Rusko - FNL 2019/2020

27.10.2019 15:00 CET
20. kolo

Baltika Kaliningrad   -   Torpedo Moskva

1 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.61 - 2.75 - 2.73
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
31.03.2007Pervyj Divizion 2. kolo
Baltika K. - Torpedo Moskva
2:0
02.11.2007Pervyj Divizion 44. kolo
Torpedo Moskva - Baltika K.
3:1
29.04.2008Pervyj Divizion 8. kolo
Torpedo Moskva - Baltika K.
0:2
19.08.2008Pervyj Divizion 28. kolo
Baltika K. - Torpedo Moskva
2:1
11.07.2011FNL 19. kolo
Torpedo Moskva - Baltika K.
4:0
06.09.2011FNL 20. kolo
Baltika K. - Torpedo Moskva
0:3
10.07.2012FNL 1. kolo
Torpedo Moskva - Baltika K.
1:1
25.05.2013FNL 34. kolo
Baltika K. - Torpedo Moskva
3:1
05.09.2013FNL 12. kolo
Torpedo Moskva - Baltika K.
1:0
04.04.2014FNL 30. kolo
Baltika K. - Torpedo Moskva
0:0
13.07.2019FNL 2. kolo
Torpedo Moskva - Baltika K.
2:0
31.03.2007 2. kolo
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva
2:0
02.11.2007 44. kolo
Torpedo Moskva - Baltika Kaliningrad
3:1
29.04.2008 8. kolo
Torpedo Moskva - Baltika Kaliningrad
0:2
19.08.2008 28. kolo
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva
2:1
11.07.2011 19. kolo
Torpedo Moskva - Baltika Kaliningrad
4:0
06.09.2011 20. kolo
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva
0:3
10.07.2012 1. kolo
Torpedo Moskva - Baltika Kaliningrad
1:1
25.05.2013 34. kolo
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva
3:1
05.09.2013 12. kolo
Torpedo Moskva - Baltika Kaliningrad
1:0
04.04.2014 30. kolo
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva
0:0
13.07.2019 2. kolo
Torpedo Moskva - Baltika Kaliningrad
2:0
Baltika Kaliningrad - poslední zápasy
31.08.2019FNL 11. kolo
Kursk - Baltika K.
0:0
08.09.2019FNL 12. kolo
T. Ivanovo - Baltika K.
1:5
14.09.2019FNL 13. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
2:2
21.09.2019FNL 14. kolo
Baltika K. - Rotor Vol.
2:1
25.09.2019Kubok Rossiji16F
Baltika K. - Lokomotiv M.
2:1p
29.09.2019FNL 15. kolo
FK Chimki - Baltika K.
0:1
05.10.2019FNL 16. kolo
Baltika K. - FK Krasnodar II
4:1
12.10.2019FNL 17. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
0:0
19.10.2019FNL 18. kolo
Baltika K. - Neftechimik
1:0
23.10.2019FNL 19. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
0:2
25.08.2019 10. kolo
Baltika Kaliningrad - Luč-Energija Vladivostok
0:0
31.08.2019 11. kolo
Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad
0:0
08.09.2019 12. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Baltika Kaliningrad
1:5
14.09.2019 13. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
2:2
21.09.2019 14. kolo
Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd
2:1
29.09.2019 15. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
0:1
05.10.2019 16. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Krasnodar II
4:1
12.10.2019 17. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
0:0
19.10.2019 18. kolo
Baltika Kaliningrad - Neftechimik Nižnekamsk
1:0
23.10.2019 19. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:2
Torpedo Moskva - poslední zápasy
31.08.2019FNL 11. kolo
Rotor Vol. - Torpedo M.
0:2
08.09.2019FNL 12. kolo
Torpedo M. - FK Chimki
1:0
14.09.2019FNL 13. kolo
Torpedo M. - FK Krasnodar II
2:1
21.09.2019FNL 14. kolo
Torpedo M. - Tom Tomsk
2:1
25.09.2019Kubok Rossiji16F
Torpedo M. - Křídla S.
2:0
29.09.2019FNL 15. kolo
Neftechimik - Torpedo M.
1:0
05.10.2019FNL 16. kolo
Torpedo M. - Jaroslavl
2:0
12.10.2019FNL 17. kolo
Spartak II - Torpedo M.
