KAS Eupen   -   KAA Gent

2 : 3 (2:2)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 5.13 - 3.90 - 1.70
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Je video ze zápasu na internetu volně dostupné a chcete, aby se zde objevilo? Pošlete nám ho!
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
24.09. Genk jmenoval trenérem Thorupa
Jess Thorup má jasno o svém dalším angažmá. Padesátiletý kouč, jenž byl nedávno odvolán v Gentu, podepsal tříletý kontrakt s konkurenčním KRC Genk. (vi.nl)
20.09. Lorient dohodl příchod Moffiho
Terem Moffi po pouhých osmi měsících opět změní dres. Na příchodu křídelníka Kortrijku se dohodl Lorient, jenž do Belgie pošle osm milionů eur. Na začátku tohoto roku přitom belgický celek Riteriai zaplatil pouhých 150 tisíc eur. (transfermarkt.de)
20.09. Krmenčík přispěl k výhře dvěma góly
Útočník Michael Krmenčík vstřelil dva góly v belgické fotbalové lize při vysokém vítězství Brugg 6:0 na hřišti Waregemu. Český reprezentant potvrdil střeleckou formu, v posledních třech soutěžních zápasech se trefil čtyřikrát. Krmenčík dostal poprvé v sezoně šanci v základní sestavě a důvěru splatil v 19. minutě. V náběhu přebral Rostagnolův centr, elegantně si zasekl míč kolem obránce a střelou do protipohybu nedal brankáři šanci. V 41. minutě pak pohotově dorazil hlavou míč odražený od břevna. Bývalý hráč Plzně odehrál v utkání 72 minut a rozšířil své gólové konto v nové sezoně na tři ligové zásahy. V průměru potřeboval na jeden gól 44 minut. (ČTK)
19.09. Denkey je prý domluven s Bruggami
Útočník francouzského Nimes Kévin Ahoueke Denkey je údajně domluven na podmínkách smlouvy s belgickým Clubem Bruggy. Ty mají za devatenáctiletého fotbalistu z Toga zaplatit 2 miliony eur. (lequipe.fr)
15.09. Wolf skončil na lavičce Genku
Genk hledá nového trenéra. Belgický celek vinou neuspokojivých výsledků odvolal Hannese Wolfa. (kicker.de)
15.09. Crotone má mladou posilu do útoku
Denis Drăguş opustil Standard Lutych a zamířil do italské ligy, mladého rumunského útočníka si na hostování s opcí vypůjčilo Crotone. (football-italia.net)
15.09. Anderlecht hlásí tři nakažené koronavirem
Z přípravy Anderlechtu vypadne několik fotbalistů. V kabině belgického klubu je koronavirus, nakažení jsou už tři hráči. (vi.nl)
15.09. Eupen koupil záložníka Kayembeho
Edo Kayembe odchází z Anderlechtu a belgickou ligu bude hrát za jiný klub, 22letý záložník přestoupil za jeden milion eur do Eupenu. (transfermarkt.de)
14.09. Gent už nevede trenér Bölöni
László Bölöni si může hledat nové angažmá. Rumunský kormidelník byl po pouhých třech zápasech odvolán z pozice trenéra KAA Gent. (lequipe.fr)
12.09. Krmenčík pečetil výhru Clubu Bruggy
Club Bruggy porazil Waasland-Beveren jasně 4:1 a prsty v tom měl i Michael Krmenčík, český útočník dal výsledku v 84. minutě konečnou podobu.