1. kolo

03.11.2023
20:45
Sheppey United
1:4
Walsall FC
03.11.2023
20:45
Barnsley FC
3:3
Horsham FC
04.11.2023
14:30
Northampton Town
1:3
Barrow AFC
04.11.2023
16:00
Bristol Rovers
7:2
Whitby Town
04.11.2023
16:00
Sutton United
2:1
AFC Fylde
04.11.2023
16:00
Lincoln City
1:2
Morecambe FC
04.11.2023
16:00
Reading FC
3:2
Milton Keynes Dons
04.11.2023
16:00
Doncaster Rovers
2:2
Accrington Stanley
04.11.2023
16:00
Chester FC
0:0
York City
04.11.2023
16:00
Notts County
3:2
Crawley Town
04.11.2023
16:00
Stockport County
5:1
Worksop T.
04.11.2023
16:00
Yeovil Town
3:2
Gateshead FC
04.11.2023
16:00
Stevenage FC
4:3
Tranmere Rovers
04.11.2023
16:00
Chesham United
0:2
Maidstone United
04.11.2023
16:00
AFC Wimbledon
5:1
Cheltenham Town
04.11.2023
16:00
Cambridge United
2:1
Bracknell Town
04.11.2023
16:00
Ramsgate
2:1
Woking FC
04.11.2023
16:00
Bradford City
1:2
Wycombe Wanderers
04.11.2023
16:00
Curzon Ashton
0:1
Barnet FC
04.11.2023
16:00
Alfreton Town
2:0
Worthing
04.11.2023
16:00
Bolton Wanderers
4:0
Solihull Moors
04.11.2023
16:00
Exeter City
0:2
Wigan Athletic
04.11.2023
16:00
Leyton Orient
3:1
Carlisle United
04.11.2023
16:00
Hereford United
0:2
Gillingham FC
04.11.2023
16:00
Oxford United
2:0
Maidenhead United
04.11.2023
16:00
Newport County
2:0
Oldham Athletic
04.11.2023
16:00
Swindon Town
4:7
Aldershot Town
04.11.2023
16:00
Marine AFC
1:5
Harrogate Town
04.11.2023
16:00
Port Vale
0:0
Burton Albion
04.11.2023
16:00
Peterborough United
2:2
Salford City
04.11.2023
16:00
Eastleigh FC
5:1
Boreham Wood
04.11.2023
16:00
Shrewsbury Town
3:2
Colchester United
04.11.2023
18:45
Bromley FC
0:2
Blackpool FC
04.11.2023
20:45
Mansfield Town
1:2
Wrexham FC
05.11.2023
13:15
Chesterfield FC
1:0
Portsmouth FC
05.11.2023
15:00
Kidderminster Harriers
1:2
Fleetwood Town
05.11.2023
15:00
Slough Town
1:1
Grimsby Town
05.11.2023
15:45
Crewe Alexandra
2:2
Derby County
05.11.2023
18:30
Charlton Athletic
1:1
Cray Valley PM
12.12.2023
20:45
Scarborough FC
2:4
Forest Green Rovers

1. kolo (opakované zápasy)

14.11.2023
20:45
Grimsby Town
7:2
Slough Town
14.11.2023
20:45
Horsham FC
0:3
Barnsley FC
14.11.2023
20:45
York City
2:1
Chester FC
14.11.2023
20:45
Burton Albion
0:2
Port Vale
14.11.2023
20:45
Accrington Stanley
1:2e
Doncaster Rovers
14.11.2023
20:45
Salford City
4:5p
Peterborough United
14.11.2023
20:45
Derby County
1:3
Crewe Alexandra
15.11.2023
20:45
Cray Valley PM
1:6
Charlton Athletic

2. kolo

01.12.2023
20:45
York City
0:1
Wigan Athletic
01.12.2023
20:45
Notts County
2:3
Shrewsbury Town
02.12.2023
16:00
Stevenage FC
1:1
Port Vale
02.12.2023
16:00
Sutton United
3:0
Horsham FC
02.12.2023
16:00
Oxford United
2:0
Grimsby Town
02.12.2023
16:00
Newport County
1:1
Barnet FC
02.12.2023
16:00
Gillingham FC
2:0
Charlton Athletic
02.12.2023
16:00
Peterborough United
2:1
Doncaster Rovers
02.12.2023
16:00
Bolton Wanderers
5:1
Harrogate Town
02.12.2023
16:00
Cambridge United
4:0
Fleetwood Town
02.12.2023
16:00
Wycombe Wanderers
0:2
Morecambe FC
02.12.2023
16:00
Maidstone United
2:1
Barrow AFC
03.12.2023
14:30
Eastleigh FC
2:1
Reading FC
03.12.2023
15:00
Chesterfield FC
1:0
Leyton Orient
03.12.2023
15:00
Aldershot Town
2:2
Stockport County
03.12.2023
16:45
Wrexham FC
3:0
Yeovil Town
04.12.2023
20:45
AFC Wimbledon
5:0
Ramsgate
05.12.2023
20:45
Alfreton Town
0:0
Walsall FC
12.12.2023
20:45
Crewe Alexandra
2:4
Bristol Rovers
19.12.2023
20:45
Blackpool FC
3:0
Forest Green Rovers

2. kolo (opakované zápasy)

12.12.2023
20:45
Barnet FC
1:4
Newport County
12.12.2023
20:45
Port Vale
3:4p
Stevenage FC
12.12.2023
20:45
Walsall FC
1:0
Alfreton Town
13.12.2023
20:45
Stockport County
0:1
Aldershot Town

3. kolo

04.01.2024
21:00
Crystal Palace
0:0
Everton FC
05.01.2024
20:15
Brentford FC
1:1
Wolverhampton
05.01.2024
20:30
Fulham FC
1:0
Rotherham United
05.01.2024
21:00
Tottenham Hotspur
1:0
Burnley FC
06.01.2024
13:30
AFC Wimbledon
1:3
Ipswich Town
06.01.2024
13:30
Millwall FC
2:3
Leicester City
06.01.2024
13:30
Coventry City
6:2
Oxford United
06.01.2024
13:30
Maidstone United
1:0
Stevenage FC
06.01.2024
13:45
Sunderland AFC
0:3
Newcastle United
06.01.2024
16:00
Plymouth Argyle
3:1
Sutton United
06.01.2024
16:00
Hull City
1:1
Birmingham City
06.01.2024
16:00
Newport County
1:1
Eastleigh FC
06.01.2024
16:00
Queens Park Rangers
2:3
AFC Bournemouth
06.01.2024
16:00
Gillingham FC
0:4
Sheffield United
06.01.2024
16:00
Watford FC
2:1
Chesterfield FC
06.01.2024
16:00
Southampton FC
4:0
Walsall FC
06.01.2024
16:00
Norwich City
1:1
Bristol Rovers
06.01.2024
16:00
Stoke City
2:4
Brighton & Hove Albion
06.01.2024
16:00
Blackburn Rovers
5:2
Cambridge United
06.01.2024
18:30
Sheffield Wednesday
4:0
Cardiff City
06.01.2024
18:30
Middlesbrough FC
0:1
Aston Villa
06.01.2024
18:30
Swansea City
2:0
Morecambe FC
06.01.2024
18:30
Chelsea FC
4:0
Preston North End
07.01.2024
15:00
Nottingham Forest
2:2
Blackpool FC
07.01.2024
15:00
Manchester City
5:0
Huddersfield Town
07.01.2024
15:00
Peterborough United
0:3
Leeds United
07.01.2024
15:00
West Bromwich Albion
4:1
Aldershot Town
07.01.2024
15:00
West Ham United
1:1
Bristol City
07.01.2024
15:00
Shrewsbury Town
0:1
Wrexham FC
07.01.2024
15:00
Luton Town
0:0
Bolton Wanderers
07.01.2024
17:30
Arsenal FC
0:2
Liverpool FC
08.01.2024
21:15
Wigan Athletic
0:2
Manchester United

3. kolo (opakované zápasy)

16.01.2024
20:30
Wolverhampton
3:2e
Brentford FC
16.01.2024
20:45
Eastleigh FC
1:3
Newport County
16.01.2024
20:45
Birmingham City
2:1
Hull City
16.01.2024
20:45
Bolton Wanderers
1:2
Luton Town
16.01.2024
20:45
Bristol City
1:0
West Ham United
17.01.2024
20:45
Bristol Rovers
1:3
Norwich City
17.01.2024
20:45
Blackpool FC
2:3e
Nottingham Forest
17.01.2024
20:45
Everton FC
1:0
Crystal Palace

4. kolo

25.01.2024
20:45
AFC Bournemouth
5:0
Swansea City
26.01.2024
20:45
Bristol City
0:0
Nottingham Forest
26.01.2024
20:45
Sheffield Wednesday
1:1
Coventry City
26.01.2024
20:45
Chelsea FC
0:0
Aston Villa
26.01.2024
21:00
Tottenham Hotspur
0:1
Manchester City
27.01.2024
13:30
Ipswich Town
1:2
Maidstone United
27.01.2024
16:00
Leicester City
3:0
Birmingham City
27.01.2024
16:00
Leeds United
1:1
Plymouth Argyle
27.01.2024
16:00
Everton FC
1:2
Luton Town
27.01.2024
16:00
Sheffield United
2:5
Brighton & Hove Albion
27.01.2024
20:00
Fulham FC
0:2
Newcastle United
28.01.2024
12:45
West Bromwich Albion
0:2
Wolverhampton
28.01.2024
15:00
Watford FC
1:1
Southampton FC
28.01.2024
15:30
Liverpool FC
5:2
Norwich City
28.01.2024
17:30
Newport County
2:4
Manchester United
29.01.2024
20:30
Blackburn Rovers
4:1
Wrexham FC

4. kolo (opakované zápasy)

06.02.2024
20:45
Coventry City
4:1
Sheffield Wednesday
06.02.2024
20:45
Plymouth Argyle
1:4e
Leeds United
06.02.2024
20:45
Southampton FC
3:0
Watford FC
07.02.2024
20:45
Nottingham Forest
2:1p
Bristol City
07.02.2024
21:00
Aston Villa
1:3
Chelsea FC

5. kolo

26.02.2024
20:45
Coventry City
- : -
Maidstone United
27.02.2024
20:30
AFC Bournemouth
- : -
Leicester City
27.02.2024
20:45
Blackburn Rovers
- : -
Newcastle United
27.02.2024
21:00
Luton Town
- : -
Manchester City
28.02.2024
20:30
Chelsea FC
- : -
Leeds United
28.02.2024
20:45
Nottingham Forest
- : -
Manchester United
28.02.2024
20:45
Wolverhampton
- : -
Brighton & Hove Albion
28.02.2024
21:00
Liverpool FC
- : -
Southampton FC

čtvrtfinále

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

semifinále

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

finále

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele