základní skupiny - skupina J, 2. kolo
22.06.2026 19:00 CET
2 : 0
(1:0)
Lionel Messi (© REUTERS/Claudia Greco)

Naváže Messi na hattrick? Argentina může stvrdit postup přemožením Rakouska

Po vítězství zásluhou Lionela Messiho v úvodním zápase Argentina narazí v Texasu na dalšího vítěze z prvního kola, Rakousko. Tým, který uspěje i v tomto utkání, si zajistí postup do vyřazovací fáze.

Obhájci titulu z mistrovství světa, Argentina, naplnili očekávání v úvodním utkání roku 2026, když si bez problémů poradili s Alžírskem 3:0. Po osmi výhrách v řadě bude těžké je na tomto turnaji zastavit. Delší vítěznou sérii naposledy zažili v roce 2016 a málokdo by pochyboval, že by ji zde obhájci titulu nemohli ještě prodloužit, zvlášť když mají na kontě sedmizápasovou sérii bez porážky na mistrovství světa.

V posledních třech těchto zápasech Argentina vždy vstřelila přesně tři góly a je tak na dosah toho, aby se stala teprve sedmou zemí v historii mistrovství světa, která skórovala alespoň třikrát ve čtyřech po sobě jdoucích zápasech na turnaji. Pokud by se jí to zde podařilo, téměř jistě by si zajistila už desátý postup ze skupiny z posledních 11 účastí na mistrovství světa.

Rakousko využilo na úvod skupiny J papírově nejjednoduššího soupeře, když porazilo Jordánsko 3:1. Svěřenci Ralfa Rangnicka se pravděpodobně nenechají rozhodit vítěznou sérií Argentiny, protože i oni mají skvělou formu, ovšem právě teď je čeká zřejmě nejtěžší zkouška.

Argentina je totiž světová jednička a Rakousko navíc vyhrálo jen jeden z posledních deseti zápasů proti jihoamerickým soupeřům. To není příliš povzbudivé, když Rakousko usiluje o to, aby poprvé od roku 1982 vyhrálo úvodní dva zápasy na mistrovství světa.

Jde o vůbec první vzájemný zápas na mistrovství světa, přičemž ze dvou přátelských utkání došlo jednou k dělbě bodů a podruhé slavil jihoamerický celek.

Pravděpodobnost výhry (©Opta by StatsPerform)

Koho se vyplatí sledovat? Argentinský Messi potřebuje už jen jeden gól, aby překonal historický rekord Miroslava Kloseho v počtu 16 gólů na mistrovství světa. Pokud by se mu to zde podařilo, stal by se teprve třetím hráčem v historii, který skóroval v šesti zápasech mistrovství světa v řadě. Rakušan Marko Arnautović bude doufat, že mu gól po příchodu z lavičky proti Jordánsku zajistí místo v základní sestavě - pět z jeho posledních šesti reprezentačních gólů padlo až po přestávce.

A co absence? Argentina doufá, že bude mít znovu k dispozici Nicoláse Tagliafica, který vynechal úvodní zápas. Rakušan Stefan Posch si v úvodním utkání zlomil čelist, ale odehrál všech 90 minut a měl by být k dispozici i nyní.

Argentina - pravděpodobná sestava:
Martínez E. - Molina, Romero, Martínez Li., Medina - De Paul, Mac Allister, Fernández, Gonzalez - Messi, Álvarez.

Rakousko - pravděpodobná sestava:
Schlager A. - Laimer, Lienhart, Alaba, Mwene - Seiwald, Schlager X. - Schmid, Chukwuemeka, Sabitzer - Arnautovič.

Tip EuroFotbal.cz: 1

Autor: Livesport.cz

Vzájemné zápasy

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Argentina - poslední zápasy

17.06.2026
Argentina
3:0
Alžírsko
Mistrovství světa
Sk J
10.06.2026
Argentina
3:0
Island
Přátelské zápasy
 
07.06.2026
Argentina
2:0
Honduras
Přátelské zápasy
 
01.04.2026
Argentina
5:0
Zambie
Přátelské zápasy
 
31.03.2026
Katar
neh.
Argentina
Přátelské zápasy
 
28.03.2026
Argentina
2:1
Mauritánie
Přátelské zápasy
 
17.06.2026
Argentina
3:0
Alžírsko
Sk J
18.12.2022
Argentina
4:3p
Francie
Pl. F
13.12.2022
Argentina
3:0
Chorvatsko
Pl. SF
09.12.2022
Nizozemsko
2:3p
Argentina
Pl. ČF
03.12.2022
Argentina
2:1
Austrálie
Pl. OF
30.11.2022
Polsko
0:2
Argentina
Sk C

Rakousko - poslední zápasy

17.06.2026
Rakousko
3:1
Jordánsko
Mistrovství světa
Sk J
11.06.2026
Rakousko
neh.
Guatemala
Přátelské zápasy
 
01.06.2026
Rakousko
1:0
Tunisko
Přátelské zápasy
 
31.03.2026
Rakousko
1:0
Korejská rep.
Přátelské zápasy
 
27.03.2026
Rakousko
5:1
Ghana
Přátelské zápasy
 
18.11.2025
Rakousko
1:1
Bosna a Herc.
MS - kvalifikace
Ev Sk H
17.06.2026
Rakousko
3:1
Jordánsko
Sk J
23.06.1998
Itálie
2:1
Rakousko
Sk B
17.06.1998
Chile
1:1
Rakousko
Sk B
11.06.1998
Kamerun
1:1
Rakousko
Sk B
19.06.1990
Rakousko
2:1
USA
Sk A
15.06.1990
Rakousko
0:1
Československo
Sk A

Mistrovství světa - tabulka před zápasem

Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Argentina
1
1
0
0
3 : 0
3
2
Rakousko
1
1
0
0
3 : 1
3
3
Jordánsko
1
0
0
1
1 : 3
0
4
Alžírsko
1
0
0
1
0 : 3
0

Komentáře (551)

Přidat komentář
John Obi Mikel

2:0

Reagovat
Pepesma

Reagovat
Pharrell

Reagovat
DidusIneptus

Reagovat
Jason_

Reagovat
Elmas

Reagovat
BANIKOVEC 167

3:2

Reagovat
Kepy_FCB

1:0

Reagovat
waynemarkrooney

3:2

Reagovat
Černej Pták

1:1

Reagovat
oli9

3:0

Reagovat
fantomas10

5:0

Reagovat
Vápeník

Další hattrick, následovaný dvěmi články o tom, že Messi neměl hrát kvůli stopce na 2 zápasy kvůli té červené.

Reagovat
-R2D2-

ne

Reagovat
Bonetti1

1:1

Reagovat
zelickostesticko

Zase někomu zlomí nohu?

Reagovat
mupi23

ne, ale snad někomu praskne cévka

Reagovat
technecium

2:0

Reagovat
DidusIneptus

Reagovat
Jason_

Reagovat
Elmas

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
adyss2

škoda že nemožu prohrát oba

Reagovat
Mr.Mike

Prekvapeni 1:2

Reagovat
Elmas

1:1

Reagovat
D10S

Užijem si v Messiho argentinskom drese s troma hviezdičkami ďaľší pohodový zápas a kľudnú výhru

Reagovat
D10S

3:0

Reagovat
VersaceChain

Toto je pro Argentince neco jako pro nas zapas se slovaky

Reagovat
Pithivier

Na tenhle zapas se tesim, buh vsem opet ukaze jak se hraje fotbal

Reagovat
Milos78

Aby ste sa vsetci nepototo z toho vasho Messiho ... Ako je to top hrac. Ano. Ale tieto ukajacky . Nemosim Austria Argentina 2:1. Austria vyhra... Ale mozno sa mylim.

Reagovat
Vápeník

Drž piču.

Reagovat
technecium

Reagovat
Cotton

Reagovat
Milos78

Dobre budem

Reagovat
Messiáš

Reagovat
Free_player

Reagovat
raduinho

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Cotton

To je nějaká nová verze slovenštiny, že říkáš Austria?

Reagovat
Milos78

A to ta trápi? Ci napisem Rakouko alebo Austria? Tam pozeraj na Messiho a ukajaj sa

Reagovat
oli9

Zalez ty hovno

Reagovat
ACSeRw!n

3:2 vamos albiceleste

Reagovat
Visca el barca

Já jsem z Lea tak unešen, že jsem si musel koupit Argentinský dres. Dnes se opět strašně těším

Reagovat
Bonetti1

Reagovat
technecium

Reagovat
Cotton

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
D10S

Tiež samozrejme mám , snáď si budem musieť po MS kúpiť ďaľší so štvrtou hviezdou.

Reagovat
Bayern +

Reagovat
fabec1222

Budou mit soudnost a nepostavi Messiho aspoň jako gesto toho, ze si jsou vedomi té tlačenky?

Reagovat
Vápeník

Proč se hned opičit po Portugalsku?

Reagovat
technecium

Reagovat
Pithivier

Reagovat
Bonetti1

Tak nějak.

Reagovat
Cotton

Rakušanům hodně závidím. Na MS asi po půl století a hned mají tu čest hrát proti mistrům světa i s Bohem samotným v sestavě. Pro jejich fanoušky tohle bude událost, na kterou ani nikdy nezapomenou, i když prohrajou 0:3.

Reagovat
Lubinterista

Jako jo, ale hrát na Aztece, ne stadionu kde se psala fotbalová historie - Pelé, Maradona, proti domácímu Mexicu to se povede taky jednou za 100 let

Reagovat
Cotton

taky pravda

Reagovat
Bonetti1

Tady se zas honí pera nad Messim

Děcka, děcka.

Reagovat
Vápeník

Je mi trapně za tebe.

Reagovat
Pithivier

Ze sem furt lezes ty senile

Reagovat
Sandst0rm

Nad Messim honí dnešní skoro čtyřicátníci. Děcka mají dneska Yamala a Viniciuse

Reagovat
antiHavel

Viniciuse jo?

Reagovat
Bakary3

Bohužel

Reagovat
Ctenar

Reagovat
netopier

Boha 3 muslimské krajiny vyfasovali do skupiny

Reagovat
Pharrell

3:1 4:1 ARG. win win a Leo dnes 2g snad i dá a naváže na hattrick z 1 match MS . Argentina opět vyhraje a tím potvrdí postup do play off MS .

Reagovat
Sandst0rm

Tak snad dnes Messi nikoho nezraní

Reagovat
Interista_4ever

Snad už Lautaro něco předvede a nenasere mě. Při nejhorším Messíčko potahá...

Reagovat
D10S

Radšej by som tam videl miesto neho minimálne 3 iných radšej .

Reagovat
Zephyr

2:0

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Sandst0rm

Co je to za Rona Weasleyho v té argentinské repre?

Reagovat
Interista_4ever

Valentin Barco

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
John Obi Mikel

Již brzy hvězda Chelsea

Reagovat
Sandst0rm

No v Brightonu se ho docela rádi zbavili

Reagovat
Kluivert9

Reagovat
DidusIneptus

4:1

Reagovat
Sandst0rm

Alaba žije

Reagovat
Rothbard

Jasná penalta

Reagovat
Salfovic

Tohle je hned na dvě penalty

Reagovat
Firkraag

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Yuriewitsch

Reagovat
Vápeník

Reagovat
Moshe Dajan

tyvle, oba dva ho tak zmastí a nic

Reagovat
Sandst0rm

Tvl ti rozhodčí už přestali pískat i totální kosy

Reagovat
KnoxXx

ak sledujes MS, tak prestali

Reagovat
Jméno

To je penalta

Reagovat
Cotton

Dva fauly = dvě penalty

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Cotton

Jasný faul, dokonce dvojitý

Reagovat
PP

Tato je fakt jasná

Reagovat
Error

proc ten var tak trva tyvole

Reagovat
Salfovic

Proč se nejde hned podívat

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
guzman

Takové zbytečný protahování

Reagovat
Moshe Dajan

co tam tak dlouho řeší? jasnější pentle neexistuje

Reagovat
Cotton

BUDE REKORD!!!

Reagovat
Cotton

No nic, tak až za 10 minut

Reagovat
Error

Kdyby Lautaro nezustal 3 minuty lezet, tak to snad prejdou nebo co

Reagovat
Moshe Dajan

go home

Reagovat
djiros

Top

Reagovat
Cotton

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
bartlu

To je penalta na druhou. Nevim, co tam tak dlouho zkoumají…

Reagovat
Rothbard

Reagovat
ratusek

Tak teď ještě tu druhou

Reagovat
Cotton

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Yuriewitsch

Reagovat
KnoxXx

missy je len jeden

Reagovat
JacoBee

Víš že má vyšší úspěšnost než CR, Ze?

