgar As. - FK Dolgoprudnyj
0:1
25.09.
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
2:0
25.09.
Rotor Volgograd - KAMAZ
1:0
25.09.
Metallurg Lipeck - T. Ivanovo
0:0
25.09.
Akron Togliatti - Torpedo Moskva
1:0
25.09.
Fakel Voroněž - Spartak M. II
3:0
25.09.
Neftechimik - FK Krasnodar II
4:1
25.09.
Baltika Kaliningrad - Alanija V.
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.09.?
T. Ivanovo - Baltika Kaliningrad
info
29.09.?
FK Dolgoprudnyj - M. Lipeck
info
29.09.?
SKA Chabarovsk - Volgar As.
info
29.09.?
Akron Togliatti - Krasnojar.
info
29.09.?
FK Krasnodar II - Rotor Volgograd
info
29.09.?
Torpedo Moskva - Neftechimik
info
29.09.?
FC Kubaň Krasnodar - FK Orenburg
info
29.09.?
Veles Moskva - KAMAZ
info
29.09.?
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
info
29.09.?
Alanija V. - Fakel Voroněž
info
03.10.?
Tom Tomsk - Alanija Vladikavkaz
info
03.10.?
KAMAZ - FK Krasnodar II
info
03.10.?
Akron Togliatti - FC Kubaň
info
03.10.?
Rotor Volgograd - Torpedo Moskva
info
03.10.?
Neftechimik - Jenisej Krasnojarsk
info
03.10.?
FK Orenburg - Spartak Moskva II
info
03.10.?
Fakel Voroněž - T. Ivanovo
info
03.10.?
Baltika K. - FK Dolgoprudnyj
info
03.10.?
Metallurg Lipeck - SKA Chabarovsk
info
03.10.?
Volgar Astrachaň - Veles Moskva
info
Všechny zápasy