Rusko - FNL 2019/2020

27.10.2019 13:00 CET
20. kolo

Mordovija Saransk   -   Šinnik Jaroslavl

1 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 4.46 - 3.19 - 1.77
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
10.05.2007Pervyj Divizion 10. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
2:0
26.08.2007Pervyj Divizion 30. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
1:3
18.04.2010Pervyj Divizion 5. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
0:0
21.08.2010Pervyj Divizion 25. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
1:0
04.05.2011FNL 7. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
0:0
12.09.2011FNL 27. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
0:1
04.04.2012FNLPos., 44. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
0:2
08.05.2012FNLPos., 51. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
2:0
07.08.2013FNL 7. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
3:0
23.11.2013FNL 25. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
4:2
30.10.2014Kubok RossijiOF
M. Saransk - Jaroslavl
5:1
10.09.2016FNL 12. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
1:0
08.04.2017FNL 30. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
1:0
23.09.2018FNL 13. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
1:2
13.04.2019FNL 31. kolo
M. Saransk - Jaroslavl
0:0
13.07.2019FNL 2. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
1:0
10.05.2007 10. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
2:0
26.08.2007 30. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
1:3
18.04.2010 5. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
0:0
21.08.2010 25. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
1:0
04.05.2011 7. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
0:0
12.09.2011 27. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
0:1
04.04.2012Pos., 44. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
0:2
08.05.2012Pos., 51. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
2:0
07.08.2013 7. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
3:0
23.11.2013 25. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
4:2
10.09.2016 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
1:0
08.04.2017 30. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
1:0
23.09.2018 13. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
1:2
13.04.2019 31. kolo
Mordovija Saransk - Šinnik Jaroslavl
0:0
13.07.2019 2. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
1:0
Mordovija Saransk - poslední zápasy
31.08.2019FNL 11. kolo
FK Armavir - M. Saransk
0:0
07.09.2019FNL 12. kolo
M. Saransk - Luč-Energ.
1:2
14.09.2019FNL 13. kolo
Kursk - M. Saransk
2:2
21.09.2019FNL 14. kolo
M. Saransk - T. Ivanovo
1:0
25.09.2019Kubok Rossiji16F
M. Saransk - FK Rostov
0:2
29.09.2019FNL 15. kolo
Krasnojar. - M. Saransk
2:1
05.10.2019FNL 16. kolo
M. Saransk - Rotor Vol.
0:1
12.10.2019FNL 17. kolo
FK Chimki - M. Saransk
4:0
19.10.2019FNL 18. kolo
M. Saransk - FK Krasnodar II
0:3
23.10.2019FNL 19. kolo
Tom Tomsk - M. Saransk
2:0
25.08.2019 10. kolo
Mordovija Saransk - FK Nižnij Novgorod
0:1
31.08.2019 11. kolo
FK Armavir - Mordovija Saransk
0:0
07.09.2019 12. kolo
Mordovija Saransk - Luč-Energija Vladivostok
1:2
14.09.2019 13. kolo
Avangard Kursk - Mordovija Saransk
2:2
21.09.2019 14. kolo
Mordovija Saransk - Tekstilščik Ivanovo
1:0
29.09.2019 15. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Mordovija Saransk
2:1
05.10.2019 16. kolo
Mordovija Saransk - Rotor Volgograd
0:1
12.10.2019 17. kolo
FK Chimki - Mordovija Saransk
4:0
19.10.2019 18. kolo
Mordovija Saransk - FK Krasnodar II
0:3
23.10.2019 19. kolo
Tom Tomsk - Mordovija Saransk
2:0
Šinnik Jaroslavl - poslední zápasy
31.08.2019FNL 11. kolo
FK Krasnodar II - Jaroslavl
2:2
07.09.2019FNL 12. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
14.09.2019FNL 13. kolo
Neftechimik - Jaroslavl
2:2
21.09.2019FNL 14. kolo
Čertanovo - Jaroslavl
0:1
25.09.2019Kubok Rossiji16F
Jaroslavl - PFC Soči
1:0p
29.09.2019FNL 15. kolo
Jaroslavl - Spartak M. II
3:2
05.10.2019FNL 16. kolo
Torpedo M. - Jaroslavl
2:0
12.10.2019FNL 17. kolo
Jaroslavl - FK Čajka
2:3
19.10.2019FNL 18. kolo
Fakel - Jaroslavl
0:4
23.10.2019FNL 19. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
0:2
25.08.2019 10. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
0:1
31.08.2019 11. kolo
FK Krasnodar II - Šinnik Jaroslavl
2:2
07.09.2019 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
14.09.2019 13. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Šinnik Jaroslavl
2:2
21.09.2019 14. kolo
Čertanovo Moskva - Šinnik Jaroslavl
0:1
29.09.2019 15. kolo
Šinnik Jaroslavl - Spartak Moskva II
3:2
05.10.2019 16. kolo
Torpedo Moskva - Šinnik Jaroslavl
2:0
12.10.2019 17. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Čajka
2:3
19.10.2019 18. kolo
Fakel Voroněž - Šinnik Jaroslavl
0:4
23.10.2019 19. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:2
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva19151332:1446
2.Rotor Volgograd20132532:1841
3.FK Chimki19124335:1040
4.Čertanovo Moskva20108222:1338
5.Baltika Kaliningrad1995526:1632
6.SKA Chabarovsk2087531:2231
7.Neftechimik Nižnekamsk1986526:1930
8.Tom Tomsk1978421:1329
9.Šinnik Jaroslavl1985629:2629
10.FK Nižnij Novgorod1967618:2125
11.FK Čajka1966720:2124
12.Avangard Kursk1949619:2621
13.Spartak Moskva II20551031:3520
14.FK Krasnodar II2048823:2720
15.FK Armavir1948715:2020
16.Luč-Energija Vladivostok2048822:2920
17.Jenisej Krasnojarsk2047916:3019
18.Tekstilščik Ivanovo20421421:4214
19.Mordovija Saransk19341213:3013
20.Fakel Voroněž19261111:3112
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva12101123:931
2.FK Chimki980120:324
3.SKA Chabarovsk1263316:721
4.Tom Tomsk1154213:619
5.Rotor Volgograd851217:1216
6.FK Armavir103619:715
7.FK Nižnij Novgorod1043310:1215
8.Avangard Kursk1035211:1214
9.Baltika Kaliningrad841310:713
10.Neftechimik Nižnekamsk934211:1013
11.Čertanovo Moskva934210:913
12.FK Čajka83238:811
13.Šinnik Jaroslavl932410:1311
14.Luč-Energija Vladivostok1325614:2011
15.Spartak Moskva II931516:1610
16.Fakel Voroněž111554:148
17.Jenisej Krasnojarsk91449:167
18.Mordovija Saransk102175:147
19.Tekstilščik Ivanovo921611:227
20.FK Krasnodar II80538:115
 TýmZVRPSB
1.Rotor Volgograd1281315:625
2.Čertanovo Moskva1174012:425
3.Baltika Kaliningrad1154216:919
4.Šinnik Jaroslavl1053219:1318
5.Neftechimik Nižnekamsk1052315:917
6.FK Chimki1044215:716
7.Torpedo Moskva75029:515
8.FK Krasnodar II1243515:1615
9.FK Čajka1134412:1313
10.Jenisej Krasnojarsk113357:1412
11.Tom Tomsk82428:710
12.SKA Chabarovsk824215:1510
13.FK Nižnij Novgorod92438:910
14.Spartak Moskva II1124515:1910
15.Luč-Energija Vladivostok72328:99
16.Avangard Kursk91448:147
17.Tekstilščik Ivanovo1121810:207
18.Mordovija Saransk91358:166
19.FK Armavir91266:135
20.Fakel Voroněž81167:174
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
09.08. Mešaninov odchází hostovat do Ruska
Fotbalisty Baníku Ostrava opustil třiadvacetiletý obránce Arťom Mešaninov, který zamířil na roční hostování bez opce do druholigového ruského klubu FC Baltika. Baník o tom informoval na svém webu. (ČTK)
13.06. Melichov novou posilou Achmatu Groznyj
Achmat Groznyj oznámil zisk Alexandera Melichova. Jednadvacetiletý gólman se do prvoligového klubu stěhuje z Tomsku a ve svém novém působišti uzavřel dlouholetý kontrakt. (sport-express.ru)
05.06. Ignaševič bude trénovat Torpedo Moskva
Sergej Ignaševič skončil jako trenér mládeže CSKA Moskva, bez práce ale dlouho nezůstal. Někdejší ruský obránce se stal hlavním trenérem Torpeda Moskva, které si v příští sezoně zahraje druhou nejvyšší soutěž. (sport-express.ru)
26.02. Pogrebnjaka sleduje Vitebsk
Útočník Kirilla Pogrebnjaka z druholigové Baltiky sleduje běloruský Vitebsk. Mladší bratr úspěšného ruského reprezentanta Pavla Pogrebnjaka v aktuální sezoně v 15 zápasech vstřelil jeden gól. (sport-express.ru)
03.02. Sebai jde do Kazachstánu
Útočník z Pobřeží slonoviny Senin Sebai bude hrát od jara za kazašský Tobol Kostanaj. Ten jej vykoupil z ruského Tambova, za který dal ve 22 zápasech 8 gólů, za 500 tisíc eur. (sport-express.ru)
02.02. Slovácko - Kursk 2:0
PŘÁTELSKY:
Slovácko - Kursk 2:0 (1:0).
Branky:
14. Kalabiška, 64. Rezek.
Sestava Slovácka: Trmal - Juroška (62. Šimko), Hofmann, Kadlec, Divíšek (62. Reinberk) - Janošek (58. Rezek), Daníček, Havlík (70. Hellebrand), Navrátil (77. Sadílek) - Diviš, (62. Kubala), Kalabiška. Trenér: Svědík. (ČTK)
27.01. Zlín - Nižnij Novgorod 1:2
PŘÁTELSKY:
Fastav Zlín - FC Nižnij Novgorod 1:2 (1:0).
Branky:
38. Poznar - 46. Sergejev, 80. Fomin.
Sestava Zlína: Dostál - Gajić, Buchta, Hnaníček - Bartošák, Podio, Jiráček, Džafić (60. Hronek, 62. Slaměna), Matejov (46. Holík) - Poznar, Železník (46. Vyhnal). Trenér: Pivarník. (ČTK)
12.01. Šelija se rozloučil s Ufou
Giorgi Šelija ukončil své angažmá v Ufě. Třicetiletý brankář bude nově chytat druhou nejvyšší ruskou soutěž, zdarma ho získal Tambov. (sport-express.ru)
17.10.2018 Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09.2018 Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.11.
Luč-Energija - Neftechimik
0:2
09.11.
SKA Chabarovsk - FK Čajka
3:2
09.11.
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
1:0
09.11.
T. Ivanovo - FK Krasnodar II
1:0
09.11.
Mordovija Saransk - Torpedo Moskva
1:1
09.11.
Nižnij Novgorod - Spartak M. II
2:2
09.11.
Avangard Kursk - Tom Tomsk
3:2
09.11.
Rotor Volgograd - Čertanovo
1:1
09.11.
FK Armavir - Šinnik Jaroslavl
0:1
09.11.
Baltika K. - Fakel Voroněž
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
13.11.10:30
Spartak Moskva II - FK Armavir
info
13.11.12:00
Neftechimik - Avangard Kursk
info
13.11.14:00
FK Krasnodar II - Krasnojar.
info
13.11.14:00
Tekstilščik Ivanovo - Tom Tomsk
info
13.11.16:30
Fakel Voroněž - SKA Chabarovsk
info
13.11.16:30
FK Chimki - Rotor Volgograd
info
13.11.16:30
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
info
13.11.16:30
FK Čajka - Mordovija Saransk
info
13.11.17:00
Čertanovo Moskva - Baltika K.
info
13.11.17:30
Torpedo Moskva - Nižnij Novgorod
info
17.11.10:00
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
info
17.11.11:00
T. Ivanovo - Neftechimik
info
17.11.12:00
Avangard Kursk - Jaroslavl
info
17.11.13:00
FK Nižnij Novgorod - FK Čajka
info
17.11.13:00
Rotor Volgograd - FK Krasnodar II
info
17.11.14:00
M. Saransk - Fakel Voroněž
info
17.11.14:00
FK Armavir - Torpedo Moskva
info
17.11.14:00
Spartak Moskva II - Luč-Energija
info
17.11.15:00
FK Chimki - Čertanovo Moskva
info
17.11.15:00
Baltika K. - SKA Chabarovsk
info
Všechny zápasy