Reagovat
Salfovic

Kolik to má ?

Reagovat
Kiss Me Polka!

Reagovat
bartlu

Střídejte ho.

Reagovat
Pithivier

MESSI SOLÍ

Reagovat
ratusek

No a to jsou ty přerušované rozběhy

Reagovat
John Obi Mikel

Nechce překonávat rekord trapně z penalty, bude čekat na nějakej wondergoal.

Reagovat
Pepesma

Reagovat
F.o.X.i.K

Mám ho rád ale dobře mu tak. Taky nesnáším tenhle styl penalt

Reagovat
PP

Reagovat
guzman

To tam mají amíci reklamy nebo proč to trvalo tak dlouho? Jinak Messi

Reagovat
REPLIKATOR

Misssssi

Reagovat
John Obi Mikel

Nebyl rozcvičenej šlapánim na lýtko, podceněná příprava.

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Rothbard

By mě zajímalo, který ten Rakušan byl určen jako ten faulující.

Reagovat
Likan7

Oba červená!

Reagovat
Moshe Dajan

co dělá kurva? to kopl jak kdyby nechtěl

Reagovat
John Obi Mikel

Chce rekord dosáhnout zajímavějším způsobem.

Reagovat
Sandst0rm

Tak proč to nešel kopat někdo jinej?

Reagovat
John Obi Mikel

Vzpomněl si na to až těsně před rozehráním

Reagovat
Salfovic

Lepší teď než v důležitější chvíli

Reagovat
Cotton

Reagovat
Stannis Baratheon

Ukončený hráč

Reagovat
Sandst0rm

I mistr tesař se utne

Reagovat
Miguel19

Messi na ručník...

Reagovat
Kincl

Tolik zas fotbal nesleduji, ale masakr jak má ten Messi ten míč přilepený

Reagovat
antiHavel

Máro nelži

Reagovat
Alons0

Messi je nervózní, protože se na něj přišel podívat Poborský.

Reagovat
CN

Má na salámu

Reagovat
Sandst0rm

Ten rozhodčí je úplně mimo

Reagovat
Kixi Syhimour

Messi úplně hotovej, na Ronalda už nemá

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Kincl

Už sem nelez díky.

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Ctenar

Reagovat
romeo351

Fanoušci

Reagovat
CN

Argentina dneska výkon tak na 50%. Oni potřebují hrát když o něco jde a dneska to tak nevypadá.

Reagovat
JacoBee

Kamo co jsou ty dementní reklamy betano?...

Reagovat
CN

Taky je otázka, jestli na Messiho nemůže mít negativní efekt ty problémy s jeho tátou.

Reagovat
JacoBee

Samozřejmě, že mohou a budou. Ale pokud cítí sám, pak si dá pauzu poslední zápas. Pokud ne; tak je to fuk.

Nicméně ta penalta byla prostě napicu

Reagovat
PP

Tak kurva nejdu na penaltu, když nejsem v pohodě či si na ni nevěřím. Messi je fenomén, ale na ty pentle bych ho nedával nikdy.

Reagovat
masly008

vždyť by bez penalt na MS byl na polovině golů

Reagovat
JacoBee

On dal 8 penalt? Zajímavý, že Kane má rekord a to je 5.

Reagovat
masly008

jsem to napsal aby mi to tady někdo dal přesně.. kolik jich může mít? 5-6?

Reagovat
VersaceChain

Má čtyři.. 13 ze hry

Reagovat
masly008

dík, už jsem to našel,ale je fakt že jsem myslel že má Messi celkově méně golů a více z penalt.

moje chyba.

Reagovat
Salfovic

Tak určitě

Reagovat
Kiss Me Polka!

k smichu

Reagovat
masly008

tak jsem to dohledal sám.má 4 goly z penalt a 3x nedal.

Nic moc stats.

Reagovat
KnoxXx

Reagovat
$$CaptainKokotko

Reagovat
Pithivier

Reagovat
$$CaptainKokotko

Reagovat
lahodna.krepelka

prani bylo otcem myslenky

Reagovat
KnoxXx

slabucky zapas celkovo

Reagovat
Kixi Syhimour

Rozšířené MS, pak tu máme amatéry jako Argentina

Reagovat
Salfovic

Messimu to dneska nelepí, takovou přihrávku jen tak nepokazí.

Reagovat
Kincl

Rozhodčí ukáže hrajte a jeho spoluhráči tam ukazují že jim leží hráč

Reagovat
Sandst0rm

Loket tam byl. Tohle by se mělo pískat

Reagovat
Gunner14

Romero klasik, kapitán Tottenhamu no

Reagovat
VersaceChain

Absolutní GOAT

Reagovat
Pithivier

NICE!!!!

Reagovat
freeSanchinho

Je zpět

Reagovat
Moshe Dajan

na tohle čekal

Reagovat
Gunner14

Král

Reagovat
Sandst0rm

Rekord

Reagovat
romeo351

Krásný

Reagovat
Pithivier

Maly autista z jine planety OPET vsechny povodil

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
lahodna.krepelka

Reagovat
Likan7

Debil stejně on je schopný dát dnes zase 3

Reagovat
-R2D2-

Nuda, všechno na půl plynu. Laxní, nepředný. Argentinci pragmaticky hokt. Gratulace Messimu.

Reagovat
-R2D2-

Nuda, všechno na půl plynu. Laxní, nepředný. Argentinci pragmaticky hokt. Gratulace Messimu.

Reagovat
fsada

Legenda , legend ... Bůh Messi ... Ronaldo se může jít zahrabat

Reagovat
antiHavel

Kdyby rozhodčí nebyli zesraný, ta vaše legenda má leda prd. A to mám Messiho rád,,,

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
JacoBee

Reagovat
REPLIKATOR

Pravda o zrůdě

Reagovat
technecium

Reagovat
oli9

Sparta real portugalsko to je diagnóza

Reagovat
Coutinho10

Almada to přehled to puštění

Reagovat
VersaceChain

Jasná červená, wtf?

Reagovat
KnoxXx

zlta obom skor

Reagovat
masly008

Reagovat
masly008

myslíte že to ten argentinec přežije?

Reagovat
Rox

Tak švábi na pár minut vylezli a už můžou zas plakat

Reagovat
Tzikin

Reagovat
netopier

Takéto úmyselné rameno neni na redku?

Reagovat
Free_player

Messiiiiiii

Bůh

Reagovat
Interista_4ever

Rakušáci jsou strašně zákeřný kundy

Reagovat
djiros

Zrovna Argentinci nejsou svatí

Reagovat
Kincl

Oba to hrajou jak prasata

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Interista_4ever

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Pepesma

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Sandst0rm

Ronaldo má holt lepší Eura.

Reagovat
Kixi Syhimour

alespoň v něčem je lepší

Reagovat
antiHavel

Co už,,,

Reagovat
Free_player

Jn. V těch je Messi naprosto neviditelný...

Reagovat
Salfovic

Třeba to poslední.

Reagovat
ACSeRw!n

kdo te nabonzoval ?

Reagovat
Sandst0rm

Nevím kdo. Ale někdo jo. Pak mi přišel mail od content trainee.

Btw. už sem to ale fakt přehnal a tomu banu šel naproti.

Reagovat
ACSeRw!n

za sebereflexi

Reagovat
Csaplárova past

jsem další na řadě

Reagovat
Sandst0rm

No dávej si hlavně pozor na rasismus.

Reagovat
Csaplárova past

Na tohle seru, já dostal výstrahu za slovo "degeš". To by mě zajímalo, kdybych těm kašparům vracel stejnou mincí a nazýval je taky "kokoty" a "dementy" co by se stalo.

dneska otevřu mail a vidím nějaké neznámé jméno jako odesílatele. Říkám si kdo zas otravuje v pondělí ... a tam někdo z Livesportu. Taková kravina, chci vrátit 10 sekund svého života

Reagovat
Sandst0rm

omg tak to je pan content trainee z livesportu nějaký moc aktivní. Aktivní blbec.

Reagovat
Salfovic

To už se ani tady nesmí psát o negrech

Reagovat
Sandst0rm

O nich se psát může, ale nesmí se používat to slovo na N.

Reagovat
Csaplárova past

Sakra když si poslechnu 50 Centa, Dr. Dre nebo Eminema, tak se tam takhle nazývají sami

Reagovat
Sandst0rm

Přesně a taky neříkají Eminemovi, že je rasista.

Reagovat
Sandst0rm

Takže zítra tě čekám jako Salf0vice...

