Rusko - FNL 2020/2021

04.10.2020 14:00 CET
13. kolo
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.46 - 4.09 - 5.53
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
04.04.1998Premier Liga 2. kolo
Křídla Sov. - Alanija V.
2:2
22.07.1998Premier Liga 17. kolo
Alanija V. - Křídla Sov.
5:0
19.06.1999Premier Liga 11. kolo
Křídla Sov. - Alanija V.
0:3
25.09.1999Premier Liga 25. kolo
Alanija V. - Křídla Sov.
1:1
27.06.2000Premier Liga 15. kolo
Alanija V. - Křídla Sov.
4:3
05.11.2000Premier Liga 29. kolo
Křídla Sov. - Alanija V.
1:0
07.04.2001Premier Liga 4. kolo
Alanija V. - Křídla Sov.
0:1
22.07.2001Premier Liga 18. kolo
Křídla Sov. - Alanija V.
1:1
12.03.2002Premier Liga 2. kolo
Alanija V. - Křídla Sov.
1:4
28.09.2002Premier Liga 25. kolo
Křídla Sov. - Alanija V.
1:0
25.05.2003Premier Liga 10. kolo
Křídla Sov. - Alanija V.
3:0
16.08.2003Premier Liga 21. kolo
Alanija V. - Křídla Sov.
1:1
03.07.2004Premier Liga 14. kolo
Křídla Sov. - Alanija V.
4:2
14.08.2004Premier Liga 19. kolo
Alanija V. - Křídla Sov.
1:4
12.03.2005Premier Liga 1. kolo
Křídla Sov. - Alanija V.
2:0
17.07.2005Premier Liga 16. kolo
Alanija V. - Křídla Sov.
2:0
05.05.2010Premier Liga 9. kolo
Křídla Sov. - Alanija V.
1:0
02.10.2010Premier Liga 23. kolo
Alanija V. - Křídla Sov.
2:3
06.10.2012Premier Liga 11. kolo
Alanija V. - Křídla Sov.
2:2
20.04.2013Premier Liga 25. kolo
Křídla Sov. - Alanija V.
2:1
nenalezeny žádné zápasy
Křídla Sovětů Samara - poslední zápasy
22.08.2020FNL 5. kolo
Křídla S. - FK Orenburg
0:1
26.08.2020Kubok Rossiji3.k
Křídla S. - Irtyš Omsk
5:0
30.08.2020FNL 6. kolo
Krasnojar. - Křídla S.
3:1
05.09.2020FNL 7. kolo
Křídla S. - N. Novgorod
3:0
09.09.2020FNL 8. kolo
Čertanovo - Křídla S.
0:1
13.09.2020FNL 9. kolo
Křídla Sov. - Tom Tomsk
2:0
19.09.2020FNL 10. kolo
Irtyš Omsk - Křídla S.
0:4
23.09.2020FNL 11. kolo
Křídla S. - D. Brjansk
7:0
27.09.2020FNL 12. kolo
Neftechimik - Křídla S.
1:1
30.09.2020Kubok RossijiSk 7
Stavropol - Křídla Sov.
1:4
12.08.2020 3. kolo
Křídla Sovětů Samara - SKA Chabarovsk
2:0
16.08.2020 4. kolo
FK Čajka - Křídla Sovětů Samara
0:3
22.08.2020 5. kolo
Křídla Sovětů Samara - FK Orenburg
0:1
30.08.2020 6. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Křídla Sovětů Samara
3:1
05.09.2020 7. kolo
Křídla Sovětů Samara - FK Nižnij Novgorod
3:0
09.09.2020 8. kolo
Čertanovo Moskva - Křídla Sovětů Samara
0:1
13.09.2020 9. kolo
Křídla Sovětů Samara - Tom Tomsk
2:0
19.09.2020 10. kolo
Irtyš Omsk - Křídla Sovětů Samara
0:4
23.09.2020 11. kolo
Křídla Sovětů Samara - Dinamo Brjansk
7:0
27.09.2020 12. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Křídla Sovětů Samara
1:1
Alanija Vladikavkaz - poslední zápasy
16.08.2020FNL 4. kolo
Krasnojar. - Alanija V.
3:2
22.08.2020FNL 5. kolo
N. Novgorod - Alanija V.
1:1
26.08.2020Kubok Rossiji3.k
FK Orenburg - Alanija V.
2:1
30.08.2020FNL 6. kolo
Čertanovo - Alanija V.
0:3
05.09.2020FNL 7. kolo
Tom Tomsk - Alanija V.
0:1
09.09.2020FNL 8. kolo
Irtyš Omsk - Alanija V.
0:2
13.09.2020FNL 9. kolo
Alanija V. - D. Brjansk
3:0
19.09.2020FNL 10. kolo
Neftechimik - Alanija V.