2:3
19.10.2019FNL 18. kolo
Torpedo M. - Čertanovo
0:1
23.10.2019FNL 19. kolo
Torpedo M. - FK Čajka
2:1
25.08.2019 10. kolo
Torpedo Moskva - Jenisej Krasnojarsk
2:0
31.08.2019 11. kolo
Rotor Volgograd - Torpedo Moskva
0:2
08.09.2019 12. kolo
Torpedo Moskva - FK Chimki
1:0
14.09.2019 13. kolo
Torpedo Moskva - FK Krasnodar II
2:1
21.09.2019 14. kolo
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
2:1
29.09.2019 15. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Torpedo Moskva
1:0
05.10.2019 16. kolo
Torpedo Moskva - Šinnik Jaroslavl
2:0
12.10.2019 17. kolo
Spartak Moskva II - Torpedo Moskva
2:3
19.10.2019 18. kolo
Torpedo Moskva - Čertanovo Moskva
0:1
23.10.2019 19. kolo
Torpedo Moskva - FK Čajka
2:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva19151332:1446
2.FK Chimki20134338:1043
3.Rotor Volgograd20132532:1841
4.Čertanovo Moskva20108222:1338
5.Neftechimik Nižnekamsk2096527:1933
6.Baltika Kaliningrad1995526:1632
7.SKA Chabarovsk2087531:2231
8.Šinnik Jaroslavl2086630:2730
9.Tom Tomsk1978421:1329
10.FK Nižnij Novgorod2067718:2225
11.FK Čajka2066820:2224
12.Avangard Kursk2049719:2921
13.Spartak Moskva II20551031:3520
14.FK Krasnodar II2048823:2720
15.FK Armavir1948715:2020
16.Luč-Energija Vladivostok2048822:2920
17.Jenisej Krasnojarsk2047916:3019
18.Fakel Voroněž20361112:3115
19.Mordovija Saransk20351214:3114
20.Tekstilščik Ivanovo20421421:4214
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva12101123:931
2.FK Chimki980120:324
3.SKA Chabarovsk1263316:721
4.Tom Tomsk1154213:619
5.Rotor Volgograd851217:1216
6.FK Armavir103619:715
7.FK Nižnij Novgorod1143410:1315
8.Avangard Kursk1135311:1514
9.Baltika Kaliningrad841310:713
10.Neftechimik Nižnekamsk934211:1013
11.Čertanovo Moskva934210:913
12.FK Čajka93248:911
13.Šinnik Jaroslavl932410:1311
14.Luč-Energija Vladivostok1325614:2011
15.Spartak Moskva II931516:1610
16.Mordovija Saransk112276:158
17.Fakel Voroněž111554:148
18.Jenisej Krasnojarsk91449:167
19.Tekstilščik Ivanovo921611:227
20.FK Krasnodar II80538:115
 TýmZVRPSB
1.Rotor Volgograd1281315:625
2.Čertanovo Moskva1174012:425
3.Neftechimik Nižnekamsk1162316:920
4.FK Chimki1154218:719
5.Baltika Kaliningrad1154216:919
6.Šinnik Jaroslavl1154220:1419
7.Torpedo Moskva75029:515
8.FK Krasnodar II1243515:1615
9.FK Čajka1134412:1313
10.Jenisej Krasnojarsk113357:1412
11.Tom Tomsk82428:710
12.SKA Chabarovsk824215:1510
13.FK Nižnij Novgorod92438:910
14.Spartak Moskva II1124515:1910
15.Luč-Energija Vladivostok72328:99
16.Avangard Kursk91448:147
17.Fakel Voroněž92168:177
18.Tekstilščik Ivanovo1121810:207
19.Mordovija Saransk91358:166
20.FK Armavir91266:135
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
09.08. Mešaninov odchází hostovat do Ruska
Fotbalisty Baníku Ostrava opustil třiadvacetiletý obránce Arťom Mešaninov, který zamířil na roční hostování bez opce do druholigového ruského klubu FC Baltika. Baník o tom informoval na svém webu. (ČTK)
13.06. Melichov novou posilou Achmatu Groznyj
Achmat Groznyj oznámil zisk Alexandera Melichova. Jednadvacetiletý gólman se do prvoligového klubu stěhuje z Tomsku a ve svém novém působišti uzavřel dlouholetý kontrakt. (sport-express.ru)
05.06. Ignaševič bude trénovat Torpedo Moskva
Sergej Ignaševič skončil jako trenér mládeže CSKA Moskva, bez práce ale dlouho nezůstal. Někdejší ruský obránce se stal hlavním trenérem Torpeda Moskva, které si v příští sezoně zahraje druhou nejvyšší soutěž. (sport-express.ru)
26.02. Pogrebnjaka sleduje Vitebsk
Útočník Kirilla Pogrebnjaka z druholigové Baltiky sleduje běloruský Vitebsk. Mladší bratr úspěšného ruského reprezentanta Pavla Pogrebnjaka v aktuální sezoně v 15 zápasech vstřelil jeden gól. (sport-express.ru)
03.02. Sebai jde do Kazachstánu
Útočník z Pobřeží slonoviny Senin Sebai bude hrát od jara za kazašský Tobol Kostanaj. Ten jej vykoupil z ruského Tambova, za který dal ve 22 zápasech 8 gólů, za 500 tisíc eur. (sport-express.ru)
02.02. Slovácko - Kursk 2:0
PŘÁTELSKY:
Slovácko - Kursk 2:0 (1:0).
