Mistrovství světa - kvalifikace FIFA - Mistrovství světa - kvalifikace 2026 - výsledky, rozlosování, tabulky

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina A

15.11.2023
20:00
Etiopie
0:0
Sierra Leone
16.11.2023
17:00
Egypt
6:0
Džibutsko
17.11.2023
20:00
Burkina Faso
1:1
Guinea Bissau
19.11.2023
17:00
Sierra Leone
0:2
Egypt
20.11.2023
14:00
Džibutsko
0:1
Guinea Bissau
Káhira (NP)
21.11.2023
14:00
Etiopie
0:3
Burkina Faso
El Jadida (NP)
03.06.2024
?
Egypt
- : -
Burkina Faso
03.06.2024
?
Guinea Bissau
- : -
Etiopie
03.06.2024
?
Sierra Leone
- : -
Džibutsko
09.06.2024
?
Burkina Faso
- : -
Sierra Leone
09.06.2024
?
Guinea Bissau
- : -
Egypt
09.06.2024
?
Džibutsko
- : -
Etiopie
17.03.2025
?
Burkina Faso
- : -
Džibutsko
17.03.2025
?
Sierra Leone
- : -
Guinea Bissau
17.03.2025
?
Etiopie
- : -
Egypt
24.03.2025
?
Guinea Bissau
- : -
Burkina Faso
24.03.2025
?
Etiopie
- : -
Džibutsko
24.03.2025
?
Egypt
- : -
Sierra Leone
01.09.2025
?
Guinea Bissau
- : -
Sierra Leone
01.09.2025
?
Džibutsko
- : -
Burkina Faso
01.09.2025
?
Egypt
- : -
Etiopie
08.09.2025
?
Burkina Faso
- : -
Egypt
08.09.2025
?
Guinea Bissau
- : -
Džibutsko
08.09.2025
?
Sierra Leone
- : -
Etiopie
06.10.2025
?
Džibutsko
- : -
Egypt
06.10.2025
?
Sierra Leone
- : -
Burkina Faso
06.10.2025
?
Etiopie
- : -
Guinea Bissau
13.10.2025
?
Burkina Faso
- : -
Etiopie
13.10.2025
?
Džibutsko
- : -
Sierra Leone
13.10.2025
?
Egypt
- : -
Guinea Bissau
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Egypt
2
2
0
0
8 : 0
6
2
Burkina Faso
2
1
1
0
4 : 1
4
3
Guinea Bissau
2
1
1
0
2 : 1
4
4
Sierra Leone
2
0
1
1
0 : 2
1
5
Etiopie
2
0
1
1
0 : 3
1
6
Džibutsko
2
0
0
2
0 : 7
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Egypt
1
1
0
0
6 : 0
3
2
Burkina Faso
1
0
1
0
1 : 1
1
3
Etiopie
2
0
1
1
0 : 3
1
4
Guinea Bissau
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Džibutsko
1
0
0
1
0 : 1
0
6
Sierra Leone
1
0
0
1
0 : 2
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Guinea Bissau
2
1
1
0
2 : 1
4
2
Burkina Faso
1
1
0
0
3 : 0
3
3
Egypt
1
1
0
0
2 : 0
3
4
Sierra Leone
1
0
1
0
0 : 0
1
5
Etiopie
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Džibutsko
1
0
0
1
0 : 6
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina B

15.11.2023
17:00
DR Kongo
2:0
Mauritánie
16.11.2023
17:00
Súdán
1:1
Togo
18.11.2023
20:00
Senegal
4:0
Jižní Súdán
19.11.2023
17:00
Súdán
1:0
DR Kongo
21.11.2023
17:00
Jižní Súdán
0:0
Mauritánie
21.11.2023
17:00
Togo
0:0
Senegal
03.06.2024
?
Senegal
- : -
DR Kongo
03.06.2024
?
Mauritánie
- : -
Súdán
03.06.2024
?
Togo
- : -
Jižní Súdán
10.06.2024
?
DR Kongo
- : -
Togo
10.06.2024
?
Mauritánie
- : -
Senegal
10.06.2024
?
Jižní Súdán
- : -
Súdán
17.03.2025
?
DR Kongo
- : -
Jižní Súdán
17.03.2025
?
Togo
- : -
Mauritánie
17.03.2025
?
Súdán
- : -
Senegal
24.03.2025
?
Mauritánie
- : -
DR Kongo
24.03.2025
?
Súdán
- : -
Jižní Súdán
24.03.2025
?
Senegal
- : -
Togo
01.09.2025
?
Mauritánie
- : -
Togo
01.09.2025
?
Jižní Súdán
- : -
DR Kongo
01.09.2025
?
Senegal
- : -
Súdán
08.09.2025
?
DR Kongo
- : -
Senegal
08.09.2025
?
Mauritánie
- : -
Jižní Súdán
08.09.2025
?
Togo
- : -
Súdán
06.10.2025
?
Jižní Súdán
- : -
Senegal
06.10.2025
?
Togo
- : -
DR Kongo
06.10.2025
?
Súdán
- : -
Mauritánie
13.10.2025
?
DR Kongo
- : -
Súdán
13.10.2025
?
Jižní Súdán
- : -
Togo
13.10.2025
?
Senegal
- : -
Mauritánie
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Senegal
2
1
1
0
4 : 0
4
2
Súdán
2
1
1
0
2 : 1
4
3
DR Kongo
2
1
0
1
2 : 1
3
4
Togo
2
0
2
0
1 : 1
2
5
Mauritánie
2
0
1
1
0 : 2
1
6
Jižní Súdán
2
0
1
1
0 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Súdán
2
1
1
0
2 : 1
4
2
Senegal
1
1
0
0
4 : 0
3
3
DR Kongo
1
1
0
0
2 : 0
3
4
Togo
1
0
1
0
0 : 0
1
Jižní Súdán
1
0
1
0
0 : 0
1
6
Mauritánie
0
0
0
0
0 : 0
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Togo
1
0
1
0
1 : 1
1
2
Senegal
1
0
1
0
0 : 0
1
3
Mauritánie
2
0
1
1
0 : 2
1
4
Súdán
0
0
0
0
0 : 0
0
5
DR Kongo
1
0
0
1
0 : 1
0
6
Jižní Súdán
1
0
0
1
0 : 4
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina C

15.11.2023
14:00
Rwanda
0:0
Zimbabwe
16.11.2023
17:00
Nigérie
1:1
Lesotho
18.11.2023
14:00
Jihoafrická rep.
2:1
Benin
19.11.2023
14:00
Zimbabwe
1:1
Nigérie
21.11.2023
14:00
Lesotho
0:0
Benin
21.11.2023
14:00
Rwanda
2:0
Jihoafrická rep.
03.06.2024
?
Nigérie
- : -
Jihoafrická rep.
03.06.2024
?
Benin
- : -
Rwanda
03.06.2024
?
Zimbabwe
- : -
Lesotho
10.06.2024
?
Jihoafrická rep.
- : -
Zimbabwe
10.06.2024
?
Benin
- : -
Nigérie
10.06.2024
?
Lesotho
- : -
Rwanda
17.03.2025
?
Jihoafrická rep.
- : -
Lesotho
17.03.2025
?
Zimbabwe
- : -
Benin
17.03.2025
?
Rwanda
- : -
Nigérie
24.03.2025
?
Benin
- : -
Jihoafrická rep.
24.03.2025
?
Rwanda
- : -
Lesotho
24.03.2025
?
Nigérie
- : -
Zimbabwe
01.09.2025
?
Benin
- : -
Zimbabwe
01.09.2025
?
Lesotho
- : -
Jihoafrická rep.
01.09.2025
?
Nigérie
- : -
Rwanda
08.09.2025
?
Jihoafrická rep.
- : -
Nigérie
08.09.2025
?
Benin
- : -
Lesotho
08.09.2025
?
Zimbabwe
- : -
Rwanda
06.10.2025
?
Lesotho
- : -
Nigérie
06.10.2025
?
Zimbabwe
- : -
Jihoafrická rep.
06.10.2025
?
Rwanda
- : -
Benin
13.10.2025
?
Jihoafrická rep.
- : -
Rwanda
13.10.2025
?
Lesotho
- : -
Zimbabwe
13.10.2025
?
Nigérie
- : -
Benin
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rwanda
2
1
1
0
2 : 0
4
2
Jihoafrická republika
2
1
0
1
2 : 3
3
3
Nigérie
2
0
2
0
2 : 2
2
4
Zimbabwe
2
0
2
0
1 : 1
2
Lesotho
2
0
2
0
1 : 1
2
6
Benin
2
0
1
1
1 : 2
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rwanda
2
1
1
0
2 : 0
4
2
Jihoafrická republika
1
1
0
0
2 : 1
3
3
Nigérie
1
0
1
0
1 : 1
1
Zimbabwe
1
0
1
0
1 : 1
1
5
Lesotho
1
0
1
0
0 : 0
1
6
Benin
0
0
0
0
0 : 0
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Nigérie
1
0
1
0
1 : 1
1
Lesotho
1
0
1
0
1 : 1
1
3
Zimbabwe
1
0
1
0
0 : 0
1
4
Benin
2
0
1
1
1 : 2
1
5
Rwanda
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Jihoafrická republika
1
0
0
1
0 : 2
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina D

16.11.2023
20:00
Kapverdy
0:0
Angola
17.11.2023
14:00
eSwatini
0:1
Libye
17.11.2023
20:00
Kamerun
3:0
Mauritius
21.11.2023
14:00
eSwatini
0:2
Kapverdy
21.11.2023
17:00
Mauritius
0:0
Angola
21.11.2023
17:00
Libye
1:1
Kamerun
03.06.2024
?
Libye
- : -
Mauritius
03.06.2024
?
Angola
- : -
eSwatini
03.06.2024
?
Kamerun
- : -
Kapverdy
10.06.2024
?
Kapverdy
- : -
Libye
10.06.2024
?
Angola
- : -
Kamerun
10.06.2024
?
Mauritius
- : -
eSwatini
17.03.2025
?
Kapverdy
- : -
Mauritius
17.03.2025
?
Libye
- : -
Angola
17.03.2025
?
eSwatini
- : -
Kamerun
22.03.2025
?
Kamerun
- : -
Libye
24.03.2025
?
eSwatini
- : -
Mauritius
24.03.2025
?
Angola
- : -
Kapverdy
01.09.2025
?
Angola
- : -
Libye
01.09.2025
?
Mauritius
- : -
Kapverdy
01.09.2025
?
Kamerun
- : -
eSwatini
08.09.2025
?
Kapverdy
- : -
Kamerun
08.09.2025
?
Angola
- : -
Mauritius
08.09.2025
?
Libye
- : -
eSwatini
06.10.2025
?
Mauritius
- : -
Kamerun
06.10.2025
?
Libye
- : -
Kapverdy
06.10.2025
?
eSwatini
- : -
Angola
13.10.2025
?
Kapverdy
- : -
eSwatini
13.10.2025
?
Mauritius
- : -
Libye
13.10.2025
?
Kamerun
- : -
Angola
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kamerun
2
1
1
0
4 : 1
4
2
Kapverdy
2
1
1
0
2 : 0
4
3
Libye
2
1
1
0
2 : 1
4
4
Angola
2
0
2
0
0 : 0
2
5
Mauritius
2
0
1
1
0 : 3
1
6
eSwatini
2
0
0
2
0 : 3
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kamerun
1
1
0
0
3 : 0
3
2
Libye
1
0
1
0
1 : 1
1
3
Kapverdy
1
0
1
0
0 : 0
1
Mauritius
1
0
1
0
0 : 0
1
5
Angola
0
0
0
0
0 : 0
0
6
eSwatini
2
0
0
2
0 : 3
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kapverdy
1
1
0
0
2 : 0
3
2
Libye
1
1
0
0
1 : 0
3
3
Angola
2
0
2
0
0 : 0
2
4
Kamerun
1
0
1
0
1 : 1
1
5
eSwatini
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Mauritius
1
0
0
1
0 : 3
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina E

16.11.2023
20:00
Maroko
neh.
Eritrea
17.11.2023
17:00
Zambie
4:2
Kongo
18.11.2023
17:00
Niger
0:1
Tanzanie
20.11.2023
17:00
Eritrea
neh.
Kongo
21.11.2023
20:00
Tanzanie
0:2
Maroko
21.11.2023
20:00
Niger
2:1
Zambie
Marrakech (NP)
03.06.2024
?
Maroko
- : -
Zambie
03.06.2024
?
