Rusko - FNL 2019/2020 - výsledky, rozlosování

07.07.201909:00
SKA Chabarovsk - Šinnik Jaroslavl
1:2
07.07.201909:00
Luč-Energija Vladivostok - FK Chimki
2:5
07.07.201914:00
FK Nižnij Novgorod - Tom Tomsk
0:2
07.07.201915:00
Tekstilščik Ivanovo - Jenisej Krasnojarsk
0:1
07.07.201916:00
Mordovija Saransk - Neftechimik Nižnekamsk
0:1
07.07.201917:00
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
0:3
07.07.201918:00
FK Čajka - Čertanovo Moskva
0:1
07.07.201918:00
Fakel Voroněž - Torpedo Moskva
0:1
07.07.201920:00
Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva II
0:1
09.07.201918:00
FK Armavir - FK Krasnodar II
2:1
13.07.201912:00
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
2:2
13.07.201914:00
Tom Tomsk - FK Armavir
2:0
13.07.201916:00
Fakel Voroněž - FK Čajka
0:0
13.07.201916:00
Torpedo Moskva - Baltika Kaliningrad
2:0
13.07.201916:00
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
1:0
13.07.201916:00
FK Chimki - Avangard Kursk
3:0
13.07.201917:00
Neftechimik Nižnekamsk - FK Nižnij Novgorod
1:1
13.07.201917:00
FK Krasnodar II - Luč-Energija Vladivostok
1:2
13.07.201917:00
Rotor Volgograd - Tekstilščik Ivanovo
3:2
13.07.201917:00
Čertanovo Moskva - Jenisej Krasnojarsk
2:1
19.07.201918:00
FK Nižnij Novgorod - Šinnik Jaroslavl
1:3
20.07.201909:00
Luč-Energija Vladivostok - Tom Tomsk
1:1
20.07.201910:00
SKA Chabarovsk - Torpedo Moskva
0:1
20.07.201910:00
Jenisej Krasnojarsk - Rotor Volgograd
0:3
20.07.201915:00
Tekstilščik Ivanovo - FK Chimki
1:4
20.07.201916:00
Fakel Voroněž - Čertanovo Moskva
0:0
20.07.201916:00
Mordovija Saransk - Spartak Moskva II
1:0
20.07.201917:00
Avangard Kursk - FK Krasnodar II
1:1
20.07.201918:00
Baltika Kaliningrad - FK Čajka
0:1
20.07.201918:00
FK Armavir - Neftechimik Nižnekamsk
0:2
24.07.201914:00
Tom Tomsk - Avangard Kursk
2:0
24.07.201915:00
Spartak Moskva II - FK Nižnij Novgorod
2:0
24.07.201916:00
FK Krasnodar II - Tekstilščik Ivanovo
1:1
24.07.201917:00
Neftechimik Nižnekamsk - Luč-Energija Vladivostok
1:1
24.07.201917:30
Šinnik Jaroslavl - FK Armavir
1:1
24.07.201918:00
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
1:2
24.07.201918:00
Torpedo Moskva - Mordovija Saransk
2:2
24.07.201918:00
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
4:0
24.07.201918:00
Čertanovo Moskva - Rotor Volgograd
1:0
24.07.201919:00
FK Čajka - SKA Chabarovsk
0:2
28.07.201909:00
SKA Chabarovsk - Fakel Voroněž
1:0
28.07.201909:00
Luč-Energija Vladivostok - Šinnik Jaroslavl
2:1
28.07.201910:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Krasnodar II
0:1
28.07.201914:00
Tom Tomsk - Tekstilščik Ivanovo
2:1
28.07.201916:00
Mordovija Saransk - FK Čajka
0:0
28.07.201916:00
FK Nižnij Novgorod - Torpedo Moskva
2:1
28.07.201917:00
Baltika Kaliningrad - Čertanovo Moskva
1:2
28.07.201917:00
Avangard Kursk - Neftechimik Nižnekamsk
1:0
28.07.201917:00
Rotor Volgograd - FK Chimki
1:1
29.07.201918:00
FK Armavir - Spartak Moskva II
1:1
03.08.201909:00
SKA Chabarovsk - Baltika Kaliningrad
2:0
03.08.201909:00
Luč-Energija Vladivostok - Spartak Moskva II
2:4
03.08.201914:00
Tom Tomsk - Jenisej Krasnojarsk
0:0
03.08.201914:00
Čertanovo Moskva - FK Chimki
0:0
03.08.201916:00
Šinnik Jaroslavl - Avangard Kursk
1:3
03.08.201917:00
Fakel Voroněž - Mordovija Saransk
2:1
03.08.201917:00
Neftechimik Nižnekamsk - Tekstilščik Ivanovo
1:2
03.08.201917:30
FK Krasnodar II - Rotor Volgograd
0:1
03.08.201918:00
FK Čajka - FK Nižnij Novgorod
0:0
04.08.201917:00
Torpedo Moskva - FK Armavir
2:1
10.08.201909:00
SKA Chabarovsk - Čertanovo Moskva
0:0
10.08.201909:00
Luč-Energija Vladivostok - Torpedo Moskva
0:1
10.08.201912:00
Jenisej Krasnojarsk - Neftechimik Nižnekamsk
2:2
10.08.201914:00
Tom Tomsk - Rotor Volgograd
0:1
10.08.201916:00
Mordovija Saransk - Baltika Kaliningrad
0:3
10.08.201916:00
FK Nižnij Novgorod - Fakel Voroněž
2:1
10.08.201916:00
Tekstilščik Ivanovo - Šinnik Jaroslavl
1:1
10.08.201917:00
Avangard Kursk - Spartak Moskva II
2:2
10.08.201917:00
FK Chimki - FK Krasnodar II
3:0
10.08.201918:00
FK Armavir - FK Čajka
2:1
14.08.201911:00
SKA Chabarovsk - Mordovija Saransk
1:2
14.08.201911:00
Luč-Energija Vladivostok - FK Čajka
1:1
14.08.201914:00
Tom Tomsk - FK Chimki
0:0
14.08.201916:30
Spartak Moskva II - Tekstilščik Ivanovo
1:2
14.08.201917:00
Neftechimik Nižnekamsk - Rotor Volgograd
1:2
14.08.201917:30
Šinnik Jaroslavl - Jenisej Krasnojarsk
0:0
14.08.201918:00
Fakel Voroněž - FK Armavir
0:2
14.08.201918:00
Čertanovo Moskva - FK Krasnodar II
1:2
14.08.201918:30
Torpedo Moskva - Avangard Kursk
3:1
14.08.201919:00
Baltika Kaliningrad - FK Nižnij Novgorod
2:1
18.08.201909:00
Luč-Energija Vladivostok - Fakel Voroněž
3:0
18.08.201916:00
Mordovija Saransk - Čertanovo Moskva
2:3
18.08.201916:00
FK Nižnij Novgorod - SKA Chabarovsk
1:1
18.08.201916:00
FK Chimki - Neftechimik Nižnekamsk
3:2
18.08.201917:00
Avangard Kursk - FK Čajka
1:1
18.08.201917:00
Torpedo Moskva - Tekstilščik Ivanovo
3:1
18.08.201917:00
Rotor Volgograd - Šinnik Jaroslavl
2:3
18.08.201918:00
FK Armavir - Baltika Kaliningrad
1:1
18.08.201918:00
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
0:1
20.08.201915:00
Spartak Moskva II - Jenisej Krasnojarsk
2:0
25.08.201909:00
SKA Chabarovsk - FK Armavir
3:0
25.08.201913:00
Čertanovo Moskva - Tom Tomsk
1:1
25.08.201915:00
Neftechimik Nižnekamsk - FK Krasnodar II
1:0
25.08.201916:00
Mordovija Saransk - FK Nižnij Novgorod
0:1
25.08.201916:00
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
0:1
25.08.201917:00
Fakel Voroněž - Avangard Kursk
0:0
25.08.201917:00
Torpedo Moskva - Jenisej Krasnojarsk
2:0
25.08.201918:00
Baltika Kaliningrad - Luč-Energija Vladivostok
0:0
25.08.201918:00
FK Čajka - Tekstilščik Ivanovo
3:0
26.08.201915:00
Spartak Moskva II - Rotor Volgograd
0:1
31.08.201909:00
Luč-Energija Vladivostok - SKA Chabarovsk
0:2
31.08.201912:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Čajka
1:3
31.08.201914:00
FK Nižnij Novgorod - Čertanovo Moskva
0:0
31.08.201914:00
Tom Tomsk - Neftechimik Nižnekamsk
0:1
31.08.201915:00
Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad
0:0
31.08.201916:00
Tekstilščik Ivanovo - Fakel Voroněž
1:4
31.08.201917:00
Rotor Volgograd - Torpedo Moskva
0:2
31.08.201917:00
FK Chimki - Spartak Moskva II
1:0
31.08.201917:00
FK Krasnodar II - Šinnik Jaroslavl
2:2
31.08.201918:00
FK Armavir - Mordovija Saransk
0:0
07.09.201907:00
SKA Chabarovsk - Avangard Kursk
1:0
07.09.201914:00
FK Nižnij Novgorod - FK Armavir
