Mistrovství světa - kvalifikace FIFA - Mistrovství světa - kvalifikace 2026 - výsledky, rozlosování, tabulky

zóna UEFA (Evropa) - skupina A

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna UEFA (Evropa) - skupina B

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna UEFA (Evropa) - skupina C

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna UEFA (Evropa) - skupina D

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna UEFA (Evropa) - skupina E

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna UEFA (Evropa) - skupina F

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna UEFA (Evropa) - skupina G

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna UEFA (Evropa) - skupina H

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna UEFA (Evropa) - skupina I

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna UEFA (Evropa) - skupina J

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna UEFA (Evropa) - baráž - semifinále

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

zóna UEFA (Evropa) - baráž - finále

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

zóna CONMEBOL (Jižní Amerika) - základní část

08.09.2023
00:30
Paraguay
0:0
Peru
Ciudad del Este
08.09.2023
01:00
Kolumbie
1:0
Venezuela
Barranquilla
08.09.2023
02:00
Argentina
1:0
Ekvádor
Buenos Aires
09.09.2023
01:00
Uruguay
3:1
Chile
Montevideo
09.09.2023
02:45
Brazílie
5:1
Bolívie
Belém
12.09.2023
22:00
Bolívie
0:3
Argentina
La Paz
12.09.2023
23:00
Ekvádor
2:1
Uruguay
Quito
13.09.2023
00:00
Venezuela
1:0
Paraguay
Maturín
13.09.2023
02:30
Chile
0:0
Kolumbie
Santiago de Chile
13.09.2023
04:00
Peru
0:1
Brazílie
Lima
12.10.2023
22:30
Kolumbie
2:2
Uruguay
Barranquilla
13.10.2023
01:00
Argentina
1:0
Paraguay
Buenos Aires
13.10.2023
01:00
Bolívie
1:2
Ekvádor
La Paz
13.10.2023
02:00
Chile
2:0
Peru
Santiago de Chile
13.10.2023
02:30
Brazílie
1:1
Venezuela
Cuiabá
17.10.2023
23:00
Venezuela
3:0
Chile
Maturín
18.10.2023
00:30
Paraguay
1:0
Bolívie
Asunción
18.10.2023
01:30
Ekvádor
0:0
Kolumbie
Quito
18.10.2023
02:00
Uruguay
2:0
Brazílie
Montevideo
18.10.2023
04:00
Peru
0:2
Argentina
Lima
16.11.2023
21:00
Bolívie
2:0
Peru
La Paz
16.11.2023
23:00
Venezuela
0:0
Ekvádor
Maturín
17.11.2023
01:00
Kolumbie
2:1
Brazílie
Barranquilla
17.11.2023
01:00
Argentina
0:2
Uruguay
Buenos Aires
17.11.2023
01:30
Chile
0:0
Paraguay
Santiago de Chile
22.11.2023
00:00
Paraguay
0:1
Kolumbie
Asunción
22.11.2023
00:30
Ekvádor
1:0
Chile
Quito
22.11.2023
00:30
Uruguay
3:0
Bolívie
Montevideo
22.11.2023
01:30
Brazílie
0:1
Argentina
Rio de Janeiro
22.11.2023
03:00
Peru
1:1
Venezuela
Lima
04.09.2024
?
Argentina
- : -
Chile
04.09.2024
?
Bolívie
- : -
Venezuela
04.09.2024
?
Brazílie
- : -
Ekvádor
04.09.2024
?
Peru
- : -
Kolumbie
04.09.2024
?
Uruguay
- : -
Paraguay
07.09.2024
?
Ekvádor
- : -
Peru
07.09.2024
?
Venezuela
- : -
Uruguay
07.09.2024
?
Paraguay
- : -
Brazílie
07.09.2024
?
Kolumbie
- : -
Argentina
07.09.2024
?
Chile
- : -
Bolívie
09.10.2024
?
Bolívie
- : -
Kolumbie
09.10.2024
?
Ekvádor
- : -
Paraguay
09.10.2024
?
Chile
- : -
Brazílie
09.10.2024
?
Peru
- : -
Uruguay
09.10.2024
?
Venezuela
- : -
Argentina
12.10.2024
?
Argentina
- : -
Bolívie
12.10.2024
?
Uruguay
- : -
Ekvádor
12.10.2024
?
Paraguay
- : -
Venezuela
12.10.2024
?
Brazílie
- : -
Peru
12.10.2024
?
Kolumbie
- : -
Chile
13.11.2024
?
Ekvádor
- : -
Bolívie
13.11.2024
?
Paraguay
- : -
Argentina
13.11.2024
?
Peru
- : -
Chile
13.11.2024
?
Uruguay
- : -
Kolumbie
13.11.2024
?
Venezuela
- : -
Brazílie
16.11.2024
?
Brazílie
- : -
Uruguay
16.11.2024
?
Kolumbie
- : -
Ekvádor
16.11.2024
?
Chile
- : -
Venezuela
16.11.2024
?
Bolívie
- : -
Paraguay
16.11.2024
?
Argentina
- : -
Peru
19.03.2025
?
Brazílie
- : -
Kolumbie
19.03.2025
?
Ekvádor
- : -
Venezuela
19.03.2025
?
Paraguay
- : -
Chile
19.03.2025
?
Peru
- : -
Bolívie
19.03.2025
?
Uruguay
- : -
Argentina
22.03.2025
?
Venezuela
- : -
Peru
22.03.2025
?
Kolumbie
- : -
Paraguay
22.03.2025
?
Bolívie
- : -
Uruguay
22.03.2025
?
Argentina
- : -
Brazílie
22.03.2025
?
Chile
- : -
Ekvádor
04.06.2025
?
Ekvádor
- : -
Brazílie
04.06.2025
?
Chile
- : -
Argentina
04.06.2025
?
Kolumbie
- : -
Peru
04.06.2025
?
Paraguay
- : -
Uruguay
04.06.2025
?
Venezuela
- : -
Bolívie
07.06.2025
?
Peru
- : -
Ekvádor
07.06.2025
?
Uruguay
- : -
Venezuela
07.06.2025
?
Brazílie
- : -
Paraguay
07.06.2025
?
Bolívie
- : -
Chile
07.06.2025
?
Argentina
- : -
Kolumbie
03.09.2025
?
Argentina
- : -
Venezuela
03.09.2025
?
Brazílie
- : -
Chile
03.09.2025
?
Kolumbie
- : -
Bolívie
03.09.2025
?
Paraguay
- : -
Ekvádor
03.09.2025
?
Uruguay
- : -
Peru
06.09.2025
?
Bolívie
- : -
Brazílie
06.09.2025
?
Ekvádor
- : -
Argentina
06.09.2025
?
Chile
- : -
Uruguay
06.09.2025
?
Peru
- : -
Paraguay
06.09.2025
?
Venezuela
- : -
Kolumbie
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Argentina
6
5
0
1
8 : 2
15
2
Uruguay
6
4
1
1
13 : 5
13
3
Kolumbie
6
3
3
0
6 : 3
12
4
Venezuela
6
2
3
1
6 : 3
9
5
Ekvádor
6
3
2
1
5 : 3
8
6
Brazílie
6
2
1
3
8 : 7
7
7
Paraguay
6
1
2
3
1 : 3
5
8
Chile
6
1
2
3
3 : 7
5
9
Bolívie
6
1
0
5
4 : 14
3
10
Peru
6
0
2
4
1 : 8
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Uruguay
3
3
0
0
8 : 1
9
2
Venezuela
3
2
1
0
4 : 0
7
3
Kolumbie
3
2
1
0
5 : 3
7
4
Ekvádor
3
2
1
0
3 : 1
7
5
Argentina
3
2
0
1
2 : 2
6
6
Chile
3
1
2
0
2 : 0
5
7
Brazílie
3
1
1
1
6 : 3
4
8
Paraguay
3
1
1
1
1 : 1
4
9
Bolívie
3
1
0
2
3 : 5
3
10
Peru
3
0
1
2
1 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Argentina
3
3
0
0
6 : 0
9
2
Kolumbie
3
1
2
0
1 : 0
5
3
Uruguay
3
1
1
1
5 : 4
4
4
Ekvádor
3
1
1
1
2 : 2
4
5
Brazílie
3
1
0
2
2 : 4
3
6
Venezuela
3
0
2
1
2 : 3
2
7
Paraguay
3
0
1
2
0 : 2
1
8
Peru
3
0
1
2
0 : 4
1
9
Chile
3
0
0
3
1 : 7
0
10
Bolívie
3
0
0
3
1 : 9
0

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - předkolo - 1. zápasy

22.03.2024
20:00
Anguilla
0:0
Turks a Caicos
22.03.2024
22:00
Panenské o. USA
1:1
Brit. panenské o.

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - předkolo - odvety

26.03.2024
20:00
Brit. panenské o.
1:0p
Panenské o. USA
27.03.2024
00:00
Turks a Caicos
1:2p
Anguilla

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina A

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina B

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina C

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina D

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina E

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina F

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - druhá fáze - 1. zápasy

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - druhá fáze - odvety

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - třetí fáze

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

tabulka je prázdná
tabulka je prázdná
tabulka je prázdná

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina A

15.11.2023
20:00
Etiopie
0:0
Sierra Leone
16.11.2023
17:00
Egypt
6:0
Džibutsko
17.11.2023
20:00
Burkina Faso
1:1
Guinea Bissau
19.11.2023
17:00
Sierra Leone
0:2
Egypt
20.11.2023
14:00
Džibutsko
0:1
Guinea Bissau
Káhira (NP)
21.11.2023
14:00
Etiopie
0:3
Burkina Faso
El Jadida (NP)
03.06.2024
?
Egypt
- : -
Burkina Faso
03.06.2024
?
Guinea Bissau
- : -
Etiopie
03.06.2024
?
Sierra Leone
- : -
Džibutsko
09.06.2024
?
Burkina Faso
- : -
Sierra Leone
09.06.2024
?
Guinea Bissau
- : -
Egypt
09.06.2024
?
Džibutsko
- : -
Etiopie
17.03.2025
?
Burkina Faso
- : -
Džibutsko
17.03.2025
?
Sierra Leone
- : -
Guinea Bissau
17.03.2025
?
Etiopie
- : -
Egypt
24.03.2025
?
Guinea Bissau
- : -
Burkina Faso
24.03.2025
?
Etiopie
- : -
Džibutsko
24.03.2025
?
Egypt
- : -
Sierra Leone
01.09.2025
?
Guinea Bissau
- : -
Sierra Leone
01.09.2025
?
Džibutsko
- : -
Burkina Faso
01.09.2025
?
Egypt
- : -
Etiopie
08.09.2025
?
Burkina Faso
- : -
Egypt
08.09.2025
?
Guinea Bissau
- : -
Džibutsko
08.09.2025
?
Sierra Leone
- : -
Etiopie
06.10.2025
?
Džibutsko
- : -
Egypt
06.10.2025
?
Sierra Leone
- : -
Burkina Faso
06.10.2025
?
Etiopie
- : -
Guinea Bissau
13.10.2025
?
Burkina Faso
- : -
Etiopie
13.10.2025
?
Džibutsko
- : -
Sierra Leone
13.10.2025
?
Egypt
- : -
Guinea Bissau
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Egypt
2
2
0
0
8 : 0
6
2
Burkina Faso
2
1
1
0
4 : 1
4
3
Guinea Bissau
2
1
1
0
2 : 1
4
4
Sierra Leone
2
0
1
1
0 : 2
1
5
Etiopie
2
0
1
1
0 : 3
1
6
Džibutsko
2
0
0
2
0 : 7
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Egypt
1
1
0
0
6 : 0
3
2
Burkina Faso
1
0
1
0
1 : 1
1
3
Etiopie
2
0
1
1
0 : 3
1
4
Guinea Bissau
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Džibutsko
1
0
0
1
0 : 1
0
6
Sierra Leone
1
0
0
1
0 : 2
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Guinea Bissau
2
1
1
0
2 : 1
4
2
Burkina Faso
1
1
0
0
3 : 0
3
3
Egypt
1
1
0
0
2 : 0
3
4
Sierra Leone
1
0
1
0
0 : 0
1
5
Etiopie
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Džibutsko
1
0
0
1
0 : 6
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina B

15.11.2023
17:00
DR Kongo
2:0
Mauritánie
16.11.2023
17:00
Súdán
1:1
Togo
18.11.2023
20:00
Senegal
4:0
Jižní Súdán
19.11.2023
17:00
Súdán
1:0
DR Kongo
21.11.2023
17:00
Jižní Súdán
0:0
Mauritánie
21.11.2023
17:00
Togo
0:0
Senegal
03.06.2024
?
Senegal
- : -
DR Kongo
03.06.2024
?
Mauritánie
- : -
Súdán
03.06.2024
?
Togo
- : -
Jižní Súdán
10.06.2024
?
DR Kongo
- : -
Togo
10.06.2024
?
Mauritánie
- : -
Senegal
10.06.2024
?
Jižní Súdán
- : -
Súdán
17.03.2025
?
DR Kongo
- : -
Jižní Súdán
17.03.2025
?
Togo
- : -
Mauritánie
17.03.2025
?
Súdán
- : -
Senegal
24.03.2025
?
Mauritánie
- : -
DR Kongo
24.03.2025
?
Súdán
- : -
Jižní Súdán
24.03.2025
?
Senegal
- : -
Togo
01.09.2025
?
Mauritánie
- : -
Togo
01.09.2025
?
Jižní Súdán
- : -
DR Kongo
01.09.2025
?
Senegal
- : -
Súdán
08.09.2025
?
DR Kongo
- : -
Senegal
08.09.2025
?
Mauritánie
- : -
Jižní Súdán
08.09.2025
?
Togo
- : -
Súdán
06.10.2025
?
Jižní Súdán
- : -
Senegal
06.10.2025
?
Togo
- : -
DR Kongo
06.10.2025
?
Súdán
- : -
Mauritánie
13.10.2025
?
DR Kongo
- : -
Súdán
13.10.2025
?
Jižní Súdán
- : -
Togo
13.10.2025
?
Senegal
- : -
Mauritánie
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Senegal
2
1
1
0
4 : 0
4
2
Súdán
2
1
1
0
2 : 1
4
3
DR Kongo
2
1
0
1
2 : 1
3
4
Togo
2
0
2
0
1 : 1
2
5
Mauritánie
2
0
1
1
0 : 2
1
6
Jižní Súdán
2
0
1
1
0 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Súdán
2
1
1
0
2 : 1
4
2
Senegal
1
1
0
0
4 : 0
3
3
DR Kongo
1
1
0
0
2 : 0
3
4
Togo
1
0
1
0
0 : 0
1
Jižní Súdán
1
0
1
0
0 : 0
1
6
Mauritánie
0
0
0
0
0 : 0
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Togo
1
0
1
0
1 : 1
1
2
Senegal
1
0
1
0
0 : 0
1
3
Mauritánie
2
0
1
1
0 : 2
1
4
Súdán
0
0
0
0
0 : 0
0
5
DR Kongo
1
0
0
1
0 : 1
0
6
Jižní Súdán
1
0
0
1
0 : 4
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina C

15.11.2023
14:00
Rwanda
0:0
Zimbabwe
16.11.2023
17:00
Nigérie
1:1
Lesotho
18.11.2023
14:00
Jihoafrická rep.
2:1
Benin
19.11.2023
14:00
Zimbabwe
1:1
Nigérie
21.11.2023
14:00
Lesotho
0:0
Benin
21.11.2023
14:00
Rwanda
2:0
Jihoafrická rep.
03.06.2024
?
Nigérie
- : -
Jihoafrická rep.
03.06.2024
?
Benin
- : -
Rwanda
03.06.2024
?
Zimbabwe
- : -
Lesotho
10.06.2024
?
Jihoafrická rep.
- : -
Zimbabwe
10.06.2024
?
Benin
- : -
Nigérie
10.06.2024
?
Lesotho
- : -
Rwanda
17.03.2025
?
Jihoafrická rep.
- : -
Lesotho
17.03.2025
?
Zimbabwe
- : -
Benin
17.03.2025
?
Rwanda
- : -
Nigérie
24.03.2025
?
Benin
- : -
Jihoafrická rep.
24.03.2025
?
Rwanda
- : -
Lesotho
24.03.2025
?
Nigérie
- : -
Zimbabwe
01.09.2025
?
Benin
- : -
Zimbabwe
01.09.2025
?
Lesotho
- : -
Jihoafrická rep.
01.09.2025
?
Nigérie
- : -
Rwanda
08.09.2025
?
Jihoafrická rep.
- : -
Nigérie
08.09.2025
?
Benin
- : -
Lesotho
08.09.2025
?
Zimbabwe
- : -
Rwanda
06.10.2025
?
Lesotho
- : -
Nigérie
06.10.2025
?
Zimbabwe
- : -
Jihoafrická rep.
06.10.2025
?
Rwanda
- : -
Benin
13.10.2025
?
Jihoafrická rep.
- : -
Rwanda
13.10.2025
?
Lesotho
- : -
Zimbabwe
13.10.2025
?
Nigérie
- : -
Benin
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rwanda
2
1
1
0
2 : 0
4
2
Jihoafrická republika
2
1
0
1
2 : 3
3
3
Nigérie
2
0
2
0
2 : 2
2
4
Zimbabwe
2
0
2
0
1 : 1
2
Lesotho
2
0
2
0
1 : 1
2
6
Benin
2
0
1
1
1 : 2
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rwanda
2
1
1
0
2 : 0
4
2
Jihoafrická republika
1
1
0
0
2 : 1
3
3
Nigérie
1
0
1
0
1 : 1
1
Zimbabwe
1
0
1
0
1 : 1
1
5
Lesotho
1
0
1
0
0 : 0
1
6
Benin
0
0
0
0
0 : 0
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Nigérie
1
0
1
0
1 : 1
1
Lesotho
1
0
1
0
1 : 1
1
3
Zimbabwe
1
0
1
0
0 : 0
1
4
Benin
2
0
1
1
1 : 2
1
5
Rwanda
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Jihoafrická republika
1
0
0
1
0 : 2
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina D

16.11.2023
20:00
Kapverdy
0:0
Angola
17.11.2023
14:00
eSwatini
0:1
Libye
17.11.2023
20:00
Kamerun
3:0
Mauritius
21.11.2023
14:00
eSwatini
0:2
Kapverdy
21.11.2023
17:00
Mauritius
0:0
Angola
21.11.2023
17:00
Libye
1:1
Kamerun
03.06.2024
?
Libye
- : -
Mauritius
03.06.2024
?
Angola
- : -
eSwatini
03.06.2024
?
Kamerun
- : -
Kapverdy
10.06.2024
?
Kapverdy
- : -
Libye
10.06.2024
?
Angola
- : -
Kamerun
10.06.2024
?
Mauritius
- : -
eSwatini
17.03.2025
?
Kapverdy
- : -
Mauritius
17.03.2025
?
Libye
- : -
Angola
17.03.2025
?
eSwatini
- : -
Kamerun
22.03.2025
?
Kamerun
- : -
Libye
24.03.2025
?
eSwatini
- : -
Mauritius
24.03.2025
?
Angola
- : -
Kapverdy
01.09.2025
?
Angola
- : -
Libye
01.09.2025
?
Mauritius
- : -
Kapverdy
01.09.2025
?
Kamerun
- : -
eSwatini
08.09.2025
?
Kapverdy
- : -
Kamerun
08.09.2025
?
Angola
- : -
Mauritius
08.09.2025
?
Libye
- : -
eSwatini
06.10.2025
?
Mauritius
- : -
Kamerun
06.10.2025
?
Libye
- : -
Kapverdy
06.10.2025
?
eSwatini
- : -
Angola
13.10.2025
?
Kapverdy
- : -
eSwatini
13.10.2025
?
Mauritius
- : -
Libye
13.10.2025
?
Kamerun
- : -
Angola
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kamerun
2
1
1
0
4 : 1
4
2
Kapverdy
2
1
1
0
2 : 0
4
3
Libye
2
1
1
0
2 : 1
4
4
Angola
2
0
2
0
0 : 0
2
5
Mauritius
2
0
1
1
0 : 3
1
6
eSwatini
2
0
0
2
0 : 3
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kamerun
1
1
0
0
3 : 0
3
2
Libye
1
0
1
0
1 : 1
1
3
Kapverdy
1
0
1
0
0 : 0
1
Mauritius
1
0
1
0
0 : 0
1
5
Angola
0
0
0
0
0 : 0
0
6
eSwatini
2
0
0
2
0 : 3
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kapverdy
1
1
0
0
2 : 0
3
2
Libye
1
1
0
0
1 : 0
3
3
Angola
2
0
2
0
0 : 0
2
4
Kamerun
1
0
1
0
1 : 1
1
5
eSwatini
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Mauritius
1
0
0
1
0 : 3
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina E

16.11.2023
20:00
Maroko
neh.
Eritrea
17.11.2023
17:00
Zambie
4:2
Kongo
18.11.2023
17:00
Niger
0:1
Tanzanie
20.11.2023
17:00
Eritrea
neh.
Kongo
21.11.2023
20:00
Tanzanie
0:2
Maroko
21.11.2023
20:00
Niger
2:1
Zambie
Marrakech (NP)
03.06.2024
?
Maroko
- : -
Zambie
03.06.2024
?
Kongo
- : -
Niger
03.06.2024
?
Tanzanie
- : -
Eritrea
10.06.2024
?
Zambie
- : -
Tanzanie
10.06.2024
?
Kongo
- : -
Maroko
10.06.2024
?
Eritrea
- : -
Niger
17.03.2025
?
Zambie
- : -
Eritrea
17.03.2025
?
Tanzanie
- : -
Kongo
17.03.2025
?
Niger
- : -
Maroko
24.03.2025
?
Kongo
- : -
Zambie
24.03.2025
?
Niger
- : -
Eritrea
24.03.2025
?
Maroko
- : -
Tanzanie
01.09.2025
?
Kongo
- : -
Tanzanie
01.09.2025
?
Eritrea
- : -
Zambie
01.09.2025
?
Maroko
- : -
Niger
08.09.2025
?
Zambie
- : -
Maroko
08.09.2025
?
Kongo
- : -
Eritrea
08.09.2025
?
Tanzanie
- : -
Niger
06.10.2025
?
Eritrea
- : -
Maroko
06.10.2025
?
Tanzanie
- : -
Zambie
06.10.2025
?
Niger
- : -
Kongo
13.10.2025
?
Zambie
- : -
Niger
13.10.2025
?
Eritrea
- : -
Tanzanie
13.10.2025
?
Maroko
- : -
Kongo
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Maroko
1
1
0
0
2 : 0
3
2
Zambie
2
1
0
1
5 : 4
3
3
Niger
2
1
0
1
2 : 2
3
4
Tanzanie
2
1
0
1
1 : 2
3
5
Eritrea
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Kongo
1
0
0
1
2 : 4
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Zambie
1
1
0
0
4 : 2
3
2
Niger
2
1
0
1
2 : 2
3
3
Maroko
0
0
0
0
0 : 0
0
Kongo
0
0
0
0
0 : 0
0
Eritrea
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Tanzanie
1
0
0
1
0 : 2
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Maroko
1
1
0
0
2 : 0
3
2
Tanzanie
1
1
0
0
1 : 0
3
3
Niger
0
0
0
0
0 : 0
0
Eritrea
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Zambie
1
0
0
1
1 : 2
0
6
Kongo
1
0
0
1
2 : 4
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina F

16.11.2023
14:00
Burundi
3:2
Gambie
16.11.2023
17:00
Gabon
2:1
Keňa
17.11.2023
20:00
Pobř. slonoviny
9:0
Seychelly
19.11.2023
14:00
Burundi
1:2
Gabon
20.11.2023
17:00
Gambie
0:2
Pobř. slonoviny
Dar es Salaam (NP)
20.11.2023
20:00
Seychelly
0:5
Keňa
03.06.2024
?
Pobř. slonoviny
- : -
Gabon
03.06.2024
?
Keňa
- : -
Burundi
03.06.2024
?
Gambie
- : -
Seychelly
10.06.2024
?
Gabon
- : -
Gambie
10.06.2024
?
Keňa
- : -
Pobř. slonoviny
10.06.2024
?
Seychelly
- : -
Burundi
17.03.2025
?
Gabon
- : -
Seychelly
17.03.2025
?
Gambie
- : -
Keňa
17.03.2025
?
Burundi
- : -
Pobř. slonoviny
24.03.2025
?
Keňa
- : -
Gabon
24.03.2025
?
Burundi
- : -
Seychelly
24.03.2025
?
Pobř. slonoviny
- : -
Gambie
01.09.2025
?
Keňa
- : -
Gambie
01.09.2025
?
Seychelly
- : -
Gabon
01.09.2025
?
Pobř. slonoviny
- : -
Burundi
08.09.2025
?
Gabon
- : -
Pobř. slonoviny
08.09.2025
?
Keňa
- : -
Seychelly
08.09.2025
?
Gambie
- : -
Burundi
06.10.2025
?
Seychelly
- : -
Pobř. slonoviny
06.10.2025
?
Gambie
- : -
Gabon
06.10.2025
?
Burundi
- : -