Rusko - FNL 2021/2022

15.09.2021 18:00 CET
11. kolo

Fakel Voroněž   -   Jenisej Krasnojarsk

3 : 1 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.80 - 3.21 - 4.16
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
05.05.2006Pervyj Divizion 9. kolo
Fakel Voroněž - Krasnojar.
2:0
24.08.2006Pervyj Divizion 29. kolo
Krasnojar. - Fakel Voroněž
0:1
27.06.2011FNL 18. kolo
Fakel Voroněž - Krasnojar.
1:2
07.11.2011FNL 38. kolo
Krasnojar. - Fakel Voroněž
1:1
01.04.2012FNLUdr., 40. kolo
Fakel Voroněž - Krasnojar.
1:0
10.08.2015FNL 6. kolo
Fakel Voroněž - Krasnojar.
0:1
29.11.2015FNL 24. kolo
Krasnojar. - Fakel Voroněž
2:0
08.10.2016FNL 16. kolo
Krasnojar. - Fakel Voroněž
2:0
29.04.2017FNL 34. kolo
Fakel Voroněž - Krasnojar.
0:3
27.08.2017FNL 10. kolo
Fakel Voroněž - Krasnojar.
1:3
17.03.2018FNL 28. kolo
Krasnojar. - Fakel Voroněž
1:0
07.09.2019FNL 12. kolo
Fakel Voroněž - Krasnojar.
1:1
04.04.2020FNL 30. kolo
Krasnojar. - Fakel Voroněž
neh.
09.09.2020FNL 8. kolo
Fakel Voroněž - Krasnojar.
1:0
06.03.2021FNL 28. kolo
Krasnojar. - Fakel Voroněž
1:3
05.05.2006 9. kolo
Fakel Voroněž - Metallurg Krasnojarsk
2:0
24.08.2006 29. kolo
Metallurg Krasnojarsk - Fakel Voroněž
0:1
27.06.2011 18. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
1:2
07.11.2011 38. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Fakel Voroněž
1:1
01.04.2012Udr., 40. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
1:0
10.08.2015 6. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
0:1
29.11.2015 24. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Fakel Voroněž
2:0
08.10.2016 16. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Fakel Voroněž
2:0
29.04.2017 34. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
0:3
27.08.2017 10. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
1:3
17.03.2018 28. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Fakel Voroněž
1:0
07.09.2019 12. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
1:1
04.04.2020 30. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Fakel Voroněž
neh.
09.09.2020 8. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
1:0
06.03.2021 28. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Fakel Voroněž
1:3
Fakel Voroněž - poslední zápasy
24.07.2021FNL 3. kolo
Fakel - Tom Tomsk
2:0
31.07.2021FNL 4. kolo
FK Orenburg - Fakel
0:2
04.08.2021Kubok Rossiji3.k
Fakel - Dolgoprudnyj
2:1
08.08.2021FNL 5. kolo
Fakel - FK Akron
1:0
14.08.2021FNL 6. kolo
Neftechimik - Fakel
3:0
21.08.2021FNL 7. kolo
Fakel - Rotor Vol.
1:0
25.08.2021Kubok RossijiSk 4
Dinamo Barnaul - Fakel
0:2
29.08.2021FNL 8. kolo
KAMAZ - Fakel Voroněž
2:1
05.09.2021FNL 9. kolo
Fakel - FK Krasnodar II
0:0
11.09.2021FNL 10. kolo
Torpedo Moskva - Fakel
2:2
10.07.2021 1. kolo
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
3:3
17.07.2021 2. kolo
Fakel Voroněž - Veles Moskva
1:0
24.07.2021 3. kolo
Fakel Voroněž - Tom Tomsk
2:0
31.07.2021 4. kolo
FK Orenburg - Fakel Voroněž
0:2
08.08.2021 5. kolo
Fakel Voroněž - Akron Togliatti
1:0
14.08.2021 6. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Fakel Voroněž
3:0
21.08.2021 7. kolo
Fakel Voroněž - Rotor Volgograd
1:0
29.08.2021 8. kolo
KAMAZ Naberežnye Čelny - Fakel Voroněž
2:1
05.09.2021 9. kolo
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
0:0
11.09.2021 10. kolo
Torpedo Moskva - Fakel Voroněž
2:2
Jenisej Krasnojarsk - poslední zápasy
24.07.2021FNL 3. kolo
Spartak II - Krasnojar.
2:1
31.07.2021FNL 4. kolo
Krasnojar. - Alanija V.
0:3
04.08.2021Kubok Rossiji3.k
Krasnojar. - FK Akron
2:1
08.08.2021FNL 5. kolo
T. Ivanovo - Krasnojar.
0:1
14.08.2021FNL 6. kolo
Krasnojar. - Dolgoprudnyj
1:0
21.08.2021FNL 7. kolo
Chabarovsk - Krasnojar.
4:3
25.08.2021Kubok RossijiSk 9
FK Znamja - Krasnojar.
0:4
29.08.2021FNL 8. kolo
Krasnojar. - Volgar As.
2:2
05.09.2021FNL 9. kolo
M. Lipeck - Krasnojar.
0:2
10.09.2021FNL 10. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
1:0
10.07.2021 1. kolo
Veles Moskva - Jenisej Krasnojarsk
1:0
17.07.2021 2. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FC Kubaň Krasnodar
2:2
24.07.2021 3. kolo
Spartak Moskva II - Jenisej Krasnojarsk
2:1
31.07.2021 4. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Alanija Vladikavkaz
0:3
08.08.2021 5. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Jenisej Krasnojarsk
0:1
14.08.2021 6. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Dolgoprudnyj
1:0
21.08.2021 7. kolo
SKA Chabarovsk - Jenisej Krasnojarsk
4:3
29.08.2021 8. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Volgar Astrachaň
2:2
05.09.2021 9. kolo
Metallurg Lipeck - Jenisej Krasnojarsk
0:2
10.09.2021 10. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
1:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg1181221:825
2.Torpedo Moskva1073023:624
3.Spartak Moskva II1171313:1422
4.SKA Chabarovsk1162314:1020
5.Alanija Vladikavkaz1154224:1519
6.Fakel Voroněž1053213:1018
7.KAMAZ Naberežnye Čelny1153312:1118
8.Neftechimik Nižnekamsk1152415:817
9.Rotor Volgograd1136212:815
10.FK Krasnodar II1143410:1115
11.Veles Moskva1042411:1014
12.Jenisej Krasnojarsk1042413:1414
13.Baltika Kaliningrad102629:912
14.Tom Tomsk1031610:1410
15.Akron Togliatti112459:1310
16.FK Dolgoprudnyj102357:119
17.Tekstilščik Ivanovo112367:149
18.FC Kubaň Krasnodar102179:167
19.Metallurg Lipeck1121810:307
20.Volgar Astrachaň111375:156
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg860214:618
2.Torpedo Moskva642018:414
3.Fakel Voroněž64208:314
4.KAMAZ Naberežnye Čelny841310:1013
5.Neftechimik Nižnekamsk631210:410
6.FK Krasnodar II53117:510
7.Spartak Moskva II63126:710
8.Alanija Vladikavkaz330010:39
9.SKA Chabarovsk53026:59
10.Veles Moskva52216:58
11.Jenisej Krasnojarsk52216:78
12.Tom Tomsk42115:47
13.Baltika Kaliningrad41304:36
14.Tekstilščik Ivanovo52036:76
15.FK Dolgoprudnyj31203:25
16.Rotor Volgograd60514:55
17.Akron Togliatti51223:55
18.Volgar Astrachaň51132:54
19.Metallurg Lipeck61146:114
20.FC Kubaň Krasnodar51043:93
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva II54017:712
2.SKA Chabarovsk63218:511
3.Rotor Volgograd53118:310
4.Torpedo Moskva43105:210
5.Alanija Vladikavkaz824214:1210
6.FK Orenburg32107:27
7.Neftechimik Nižnekamsk52125:47
8.Jenisej Krasnojarsk52037:76
9.Veles Moskva52035:56
10.Baltika Kaliningrad61325:66
11.KAMAZ Naberežnye Čelny31202:15
12.Akron Togliatti61236:85
13.FK Krasnodar II61233:65
14.FC Kubaň Krasnodar51136:74
15.Fakel Voroněž41125:74
16.FK Dolgoprudnyj71154:94
17.Tom Tomsk61055:103
18.Tekstilščik Ivanovo60331:73
19.Metallurg Lipeck51044:193
20.Volgar Astrachaň60243:102
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
03.09. Gricajenko dočasně opouští Kazaň
Aleksej Gricajenko opouští Rubin Kazaň a letošní sezonu dohraje ve druhé ruské lize, obránce si na hostování vypůjčila Kubaň. (sport-express.ru)
03.09. Gogličidze se stěhuje do Uralu
Leo Gogličidze ukončil hostování v Nižném Novgorodu a na skok se vrátil do FK Krasnodar, aby mohl být zapůjčen do jiného ruského klubu - obránce dohraje sezonu v Uralu. (sport-express.ru)
14.08. Korjan odešel hostovat do Orenburgu
Aršak Korjan by nedostával mnoho prostoru v Chimkách a raději volí herní jistotu v podobě působení ve druhé ruské lize - křídelník odešel na hostování do Orenburgu. (sport-express.ru)
12.08. Bavin na hostování do Rotoru Volgograd
Jurij Bavin znovu odchází z Uralu. Záložník na jaře hostoval v Tambově, nyní si ho vypůjčil druholigový ruský Rotor Volgograd. (transfermarkt.de)
02.07. Orenburg - Slovácko 2:2 (1:0)
Přípravné utkání ve Vídni:
FK Orenburg - 1. FC Slovácko 2:2 (1:0)
Branky Slovácka: 48. Navrátil, 84. Sadílek.
Sestava Slovácka: Nguyen (46. Bajza) - Tomič (46. Reinberk), Daníček, Kadlec (61. Merdovič), Divíšek - Holzer (61. Cicilia), Havlík, Jurečka (73. Kudela), Sadílek, Navrátil (61. Šimko) - Šašinka (46. Mareček). Trenér: Svědík. (ČTK)
19.06. Talent Pinjajev posílí Samaru
Teprve 16letý ruský křídelník Sergej Pinjajev bude hrát za Křídla Sovětů Samara. Mladík, který dosud oblékal dres Čertanova Moskva, by se měl co nevidět připojit k týmu Samary na soustředění v Srbsku. (sport-express.ru)
09.06. Giorgobiani zůstane hráčem Alanije
Alanija Vladikavkaz se může i nadále spoléhat na Nikolaje Giorgobianiho. Ofenzivní záložník po úspěšném hostování přichází na přestup z Ufy. (sport-express.ru)
02.06. Těrechov bude kmenovým hráčem Soči
Sergej Těrechov letos hostoval z Orenburgu v Soči a prvoligový ruský klub nyní dojednal trvalý přestup. Obránce podepsal víceletý kontrakt, suma za transfer nebyla zveřejněna. (sport-express.ru)
16.05. Orenburg nedostal licenci
Orenburg si nedávno zajistil postup do ruské nejvyšší soutěže, kterou si ovšem nezahraje. Klub vedený českým trenérem Marcelem Ličkou nedostal licenci, první ligu si místo něj zahraje Nižnij Novgorod. (sport-express.ru)
08.05. Orenburg postupuje do nejvyšší soutěže
Orenburg si v příští sezoně zahraje ruskou nejvyšší soutěž, kam doprovodí Samaru. Jistotu postupu mu dala výhra 4:0 v Omsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
25.09.
SKA Chabarovsk - Veles Moskva
2:0
25.09.
Tom Tomsk - FC Kubaň Krasnodar
2:1
25.09.
Volgar As. - FK Dolgoprudnyj
0:1
25.09.
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
2:0
25.09.
Rotor Volgograd - KAMAZ
1:0
25.09.
Metallurg Lipeck - T. Ivanovo
0:0
25.09.
Akron Togliatti - Torpedo Moskva
1:0
25.09.
Fakel Voroněž - Spartak M. II
3:0
25.09.
Neftechimik - FK Krasnodar II
4:1
25.09.
Baltika Kaliningrad - Alanija V.
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.09.11:00
SKA Chabarovsk - Volgar As.
info
29.09.13:00
FK Dolgoprudnyj - M. Lipeck
info
29.09.14:00
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
info
29.09.15:00
FK Krasnodar II - Rotor Volgograd
info
29.09.16:00
FC Kubaň Krasnodar - FK Orenburg
info
29.09.17:00
T. Ivanovo - Baltika Kaliningrad
info
29.09.17:00
Akron Togliatti - Krasnojar.
info
29.09.17:00
Alanija V. - Fakel Voroněž
info
29.09.17:30
Veles Moskva - KAMAZ
info
29.09.18:00
Torpedo Moskva - Neftechimik
info
03.10.11:00
Tom Tomsk - Alanija Vladikavkaz
info
03.10.14:00
Metallurg Lipeck - SKA Chabarovsk
info
03.10.14:00
FK Orenburg - Spartak Moskva II
info
03.10.15:00
Rotor Volgograd - Torpedo Moskva
info
03.10.15:00
Akron Togliatti - FC Kubaň
info
03.10.15:00
Volgar Astrachaň - Veles Moskva
info
03.10.16:00
Fakel Voroněž - T. Ivanovo
info
03.10.16:00
KAMAZ - FK Krasnodar II
info
03.10.17:00
Neftechimik - Jenisej Krasnojarsk
info
03.10.18:00
Baltika K. - FK Dolgoprudnyj
info
Všechny zápasy