1:0
07.09.201914:00
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
07.09.201914:00
Čertanovo Moskva - Neftechimik Nižnekamsk
2:2
07.09.201915:00
Spartak Moskva II - FK Krasnodar II
0:3
07.09.201916:00
Mordovija Saransk - Luč-Energija Vladivostok
1:2
07.09.201917:00
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
1:1
07.09.201918:00
FK Čajka - Rotor Volgograd
2:1
08.09.201915:00
Tekstilščik Ivanovo - Baltika Kaliningrad
1:5
08.09.201917:00
Torpedo Moskva - FK Chimki
1:0
14.09.201909:00
Luč-Energija Vladivostok - FK Nižnij Novgorod
0:0
14.09.201912:00
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
2:2
14.09.201913:00
Tom Tomsk - Spartak Moskva II
2:2
14.09.201915:00
Tekstilščik Ivanovo - SKA Chabarovsk
3:1
14.09.201915:00
Neftechimik Nižnekamsk - Šinnik Jaroslavl
2:2
14.09.201916:00
Avangard Kursk - Mordovija Saransk
2:2
14.09.201916:00
Rotor Volgograd - Fakel Voroněž
2:0
14.09.201917:00
FK Chimki - FK Čajka
1:0
14.09.201917:00
Torpedo Moskva - FK Krasnodar II
2:1
15.09.201916:30
FK Armavir - Čertanovo Moskva
1:1
20.09.201911:00
SKA Chabarovsk - Jenisej Krasnojarsk
2:0
21.09.201914:00
FK Nižnij Novgorod - Avangard Kursk
1:1
21.09.201915:00
Spartak Moskva II - Neftechimik Nižnekamsk
0:3
21.09.201916:00
Mordovija Saransk - Tekstilščik Ivanovo
1:0
21.09.201916:00
FK Čajka - FK Krasnodar II
1:1
21.09.201916:00
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
2:1
21.09.201917:00
FK Armavir - Luč-Energija Vladivostok
0:0
21.09.201917:00
Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd
2:1
21.09.201917:00
Fakel Voroněž - FK Chimki
0:3
21.09.201917:00
Čertanovo Moskva - Šinnik Jaroslavl
0:1
29.09.201909:00
Luč-Energija Vladivostok - Čertanovo Moskva
0:1
29.09.201912:00
Jenisej Krasnojarsk - Mordovija Saransk
2:1
29.09.201912:00
Tom Tomsk - FK Čajka
3:1
29.09.201914:00
Šinnik Jaroslavl - Spartak Moskva II
3:2
29.09.201915:00
Avangard Kursk - FK Armavir
2:1
29.09.201915:00
Tekstilščik Ivanovo - FK Nižnij Novgorod
0:2
29.09.201915:00
Neftechimik Nižnekamsk - Torpedo Moskva
1:0
29.09.201916:00
Rotor Volgograd - SKA Chabarovsk
5:3
29.09.201917:00
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
0:1
30.09.201916:00
FK Krasnodar II - Fakel Voroněž
0:0
05.10.201910:00
Luč-Energija Vladivostok - Avangard Kursk
2:2
05.10.201910:00
SKA Chabarovsk - FK Chimki
1:1
05.10.201914:00
FK Nižnij Novgorod - Jenisej Krasnojarsk
1:3
05.10.201914:00
Čertanovo Moskva - Spartak Moskva II
2:2
05.10.201916:00
FK Armavir - Tekstilščik Ivanovo
2:0
05.10.201916:00
Mordovija Saransk - Rotor Volgograd
0:1
05.10.201916:00
Fakel Voroněž - Tom Tomsk
0:0
05.10.201917:00
Baltika Kaliningrad - FK Krasnodar II
4:1
05.10.201917:00
FK Čajka - Neftechimik Nižnekamsk
0:2
05.10.201917:00
Torpedo Moskva - Šinnik Jaroslavl
2:0
12.10.201911:00
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
0:0
12.10.201911:00
Spartak Moskva II - Torpedo Moskva
2:3
12.10.201912:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Armavir
1:1
12.10.201914:00
Tekstilščik Ivanovo - Luč-Energija Vladivostok
4:3
12.10.201914:00
Rotor Volgograd - FK Nižnij Novgorod
2:1
12.10.201914:00
FK Chimki - Mordovija Saransk
4:0
12.10.201914:00
FK Krasnodar II - SKA Chabarovsk
2:2
12.10.201914:00
Šinnik Jaroslavl - FK Čajka
2:3
12.10.201915:00
Avangard Kursk - Čertanovo Moskva
0:1
12.10.201915:00
Neftechimik Nižnekamsk - Fakel Voroněž
1:0
19.10.201908:00
Luč-Energija Vladivostok - Jenisej Krasnojarsk
0:1
19.10.201908:00
SKA Chabarovsk - Tom Tomsk
1:1
19.10.201914:00
Avangard Kursk - Tekstilščik Ivanovo
2:1
19.10.201914:00
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
1:0
19.10.201914:00
Mordovija Saransk - FK Krasnodar II
0:3
19.10.201916:00
FK Armavir - Rotor Volgograd
0:0
19.10.201916:00
Fakel Voroněž - Šinnik Jaroslavl
0:4
19.10.201916:00
FK Čajka - Spartak Moskva II
2:1
19.10.201917:00
Baltika Kaliningrad - Neftechimik Nižnekamsk
1:0
19.10.201917:00
Torpedo Moskva - Čertanovo Moskva
0:1
23.10.201913:30
Tom Tomsk - Mordovija Saransk
2:0
23.10.201914:00
Jenisej Krasnojarsk - Avangard Kursk
1:1
23.10.201914:00
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
7:2
23.10.201915:00
FK Krasnodar II - FK Nižnij Novgorod
2:2
23.10.201917:00
Rotor Volgograd - Luč-Energija Vladivostok
2:0
23.10.201917:00
Neftechimik Nižnekamsk - SKA Chabarovsk
2:2
23.10.201917:30
FK Chimki - FK Armavir
1:0
23.10.201917:30
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:2
23.10.201918:00
Čertanovo Moskva - Tekstilščik Ivanovo
1:0
23.10.201918:00
Torpedo Moskva - FK Čajka
2:1
27.10.201906:00
SKA Chabarovsk - Spartak Moskva II
3:0
27.10.201907:00
Luč-Energija Vladivostok - FK Krasnodar II
1:1
27.10.201909:00
Jenisej Krasnojarsk - Čertanovo Moskva
0:2
27.10.201911:00
Tekstilščik Ivanovo - Rotor Volgograd
0:1
27.10.201913:00
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
1:1
27.10.201913:00
FK Nižnij Novgorod - Neftechimik Nižnekamsk
0:1
27.10.201913:00
Avangard Kursk - FK Chimki
0:3
27.10.201914:00
FK Čajka - Fakel Voroněž
0:1
27.10.201915:00
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva
1:1
27.10.201915:00
FK Armavir - Tom Tomsk
1:1
03.11.201913:00
Spartak Moskva II - Mordovija Saransk
2:0
03.11.201913:00
Rotor Volgograd - Jenisej Krasnojarsk
2:1
03.11.201914:00
Čertanovo Moskva - Fakel Voroněž
4:0
03.11.201914:00
FK Čajka - Baltika Kaliningrad
1:0
03.11.201914:00
Šinnik Jaroslavl - FK Nižnij Novgorod
1:3
03.11.201914:00
Neftechimik Nižnekamsk - FK Armavir
2:1
03.11.201914:00
Tom Tomsk - Luč-Energija Vladivostok
4:0
03.11.201915:00
FK Chimki - Tekstilščik Ivanovo
2:1
03.11.201917:30
Torpedo Moskva - SKA Chabarovsk
2:1
04.11.201914:00
FK Krasnodar II - Avangard Kursk
1:0
09.11.201905:00
Luč-Energija Vladivostok - Neftechimik Nižnekamsk
0:2
09.11.201906:00
SKA Chabarovsk - FK Čajka
3:2
09.11.201910:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
1:0
09.11.201911:00
Tekstilščik Ivanovo - FK Krasnodar II
1:0
09.11.201913:00
Mordovija Saransk - Torpedo Moskva
1:1
09.11.201913:00
FK Nižnij Novgorod - Spartak Moskva II
2:2
09.11.201913:00
Avangard Kursk - Tom Tomsk
3:2
09.11.201913:00
Rotor Volgograd - Čertanovo Moskva
1:1
09.11.201914:00
FK Armavir - Šinnik Jaroslavl
0:1
09.11.201915:00
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
3:0
13.11.201910:30
Spartak Moskva II - FK Armavir
1:3
13.11.201912:00
Neftechimik Nižnekamsk - Avangard Kursk
1:1
13.11.201914:00
FK Krasnodar II - Jenisej Krasnojarsk
4:0
13.11.201916:30
Fakel Voroněž - SKA Chabarovsk
0:2
13.11.201916:30
FK Čajka - Mordovija Saransk
3:1
13.11.201916:30
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija Vladivostok
3:1
13.11.201916:30
Tekstilščik Ivanovo - Tom Tomsk
0:2
13.11.201916:30
FK Chimki - Rotor Volgograd
0:2
13.11.201917:00
Čertanovo Moskva - Baltika Kaliningrad
3:1
13.11.201917:30
Torpedo Moskva - FK Nižnij Novgorod
0:2
17.11.201910:00
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
3:0
17.11.201911:00
Tekstilščik Ivanovo - Neftechimik Nižnekamsk
1:2
17.11.201911:30
Spartak Moskva II - Luč-Energija Vladivostok
0:2
17.11.201912:00
Avangard Kursk - Šinnik Jaroslavl
2:2
17.11.201913:00
Mordovija Saransk - Fakel Voroněž
1:1
17.11.201913:00
FK Nižnij Novgorod - FK Čajka
1:2
17.11.201913:00
Rotor Volgograd - FK Krasnodar II
0:0
17.11.201914:00
FK Armavir - Torpedo Moskva
2:1
17.11.201915:00
Baltika Kaliningrad - SKA Chabarovsk
1:0
17.11.201915:00
FK Chimki - Čertanovo Moskva
3:1
23.11.201911:00
Spartak Moskva II - Avangard Kursk
1:1
23.11.201912:00
FK Čajka - FK Armavir
1:0
23.11.201912:00
Šinnik Jaroslavl - Tekstilščik Ivanovo
3:0
23.11.201912:00
Neftechimik Nižnekamsk - Jenisej Krasnojarsk
1:0
23.11.201913:00
Čertanovo Moskva - SKA Chabarovsk
1:0
23.11.201913:00
Fakel Voroněž - FK Nižnij Novgorod
0:2
23.11.201913:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
2:0
23.11.201914:00
FK Krasnodar II - FK Chimki
2:2
23.11.201915:00
Baltika Kaliningrad - Mordovija Saransk
0:2
23.11.201917:30
Torpedo Moskva - Luč-Energija Vladivostok
0:2
09.03.202010:00
Jenisej Krasnojarsk - Šinnik Jaroslavl
1:3
09.03.202012:00
FK Chimki - Tom Tomsk
3:0
09.03.202013:00
FK Nižnij Novgorod - Baltika Kaliningrad
0:0
09.03.202013:00
Avangard Kursk - Torpedo Moskva
2:2
09.03.202013:00
Rotor Volgograd - Neftechimik Nižnekamsk
1:1
09.03.202014:00
Mordovija Saransk - SKA Chabarovsk
2:3
09.03.202015:00
FK Armavir - Fakel Voroněž
1:0
09.03.202015:00
FK Čajka - Luč-Energija Vladivostok
1:1
09.03.202015:00
Tekstilščik Ivanovo - Spartak Moskva II
1:1
10.03.202014:00
FK Krasnodar II - Čertanovo Moskva
1:2
15.03.202006:00
SKA Chabarovsk - FK Nižnij Novgorod
2:0
15.03.202009:00
Tom Tomsk - FK Krasnodar II
2:1
15.03.202011:00
Neftechimik Nižnekamsk - FK Chimki
2:2
15.03.202012:00
Čertanovo Moskva - Mordovija Saransk
3:0
15.03.202013:00
FK Čajka - Avangard Kursk
1:1
15.03.202014:00
Jenisej Krasnojarsk - Spartak Moskva II
1:0
15.03.202014:00
Šinnik Jaroslavl - Rotor Volgograd
0:1
15.03.202015:00
Baltika Kaliningrad - FK Armavir
2:0
15.03.202015:00
Fakel Voroněž - Luč-Energija Vladivostok
1:0
15.03.202015:00
Tekstilščik Ivanovo - Torpedo Moskva
0:0
22.03.2020?
FK Nižnij Novgorod - Mordovija Saransk
neh.
22.03.2020?
FK Armavir - SKA Chabarovsk
neh.
22.03.2020?
Luč-Energija Vladivostok - Baltika Kaliningrad
neh.
22.03.2020?
Avangard Kursk - Fakel Voroněž
neh.
22.03.2020?
Tekstilščik Ivanovo - FK Čajka
neh.
22.03.2020?
Jenisej Krasnojarsk - Torpedo Moskva
neh.
22.03.2020?
Rotor Volgograd - Spartak Moskva II
neh.
22.03.2020?
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
neh.
22.03.2020?
FK Krasnodar II - Neftechimik Nižnekamsk
neh.
22.03.2020?
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
neh.