Kongo
- : -
Niger
03.06.2024
?
Tanzanie
- : -
Eritrea
10.06.2024
?
Zambie
- : -
Tanzanie
10.06.2024
?
Kongo
- : -
Maroko
10.06.2024
?
Eritrea
- : -
Niger
17.03.2025
?
Zambie
- : -
Eritrea
17.03.2025
?
Tanzanie
- : -
Kongo
17.03.2025
?
Niger
- : -
Maroko
24.03.2025
?
Kongo
- : -
Zambie
24.03.2025
?
Niger
- : -
Eritrea
24.03.2025
?
Maroko
- : -
Tanzanie
01.09.2025
?
Kongo
- : -
Tanzanie
01.09.2025
?
Eritrea
- : -
Zambie
01.09.2025
?
Maroko
- : -
Niger
08.09.2025
?
Zambie
- : -
Maroko
08.09.2025
?
Kongo
- : -
Eritrea
08.09.2025
?
Tanzanie
- : -
Niger
06.10.2025
?
Eritrea
- : -
Maroko
06.10.2025
?
Tanzanie
- : -
Zambie
06.10.2025
?
Niger
- : -
Kongo
13.10.2025
?
Zambie
- : -
Niger
13.10.2025
?
Eritrea
- : -
Tanzanie
13.10.2025
?
Maroko
- : -
Kongo
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Maroko
1
1
0
0
2 : 0
3
2
Zambie
2
1
0
1
5 : 4
3
3
Niger
2
1
0
1
2 : 2
3
4
Tanzanie
2
1
0
1
1 : 2
3
5
Eritrea
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Kongo
1
0
0
1
2 : 4
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Zambie
1
1
0
0
4 : 2
3
2
Niger
2
1
0
1
2 : 2
3
3
Maroko
0
0
0
0
0 : 0
0
Kongo
0
0
0
0
0 : 0
0
Eritrea
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Tanzanie
1
0
0
1
0 : 2
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Maroko
1
1
0
0
2 : 0
3
2
Tanzanie
1
1
0
0
1 : 0
3
3
Niger
0
0
0
0
0 : 0
0
Eritrea
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Zambie
1
0
0
1
1 : 2
0
6
Kongo
1
0
0
1
2 : 4
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina F

16.11.2023
14:00
Burundi
3:2
Gambie
16.11.2023
17:00
Gabon
2:1
Keňa
17.11.2023
20:00
Pobř. slonoviny
9:0
Seychelly
19.11.2023
14:00
Burundi
1:2
Gabon
20.11.2023
17:00
Gambie
0:2
Pobř. slonoviny
Dar es Salaam (NP)
20.11.2023
20:00
Seychelly
0:5
Keňa
03.06.2024
?
Pobř. slonoviny
- : -
Gabon
03.06.2024
?
Keňa
- : -
Burundi
03.06.2024
?
Gambie
- : -
Seychelly
10.06.2024
?
Gabon
- : -
Gambie
10.06.2024
?
Keňa
- : -
Pobř. slonoviny
10.06.2024
?
Seychelly
- : -
Burundi
17.03.2025
?
Gabon
- : -
Seychelly
17.03.2025
?
Gambie
- : -
Keňa
17.03.2025
?
Burundi
- : -
Pobř. slonoviny
24.03.2025
?
Keňa
- : -
Gabon
24.03.2025
?
Burundi
- : -
Seychelly
24.03.2025
?
Pobř. slonoviny
- : -
Gambie
01.09.2025
?
Keňa
- : -
Gambie
01.09.2025
?
Seychelly
- : -
Gabon
01.09.2025
?
Pobř. slonoviny
- : -
Burundi
08.09.2025
?
Gabon
- : -
Pobř. slonoviny
08.09.2025
?
Keňa
- : -
Seychelly
08.09.2025
?
Gambie
- : -
Burundi
06.10.2025
?
Seychelly
- : -
Pobř. slonoviny
06.10.2025
?
Gambie
- : -
Gabon
06.10.2025
?
Burundi
- : -
Keňa
13.10.2025
?
Gabon
- : -
Burundi
13.10.2025
?
Seychelly
- : -
Gambie
13.10.2025
?
