nenalezeny žádné články
12.08.2021 Bavin na hostování do Rotoru Volgograd
Jurij Bavin znovu odchází z Uralu. Záložník na jaře hostoval v Tambově, nyní si ho vypůjčil druholigový ruský Rotor Volgograd. (transfermarkt.de)
29.05.2021 Rotor Volgograd povede Chochlov
Rotor Volgograd se rozloučil s trenérem Jurijem Baturenkem a vedení rychle obstaralo náhradu, kormidla se ujme někdejší reprezentační záložník Dmitrij Chochlov. Ruský klub skončil v tabulce na předposledním místě a po roce se vrací do druhé ligy. (sport-express.ru)
27.05.2021 Baturenko končí v Rotoru Volgograd
Rotor Volgograd sestoupil z ruské nejvyšší soutěže a zpět mezi elitu ho nebude vracet trenér Jurij Baturenko. Tomu nebude prodloužena smlouva, v klubu končí i jeho asistenti. (sport-express.ru)
23.03.2021 Rotor se rozloučil s Logvinenkem
Jurij Logvinenko odchází z Rotoru Volgograd, aniž by za něj odehrál alespoň jednu minutu. Kazašský obránce přišel v zimě a vinou zdravotních problémů stále nemůže trénovat, vedení se s ním nyní dohodlo na ukončení smlouvy. (sport-express.ru)
21.03.2021 Rotor Volgograd má nového trenéra
Novým trenérem Rotoru Volgograd byl jmenován Jurij Baturenko. Ruskému klubu hrozí sestup z nejvyšší soutěže, na špatné výsledky tento týden doplatil odvoláním Aljaksandr Chackevič. (sport-express.ru)
19.03.2021 Rotor Volgograd odvolal Chackeviče
Aljaksandr Chackevič byl odvolán z funkce trenéra Rotoru Volgograd. Ruskému klubu se povedl přelom roku, z posledních tří duelů ale vytěžil jen jeden bod a stále mu hrozí sestup z nejvyšší soutěže. (sport-express.ru)
08.02.2021 Manučarjan odchází z Rotoru Volgograd
Armen Manučarjan na podzim odehrál za Rotor Volgograd sedm ligových zápasů a osmý start na jaře nepřidá - arménský obránce se s vedením ruského klubu dohodl na ukončení smlouvy. (sport-express.ru)
19.01.2021 Matricardi končí v Rotoru Volgograd
O jedno jméno chudší je soupiska Rotoru Volgograd, na ukončení smlouvy se s ruským klubem dohodl obránce Patricio Matricardi. (sport-express.ru)
16.01.2021 Gogoua přijde o soustředění v Turecku
Rotor Volgograd odletěl na soustředění do Turecka a na palubě letadla chyběl Cédric Gogoua. Obránce ruského klubu zůstal doma, měl totiž pozitivní test na covid-19. (sport-express.ru)
14.01.2021 Arabidze zkusí štěstí ve Volgogradu
Giorgi Arabidze opustil portugalský CD Nacional a vydal se do Ruska, gruzínský obránce dohraje letošní sezonu jako host v Rotoru Volgograd. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci