Mistrovství světa - kvalifikace FIFA - Mistrovství světa - kvalifikace 2026 - výsledky, rozlosování, tabulky

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina A

15.11.2023
20:00
Etiopie
0:0
Sierra Leone
16.11.2023
17:00
Egypt
6:0
Džibutsko
17.11.2023
20:00
Burkina Faso
1:1
Guinea Bissau
19.11.2023
17:00
Sierra Leone
0:2
Egypt
20.11.2023
14:00
Džibutsko
0:1
Guinea Bissau
Káhira (NP)
21.11.2023
14:00
Etiopie
0:3
Burkina Faso
El Jadida (NP)
05.06.2024
18:00
Sierra Leone
2:1
Džibutsko
06.06.2024
18:00
Guinea Bissau
0:0
Etiopie
06.06.2024
21:00
Egypt
2:1
Burkina Faso
09.06.2024
18:00
Džibutsko
1:1
Etiopie
10.06.2024
18:00
Guinea Bissau
1:1
Egypt
10.06.2024
21:00
Burkina Faso
2:2
Sierra Leone
17.03.2025
?
Burkina Faso
- : -
Džibutsko
17.03.2025
?
Sierra Leone
- : -
Guinea Bissau
17.03.2025
?
Etiopie
- : -
Egypt
24.03.2025
?
Guinea Bissau
- : -
Burkina Faso
24.03.2025
?
Etiopie
- : -
Džibutsko
24.03.2025
?
Egypt
- : -
Sierra Leone
01.09.2025
?
Guinea Bissau
- : -
Sierra Leone
01.09.2025
?
Džibutsko
- : -
Burkina Faso
01.09.2025
?
Egypt
- : -
Etiopie
08.09.2025
?
Burkina Faso
- : -
Egypt
08.09.2025
?
Guinea Bissau
- : -
Džibutsko
08.09.2025
?
Sierra Leone
- : -
Etiopie
06.10.2025
?
Džibutsko
- : -
Egypt
06.10.2025
?
Sierra Leone
- : -
Burkina Faso
06.10.2025
?
Etiopie
- : -
Guinea Bissau
13.10.2025
?
Burkina Faso
- : -
Etiopie
13.10.2025
?
Džibutsko
- : -
Sierra Leone
13.10.2025
?
Egypt
- : -
Guinea Bissau
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Egypt
4
3
1
0
11 : 2
10
2
Guinea Bissau
4
1
3
0
3 : 2
6
3
Burkina Faso
4
1
2
1
7 : 5
5
4
Sierra Leone
4
1
2
1
4 : 5
5
5
Etiopie
4
0
3
1
1 : 4
3
6
Džibutsko
4
0
1
3
2 : 10
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Egypt
2
2
0
0
8 : 1
6
2
Sierra Leone
2
1
0
1
2 : 3
3
3
Burkina Faso
2
0
2
0
3 : 3
2
4
Guinea Bissau
2
0
2
0
1 : 1
2
5
Džibutsko
2
0
1
1
1 : 2
1
6
Etiopie
2
0
1
1
0 : 3
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Egypt
2
1
1
0
3 : 1
4
2
Guinea Bissau
2
1
1
0
2 : 1
4
3
Burkina Faso
2
1
0
1
4 : 2
3
4
Sierra Leone
2
0
2
0
2 : 2
2
5
Etiopie
2
0
2
0
1 : 1
2
6
Džibutsko
2
0
0
2
1 : 8
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina B

15.11.2023
17:00
DR Kongo
2:0
Mauritánie
16.11.2023
17:00
Súdán
1:1
Togo
18.11.2023
20:00
Senegal
4:0
Jižní Súdán
19.11.2023
17:00
Súdán
1:0
DR Kongo
21.11.2023
17:00
Jižní Súdán
0:0
Mauritánie
21.11.2023
17:00
Togo
0:0
Senegal
05.06.2024
18:00
Togo
1:1
Jižní Súdán
06.06.2024
18:00
Mauritánie
0:2
Súdán
06.06.2024
21:00
Senegal
1:1
DR Kongo
09.06.2024
18:00
DR Kongo
1:0
Togo
09.06.2024
18:00
Mauritánie
0:1
Senegal
11.06.2024
15:00
Jižní Súdán
0:3
Súdán
17.03.2025
?
DR Kongo
- : -
Jižní Súdán
17.03.2025
?
Togo
- : -
Mauritánie
17.03.2025
?
Súdán
- : -
Senegal
24.03.2025
?
Mauritánie
- : -
DR Kongo
24.03.2025
?
Súdán
- : -
Jižní Súdán
24.03.2025
?
Senegal
- : -
Togo
01.09.2025
?
Mauritánie
- : -
Togo
01.09.2025
?
Jižní Súdán
- : -
DR Kongo
01.09.2025
?
Senegal
- : -
Súdán
08.09.2025
?
DR Kongo
- : -
Senegal
08.09.2025
?
Mauritánie
- : -
Jižní Súdán
08.09.2025
?
Togo
- : -
Súdán
06.10.2025
?
Jižní Súdán
- : -
Senegal
06.10.2025
?
Togo
- : -
DR Kongo
06.10.2025
?
Súdán
- : -
Mauritánie
13.10.2025
?
DR Kongo
- : -
Súdán
13.10.2025
?
Jižní Súdán
- : -
Togo
13.10.2025
?
Senegal
- : -
Mauritánie
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Súdán
4
3
1
0
7 : 1
10
2
Senegal
4
2
2
0
6 : 1
8
3
DR Kongo
4
2
1
1
4 : 2
7
4
Togo
4
0
3
1
2 : 3
3
5
Jižní Súdán
4
0
2
2
1 : 8
2
6
Mauritánie
4
0
1
3
0 : 5
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
DR Kongo
2
2
0
0
3 : 0
6
2
Senegal
2
1
1
0
5 : 1
4
3
Súdán
2
1
1
0
2 : 1
4
4
Togo
2
0
2
0
1 : 1
2
5
Jižní Súdán
2
0
1
1
0 : 3
1
6
Mauritánie
2
0
0
2
0 : 3
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Súdán
2
2
0
0
5 : 0
6
2
Senegal
2
1
1
0
1 : 0
4
3
DR Kongo
2
0
1
1
1 : 2
1
Togo
2
0
1
1
1 : 2
1
5
Mauritánie
2
0
1
1
0 : 2
1
6
Jižní Súdán
2
0
1
1
1 : 5
1

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina C

15.11.2023
14:00
Rwanda
0:0
Zimbabwe
16.11.2023
17:00
Nigérie
1:1
Lesotho
18.11.2023
14:00
Jihoafrická rep.
2:1
Benin
19.11.2023
14:00
Zimbabwe
1:1
Nigérie
21.11.2023
14:00
Lesotho
0:0
Benin
21.11.2023
14:00
Rwanda
2:0
Jihoafrická rep.
06.06.2024
21:00
Benin
1:0
Rwanda
07.06.2024
15:00
Zimbabwe
0:2
Lesotho
07.06.2024
21:00
Nigérie
1:1
Jihoafrická rep.
10.06.2024
18:00
Benin
2:1
Nigérie
11.06.2024
18:00
Jihoafrická rep.
3:1
Zimbabwe
11.06.2024
18:00
Lesotho
0:1
Rwanda
17.03.2025
?
Jihoafrická rep.
- : -
Lesotho
17.03.2025
?
Zimbabwe
- : -
Benin
17.03.2025
?
Rwanda
- : -
Nigérie
24.03.2025
?
Benin
- : -
Jihoafrická rep.
24.03.2025
?
Rwanda
- : -
Lesotho
24.03.2025
?
Nigérie
- : -
Zimbabwe
01.09.2025
?
Benin
- : -
Zimbabwe
01.09.2025
?
Lesotho
- : -
Jihoafrická rep.
01.09.2025
?
Nigérie
- : -
Rwanda
08.09.2025
?
Jihoafrická rep.
- : -
Nigérie
08.09.2025
?
Benin
- : -
Lesotho
08.09.2025
?
Zimbabwe
- : -
Rwanda
06.10.2025
?
Lesotho
- : -
Nigérie
06.10.2025
?
Zimbabwe
- : -
Jihoafrická rep.
06.10.2025
?
Rwanda
- : -
Benin
13.10.2025
?
Jihoafrická rep.
- : -
Rwanda
13.10.2025
?
Lesotho
- : -
Zimbabwe
13.10.2025
?
Nigérie
- : -
Benin
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rwanda
4
2
1
1
3 : 1
7
2
Jihoafrická republika
4
2
1
1
6 : 5
7
3
Benin
4
2
1
1
4 : 3
7
4
Lesotho
4
1
2
1
3 : 2
5
5
Nigérie
4
0
3
1
4 : 5
3
6
Zimbabwe
4
0
2
2
2 : 6
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Jihoafrická republika
2
2
0
0
5 : 2
6
2
Benin
2
2
0
0
3 : 1
6
3
Rwanda
2
1
1
0
2 : 0
4
4
Nigérie
2
0
2
0
2 : 2
2
5
Lesotho
2
0
1
1
0 : 1
1
6
Zimbabwe
2
0
1
1
1 : 3
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Lesotho
2
1
1
0
3 : 1
4
2
Rwanda
2
1
0
1
1 : 1
3
3
Nigérie
2
0
1
1
2 : 3
1
4
Benin
2
0
1
1
1 : 2
1
5
Jihoafrická republika
2
0
1
1
1 : 3
1
Zimbabwe
2
0
1
1
1 : 3
1