0:0
23.09.2020FNL 11. kolo
Alanija V. - Spartak II
2:1
27.09.2020FNL 12. kolo
Alanija V. - T. Ivanovo
3:1
12.08.2020 3. kolo
FK Orenburg - Alanija Vladikavkaz
2:0
16.08.2020 4. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Alanija Vladikavkaz
3:2
22.08.2020 5. kolo
FK Nižnij Novgorod - Alanija Vladikavkaz
1:1
30.08.2020 6. kolo
Čertanovo Moskva - Alanija Vladikavkaz
0:3
05.09.2020 7. kolo
Tom Tomsk - Alanija Vladikavkaz
0:1
09.09.2020 8. kolo
Irtyš Omsk - Alanija Vladikavkaz
0:2
13.09.2020 9. kolo
Alanija Vladikavkaz - Dinamo Brjansk
3:0
19.09.2020 10. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Alanija Vladikavkaz
0:0
23.09.2020 11. kolo
Alanija Vladikavkaz - Spartak Moskva II
2:1
27.09.2020 12. kolo
Alanija Vladikavkaz - Tekstilščik Ivanovo
3:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg1385019:729
2.Spartak Moskva II1181219:825
3.FK Nižnij Novgorod1281316:725
4.Veles Moskva1374218:1525
5.Křídla Sovětů Samara1272325:823
6.Alanija Vladikavkaz1272322:1223
7.Neftechimik Nižnekamsk1264216:422
8.Baltika Kaliningrad1254313:919
9.FK Čajka1354412:1519
10.SKA Chabarovsk1352614:1617
11.Torpedo Moskva1144318:1116
12.Tekstilščik Ivanovo1244412:1516
13.FK Krasnodar II1143415:1615
14.Dinamo Brjansk125076:1915
15.Jenisej Krasnojarsk942312:1114
16.Volgar Astrachaň1242613:1314
17.Fakel Voroněž123278:1211
18.Akron Togliatti123275:1311
19.Čertanovo Moskva132296:188
20.Šinnik Jaroslavl101365:156
21.Irtyš Omsk121296:235
22.Tom Tomsk110383:163
 TýmZVRPSB
1.FK Nižnij Novgorod861113:319
2.Neftechimik Nižnekamsk843112:315
3.FK Orenburg743011:415
4.SKA Chabarovsk74218:514
5.Křídla Sovětů Samara641114:113
6.FK Krasnodar II531111:810
7.Spartak Moskva II53115:410
8.Alanija Vladikavkaz430110:69
9.Jenisej Krasnojarsk43017:49
10.Baltika Kaliningrad53026:39
11.Tekstilščik Ivanovo52306:49
12.Akron Togliatti53024:49
13.Veles Moskva62318:109
14.Dinamo Brjansk73043:89
15.FK Čajka73047:139
16.Volgar Astrachaň52217:48
17.Fakel Voroněž62132:47
18.Šinnik Jaroslavl51313:36
19.Čertanovo Moskva81163:114
20.Irtyš Omsk61053:153
21.Torpedo Moskva40223:62
22.Tom Tomsk70253:112
 TýmZVRPSB
1.Veles Moskva751110:516
2.Spartak Moskva II650114:415
3.Torpedo Moskva742115:514
4.Alanija Vladikavkaz842212:614
5.FK Orenburg64208:314
6.Křídla Sovětů Samara631211:710
7.FK Čajka62405:210
8.Baltika Kaliningrad72417:610
9.Neftechimik Nižnekamsk42114:17
10.Tekstilščik Ivanovo72146:117
11.FK Nižnij Novgorod42023:46
12.Volgar Astrachaň72056:96
13.Dinamo Brjansk52033:116
14.Jenisej Krasnojarsk51225:75
15.FK Krasnodar II61234:85
16.Fakel Voroněž61146:84
17.Čertanovo Moskva51133:74
18.SKA Chabarovsk61056:113
19.Irtyš Omsk60243:82
20.Akron Togliatti70251:92
21.Tom Tomsk40130:51
22.Šinnik Jaroslavl50052:120
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
18.10. Togliatti podepsalo Lenina
Brzilský ofenzivní záložník s pozoruhodným jménem Marx Lenin se stal posilou druholigového ruského Akronu Togliatti. Fotbalista, jenž prošel mládežnickými celky Flamenga, podepsal s klubem smlouvu a na zádech bude nosit číslo 15. (sport-express.ru)
18.10. Giorgobiani vyměnil Ufu za Alaniji
Nikolaj Giorgobiani nedohraje letošní sezonu v Ufě, ruský záložník byl zapůjčen na hostování do Alanije Vladikavkaz. (sport-express.ru)
07.10. Jurganov dohraje sezonu ve druhé lize
Igor Jurganov dočasně opouští PFC Soči a míří do druhé ruské ligy, obránce odešel na hostování do Baltiky. (sport-express.ru)
29.09. Smirnov bude hostovat v Orenburgu
Aleksandr Smirnov začátkem srpna odešel z Chimek do Rostova a v tomto klubu se dlouho neohřál. Ruský obránce zasáhl do jednoho zápasu a nyní putuje do druhé ligy, sezonu dohraje na hostování v Orenburgu. (sport-express.ru)
