Raków Częstochowa   -   Lech Poznań

2 : 3 (0:2)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.02 - 3.13 - 2.31
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Je video ze zápasu na internetu volně dostupné a chcete, aby se zde objevilo? Pošlete nám ho!
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
14:59 Vida mění slovenskou ligu za polskou
O nejlepšího střelce přišla Dunajská Streda, z týmu odešel Kristopher Vida. Útočníka koupil polský celek Piast Gliwice. (transfermarkt.de)
24.02. Piast Gliwice se zajímá o Vidu
Kristopher Vida možná už odehrál poslední zápas za Dunajskou Stredu. O útočníka je zájem v Polsku, do svých řad ho láká celek Piast Gliwice. (profutbal.sk)
22.02. Pekhart se trefil za Legii
První gól v barvách Legie Varšava si připsal v zápase s Jagiellonií Bialystok český útočník Tomáš Pekhart. V 90. minutě upravil na konečných 4:0. Pekhart hrál od 72. minuty. Za hosty nastoupili oba čeští záložníci Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil.
22.02. Petráškův gól na body nestačil
Raków Częstochowa prohrál na půdě Arky Gdynia 2:3 a k dobovému zisku mu nestačila ani trefa Tomáše Petráška. Český obránce ve 39. minutě zvyšoval na 2:0 ve prospěch svého týmu.
17.02. Butko dohraje sezonu v polské lize
Bohdan Butko nebude čekat na šance v Šachtaru Doněck, ukrajinský obránce odešel na hostování do polského Lechu Poznaň. (transfermarkt.de)
15.02. Rakówu pomohl gólem Schwarz
Petr Schwarz proměněnou penaltou pomohl Raków Częstochowa k remíze s Legií Varšava. Bývalý záložník Hradce Králové srovnával na konečných 2:2, na začátku druhého dějství přitom neproměnil pokutový kop další český záložník Daniel Bartl.
13.02. Saief zkusí štěstí v polské lize
Kenny Saief letos neodehrál za Anderlecht ani minutu a na tom se nic nezmění, amerického záložníka si na hostování vypůjčila polská Lechia Gdańsk. (transfermarkt.de)