Reagovat
Salfovic

To byl jen nevinný dotaz.

Ale už dlouho jsem se tomu divil.

Reagovat
Ctenar

Reagovat
$d0lar$
Reagovat
Sandst0rm

Tak to je TOP

Reagovat
$d0lar$

Dobrý den,

Váš příspěvek v diskuzi na webové stránce Eurofotbal - fotbal online, evropský fotbal a fotbalové zprávy byl nahlášen jako závadný obsah. Nahlášení jsme interně prověřili a posoudili jsme, že Váš příspěvek odporuje našim pravidlům pro diskuze a příspěvky, které tvoří jako příloha č. 1 nedílnou součást našich podmínek užití (Podmínky užití stránek Eurofotbal.cz).

Přijali jsme vhodná opatření, která znamenají, že již nemůžete dále přispívat do diskuzí, a zveřejňovat tak své názory k našemu obsahu nebo reagovat na názory ostatních registrovaných uživatelů.

Pokud s daným rozhodnutím nesouhlasíte, můžete se obrátit na orgán příslušný k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů ze smlouvy o poskytování služeb dostupný zde Site relocation , případně se obrátit na příslušný soud.

Vojtěch Sedlák

Product Content Trainee

vojtech.sedlak@livesport.eu

https://www.eurofotbal.cz/mistrovstvi-sveta-2026/reportaz/francie-senegal-1065612/?forum=1#post17107225

za tohle jsem dostal na 10 let Ban, by me zajimalo, jakej sasula to nahlasuje

Reagovat
Csaplárova past

tak vidím že dneska chodily maily mnoha lidem

Reagovat
Sandst0rm

A kdy to začalo? Mě to přišlo v pátek.

Když vidím za co to chodí, tak to tady ty diskuze mohou rovnou celý zrušit.

Reagovat
$d0lar$

Smazaný.

Reagovat
Sandst0rm

Tak to se Csaplar musel rozjet, když to i smazali.

Reagovat
Csaplárova past

Právě že vůbec, ale jsem tady trnem v patě pár lidem, takže i jedno slovo může posloužit jako zamínka. Až mě tady ve středu smažou, budou to považovat za svůj osobní úspěch. Pak si to tady můžou přejmenovat na Arsanal.cz

Reagovat
Bakary3

Mě to taky překvapilo, když jsem tam viděl smazaný příspěvek, asi ti něco sečetli

Reagovat
Čenda

V klidu, ja uz byl taky mel na BAN, takže jdou i po nas

Reagovat
ACSeRw!n

odpad tyhle lidi

Reagovat
Sandst0rm

jo to mi taky přišlo. Tos dostal za ty opičky?

Reagovat
Jordi Alba

Tak to nechápu co tady ještě dělám.

Reagovat
Blind Ref

Jasnej Coutinho

Reagovat
Csaplárova past

Dlouhodobě tady bonzují dva kašpaři fandící Arsenalu

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
Sandst0rm

Jména. Nebojte se, řekněte jméno!

Reagovat
antiHavel

Reagovat
John Obi Mikel

*nebuďte slušnej

Reagovat
$d0lar$

Ze me to vubec neprekvapuje..

Reagovat
Sandst0rm

Že fandí Arsenalu mě taky nepřekvapuje.

Reagovat
masly008

za co jiné chce dávat žluté tvl.

Reagovat
Kixi Syhimour

Reagovat
Gremlin

Karty má ten rozhodca načo. Nezvláda zápas vôbec.

Reagovat
masly008

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Referee©

Hlavně ty jeho emoční výlevy to uplně uklidňují no. Tam někdo někomu natáhne dnes. Vsázím na Mohameda.

Reagovat
Zephyr

jn, nejdřív mě napadlo vsadit na červenou v druhé půli, když je to zatím na hřišti vyhrocené, ale ten sudí se fakt zdráhá sahat do kapsy

Reagovat
Marv

Vysvětlí mi někdo proč tohle nebyla červená karta, když ho vezme přes nohy úplně mimo balón vyloženě jen z frustrace?

Reagovat
Sandst0rm

Ten rozhodčí je mimoň. Vždyť ani nepoznal úplně jasnou penaltu.

Reagovat
masly008

tak zase nepřehánějme, ale žlutá jasná.

Prostě to rozhodčí zase moc nedává no.

Reagovat
Miguel19

Protože nastavili na MS trend, že bojují proti zdržovaní a simulacím. Takže to sudí pouští (což mi nevadí), jenže pak přijde takovýhle zápas a sudímu se to rozpadá jak domeček z karet a nedává úplně jasný karty

Reagovat
masly008

s tím pouštěním jsem v pohodě,ale tohle byl faul z frustrace bez možnosti hrát míč a málem dostal kartu ten faulovaný.

Reagovat
Miguel19

Samozřejmě. Stejně jako nedostal nikdo kartu za penaltový zákrok

Reagovat
masly008

Reagovat
Salfovic

Tzv fotbalová Roučkovizace.

Reagovat
Sandst0rm

Hlavně těm exotičtějším rozhodčím se rozpadá. To vůbec nezvládají rozlišovat.

Reagovat
Rothbard

Co myslíte:

Žluté karty over?

Červená Rakousko?

Reagovat
Kincl

Tak pět karet ve druhé půlce

Reagovat
ACSeRw!n

konecne fotbal s atmosferou

Reagovat
Csaplárova past

Dobrá atmosféra i oslava gólu. MS v Argentině by mělo náboj

Reagovat
ValachJakPoleno

V USA mají těch nábojů málo?????

Reagovat
vladis271

Messi je o nieco mladsi aj fyzicky na tom bude lepsie. Ale myslite, ze moze mat vplyv aj sutaz ktoru hraju? Zaujimalo.by ma kvalitativne porovnanie MLS vs Saudi liga.

Reagovat
Salfovic

MLS je jasně lepší. V SA za něco stojí jen těch pár nadtýmů.

Reagovat
antiHavel

Prej jasně

Reagovat
JacoBee

Ano, bez debat

Reagovat
lahodna.krepelka

vsak ma pravdu, jedine v cem je SA lepsi je nedodrzovani lidskych prav a pocet ran bicem

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
kaja900

Mám vsazeno Messi asistence.. ale když vidím jak hrají vše na něj zase, tak to bude ko vystřelil za ty dva zápasy vůbec i někdo jiný?

Reagovat
antiHavel

Mě právě překvapilo jak všichni na Ronalda, Ronalda, přitom tady se to hraje total na jednoho hráče. No zatím slabí soupeři proti nim, tak jim to vychází,,,

Reagovat
kaja900

Ronaldo neměl ten první zápas ani jednu pořádnou šanci skoro.. jen jednu a to tu ještě lidi nadávali že to vzal Brunovi

Reagovat
Profesor Ikebara

A Portugalsko to hrálo jak?

Reagovat
antiHavel

Dyť moc u míče nebyl ani,,,

Reagovat
Profesor Ikebara

Ale vše hráli na něj. To že u míče nebyl je jeho vina. Neustále byl v ofsajdu .

Reagovat
kaja900

Nehráli na něj reálně vůbec.. hráli jen na co největší počet přihrávek

Reagovat
lahodna.krepelka

vi nekdo kdo drzi rekord nejvice asistenci ever na Mundialu? A na jakem miste je aktualne Messidona? jestli by zlomil i tento rekord tak to by bylo vau!

Reagovat
Referee©

Kdo vsází, dal bych teď nějaký over na karty. Teď totiž přijde supervisor do šatny a taktně naznačí, že by to chtělo karty, aby se to nevymklo. Tihle rozhodčí, ale cit nikdy moc nemají, takže začne pořádný mariáš

Reagovat
lahodna.krepelka

hodne by me zajimalo co se odehrava ted v hlavicce cr7? ten musi byt v agonii

mne je za neho snad i trapne, kdyz porovnam jeho vykony z ms katar s dnesnimi vykony messiho...... mozna jsou argentinci inteligentnejsi a umi vyuzivat svou legendu lepe nez portugalci, ale ten kontrast mezi obema hraci je sileny.

tam kde schopnosti cr7 konci, tak tam Messiho schopnosti teprve zacinaji.... cr7 ma ego, ale hodne se precenuje to, ze mu ego zatemnuje mozek. Vseobecne iq i bez ega v hlavni roli ma Messi jasne vyssi nez Ronaldo. a hlavne messi je lepsi clovek.

