Španělsko "19"

Španělsko slaví titul mistrů Evropy do 19 let

Španělé jsou podesáté mistry Evropy do 19 let. Stali se tak nejúspěšnější zemí v historii, dosud se dělili o první místo s Anglií. Titul si zajistili výhrou 2:0 v dnešním finále s Ruskem, které naposledy triumfovalo v roce 1990 ještě jako Sovětský svaz.
19.07.2015 | Aktuality | 73 komentářů

Češi byli blízko, mistry Evropy však jsou Španělé

Čeští mladíci do devatenácti let nestačili ve finále mistrovství Evropy na favorizované Španělsko, prohráli 2:3 po prodloužení a získali tak "jen" stříbrné medaile. Češi dvakrát vedli zásluhou branek Krejčího a Láchy, jenže Španělé v obou případech dokázali vyrovnat a ve 115. minutě rozhodl svým druhým gólem v utkání Paco Alcácer. Španělští fotbalisté jsou novými šampiony starého kontinentu.
01.08.2011 | Komentáře a souhrny | 650 komentářů

Španělsko "19" - Irsko "19" 5:0

Španělská devatenáctka odčinila porážku 0:3 ve skupině s Tureckem, v pátek rozdrtila v semifinále Irsko a zahraje si o další mládežnické zlato. Španělé byli od první minuty jednoznačně lepším týmem a konečný výsledek krásně vypovídá o tom, jak samotná hra probíhala. Rozhodnuto bylo po půlhodině hry, kdy se domácí trefili poprvé.
31.07.2011 | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Devatenáctka může pro ČR získat historicky druhý titul z ME

Český fotbal může v pondělí dosáhnout na svůj druhý titul z evropských šampionátů. Na historický úspěch reprezentace do 21 let z roku 2002 může navázat výběr do 19 let, který ve finále ME v Rumunsku změří síly s favorizovaným Španělskem.
31.07.2011 | Previews | 650 komentářů

Světové talenty: Sergio Canales

Poslední měsíce se celosvětová média předháněla v zaručených zprávách týkajících se Sergia Canalese a jeho možného přestupu. Mladý španělský záložník byl na roztrhání a v centru pozornosti, proto určitě neublíží, když si jej představíme o něco blíže.
17.02.2010 | Aktuality | 77 komentářů

Světové talenty: Daniel Pacheco

Španělská kolonie má díky trenéru Benítezovi v Liverpoolu početné zastoupení a zdá se, že se k ní co nevidět přidá další hráč. Stále častěji je totiž slyšet o útočníkovi Danielu Pachecovi, jenž loni patřil mezi tahouny rezervy.
31.07.2009 | Aktuality | 45 komentářů

Světové talenty: David De Gea

Španělská brankářská škola patří na světě mezi ty nejlepší, a co nevidět z ní vzejde zřejmě další skvělý gólman. David De Gea, mladík z Atlética Madrid, se bude zcela jistě snažit dosáhnout kvalit a úspěchů jako například jeho krajan Iker Casillas.
20.03.2009 | Aktuality | 139 komentářů

Španělsko "19" - Bulharsko "19" 4:0

Španělé alespoň poslední utkání ve skupině zvládli a zajistili si účast na mistrovství světa do 20 let, které se bude konat příští rok v Egyptě. Výhru 4:0 na Bulharskem zařídil dvěma góly Emilo, jeden přesný zásah si na konto připsal Aaron a Merida.
20.07.2008 | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Španělsko "19" - Maďarsko "19" 0:1

Španělsko ani v zápase proti Maďarsku nepředvedlo očekávaný výkon a soupeři podlehlo 0:1. Jediný gól vstřelil v 70. minutě hry Nagy.
17.07.2008 | Komentáře a souhrny | 7 komentářů

Německo "19" - Španělsko "19" 2:1

Hvězdní Španělé neodstartovali mistrovství Evropy vůbec dobře. V úvodním utkání totiž podlehli 1:2 Německu a budou tak muset o postup ještě tvrdě bojovat.
14.07.2008 | Komentáře a souhrny | 5 komentářů
27.07.2019 Španělsko vyhrálo ME do 19 let
Výsledek finále ME do 19 let: Portugalsko - Španělsko 0:2 (34. a 51. Torres).
Přípravné utkání ve Valencii:
Španělsko "19" - Česká republika "19" 4:1 (2:0).
Branky:
3. Gayá, 35. Samper, 82. Calero, 89. Unai López - 74. Pajer.
Sestava ČR: Neuer (46. Godula) - Tregler (74. Kadlec), Souček, Pajer, Matějů - Čavoš (64. Mysliveček), Hašek (46. Prosek) - Buchvaldek (53. Záviška), Mašek (74. Nečas), Matoušek - Sodoma (46. Kurušta). Trenér: Koubek. (ČTK)
29.07.2013 ME hráčů do 19 let - výsledky
Výsledky dnešních semifinálových zápasů evropského šampionátu do 19 let: Srbsko - Portugalsko 2:2 i po prodloužení, 3:2 na penalty (6. Đurđević, 85. Gaćinović - 55. Bernardo Silva, 79. Alexandre Guedes), Španělsko - Francie 1:2 (27. Rodríguez z penalty - 29. Benzia, 105. Conte).
26.07.2013 ME hráčů do 19 let - výsledky
Výsledky třetího kola základních skupin: Skupina A: Nizozemsko - Španělsko 2:3 (36. Mahi, 90+1. Achahbar - 68. Ramírez, 81. Vadillo, 83. Vico), Portugalsko - Litva 4:2 (8. Lopes, 45. Petrauskas vlastní, 51. Figueiredo z penalty, 65. Mané - 53. a 90+2. Sirgedas); Skupina B: Francie - Srbsko 1:1 (31. Hunou - 77. Pavlovski), Turecko - Gruzie 4:2 (16. a 18. Deniz, 58. Nıyaz, 80. Sahin - 3. Endeladze, 50. Katcharava); Semifinálové dvojice: Španělsko - Francie, Srbsko - Portugalsko.
23.07.2013 ME hráčů do 19 let - výsledky
Výsledky 2. kola základních skupin: Skupina A: Nizozemsko - Portugalsko 1:4 (90+1. Vloet - 32. a 89. Guedes, 73. L. Silva, 87. Horta), Litva - Španělsko 0:2 (6. a 74. Hernández). Skupina B: Srbsko - Gruzie 1:0 (74. Meleg), Turecko - Francie 1:2 (87. Yilmaz z pen. - 6. Hunou, 64. Benzia).
15.07.2012 Španělská "19" obhájila zlato
Výsledek finále mistrovství Evropy do devatenácti let: Španělsko - Řecko 1:0 (Jesé Rodríguez).
30.07.2010 Francie mistrem Evropy do 19 let
Výsledek finále ME hráčů do 19 let: Francie - Španělsko 2:1 (49. Sunu, 85. Lacazette - 18. Rodrigo).
21.05.2009 Kvalifikace ME "19" - výsledek
Kvalifikace ME fotbalistů do 19 let v Tallinnu: Česko - Španělsko 1:5 (0:2), branka ČR: Mišůn
20.07.2008 Španělé se zahojili na Bulharsku
Euro devatenáctek skončilo pro Španěly už v základní skupině. Favoriti na zlato alespoň zabrali v posledním utkání skupiny A, když jasně porazili Bulhary. Výsledek: Španělsko - Bulharsko 4:0 (13. Aaron, 16. a 52. Emilio, 63. Merida)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!