Rusko - FNL 2018/2019

10.11.2018 11:00 CET
21. kolo

Rotor Volgograd   -   Avangard Kursk

1 : 0 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.33 - 2.78 - 3.12
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
12.06.2010Pervyj Divizion 15. kolo
Avangard Kursk - Rotor Vol.
1:3
14.10.2010Pervyj Divizion 35. kolo
Rotor Vol. - Avangard Kursk
1:0
16.09.2017FNL 14. kolo
Avangard Kursk - Rotor Vol.
0:0
11.04.2018FNL 32. kolo
Rotor Vol. - Avangard Kursk
1:1
08.08.2018FNL 5. kolo
Avangard Kursk - Rotor Vol.
1:0
12.06.2010 15. kolo
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
1:3
14.10.2010 35. kolo
Rotor Volgograd - Avangard Kursk
1:0
16.09.2017 14. kolo
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
0:0
11.04.2018 32. kolo
Rotor Volgograd - Avangard Kursk
1:1
08.08.2018 5. kolo
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
1:0
Rotor Volgograd - poslední zápasy
15.09.2018FNL 11. kolo
Rotor Vol. - Zenit II
1:1
19.09.2018FNL 12. kolo
Baltika K. - Rotor Vol.
1:1
23.09.2018FNL 13. kolo
Rotor Vol. - N. Novgorod
2:1
30.09.2018FNL 14. kolo
FK Armavir - Rotor Vol.
2:2
06.10.2018FNL 15. kolo
Rotor Vol. - FK Krasnodar II
1:0
13.10.2018FNL 16. kolo
Chabarovsk - Rotor Vol.
0:1
20.10.2018FNL 17. kolo
Rotor Vol. - M. Saransk
1:1
24.10.2018FNL 18. kolo
FK Tjumen - Rotor Vol.
0:1
28.10.2018FNL 19. kolo
Rotor Vol. - FK Tambov
1:2
04.11.2018FNL 20. kolo
Luč-Energ. - Rotor Vol.
1:0
15.09.2018 11. kolo
Rotor Volgograd - Zenit Petrohrad II
1:1
19.09.2018 12. kolo
Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd
1:1
23.09.2018 13. kolo
Rotor Volgograd - FK Nižnij Novgorod
2:1
30.09.2018 14. kolo
FK Armavir - Rotor Volgograd
2:2
06.10.2018 15. kolo
Rotor Volgograd - FK Krasnodar II
1:0
13.10.2018 16. kolo
SKA Chabarovsk - Rotor Volgograd
0:1
20.10.2018 17. kolo
Rotor Volgograd - Mordovija Saransk
1:1
24.10.2018 18. kolo
FK Tjumen - Rotor Volgograd
0:1
28.10.2018 19. kolo
Rotor Volgograd - FK Tambov
1:2
04.11.2018 20. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Rotor Volgograd
1:0
Avangard Kursk - poslední zápasy
19.09.2018FNL 12. kolo
M. Saransk - Kursk
1:4
23.09.2018FNL 13. kolo
Kursk - FK Tjumen
2:0
27.09.2018Kubok Rossiji16F
Kursk - FK Krasnodar
0:2
01.10.2018FNL 14. kolo
FK Tambov - Kursk
3:1
06.10.2018FNL 15. kolo
Kursk - Čertanovo
2:1
13.10.2018FNL 16. kolo
Luč-Energija - Kursk
1:0
20.10.2018FNL 17. kolo
Kursk - Tom Tomsk
0:0
24.10.2018FNL 18. kolo
Dinamo P. - Kursk
1:0
28.10.2018FNL 19. kolo
Kursk - Sibir Nov.
3:2
04.11.2018FNL 20. kolo
Kursk - Spartak M. II
3:2
15.09.2018 11. kolo
Avangard Kursk - SKA Chabarovsk
1:1
19.09.2018 12. kolo
Mordovija Saransk - Avangard Kursk
1:4
23.09.2018 13. kolo
Avangard Kursk - FK Tjumen
2:0
01.10.2018 14. kolo
FK Tambov - Avangard Kursk
3:1
06.10.2018 15. kolo
Avangard Kursk - Čertanovo Moskva
2:1
13.10.2018 16. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Avangard Kursk
1:0
20.10.2018 17. kolo
Avangard Kursk - Tom Tomsk
0:0
24.10.2018 18. kolo
Dinamo Petrohrad - Avangard Kursk
1:0
28.10.2018 19. kolo
Avangard Kursk - Sibir Novosibirsk
3:2
04.11.2018 20. kolo
Avangard Kursk - Spartak Moskva II
3:2
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov20135236:1744
2.Tom Tomsk20126229:1242
3.Avangard Kursk20113626:2036