Pobř. slonoviny
- : -
Keňa
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Pobřeží slonoviny
2
2
0
0
11 : 0
6
2
Gabon
2
2
0
0
4 : 2
6
3
Keňa
2
1
0
1
6 : 2
3
4
Burundi
2
1
0
1
4 : 4
3
5
Gambie
2
0
0
2
2 : 5
0
6
Seychelly
2
0
0
2
0 : 14
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Pobřeží slonoviny
1
1
0
0
9 : 0
3
2
Gabon
1
1
0
0
2 : 1
3
3
Burundi
2
1
0
1
4 : 4
3
4
Keňa
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Gambie
1
0
0
1
0 : 2
0
6
Seychelly
1
0
0
1
0 : 5
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Keňa
2
1
0
1
6 : 2
3
2
Pobřeží slonoviny
1
1
0
0
2 : 0
3
3
Gabon
1
1
0
0
2 : 1
3
4
Burundi
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Gambie
1
0
0
1
2 : 3
0
6
Seychelly
1
0
0
1
0 : 9
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina G

16.11.2023
14:00
Botswana
2:3
Mozambik
16.11.2023
17:00
Alžírsko
3:1
Somálsko
17.11.2023
14:00
Guinea
2:1
Uganda
19.11.2023
14:00
Mozambik
0:2
Alžírsko
21.11.2023
14:00
Somálsko
0:1
Uganda
21.11.2023
14:00
Botswana
1:0
Guinea
03.06.2024
?
Alžírsko
- : -
Guinea
03.06.2024
?
Uganda
- : -
Botswana
03.06.2024
?
Mozambik
- : -
Somálsko
10.06.2024
?
Guinea
- : -
Mozambik
10.06.2024
?
Uganda
- : -
Alžírsko
10.06.2024
?
Somálsko
- : -
Botswana
17.03.2025
?
Guinea
- : -
Somálsko
17.03.2025
?
Mozambik
- : -
Uganda
17.03.2025
?
Botswana
- : -
Alžírsko
24.03.2025
?
Uganda
- : -
Guinea
24.03.2025
?
Botswana
- : -
Somálsko
24.03.2025
?
Alžírsko
- : -
Mozambik
01.09.2025
?
Uganda
- : -
Mozambik
01.09.2025
?
Somálsko
- : -
Guinea
01.09.2025
?
Alžírsko
- : -
Botswana
08.09.2025
?
Guinea
- : -
Alžírsko
08.09.2025
?
Uganda
- : -
Somálsko
08.09.2025
?
Mozambik
- : -
Botswana
06.10.2025
?
Somálsko
- : -
Alžírsko
06.10.2025
?
Mozambik
- : -
Guinea
06.10.2025
?
Botswana
- : -
Uganda
13.10.2025
?
Guinea
- : -
Botswana
13.10.2025
?
Somálsko
- : -
Mozambik
13.10.2025
?
Alžírsko
- : -
Uganda
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Alžírsko
2
2
0
0
5 : 1
6
2
Botswana
2
1
0
1
3 : 3
3
3
Guinea
2
1
0
1
2 : 2
3
Uganda
2
1
0
1
2 : 2
3
5
Mozambik
2
1
0
1
3 : 4
3
6
Somálsko
2
0
0
2
1 : 4
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Alžírsko
1
1
0
0
3 : 1
3
2
Guinea
1
1
0
0
2 : 1
3
3
Botswana
2
1
0
1
3 : 3
3
4
Uganda
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Somálsko
1
0
0
1
0 : 1
0
6
Mozambik
1
0
0
1
0 : 2
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Alžírsko
1
1
0
0
2 : 0
3
2
Mozambik
1
1
0
0
3 : 2
3
3
Uganda
2
1
0
1
2 : 2
3
4
Botswana
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Guinea
1
0
0
1
0 : 1
0
6
Somálsko
1
0
0
1
1 : 3
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina H

15.11.2023
14:00
Rovníková Guinea
1:0
Namibie
17.11.2023
17:00
Libérie
0:1
Malawi
17.11.2023
20:00
Tunisko
4:0
Sv. Tomáš
20.11.2023
17:00
Libérie
0:1
Rovníková Guinea
21.11.2023
14:00
Malawi
0:1
Tunisko
21.11.2023
17:00
Sv. Tomáš
0:2
Namibie
03.06.2024
?
Tunisko
- : -
Rovníková Guinea
03.06.2024
?
Namibie
- : -
Libérie
03.06.2024
?
Malawi
- : -
Sv. Tomáš
10.06.2024
?
Rovníková Guinea
- : -
Malawi
10.06.2024
?
Namibie
- : -
Tunisko
10.06.2024
?
Sv. Tomáš
- : -
Libérie
17.03.2025
?
Rovníková Guinea
- : -
Sv. Tomáš
17.03.2025
?
Malawi
- : -
Namibie
17.03.2025
?
Libérie
- : -
Tunisko
24.03.2025
?
Namibie
- : -
Rovníková Guinea
24.03.2025
?
Libérie
- : -
Sv. Tomáš
24.03.2025
?
Tunisko
- : -
Malawi
01.09.2025
?
Namibie
- : -
Malawi
01.09.2025
?
Sv. Tomáš
- : -
Rovníková Guinea
01.09.2025
?
Tunisko
- : -
Libérie
08.09.2025
?
Rovníková Guinea
- : -
Tunisko
08.09.2025
?
Namibie
- : -
Sv. Tomáš
08.09.2025
?
Malawi
- : -
Libérie
06.10.2025
?
Sv. Tomáš
- : -
Tunisko
06.10.2025
?
Malawi
- : -
Rovníková Guinea
06.10.2025
?
Libérie
- : -
Namibie
13.10.2025
?
Rovníková Guinea
- : -
Libérie
13.10.2025
?
Sv. Tomáš
- : -
Malawi
13.10.2025
?
Tunisko
- : -
Namibie
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Tunisko
2
2
0
0
5 : 0
6
2
Rovníková Guinea
2
2
0
0
2 : 0
6
3
Namibie
2
1
0
1
2 : 1
3
4
Malawi
2
1
0
1
1 : 1
3
5
Libérie
2
0
0
2
0 : 2
0
6
Svatý Tomáš a Princův ostrov
2
0
0
2
0 : 6
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Tunisko
1
1
0
0
4 : 0
3
2
Rovníková Guinea
1
1
0
0
1 : 0
3
3
Namibie
0
0
0
0
0 : 0
0
4
Malawi
1
0
0
1
0 : 1
0
5
Libérie
2
0
0
2
0 : 2
0
Svatý Tomáš a Princův ostrov
1
0
0
1
0 : 2
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Namibie
2
1
0
1
2 : 1
3
2
Tunisko
1
1
0
0
1 : 0
3
Rovníková Guinea
1
1
0
0
1 : 0
3
Malawi
1
1
0
0
1 : 0
3
5
Libérie
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Svatý Tomáš a Princův ostrov
1
0
0
1
0 : 4
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina I

17.11.2023
14:00
Komory
4:2
Středoafrická r.
17.11.2023
17:00
Ghana
1:0
Madagaskar
17.11.2023
20:00
Mali
3:1
Čad
20.11.2023
20:00
Čad
0:3
Madagaskar
20.11.2023
20:00
Mali
1:1
Středoafrická r.
21.11.2023
17:00
Komory
1:0
Ghana
03.06.2024
?
Mali
- : -
Ghana
03.06.2024
?
Madagaskar
- : -
Komory
03.06.2024
?
Středoafrická r.
- : -
Čad
10.06.2024
?
Ghana
- : -
Středoafrická r.
10.06.2024
?
Madagaskar
- : -
Mali
10.06.2024
?
Čad
- : -
Komory
17.03.2025
?
Ghana
- : -
Čad
17.03.2025
?
Středoafrická r.
- : -
Madagaskar
17.03.2025
?
Komory
- : -
Mali
24.03.2025
?
Madagaskar
- : -
Ghana
24.03.2025
?
Komory
- : -
Čad
24.03.2025
?
Středoafrická r.
- : -
Mali
01.09.2025
?
Madagaskar
- : -
Středoafrická r.
01.09.2025
?
Čad
- : -
Ghana
01.09.2025
?
Mali
- : -
Komory
08.09.2025
?
Ghana
- : -
Mali
08.09.2025
?
Madagaskar
- : -
Čad
08.09.2025
?
Středoafrická r.
- : -
Komory
06.10.2025