Křídla Sovětů Samara Rusko - Křídla Sovětů Samara - Zprávy

Další články

Mucha bude hostovat v Arsenalu Tula

Nejvyšší ruskou soutěž si zachytá Ján Mucha. Zkušený brankář odchází ze Samary do Arsenalu Tula, který na rozdíl od brankářova kmenového celku působí mezi ruskou smetánkou. Zatím se mu však příliš nedaří a drží se na chvostu tabulky, což by mohl Mucha pomoci změnit.

Ján Mucha neví, zda zůstane v Samaře

Ján Mucha před čtyřmi lety odešel do Evertonu a během tří sezon se mezi tyče podíval jenom minimálně, rok starý odchod tak byl logickou a očekávanou volbou. Slovenský brankář zamířil do ruské Samary a po jejím sestupu z nejvyšší soutěže sám netuší, kde bude jeho kariéra pokračovat...

Mucha konečne bude chytať. Mieri do ruskej Samary

Bývalá jednotka slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Mucha mieri do najvyššej ruskej súťaže. Tridsaťročný brankár by mohol pokračovať v kariére v tíme Krídla Sovietov Samara.

Preview: Anži Machačkala - Křídla Sovětů Samara

Machačkala v minulém kole šokovala celou ruskou fotbalovou veřejnost, když prohrála na půdě posledního Saransku 0:2. Navíc vypadnutí v Evropské lize taky nepotěší. Křídla v minulém kole prohrála a taky do Dagestánu nejedou sebevědomá.

Preview: Křídla Sovětů Samara - CSKA Moskva

Jasného favorita bude mít duel v Samaře, kam přicestují Armějci. Ale zdání může klamat. Křídla mají nového trenéra, kopu nových hráčů a velkou motivaci. CSKA to rozhodně nebude mít lehké.

Amkar Perm - Křídla Sovětů Samara 0:2

Křídla konečně vyhrála! Po skoro tříměsíčním čekání se Povolžané konečně dočkali výhry. Dokázali totiž vyloupit slabou Perm.

Preview: Amkar Perm - Křídla Sovětů Samara

Amkar je z formy. Křídla jsou z formy. Oba musí bodovat. Co z toho plyne? Další urputný zápas o šest bodů.

Křídla Sovětů Samara - FK Rostov 0:2

Zápas v Samaře dopadl podle očekávání. Domácí útočná impotence a nulová obrana zapříčinila to, že hostující Rostov si z Povolží odváží cenné 3 body.

Preview: Křídla Sovětů Samara - FK Rostov

Samara musí zabrat. Prostě musí. Klub z Povolží má hrůzostrašnou formu a v 18. kole doma přivítá Rostov. Ten je ovšem v dobrém rozpoložení a dostal se ze sestupových pozic.

Kubaň Krasnodar - Křídla Sovětů Samara 4:1

Mizérie Křídel nebere konce. Povožané si tentokrát přijeli pro prohru do Krasnodaru. Ten se naopak dostává do výborné formy. Domácí vyhráli 4:1.

Preview: Kubaň Krasnodar - Křídla Sovětů Samara

Jasného favorita bude mít duel mezi ve formě hrající Kubaní a doslova příšernou Samarou. Domácí by měli zápas zvládnout a potrvdit sedmé místo tabulky.

Křídla Sovětů Samara - Lokomotiv Moskva 0:1

Lokomotiv přetlačil v hodně nudném zápase Křídla Sovětů a slavil vítězství po dlouhých šesti kolech. Domácí ze Samary se naopak topí ve zmaru a plný bodový zisk vyhlížejí už dlouhých osm kol.

Preview: Křídla Sovětů Samara - Lokomotiv Moskva

V první pondělní dohrávce 16. kola se nám přivítají Křídla Sovětů Lokomotiv Moskva. Ani jeden z týmů se nemůže chlubit valnou formou a oba shodně naposledy vyhrály v září, přesto mají zcela odlišné starosti v tabulce.

Ze Samary po sérii bez výhry odchází trenér Kobelev

Od prvního týmu Křídel Sovětů Samara dnes po sedmizápasové sérii bez vítězství odstoupil trenér Andrej Kobelev. Dočasným nástupcem čtyřiačtyřicetiletého kouče byl jmenován dosavadní asistent Alexander Cygankov.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele