Rusko - FNL 2019/2020

23.10.2019 17:30 CET
19. kolo

Šinnik Jaroslavl   -   Baltika Kaliningrad

0 : 2 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.57 - 2.83 - 2.71
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
27.04.2007Pervyj Divizion 7. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
1:2
13.08.2007Pervyj Divizion 27. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
2:0
24.06.2009Pervyj Divizion 17. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
0:2
22.10.2009Pervyj Divizion 37. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
0:0
06.07.2010Pervyj Divizion 19. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
0:1
06.11.2010Pervyj Divizion 40. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
1:1
15.04.2011FNL 3. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
0:1
04.07.2011Kubok Rossiji32F
Jaroslavl - Baltika K.
2:1
19.08.2011FNL 23. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
0:3
17.09.2012FNL 12. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
0:2
15.04.2013FNL 28. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
0:0
07.07.2013FNL 1. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
1:1
15.05.2014FNL 38. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
2:2
06.07.2014FNL 1. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
2:1
30.05.2015FNL 34. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
1:1
11.07.2015FNL 1. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
0:1
21.05.2016FNL 38. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
0:3
11.07.2016FNL 1. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
1:0
20.05.2017FNL 38. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
0:1
14.10.2017FNL 18. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
1:0
02.05.2018FNL 36. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
0:0
26.08.2018FNL 8. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
1:0
10.03.2019FNL 26. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
1:0
27.04.2007 7. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
1:2
13.08.2007 27. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
2:0
24.06.2009 17. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
0:2
22.10.2009 37. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:0
06.07.2010 19. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
0:1
06.11.2010 40. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
1:1
15.04.2011 3. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
0:1
19.08.2011 23. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:3
17.09.2012 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:2
15.04.2013 28. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
0:0
07.07.2013 1. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
1:1
15.05.2014 38. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
2:2
06.07.2014 1. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
2:1
30.05.2015 34. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
1:1
11.07.2015 1. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:1
21.05.2016 38. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
0:3
11.07.2016 1. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
1:0
20.05.2017 38. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:1
14.10.2017 18. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
1:0
02.05.2018 36. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
0:0
26.08.2018 8. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
1:0
10.03.2019 26. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
1:0
Šinnik Jaroslavl - poslední zápasy
25.08.2019FNL 10. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
0:1
31.08.2019FNL 11. kolo
FK Krasnodar II - Jaroslavl
2:2
07.09.2019FNL 12. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
14.09.2019FNL 13. kolo
Neftechimik - Jaroslavl
2:2
21.09.2019FNL 14. kolo
Čertanovo - Jaroslavl
0:1
25.09.2019Kubok Rossiji16F
Jaroslavl - PFC Soči
1:0p
29.09.2019FNL 15. kolo
Jaroslavl - Spartak M. II
3:2
05.10.2019FNL 16. kolo
Torpedo M. - Jaroslavl
2:0
12.10.2019FNL 17. kolo
Jaroslavl - FK Čajka
2:3
19.10.2019FNL 18. kolo
Fakel - Jaroslavl
0:4
18.08.2019 9. kolo
Rotor Volgograd - Šinnik Jaroslavl
2:3
25.08.2019 10. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
0:1
31.08.2019 11. kolo
FK Krasnodar II - Šinnik Jaroslavl
2:2
07.09.2019 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
14.09.2019 13. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Šinnik Jaroslavl
2:2
21.09.2019 14. kolo
Čertanovo Moskva - Šinnik Jaroslavl
0:1
29.09.2019 15. kolo
Šinnik Jaroslavl - Spartak Moskva II
3:2
05.10.2019 16. kolo
Torpedo Moskva - Šinnik Jaroslavl
2:0
12.10.2019 17. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Čajka
2:3
19.10.2019 18. kolo
Fakel Voroněž - Šinnik Jaroslavl
0:4
Baltika Kaliningrad - poslední zápasy
25.08.2019FNL 10. kolo
Baltika K. - Luč-Energ.
0:0
31.08.2019FNL 11. kolo
Kursk - Baltika K.
0:0
08.09.2019FNL 12. kolo
T. Ivanovo - Baltika K.
1:5
14.09.2019FNL 13. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
2:2
21.09.2019FNL 14. kolo
Baltika K. - Rotor Vol.
2:1
25.09.2019Kubok Rossiji16F
Baltika K. - Lokomotiv M.
2:1p
29.09.2019FNL 15. kolo
FK Chimki - Baltika K.
0:1
05.10.2019FNL 16. kolo
Baltika K. - FK Krasnodar II
4:1
12.10.2019FNL 17. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
0:0
19.10.2019FNL 18. kolo
Baltika K. - Neftechimik
1:0
18.08.2019 9. kolo
FK Armavir - Baltika Kaliningrad
1:1
25.08.2019 10. kolo
Baltika Kaliningrad - Luč-Energija Vladivostok
0:0
31.08.2019 11. kolo
Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad
0:0
08.09.2019 12. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Baltika Kaliningrad
1:5
14.09.2019 13. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
2:2
21.09.2019 14. kolo
Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd
2:1
29.09.2019 15. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
0:1
05.10.2019 16. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Krasnodar II
4:1
12.10.2019 17. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
0:0
19.10.2019 18. kolo
Baltika Kaliningrad - Neftechimik Nižnekamsk
1:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva18141330:1343
2.Rotor Volgograd19122531:1838
3.FK Chimki18114334:1037
4.Čertanovo Moskva1888219:1332
5.Neftechimik Nižnekamsk1986526:1930
6.Baltika Kaliningrad1885524:1629
7.Tom Tomsk1978421:1329
8.Šinnik Jaroslavl1885529:2429
9.SKA Chabarovsk1977528:2228
10.FK Nižnij Novgorod1967618:2125
11.FK Čajka1866619:1924
12.Avangard Kursk1949619:2621
13.Spartak Moskva II1955931:3220
14.FK Armavir1848615:1920
15.FK Krasnodar II1947822:2619
16.Luč-Energija Vladivostok1947821:2819
17.Jenisej Krasnojarsk1947816:2819
18.Tekstilščik Ivanovo18421221:4014
19.Mordovija Saransk19341213:3013
20.Fakel Voroněž19261111:3112
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva1191121:828
2.FK Chimki870119:321
3.Tom Tomsk1154213:619
4.SKA Chabarovsk1153313:718
5.Rotor Volgograd851217:1216
6.FK Armavir103619:715
7.FK Nižnij Novgorod1043310:1215
8.Avangard Kursk1035211:1214
9.Baltika Kaliningrad841310:713
10.Neftechimik Nižnekamsk934211:1013
11.FK Čajka83238:811
12.Šinnik Jaroslavl832310:1111
13.Spartak Moskva II931516:1610
14.Čertanovo Moskva82429:910
15.Luč-Energija Vladivostok1224613:1910
16.Fakel Voroněž111554:148
17.Jenisej Krasnojarsk81439:147
18.Mordovija Saransk102175:147
19.Tekstilščik Ivanovo821511:217
20.FK Krasnodar II80538:115
 TýmZVRPSB
1.Rotor Volgograd1171314:622
2.Čertanovo Moskva1064010:422
3.Šinnik Jaroslavl1053219:1318
4.Neftechimik Nižnekamsk1052315:917
5.FK Chimki1044215:716
6.Baltika Kaliningrad1044214:916
7.Torpedo Moskva75029:515
8.FK Krasnodar II1142514:1514
9.FK Čajka1034311:1113
10.Jenisej Krasnojarsk113357:1412
11.Tom Tomsk82428:710
12.SKA Chabarovsk824215:1510
13.Spartak Moskva II1024415:1610
14.FK Nižnij Novgorod92438:910
15.Luč-Energija Vladivostok72328:99
16.Avangard Kursk91448:147
17.Tekstilščik Ivanovo1021710:197
18.Mordovija Saransk91358:166
19.FK Armavir81256:125
20.Fakel Voroněž81167:174
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
09.08. Mešaninov odchází hostovat do Ruska
Fotbalisty Baníku Ostrava opustil třiadvacetiletý obránce Arťom Mešaninov, který zamířil na roční hostování bez opce do druholigového ruského klubu FC Baltika. Baník o tom informoval na svém webu. (ČTK)
13.06. Melichov novou posilou Achmatu Groznyj
Achmat Groznyj oznámil zisk Alexandera Melichova. Jednadvacetiletý gólman se do prvoligového klubu stěhuje z Tomsku a ve svém novém působišti uzavřel dlouholetý kontrakt. (sport-express.ru)
05.06. Ignaševič bude trénovat Torpedo Moskva
Sergej Ignaševič skončil jako trenér mládeže CSKA Moskva, bez práce ale dlouho nezůstal. Někdejší ruský obránce se stal hlavním trenérem Torpeda Moskva, které si v příští sezoně zahraje druhou nejvyšší soutěž. (sport-express.ru)
26.02. Pogrebnjaka sleduje Vitebsk
Útočník Kirilla Pogrebnjaka z druholigové Baltiky sleduje běloruský Vitebsk. Mladší bratr úspěšného ruského reprezentanta Pavla Pogrebnjaka v aktuální sezoně v 15 zápasech vstřelil jeden gól. (sport-express.ru)
03.02. Sebai jde do Kazachstánu
Útočník z Pobřeží slonoviny Senin Sebai bude hrát od jara za kazašský Tobol Kostanaj. Ten jej vykoupil z ruského Tambova, za který dal ve 22 zápasech 8 gólů, za 500 tisíc eur. (sport-express.ru)
02.02. Slovácko - Kursk 2:0
PŘÁTELSKY:
Slovácko - Kursk 2:0 (1:0).
Branky:
14. Kalabiška, 64. Rezek.
Sestava Slovácka: Trmal - Juroška (62. Šimko), Hofmann, Kadlec, Divíšek (62. Reinberk) - Janošek (58. Rezek), Daníček, Havlík (70. Hellebrand), Navrátil (77. Sadílek) - Diviš, (62. Kubala), Kalabiška. Trenér: Svědík. (ČTK)
27.01. Zlín - Nižnij Novgorod 1:2
PŘÁTELSKY:
Fastav Zlín - FC Nižnij Novgorod 1:2 (1:0).
Branky:
38. Poznar - 46. Sergejev, 80. Fomin.
Sestava Zlína: Dostál - Gajić, Buchta, Hnaníček - Bartošák, Podio, Jiráček, Džafić (60. Hronek, 62. Slaměna), Matejov (46. Holík) - Poznar, Železník (46. Vyhnal). Trenér: Pivarník. (ČTK)
12.01. Šelija se rozloučil s Ufou
Giorgi Šelija ukončil své angažmá v Ufě. Třicetiletý brankář bude nově chytat druhou nejvyšší ruskou soutěž, zdarma ho získal Tambov. (sport-express.ru)
17.10.2018 Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09.2018 Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.11.
Spartak Moskva II - FK Armavir
1:3
13.11.
Neftechimik - Avangard Kursk
1:1
13.11.
FK Krasnodar II - Krasnojar.
4:0
13.11.
Fakel Voroněž - SKA Chabarovsk
0:2
13.11.
FK Chimki - Rotor Volgograd
0:2
13.11.
Tekstilščik Ivanovo - Tom Tomsk
0:2
13.11.
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
3:1
13.11.
FK Čajka - Mordovija Saransk
3:1
13.11.
Čertanovo Moskva - Baltika K.
3:1
13.11.
Torpedo Moskva - Nižnij Novgorod
0:2
17.11.
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
3:0
17.11.
T. Ivanovo - Neftechimik
1:2
17.11.
Spartak Moskva II - Luč-Energija
0:2
17.11.
Avangard Kursk - Šinnik Jaroslavl
2:2
17.11.
M. Saransk - Fakel Voroněž
1:1
17.11.
FK Nižnij Novgorod - FK Čajka
1:2
17.11.
Rotor Volgograd - FK Krasnodar II
0:0
17.11.
FK Armavir - Torpedo Moskva
2:1
17.11.
FK Chimki - Čertanovo Moskva
3:1
17.11.
Baltika K. - SKA Chabarovsk
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.11.11:00
Spartak M. II - Avangard Kursk
info
23.11.12:00
FK Čajka - FK Armavir
info
23.11.12:00
Šinnik Jaroslavl - T. Ivanovo
info
23.11.12:00
Neftechimik - Jenisej Krasnojarsk
info
23.11.13:00
Čertanovo - SKA Chabarovsk
info
23.11.13:00
Fakel Voroněž - Niž. Novgorod
info
23.11.13:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
23.11.14:00
FK Krasnodar II - FK Chimki
info
23.11.15:00
Baltika K. - Mordovija Saransk
info
23.11.17:30
Torpedo Moskva - Luč-Energija
info
Všechny zápasy