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina D

16.11.2023
20:00
Kapverdy
0:0
Angola
17.11.2023
14:00
eSwatini
0:1
Libye
17.11.2023
20:00
Kamerun
3:0
Mauritius
21.11.2023
14:00
eSwatini
0:2
Kapverdy
21.11.2023
17:00
Mauritius
0:0
Angola
21.11.2023
17:00
Libye
1:1
Kamerun
06.06.2024
18:00
Libye
2:1
Mauritius
07.06.2024
18:00
Angola
1:0
eSwatini
08.06.2024
15:00
Kamerun
4:1
Kapverdy
11.06.2024
15:00
Mauritius
2:1
eSwatini
11.06.2024
18:00
Kapverdy
1:0
Libye
11.06.2024
21:00
Angola
1:1
Kamerun
17.03.2025
?
Kapverdy
- : -
Mauritius
17.03.2025
?
Libye
- : -
Angola
17.03.2025
?
eSwatini
- : -
Kamerun
22.03.2025
?
Kamerun
- : -
Libye
24.03.2025
?
eSwatini
- : -
Mauritius
24.03.2025
?
Angola
- : -
Kapverdy
01.09.2025
?
Angola
- : -
Libye
01.09.2025
?
Mauritius
- : -
Kapverdy
01.09.2025
?
Kamerun
- : -
eSwatini
08.09.2025
?
Kapverdy
- : -
Kamerun
08.09.2025
?
Angola
- : -
Mauritius
08.09.2025
?
Libye
- : -
eSwatini
06.10.2025
?
Mauritius
- : -
Kamerun
06.10.2025
?
Libye
- : -
Kapverdy
06.10.2025
?
eSwatini
- : -
Angola
13.10.2025
?
Kapverdy
- : -
eSwatini
13.10.2025
?
Mauritius
- : -
Libye
13.10.2025
?
Kamerun
- : -
Angola
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kamerun
4
2
2
0
9 : 3
8
2
Libye
4
2
1
1
4 : 3
7
3
Kapverdy
4
2
1
1
4 : 4
7
4
Angola
4
1
3
0
2 : 1
6
5
Mauritius
4
1
1
2
3 : 6
4
6
eSwatini
4
0
0
4
1 : 6
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kamerun
2
2
0
0
7 : 1
6
2
Libye
2
1
1
0
3 : 2
4
3
Angola
2
1
1
0
2 : 1
4
Mauritius
2
1
1
0
2 : 1
4
5
Kapverdy
2
1
1
0
1 : 0
4
6
eSwatini
2
0
0
2
0 : 3
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Libye
2
1
0
1
1 : 1
3
2
Kapverdy
2
1
0
1
3 : 4
3
3
Kamerun
2
0
2
0
2 : 2
2
4
Angola
2
0
2
0
0 : 0
2
5
eSwatini
2
0
0
2
1 : 3
0
6
Mauritius
2
0
0
2
1 : 5
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina E

16.11.2023
20:00
Maroko
neh.
Eritrea
17.11.2023
17:00
Zambie
4:2
Kongo
18.11.2023
17:00
Niger
0:1
Tanzanie
20.11.2023
17:00
Eritrea
neh.
Kongo
21.11.2023
20:00
Tanzanie
0:2
Maroko
21.11.2023
20:00
Niger
2:1
Zambie
Marrakech (NP)
03.06.2024
?
Tanzanie
neh.
Eritrea
06.06.2024
18:00
Kongo
0:3k
Niger
07.06.2024
21:00
Maroko
2:1
Zambie
10.06.2024
?
Eritrea
neh.
Niger
11.06.2024
18:00
Zambie
0:1
Tanzanie
11.06.2024
21:00
Kongo
0:6
Maroko
17.03.2025
?
Zambie
neh.
Eritrea
17.03.2025
?
Tanzanie
- : -
Kongo
17.03.2025
?
Niger
- : -
Maroko
24.03.2025
?
Kongo
- : -
Zambie
24.03.2025
?
Niger
neh.
Eritrea
24.03.2025
?
Maroko
- : -
Tanzanie
01.09.2025
?
Kongo
- : -
Tanzanie
01.09.2025
?
Eritrea
neh.
Zambie
01.09.2025
?
Maroko
- : -
Niger
08.09.2025
?
Zambie
- : -
Maroko
08.09.2025
?
Kongo
neh.
Eritrea
08.09.2025
?
Tanzanie
- : -
Niger
06.10.2025
?
Eritrea
neh.
Maroko
06.10.2025
?
Tanzanie
- : -
Zambie
06.10.2025
?
Niger
- : -
Kongo
13.10.2025
?
Zambie
- : -
Niger
13.10.2025
?
Eritrea
neh.
Tanzanie
13.10.2025
?
Maroko
- : -
Kongo
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Maroko
3
3
0
0
10 : 1
9
2
Niger
3
2
0
1
5 : 2
6
3
Tanzanie
3
2
0
1
2 : 2
6
4
Zambie
4
1
0
3
6 : 7
3
5
Eritrea
0
0
0
0
0 : 0
0
6
Kongo
3
0
0
3
2 : 13
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Zambie
2
1
0
1
4 : 3
3
2
Maroko
1
1
0
0
2 : 1
3
3
Niger
2
1
0
1
2 : 2
3
4
Eritrea
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Tanzanie
1
0
0
1
0 : 2
0
6
Kongo
2
0
0
2
0 : 9
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Maroko
2
2
0
0
8 : 0
6
2
Tanzanie
2
2
0
0
2 : 0
6
3
Niger
1
1
0
0
3 : 0
3
4
Eritrea
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Zambie
2
0
0
2
2 : 4
0
Kongo
1
0
0
1
2 : 4
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina F

16.11.2023
14:00
Burundi
3:2
Gambie
16.11.2023
17:00
Gabon
2:1
Keňa
17.11.2023
20:00
Pobř. slonoviny
9:0
Seychelly
19.11.2023
14:00
Burundi
1:2
Gabon
20.11.2023
17:00
Gambie
0:2
Pobř. slonoviny
Dar es Salaam (NP)
20.11.2023
20:00
Seychelly
0:5
Keňa
07.06.2024
15:00
Keňa
1:1
Burundi
07.06.2024
21:00
Pobř. slonoviny
1:0
Gabon
08.06.2024
18:00
Gambie
5:1
Seychelly
11.06.2024
15:00
Keňa
0:0
Pobř. slonoviny
11.06.2024
21:00
Gabon
3:2
Gambie
11.06.2024
21:00
Seychelly
1:3
Burundi
17.03.2025
?
Gabon
- : -
Seychelly
17.03.2025
?
Gambie
- : -
Keňa
17.03.2025
?
Burundi
- : -
Pobř. slonoviny
24.03.2025
?
Keňa
- : -
Gabon
24.03.2025
?
Burundi
- : -
Seychelly
24.03.2025
?
Pobř. slonoviny
- : -
Gambie
01.09.2025
?
Keňa
- : -
Gambie
01.09.2025
?
Seychelly
- : -
Gabon
01.09.2025
?
Pobř. slonoviny
- : -
Burundi
08.09.2025
?
Gabon
- : -
Pobř. slonoviny
08.09.2025
?
Keňa
- : -
Seychelly
08.09.2025
?
Gambie
- : -
Burundi
06.10.2025
?
Seychelly
- : -
Pobř. slonoviny
06.10.2025
?
Gambie
- : -
Gabon
06.10.2025
?
Burundi
- : -
Keňa
13.10.2025
?
Gabon
- : -
Burundi
13.10.2025
?
Seychelly
- : -
Gambie
13.10.2025
?
Pobř. slonoviny
- : -
Keňa
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Pobřeží slonoviny
4
3
1
0
12 : 0
10
2
Gabon
4
3
0
1
7 : 5
9
3
Burundi
4
2
1
1
8 : 6
7
4
Keňa
4
1
2
1
7 : 3
5
5
Gambie
4
1
0
3
9 : 9
3
6
Seychelly
4
0
0
4
2 : 22
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Pobřeží slonoviny
2
2
0
0
10 : 0
6
2
Gabon
2
2
0
0
5 : 3
6
3
Gambie
2
1
0
1
5 : 3
3
4
Burundi
2
1
0
1
4 : 4
3
5
Keňa
2
0
2
0
1 : 1
2
6
Seychelly
2
0
0
2
1 : 8
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Burundi
2
1
1
0
4 : 2
4
2
Pobřeží slonoviny
2
1
1
0
2 : 0
4
3
Keňa
2
1
0
1
6 : 2
3
4
Gabon
2
1
0
1
2 : 2
3
5
Gambie
2
0
0
2
4 : 6
0
6
Seychelly
2
0
0
2
1 : 14
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina G

16.11.2023
14:00
Botswana
2:3
Mozambik
16.11.2023
17:00
Alžírsko
3:1
Somálsko
17.11.2023
14:00
Guinea
2:1
Uganda
19.11.2023
14:00
Mozambik
0:2
Alžírsko
21.11.2023
14:00
Somálsko
0:1
Uganda
21.11.2023
14:00
Botswana
1:0
Guinea
06.06.2024
21:00
Alžírsko
1:2
Guinea
07.06.2024
15:00
Mozambik
2:1
Somálsko
07.06.2024
18:00
Uganda
1:0
Botswana
10.06.2024
15:00
Somálsko
1:3
Botswana
10.06.2024
18:00
Uganda
1:2
Alžírsko
10.06.2024
21:00
Guinea
0:1
Mozambik
17.03.2025
?
Guinea
- : -
Somálsko
17.03.2025
?
Mozambik
- : -
Uganda
17.03.2025
?
Botswana
- : -
Alžírsko
24.03.2025
?
Uganda
- : -
Guinea
24.03.2025
?
Botswana
- : -
Somálsko
24.03.2025
?
Alžírsko
- : -
Mozambik
01.09.2025
?
Uganda
- : -
Mozambik
01.09.2025
?
Somálsko
- : -
Guinea
01.09.2025
?
Alžírsko
- : -
Botswana
08.09.2025
?
Guinea
- : -
Alžírsko
08.09.2025
?
Uganda
- : -
Somálsko
08.09.2025
?
Mozambik
- : -
Botswana
06.10.2025
?
Somálsko
- : -
Alžírsko
06.10.2025
?
Mozambik
- : -
Guinea
06.10.2025
?
Botswana
- : -
Uganda
13.10.2025
?
Guinea
- : -
Botswana
13.10.2025
?
Somálsko
- : -
Mozambik
13.10.2025
?
Alžírsko
- : -
Uganda
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Alžírsko
4
3
0
1
8 : 4
9
2
Mozambik
4
3
0
1
6 : 5
9
3
Botswana
4
2
0
2
6 : 5
6
4
Guinea
4
2
0
2
4 : 4
6
Uganda
4
2
0
2
4 : 4
6
6
Somálsko
4
0
0
4
3 : 9
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Alžírsko
2
1
0
1
4 : 3
3
2
Botswana
2
1
0
1
3 : 3
3
3
Guinea
2
1
0
1
2 : 2
3
Uganda
2
1
0
1
2 : 2
3
5
Mozambik
2
1
0
1
2 : 3
3
6
Somálsko
2
0
0
2
1 : 4
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Alžírsko
2
2
0
0
4 : 1
6
2
Mozambik
2
2
0
0
4 : 2
6
3
Botswana
2
1
0
1
3 : 2
3
4
Guinea
2
1
0
1
2 : 2
3
Uganda
2
1
0
1
2 : 2
3
6
Somálsko
2
0
0
2
2 : 5
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina H

15.11.2023
14:00
Rovníková Guinea
0:3k
Namibie
17.11.2023
17:00
Libérie
0:1
Malawi
17.11.2023
20:00
Tunisko
4:0
Sv. Tomáš
20.11.2023
17:00
Libérie
3:0k
Rovníková Guinea
21.11.2023
14:00
Malawi
0:1
Tunisko
21.11.2023
17:00
Sv. Tomáš
0:2
Namibie
05.06.2024
18:00
Namibie
1:1
Libérie
05.06.2024
21:00
Tunisko
1:0
Rovníková Guinea
06.06.2024
15:00
Malawi
3:1
Sv. Tomáš
09.06.2024
15:00
Sv. Tomáš
0:1
Libérie
09.06.2024
18:00
Namibie
0:0
Tunisko
10.06.2024
15:00
Rovníková Guinea
1:0
Malawi
17.03.2025
?
Rovníková Guinea
- : -
Sv. Tomáš
17.03.2025
?
Malawi
- : -
Namibie
17.03.2025
?
Libérie
- : -
Tunisko
24.03.2025
?
Namibie
- : -
Rovníková Guinea
24.03.2025
?
Libérie
- : -
Sv. Tomáš
24.03.2025
?
Tunisko
- : -
Malawi
01.09.2025
?
Namibie
- : -
Malawi
01.09.2025
?
Sv. Tomáš
- : -
Rovníková Guinea
01.09.2025
?
Tunisko
- : -
Libérie
08.09.2025
?
Rovníková Guinea
- : -
Tunisko
08.09.2025
?
Namibie
- : -
Sv. Tomáš
08.09.2025
?
Malawi
- : -
Libérie
06.10.2025
?
Sv. Tomáš
- : -
Tunisko
06.10.2025
?
Malawi
- : -
Rovníková Guinea
06.10.2025
?
Libérie
- : -
Namibie
13.10.2025
?
Rovníková Guinea
- : -
Libérie
13.10.2025
?
Sv. Tomáš
- : -
Malawi
13.10.2025
?
Tunisko
- : -
Namibie
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Tunisko
4
3
1
0
6 : 0
10
2
Namibie
4
2
2
0
6 : 1
8
3
Libérie
4
2
1
1
5 : 2
7
4
Malawi
4
2
0
2
4 : 3
6
5
Rovníková Guinea
4
1
0
3
1 : 7
3
6
Svatý Tomáš a Princův ostrov
4
0
0
4
1 : 10
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Tunisko
2
2
0
0
5 : 0
6
2
Libérie
2
1
0
1
3 : 1
3
3
Malawi
2
1
0
1
3 : 2
3
4
Rovníková Guinea
2
1
0
1
1 : 3
3
5
Namibie
2
0
2
0
1 : 1
2
6
Svatý Tomáš a Princův ostrov
2
0
0
2
0 : 3
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Namibie
2
2
0
0
5 : 0
6
2
Libérie
2
1
1
0
2 : 1
4
3
Tunisko
2
1
1
0
1 : 0
4
4
Malawi
2
1
0
1
1 : 1
3
5
Rovníková Guinea
2
0
0
2
0 : 4
0
6
Svatý Tomáš a Princův ostrov
2
0
0
2
1 : 7
0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - skupina I

17.11.2023
14:00
Komory
4:2
Středoafrická r.
17.11.2023
17:00
Ghana
1:0
Madagaskar
17.11.2023
20:00
Mali
3:1
Čad
20.11.2023
20:00
Čad
0:3
Madagaskar
20.11.2023
20:00
Mali
1:1
Středoafrická r.
21.11.2023
17:00
Komory
1:0
Ghana
05.06.2024
18:00
Středoafrická r.
1:0
Čad
06.06.2024
21:00
Mali
1:2
Ghana
07.06.2024
18:00
Madagaskar
2:1
Komory
10.06.2024
21:00
Ghana
4:3
Středoafrická r.
11.06.2024
15:00
Madagaskar
0:0
Mali
11.06.2024
18:00
Čad
0:2
Komory
17.03.2025
?
Ghana
- : -
Čad
17.03.2025
?
Středoafrická r.
- : -
Madagaskar
17.03.2025
?
Komory
- : -