03.09. Prucev přestupuje ze Samary do Soči
Jenom jeden měsíc strávil v Samaře záložník Danil Prucev. Dvacetiletý fotbalista přišel začátkem srpna z Čertanova a nyní přestupuje do Soči, účastník ruské nejvyšší soutěže zaplatil 1,2 milionu eur. (transfermarkt.de)
28.08. Orenburg povede Marcel Lička
Marcel Lička se stal novým koučem Orenburgu. Český kouč naposledy vedl Dynamo Brest, se kterým se stal v minulém roce šampionem Vysšaja Lihy a vítězem Superpoháru. (sport-express.ru)
15.08. Tula oznámila příchod Burlaka
Taras Burlak se vrací do nejvyšší ruské soutěže. Třicetiletý obránce vyměnil Samaru za Arsenal Tula, se kterým podepsal dlouhodobý kontrakt. (sport-express.ru)
04.08. Smirnov se stal posilou Rostova
Rostov oznámil příchod Aleksandra Smirnova. Čtyřiadvacetiletý obránce do této chvíle nastupoval za druholigové Chimki a se svým novým chlebodárcem podepsal čtyřletý pracovní dokument. (sport-express.ru)
02.08. Ryžikov bude nastupovat za Tambov
Tambov oznámil příchod Sergeje Ryžikova. Devětatřicetiletý gólman k nováčkovi nejvyšší ruské soutěže přestupuje ze Samary, načež se obě strany dohodly na roční spolupráci. (sport-express.ru)
16.07. Orenburg sestupuje z ruské nejvyšší soutěže
Orenburg prohrál na půdě Zenitu Petrohrad a přišel o zbývající naděje na záchranu v ruské nejvyšší soutěži. Letos uhrál 24 bodů, manko na předposlední Samaru a čtrnáctý Tambov činí kolo před koncem nedostižné čtyři body. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.10.
SKA Chabarovsk - Krasnojar.
0:1
13.10.
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
2:0
13.10.
Irtyš Omsk - Akron Togliatti
1:0
13.10.
Volgar Astrachaň - T. Ivanovo
0:0
13.10.
FK Čajka - FK Orenburg
0:1
13.10.
Křídla Sovětů - Spartak M. II
2:1
13.10.
Šinnik Jaroslavl - Neftechimik
1:2
13.10.
Fakel Voroněž - Alanija V.
0:0
13.10.
Veles Moskva - FK Nižnij Novgorod
1:3
13.10.
Torpedo Moskva - Dinamo Brjansk
3:0
13.10.
Baltika K. - Čertanovo Moskva
1:2
17.10.
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
0:1
17.10.
Veles Moskva - Čertanovo Moskva
3:0
17.10.
Jenisej Krasnojarsk - FK Čajka
3:2
17.10.
Irtyš Omsk - FK Krasnodar II
0:0
17.10.
Spartak Moskva II - FK Orenburg
0:3
17.10.
Křídla Sovětů - Volgar As.
3:0
17.10.
Nižnij Novgorod - SKA Chabarovsk
1:0
17.10.
Dinamo Brjansk - Akron Togliatti
2:0
17.10.
Torpedo Moskva - Neftechimik
4:0
17.10.
Alanija V. - Šinnik Jaroslavl
4:4
17.10.
T. Ivanovo - Fakel Voroněž
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
24.10.07:00
SKA Chabarovsk - Čertanovo
info
24.10.12:00
FK Krasnodar II - Dinamo Brjansk
info
24.10.13:00
Šinnik Jaroslavl - T. Ivanovo
info
24.10.13:00
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
info
24.10.14:00
Akron Togliatti - Neftechimik
info
24.10.15:00
Volgar Astrachaň - Spartak M. II
info
24.10.16:00
Fakel Voroněž - Křídla Sov.
info
24.10.16:00
Torpedo Moskva - Alanija V.
info
24.10.16:00
Veles Moskva - Tom Tomsk
info
24.10.16:00
FK Čajka - FK Nižnij Novgorod
info
24.10.18:00
Baltika Kaliningrad - Irtyš Omsk
info
28.10.?
Spartak Moskva II - Krasnojar.
info
28.10.?
FK Nižnij Novgorod - FK Orenburg
info
28.10.?
Volgar As. - Fakel Voroněž
info
28.10.?
Křídla Sovětů - Jaroslavl
info
28.10.?
T. Ivanovo - Torpedo Moskva
info
28.10.?
Alanija V. - Akron Togliatti
info
28.10.?
Neftechimik - FK Krasnodar II
info
28.10.?
Dinamo Brjansk - Baltika K.
info
28.10.?
Irtyš Omsk - Veles Moskva
info
28.10.?
Tom Tomsk - SKA Chabarovsk
info
28.10.?
Čertanovo Moskva - FK Čajka
info
Všechny zápasy