29.03.2020?
Čertanovo Moskva - FK Nižnij Novgorod
neh.
29.03.2020?
Mordovija Saransk - FK Armavir
neh.
29.03.2020?
SKA Chabarovsk - Luč-Energija Vladivostok
neh.
29.03.2020?
Baltika Kaliningrad - Avangard Kursk
neh.
29.03.2020?
Fakel Voroněž - Tekstilščik Ivanovo
neh.
29.03.2020?
FK Čajka - Jenisej Krasnojarsk
neh.
29.03.2020?
Torpedo Moskva - Rotor Volgograd
neh.
29.03.2020?
Spartak Moskva II - FK Chimki
neh.
29.03.2020?
Šinnik Jaroslavl - FK Krasnodar II
neh.
29.03.2020?
Neftechimik Nižnekamsk - Tom Tomsk
neh.
04.04.2020?
FK Armavir - FK Nižnij Novgorod
neh.
04.04.2020?
Luč-Energija Vladivostok - Mordovija Saransk
neh.
04.04.2020?
Avangard Kursk - SKA Chabarovsk
neh.
04.04.2020?
Baltika Kaliningrad - Tekstilščik Ivanovo
neh.
04.04.2020?
Jenisej Krasnojarsk - Fakel Voroněž
neh.
04.04.2020?
Rotor Volgograd - FK Čajka
neh.
04.04.2020?
FK Chimki - Torpedo Moskva
neh.
04.04.2020?
FK Krasnodar II - Spartak Moskva II
neh.
04.04.2020?
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
neh.
04.04.2020?
Neftechimik Nižnekamsk - Čertanovo Moskva
neh.
08.04.2020?
Čertanovo Moskva - FK Armavir
neh.
08.04.2020?
FK Nižnij Novgorod - Luč-Energija Vladivostok
neh.
08.04.2020?
Mordovija Saransk - Avangard Kursk
neh.
08.04.2020?
SKA Chabarovsk - Tekstilščik Ivanovo
neh.
08.04.2020?
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
neh.
08.04.2020?
Fakel Voroněž - Rotor Volgograd
neh.
08.04.2020?
FK Čajka - FK Chimki
neh.
08.04.2020?
FK Krasnodar II - Torpedo Moskva
neh.
08.04.2020?
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
neh.
08.04.2020?
Šinnik Jaroslavl - Neftechimik Nižnekamsk
neh.
12.04.2020?
Luč-Energija Vladivostok - FK Armavir
neh.
12.04.2020?
Avangard Kursk - FK Nižnij Novgorod
neh.
12.04.2020?
Tekstilščik Ivanovo - Mordovija Saransk
neh.
12.04.2020?
Jenisej Krasnojarsk - SKA Chabarovsk
neh.
12.04.2020?
Rotor Volgograd - Baltika Kaliningrad
neh.
12.04.2020?
FK Chimki - Fakel Voroněž
neh.
12.04.2020?
FK Krasnodar II - FK Čajka
neh.
12.04.2020?
Tom Tomsk - Torpedo Moskva
neh.
12.04.2020?
Neftechimik Nižnekamsk - Spartak Moskva II
neh.
12.04.2020?
Šinnik Jaroslavl - Čertanovo Moskva
neh.
18.04.2020?
Baltika Kaliningrad - FK Chimki
neh.
18.04.2020?
Čertanovo Moskva - Luč-Energija Vladivostok
neh.
18.04.2020?
FK Armavir - Avangard Kursk
neh.
18.04.2020?
FK Nižnij Novgorod - Tekstilščik Ivanovo
neh.
18.04.2020?
Mordovija Saransk - Jenisej Krasnojarsk
neh.
18.04.2020?
SKA Chabarovsk - Rotor Volgograd
neh.
18.04.2020?
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
neh.
18.04.2020?
FK Čajka - Tom Tomsk
neh.
18.04.2020?
Torpedo Moskva - Neftechimik Nižnekamsk
neh.
18.04.2020?
Spartak Moskva II - Šinnik Jaroslavl
neh.
26.04.2020?
Avangard Kursk - Luč-Energija Vladivostok
neh.
26.04.2020?
Tekstilščik Ivanovo - FK Armavir
neh.
26.04.2020?
Jenisej Krasnojarsk - FK Nižnij Novgorod
neh.
26.04.2020?
FK Chimki - SKA Chabarovsk
neh.
26.04.2020?
FK Krasnodar II - Baltika Kaliningrad
neh.
26.04.2020?
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
neh.
26.04.2020?
Neftechimik Nižnekamsk - FK Čajka
neh.
26.04.2020?
Rotor Volgograd - Mordovija Saransk
neh.
26.04.2020?
Šinnik Jaroslavl - Torpedo Moskva
neh.
26.04.2020?
Spartak Moskva II - Čertanovo Moskva
neh.
02.05.2020?
Čertanovo Moskva - Avangard Kursk
neh.
02.05.2020?
Luč-Energija Vladivostok - Tekstilščik Ivanovo
neh.
02.05.2020?
FK Armavir - Jenisej Krasnojarsk
neh.
02.05.2020?
FK Nižnij Novgorod - Rotor Volgograd
neh.
02.05.2020?
Mordovija Saransk - FK Chimki
neh.
02.05.2020?
SKA Chabarovsk - FK Krasnodar II
neh.
02.05.2020?
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
neh.
02.05.2020?
Fakel Voroněž - Neftechimik Nižnekamsk
neh.
02.05.2020?
FK Čajka - Šinnik Jaroslavl
neh.
02.05.2020?
Torpedo Moskva - Spartak Moskva II
neh.
06.05.2020?
Tekstilščik Ivanovo - Avangard Kursk
neh.
06.05.2020?
Rotor Volgograd - FK Armavir
neh.
06.05.2020?
Jenisej Krasnojarsk - Luč-Energija Vladivostok
neh.
06.05.2020?
FK Chimki - FK Nižnij Novgorod
neh.
06.05.2020?
FK Krasnodar II - Mordovija Saransk
neh.
06.05.2020?
Tom Tomsk - SKA Chabarovsk
neh.
06.05.2020?
Neftechimik Nižnekamsk - Baltika Kaliningrad
neh.
06.05.2020?
Šinnik Jaroslavl - Fakel Voroněž
neh.
06.05.2020?
Spartak Moskva II - FK Čajka
neh.
06.05.2020?
Čertanovo Moskva - Torpedo Moskva
neh.
10.05.2020?
Tekstilščik Ivanovo - Čertanovo Moskva
neh.
10.05.2020?
Avangard Kursk - Jenisej Krasnojarsk
neh.
10.05.2020?
Luč-Energija Vladivostok - Rotor Volgograd
neh.
10.05.2020?
FK Armavir - FK Chimki
neh.
10.05.2020?
FK Nižnij Novgorod - FK Krasnodar II
neh.
10.05.2020?
Mordovija Saransk - Tom Tomsk
neh.
10.05.2020?
SKA Chabarovsk - Neftechimik Nižnekamsk
neh.
10.05.2020?
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
neh.
10.05.2020?
Fakel Voroněž - Spartak Moskva II
neh.
10.05.2020?
FK Čajka - Torpedo Moskva
neh.
16.05.2020?
Jenisej Krasnojarsk - Tekstilščik Ivanovo
neh.
16.05.2020?
Rotor Volgograd - Avangard Kursk
neh.
16.05.2020?
FK Chimki - Luč-Energija Vladivostok
neh.
16.05.2020?
FK Krasnodar II - FK Armavir
neh.
16.05.2020?
Tom Tomsk - FK Nižnij Novgorod
neh.
16.05.2020?
Neftechimik Nižnekamsk - Mordovija Saransk
neh.
16.05.2020?
Šinnik Jaroslavl - SKA Chabarovsk
neh.
16.05.2020?
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
neh.
16.05.2020?
Torpedo Moskva - Fakel Voroněž
neh.
16.05.2020?
Čertanovo Moskva - FK Čajka
neh.
16.11. Teplice ukončily hostování Nazarova
Vedení Teplic předčasně ukončilo hostování ruského obránce Jevgenije Nazarova. Třiadvacetiletý hráč Krasnodaru měl v severočeském celku působit minimálně do 31. prosince, ale ze zdravotních i finančních důvodů Stínadla opustí dříve a Teplice na něj neuplatní opci. "Kvůli přetrvávajícím zdravotním potížím a také kvůli momentální finanční situaci jsme se rozhodli, že opci neuplatníme. Nazarov by navíc s největší pravděpodobností kvůli zdravotním problémům už v letošním roce do žádného zápasu nezasáhl, proto jsme se takto dohodli," řekl sportovní ředitel Štěpán Vachoušek klubovému webu. (ČTK)
06.11. Šinnik Jaroslavl převezme Gazzajev
Jurij Gazzajev bude jmenován trenérem Šinniku Jaroslavl. Devětapadesátiletý kouč dostane za úkol zachránit klub ve druhé nejvyšší ruské soutěži. (sport-express.ru)
30.10. Šinnik Jaroslavl může převzít Gazzajev
Jurij Gazzajev by se mohl vrátit do práce. Devětapadesátiletý kouč je spojován se Šinnikem Jaroslav, který se trápí na samém chvostu druhé nejvyšší ruské soutěže. (sport-express.ru)
18.10. Togliatti podepsalo Lenina
Brzilský ofenzivní záložník s pozoruhodným jménem Marx Lenin se stal posilou druholigového ruského Akronu Togliatti. Fotbalista, jenž prošel mládežnickými celky Flamenga, podepsal s klubem smlouvu a na zádech bude nosit číslo 15. (sport-express.ru)
18.10. Giorgobiani vyměnil Ufu za Alaniji
Nikolaj Giorgobiani nedohraje letošní sezonu v Ufě, ruský záložník byl zapůjčen na hostování do Alanije Vladikavkaz. (sport-express.ru)
07.10. Jurganov dohraje sezonu ve druhé lize
Igor Jurganov dočasně opouští PFC Soči a míří do druhé ruské ligy, obránce odešel na hostování do Baltiky. (sport-express.ru)
29.09. Smirnov bude hostovat v Orenburgu
Aleksandr Smirnov začátkem srpna odešel z Chimek do Rostova a v tomto klubu se dlouho neohřál. Ruský obránce zasáhl do jednoho zápasu a nyní putuje do druhé ligy, sezonu dohraje na hostování v Orenburgu. (sport-express.ru)
03.09. Prucev přestupuje ze Samary do Soči
Jenom jeden měsíc strávil v Samaře záložník Danil Prucev. Dvacetiletý fotbalista přišel začátkem srpna z Čertanova a nyní přestupuje do Soči, účastník ruské nejvyšší soutěže zaplatil 1,2 milionu eur. (transfermarkt.de)
28.08. Orenburg povede Marcel Lička
Marcel Lička se stal novým koučem Orenburgu. Český kouč naposledy vedl Dynamo Brest, se kterým se stal v minulém roce šampionem Vysšaja Lihy a vítězem Superpoháru. (sport-express.ru)
15.08. Tula oznámila příchod Burlaka
Taras Burlak se vrací do nejvyšší ruské soutěže. Třicetiletý obránce vyměnil Samaru za Arsenal Tula, se kterým podepsal dlouhodobý kontrakt. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
21.11.
SKA Chabarovsk - Křídla Sovětů
0:1
21.11.
Jenisej Krasnojarsk - Neftechimik
1:0
21.11.
Akron Togliatti - Torpedo Moskva
0:1
21.11.
Veles Moskva - Volgar Astrachaň
1:0
21.11.
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
1:2
21.11.
FK Čajka - Tekstilščik Ivanovo
1:3
21.11.
Alanija Vladikavkaz - FK Orenburg
2:1
21.11.
Nižnij Novgorod - Dinamo Brjansk
3:0
21.11.
Čertanovo Moskva - Irtyš Omsk
0:1
21.11.
Baltika K. - Fakel Voroněž
0:0
25.11.
Neftechimik - FK Nižnij Novgorod
0:1
25.11.
Alanija Vladikavkaz - Krasnojar.
3:0
25.11.
T. Ivanovo - FK Orenburg
0:2
25.11.
Akron Togliatti - Spartak M. II
0:0
25.11.
Fakel Voroněž - Veles Moskva
0:0
25.11.
Dinamo Brjansk - Čertanovo Moskva
1:2
25.11.
Irtyš Omsk - Tom Tomsk
1:0
25.11.
Volgar Astrachaň - SKA Chabarovsk
0:1
25.11.
Křídla Sovětů - FK Čajka
2:1
25.11.
Šinnik Jaroslavl - Baltika K.
1:3
25.11.
Torpedo Moskva - FK Krasnodar II
4:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.11.11:00
Jenisej Krasnojarsk - T. Ivanovo
info
29.11.12:00
Veles Moskva - Šinnik Jaroslavl
info
29.11.12:00
FK Orenburg - Křídla Sovětů
info
29.11.12:00
Spartak Moskva II - Irtyš Omsk
info
29.11.13:00
Čertanovo Moskva - Neftechimik
info
29.11.13:00
Volgar Astrachaň - FK Čajka
info
29.11.14:00
Dinamo Brjansk - Tom Tomsk
info
29.11.14:00
FK Krasnodar II - Akron Togliatti
info
29.11.14:00
Fakel Voroněž - SKA Chabarovsk
info
29.11.14:00
Alanija V. - Nižnij Novgorod
info
29.11.16:00
Baltika K. - Torpedo Moskva
info
Všechny zápasy