Rusko - FNL 2019/2020

13.07.2019 16:00 CET
2. kolo

Šinnik Jaroslavl   -   Mordovija Saransk

1 : 0 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.62 - 3.23 - 5.73
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
10.05.2007Pervyj Divizion 10. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
2:0
26.08.2007Pervyj Divizion 30. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
1:3
18.04.2010Pervyj Divizion 5. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
0:0
21.08.2010Pervyj Divizion 25. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
1:0
04.05.2011FNL 7. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
0:0
12.09.2011FNL 27. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
0:1
04.04.2012FNLPos., 44. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
0:2
08.05.2012FNLPos., 51. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
2:0
07.08.2013FNL 7. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
3:0
23.11.2013FNL 25. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
4:2
30.10.2014Kubok RossijiOF
M. Saransk - Jaroslavl
5:1
10.09.2016FNL 12. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
1:0
08.04.2017FNL 30. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
1:0
23.09.2018FNL 13. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
1:2
13.04.2019FNL 31. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
0:0
10.05.2007 10. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
2:0
26.08.2007 30. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
1:3
18.04.2010 5. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
0:0
21.08.2010 25. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
1:0
04.05.2011 7. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
0:0
12.09.2011 27. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
0:1
04.04.2012Pos., 44. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
0:2
08.05.2012Pos., 51. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
2:0
07.08.2013 7. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
3:0
23.11.2013 25. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
4:2
10.09.2016 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
1:0
08.04.2017 30. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
1:0
23.09.2018 13. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
1:2
13.04.2019 31. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
0:0
Šinnik Jaroslavl - poslední zápasy
07.04.2019FNL 30. kolo
Chabarovsk - Jaroslavl
1:0
13.04.2019FNL 31. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
0:0
20.04.2019FNL 32. kolo
Jaroslavl - FK Tjumen
1:0
24.04.2019FNL 33. kolo
FK Tambov - Jaroslavl
1:0
28.04.2019FNL 34. kolo
Jaroslavl - Čertanovo
3:3
04.05.2019FNL 35. kolo
Luč-Energija - Jaroslavl
0:2
11.05.2019FNL 36. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
1:0
19.05.2019FNL 37. kolo
PFC Soči - Jaroslavl
0:0
25.05.2019FNL 38. kolo
Jaroslavl - Kursk
4:2
07.07.2019FNL 1. kolo
Chabarovsk - Jaroslavl
1:2
07.04.2019 30. kolo
SKA Chabarovsk - Šinnik Jaroslavl
1:0
13.04.2019 31. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
0:0
20.04.2019 32. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Tjumen
1:0
24.04.2019 33. kolo
FK Tambov - Šinnik Jaroslavl
1:0
28.04.2019 34. kolo
Šinnik Jaroslavl - Čertanovo Moskva
3:3
04.05.2019 35. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Šinnik Jaroslavl
0:2
11.05.2019 36. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
1:0
19.05.2019 37. kolo
PFC Soči - Šinnik Jaroslavl
0:0
25.05.2019 38. kolo
Šinnik Jaroslavl - Avangard Kursk
4:2
07.07.2019 1. kolo
SKA Chabarovsk - Šinnik Jaroslavl
1:2
Mordovija Saransk - poslední zápasy
07.04.2019FNL 30. kolo
Kursk - M. Saransk
2:0
13.04.2019FNL 31. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
0:0
20.04.2019FNL 32. kolo
Spartak II - M. Saransk
4:0
24.04.2019FNL 33. kolo
M. Saransk - Fakel
1:1
28.04.2019FNL 34. kolo
FK Chimki - M. Saransk
1:1
04.05.2019FNL 35. kolo
M. Saransk - Rotor Vol.
1:0
11.05.2019FNL 36. kolo
Zenit II - M. Saransk
3:1
19.05.2019FNL 37. kolo
M. Saransk - Baltika K.
1:0
25.05.2019FNL 38. kolo
N. Novgorod - M. Saransk
3:1
07.07.2019FNL 1. kolo
M. Saransk - Neftechimik
0:1
07.04.2019 30. kolo
Avangard Kursk - Mordovija Saransk
2:0
13.04.2019 31. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
0:0
20.04.2019 32. kolo
Spartak Moskva II - Mordovija Saransk
4:0
24.04.2019 33. kolo
Mordovija Saransk - Fakel Voroněž
1:1
28.04.2019 34. kolo
FK Chimki - Mordovija Saransk
1:1
04.05.2019 35. kolo
Mordovija Saransk - Rotor Volgograd
1:0
11.05.2019 36. kolo
Zenit Petrohrad II - Mordovija Saransk
3:1
19.05.2019 37. kolo
Mordovija Saransk - Baltika Kaliningrad
1:0
25.05.2019 38. kolo
FK Nižnij Novgorod - Mordovija Saransk
3:1
07.07.2019 1. kolo
Mordovija Saransk - Neftechimik Nižnekamsk
0:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk22004:06
2.Spartak Moskva II21103:24
3.FK Chimki11005:23
4.Rotor Volgograd11003:03
5.Šinnik Jaroslavl11002:13
6.Čertanovo Moskva11001:03
 Neftechimik Nižnekamsk11001:03
 Jenisej Krasnojarsk11001:03
 Torpedo Moskva11001:03
10.FK Armavir21012:33
11.SKA Chabarovsk20113:41
12.FK Krasnodar II10011:20
13.Baltika Kaliningrad10010:10
 Fakel Voroněž10010:10
 Tekstilščik Ivanovo10010:10
 Mordovija Saransk10010:10
 FK Čajka10010:10
18.FK Nižnij Novgorod10010:20
19.Luč-Energija Vladivostok10012:50
20.Avangard Kursk10010:30
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk11002:03
2.FK Armavir11002:13
3.Spartak Moskva II10102:21
4.Rotor Volgograd00000:00
 Čertanovo Moskva00000:00
 Neftechimik Nižnekamsk00000:00
 FK Krasnodar II00000:00
 Jenisej Krasnojarsk00000:00
 FK Chimki00000:00
 Šinnik Jaroslavl00000:00
 Torpedo Moskva00000:00
12.SKA Chabarovsk10011:20
13.Baltika Kaliningrad10010:10
 Fakel Voroněž10010:10
 Tekstilščik Ivanovo10010:10
 Mordovija Saransk10010:10
 FK Čajka10010:10
18.FK Nižnij Novgorod10010:20
19.Luč-Energija Vladivostok10012:50
20.Avangard Kursk10010:30
 TýmZVRPSB
1.FK Chimki11005:23
2.Rotor Volgograd11003:03
3.Tom Tomsk11002:03
4.Šinnik Jaroslavl11002:13
5.Spartak Moskva II11001:03
 Čertanovo Moskva11001:03
 Neftechimik Nižnekamsk11001:03
 Jenisej Krasnojarsk11001:03
 Torpedo Moskva11001:03
10.SKA Chabarovsk10102:21
11.FK Nižnij Novgorod00000:00
 Baltika Kaliningrad00000:00
 Fakel Voroněž00000:00
 Tekstilščik Ivanovo00000:00
 Mordovija Saransk00000:00
 Avangard Kursk00000:00
 Luč-Energija Vladivostok00000:00
 FK Čajka00000:00
19.FK Krasnodar II10011:20
20.FK Armavir10010:20
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
09.08. Mešaninov odchází hostovat do Ruska
Fotbalisty Baníku Ostrava opustil třiadvacetiletý obránce Arťom Mešaninov, který zamířil na roční hostování bez opce do druholigového ruského klubu FC Baltika. Baník o tom informoval na svém webu. (ČTK)
13.06. Melichov novou posilou Achmatu Groznyj
Achmat Groznyj oznámil zisk Alexandera Melichova. Jednadvacetiletý gólman se do prvoligového klubu stěhuje z Tomsku a ve svém novém působišti uzavřel dlouholetý kontrakt. (sport-express.ru)
05.06. Ignaševič bude trénovat Torpedo Moskva
Sergej Ignaševič skončil jako trenér mládeže CSKA Moskva, bez práce ale dlouho nezůstal. Někdejší ruský obránce se stal hlavním trenérem Torpeda Moskva, které si v příští sezoně zahraje druhou nejvyšší soutěž. (sport-express.ru)
26.02. Pogrebnjaka sleduje Vitebsk
Útočník Kirilla Pogrebnjaka z druholigové Baltiky sleduje běloruský Vitebsk. Mladší bratr úspěšného ruského reprezentanta Pavla Pogrebnjaka v aktuální sezoně v 15 zápasech vstřelil jeden gól. (sport-express.ru)
03.02. Sebai jde do Kazachstánu
Útočník z Pobřeží slonoviny Senin Sebai bude hrát od jara za kazašský Tobol Kostanaj. Ten jej vykoupil z ruského Tambova, za který dal ve 22 zápasech 8 gólů, za 500 tisíc eur. (sport-express.ru)
02.02. Slovácko - Kursk 2:0
PŘÁTELSKY:
Slovácko - Kursk 2:0 (1:0).
Branky:
14. Kalabiška, 64. Rezek.
Sestava Slovácka: Trmal - Juroška (62. Šimko), Hofmann, Kadlec, Divíšek (62. Reinberk) - Janošek (58. Rezek), Daníček, Havlík (70. Hellebrand), Navrátil (77. Sadílek) - Diviš, (62. Kubala), Kalabiška. Trenér: Svědík. (ČTK)
27.01. Zlín - Nižnij Novgorod 1:2
PŘÁTELSKY:
Fastav Zlín - FC Nižnij Novgorod 1:2 (1:0).
Branky:
38. Poznar - 46. Sergejev, 80. Fomin.
Sestava Zlína: Dostál - Gajić, Buchta, Hnaníček - Bartošák, Podio, Jiráček, Džafić (60. Hronek, 62. Slaměna), Matejov (46. Holík) - Poznar, Železník (46. Vyhnal). Trenér: Pivarník. (ČTK)
12.01. Šelija se rozloučil s Ufou
Giorgi Šelija ukončil své angažmá v Ufě. Třicetiletý brankář bude nově chytat druhou nejvyšší ruskou soutěž, zdarma ho získal Tambov. (sport-express.ru)
17.10.2018 Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09.2018 Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
12.10.
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
0:0
12.10.
Spartak Moskva II - Torpedo Moskva
2:3
12.10.
Jenisej Krasnojarsk - FK Armavir
1:1
12.10.
T. Ivanovo - Luč-Energija
4:3
12.10.
Rotor Volgograd - Nižnij Novgorod
2:1
12.10.
FK Chimki - Mordovija Saransk
4:0
12.10.
FK Krasnodar II - SKA Chabarovsk
2:2
12.10.
Šinnik Jaroslavl - FK Čajka
2:3
12.10.
Avangard Kursk - Čertanovo Moskva
0:1
12.10.
Neftechimik - Fakel Voroněž
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
19.10.08:00
Luč-Energija - Krasnojar.
info
19.10.08:00
SKA Chabarovsk - Tom Tomsk
info
19.10.14:00
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
info
19.10.14:00
M. Saransk - FK Krasnodar II
info
19.10.14:00
Avangard Kursk - T. Ivanovo
info
19.10.16:00
FK Armavir - Rotor Volgograd
info
19.10.16:00
Fakel Voroněž - Jaroslavl
info
19.10.16:00
FK Čajka - Spartak Moskva II
info
19.10.17:00
Baltika Kaliningrad - Neftechimik
info
19.10.17:00
Torpedo Moskva - Čertanovo
info
23.10.?
Torpedo Moskva - FK Čajka
info
23.10.?
Spartak M. II - Fakel Voroněž
info
23.10.?
Šinnik Jaroslavl - Baltika K.
info
23.10.?
Neftechimik - SKA Chabarovsk
info
23.10.?
Tom Tomsk - Mordovija Saransk
info
23.10.?
FK Krasnodar II - Niž. Novgorod
info
23.10.?
FK Chimki - FK Armavir
info
23.10.?
Rotor Volgograd - Luč-Energija
info
23.10.?
Krasnojar. - Avangard Kursk
info
23.10.?
Čertanovo Moskva - T. Ivanovo
info
Všechny zápasy