Branky:
14. Kalabiška, 64. Rezek.
Sestava Slovácka: Trmal - Juroška (62. Šimko), Hofmann, Kadlec, Divíšek (62. Reinberk) - Janošek (58. Rezek), Daníček, Havlík (70. Hellebrand), Navrátil (77. Sadílek) - Diviš, (62. Kubala), Kalabiška. Trenér: Svědík. (ČTK)
27.01. Zlín - Nižnij Novgorod 1:2
PŘÁTELSKY:
Fastav Zlín - FC Nižnij Novgorod 1:2 (1:0).
Branky:
38. Poznar - 46. Sergejev, 80. Fomin.
Sestava Zlína: Dostál - Gajić, Buchta, Hnaníček - Bartošák, Podio, Jiráček, Džafić (60. Hronek, 62. Slaměna), Matejov (46. Holík) - Poznar, Železník (46. Vyhnal). Trenér: Pivarník. (ČTK)
12.01. Šelija se rozloučil s Ufou
Giorgi Šelija ukončil své angažmá v Ufě. Třicetiletý brankář bude nově chytat druhou nejvyšší ruskou soutěž, zdarma ho získal Tambov. (sport-express.ru)
17.10.2018 Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09.2018 Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.11.
Luč-Energija - Neftechimik
0:2
09.11.
SKA Chabarovsk - FK Čajka
3:2
09.11.
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
1:0
09.11.
T. Ivanovo - FK Krasnodar II
1:0
09.11.
Mordovija Saransk - Torpedo Moskva
1:1
09.11.
Nižnij Novgorod - Spartak M. II
2:2
09.11.
Avangard Kursk - Tom Tomsk
3:2
09.11.
Rotor Volgograd - Čertanovo
1:1
09.11.
FK Armavir - Šinnik Jaroslavl
0:1
09.11.
Baltika K. - Fakel Voroněž
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
13.11.10:30
Spartak Moskva II - FK Armavir
info
13.11.12:00
Neftechimik - Avangard Kursk
info
13.11.14:00
FK Krasnodar II - Krasnojar.
info
13.11.14:00
Tekstilščik Ivanovo - Tom Tomsk
info
13.11.16:30
Fakel Voroněž - SKA Chabarovsk
info
13.11.16:30
FK Chimki - Rotor Volgograd
info
13.11.16:30
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
info
13.11.16:30
FK Čajka - Mordovija Saransk
info
13.11.17:00
Čertanovo Moskva - Baltika K.
info
13.11.17:30
Torpedo Moskva - Nižnij Novgorod
info
17.11.10:00
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
info
17.11.11:00
T. Ivanovo - Neftechimik
info
17.11.12:00
Avangard Kursk - Jaroslavl
info
17.11.13:00
FK Nižnij Novgorod - FK Čajka
info
17.11.13:00
Rotor Volgograd - FK Krasnodar II
info
17.11.14:00
M. Saransk - Fakel Voroněž
info
17.11.14:00
FK Armavir - Torpedo Moskva
info
17.11.14:00
Spartak Moskva II - Luč-Energija
info
17.11.15:00
FK Chimki - Čertanovo Moskva
info
17.11.15:00
Baltika K. - SKA Chabarovsk
info
Všechny zápasy