4.Spartak Moskva II2095627:2132
5.FK Krasnodar II2088430:2632
6.FK Nižnij Novgorod2195720:1632
7.Čertanovo Moskva2085736:3229
8.SKA Chabarovsk21611426:2429
9.Mordovija Saransk2085725:2329
10.Dinamo Petrohrad2077633:2528
11.Luč-Energija Vladivostok21610516:1328
12.Šinnik Jaroslavl2077620:1928
13.Rotor Volgograd2059617:2024
14.FK Chimki2066827:3424
15.Fakel Voroněž2065922:2323
16.FK Tjumen2157919:2622
17.Baltika Kaliningrad2047922:3319
18.FK Armavir20461021:3418
19.Sibir Novosibirsk20361115:2915
20.Zenit Petrohrad II20151412:328
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk13102123:532
2.Avangard Kursk1172215:1023
3.FK Tambov1063121:821
4.Luč-Energija Vladivostok1262410:620
5.FK Tjumen1355316:1320
6.Čertanovo Moskva1154222:1519
7.Šinnik Jaroslavl1246213:918
8.SKA Chabarovsk1145216:1217
9.FK Nižnij Novgorod952210:617
10.Spartak Moskva II1044212:1016
11.Fakel Voroněž1034311:813
12.Rotor Volgograd83329:812
13.FK Chimki933315:1512
14.Dinamo Petrohrad1033411:1212
15.FK Krasnodar II933312:1412
16.Mordovija Saransk1032512:1411
17.Sibir Novosibirsk82245:88
18.Baltika Kaliningrad82248:138
19.FK Armavir814312:157
20.Zenit Petrohrad II100377:183
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov1072115:923
2.FK Krasnodar II1155118:1220
3.Mordovija Saransk1053213:918
4.Dinamo Petrohrad1044222:1316
5.Spartak Moskva II1051415:1116
6.FK Nižnij Novgorod1243510:1015
7.Avangard Kursk941411:1013
8.SKA Chabarovsk1026210:1212
9.Rotor Volgograd122648:1212
10.FK Chimki1133512:1912
11.Baltika Kaliningrad1225514:2011
12.FK Armavir123279:1911
13.Tom Tomsk72416:710
14.Čertanovo Moskva931514:1710
15.Šinnik Jaroslavl83147:1010
16.Fakel Voroněž1031611:1510
17.Luč-Energija Vladivostok90816:78
18.Sibir Novosibirsk1214710:217
19.Zenit Petrohrad II101275:145
20.FK Tjumen80263:132
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.10. Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
14.11.
Spartak Moskva II - Sibir Nov.
3:0
14.11.
FK Tambov - FK Armavir
0:1
14.11.
Čertanovo - Nižnij Novgorod
3:1
14.11.
Zenit Petrohrad II - Tom Tomsk
0:1
14.11.
Dinamo Petrohrad - Rotor Volgograd
4:2
14.11.
FK Krasnodar II - FK Tjumen
0:0
14.11.
Mordovija Saransk - SKA Chabarovsk
0:1
14.11.
Jaroslavl - Fakel Voroněž
1:0
14.11.
Avangard Kursk - FK Chimki
4:0
14.11.
Baltika K. - Luč-Energija
0:2
18.11.
Sibir Novosibirsk - SKA Chabarovsk
1:1
18.11.
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
0:0
18.11.
FK Nižnij Novgorod - FK Tambov
1:0
18.11.
FK Chimki - Dinamo Petrohrad
0:0
18.11.
Spartak Moskva II - Jaroslavl
1:4
18.11.
FK Krasnodar II - M. Saransk
1:2
18.11.
FK Armavir - FK Tjumen
1:0
18.11.
Baltika K. - Čertanovo Moskva
2:0
18.11.
Fakel Voroněž - Avangard Kursk
3:2
18.11.
Zenit Petrohrad II - Luč-Energija
0:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
24.11.11:00
Rotor Volgograd - Jaroslavl
info
24.11.11:00
Sibir Nov. - Fakel Voroněž
info
24.11.12:00
FK Nižnij Novgorod - Tom Tomsk
info
24.11.12:00
Spartak Moskva II - FK Chimki
info
24.11.13:00
Avangard Kursk - Zenit II
info
24.11.14:00
Mordovija Saransk - FK Tjumen
info
24.11.14:00
FK Armavir - Luč-Energija
info
24.11.14:00
Čertanovo - FK Krasnodar II
info
24.11.15:00
FK Tambov - SKA Chabarovsk
info
24.11.15:00
Dinamo Petrohrad - Baltika K.
info
Všechny zápasy