Reagovat
Pithivier

Hlavne mu to budou vsichni nadosmrti pripominat, ze nikdy nebyl lepsi nez Leos

Reagovat
O.Giroud

išiel si dať do posilky asi 6. fázu

Reagovat
lahodna.krepelka

abs ci pekac nevyhravaji zapasy ve fotbale

messi ma lepsi vsechno od strely, prihravek, driblinku, rychlosti, zrychleni, pozicnost az po nasazeni a vision.

Dnes uz i ta hlavou nevyzniva jednoznacne ve prospech cr7 protoze jeho CNS reaguje strasne pomalu a nepresne.. hand - eye koordinace je taky pryc. jestli ma Cristiano nejakou sebereflexi tak to zabali

Reagovat
O.Giroud

ale zamestná ti to hlavičku

Reagovat
Fairplay

Messi se dobře adaptoval a hraje úsporně, ale ta jeho magická technika stále stačí, aby převzal balon, obešel hráče, udělal si prostor a zakončil. A zakončuje technické umístěné střely. Ronaldo kromě hlaviček je ve vápně jak slon v porcelánu, neumí si zpracovat balon na malém prostoru, rychlostně nepředskočí hráče a jeho hra se omezila na střely z první, u hlaviček to jde, nohama je to nic moc. Kor když všechno rve na sílu až za staďák. Přínos nulovej.

Plus 3.5 roku v Arábii mu moc neprospívá, to je jak na paralympiádě. Vždyť ten jejich tým je obraz portugalské repre - kdokoli organizovanější to hraje kvalitně poctivě zezadu, tak je Ronaldo ztracenej, ať jsou to zápasy proti Al Hilalu nebo ta jejich asijská liga mistrů, co v ní vždycky vyhoří...

Reagovat
Cotton

Já myslím, že zrovna tohle je mu celkem jedno

Reagovat
lahodna.krepelka

cotton, pri vis ucte, koluje historka kterou vypustil Rio Ferdinand kdyz spolu hrali v MU. On porazil bez zraku lidi a kamer Ronalda v pingpongu a cr7 tu prohru neunesl.... koupil si pingpongovy stul a zacal trenovat. Nasledne vyzval Ferdinanda na odvetu a porazil ho v pingpongu. dokud mu to cr7 nevratil, tak s nim nebyla rec.

predstava ze by Ronaldovi bylo jedna rivalita s Messim ve fotbale, ktera je narozdil od pinbgpongu s Roi Ferdinandem VEREJNA pod drobnohledem miliard lidi - jevi se to nepravdepodobne ze by mu to bylo jedno.

Reagovat
Cotton

Tak to už je nějaká diagnóza no.

Ale právě protože je ta rivalita spíš veřejná a na sockách, tak si myslím, že on sám to tolik neprožívá. Třeba jo, kdo ví.

Reagovat
antiHavel

Nebuď vůl, mrkni na sestřihy jak Ronaldo např. pomáhá hráčům, zajímá se o ostatní atd,,, Tyhle hovna s egem, kdyby to tak bylo, tak to vypadá jinak,,, A poslední větou si to zabil total, haha

Reagovat
lahodna.krepelka

sestrihy se daji udelat ze vseho, jsou zavadejici

skutecna pomoc a altruismus se projevuje nenucene bez zraku kamer. u ronalda je vse vyfabrikovane. on pomaha dokud z toho ma sam uzitek, ale jakmile by se proti nemu nekdo postavil, tak je zle a bude plivat jed

messi nepotrebuje davat na odiv a rikat ze je nejelpsi nebo jak pomaha lidem okolo sebe.

to je jako v tenise, alcaraz nebo djokovic pomahaji mladym hracu a berou si je k sobe do akademie

(viz Mensik). ale federer jakmile citil ze je nejkdo lepsi, tak je zacal ignorovat, to je vseobecna znama pravda. tam se ukaze skutecny charakter. cr7 i federer jsou oba falesni

Reagovat
HalaMadrid_Flx

Typičo to je moc

Reagovat
D10S

Dúfam , že v treťom zápase už uvidím na hrote niekoho iného ako Lautara…. Kľudne aj Simeoneho tvl…. A snáď sa dočkáme aj Juliana a Paza s čo najväčšou porciou.

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
lahodna.krepelka

k predchozimu tematu, ai nasla toto

"Rekord v nejvyšším počtu asistencí v historii mistrovství světa ve fotbale drží společně argentinské legendy Lionel Messi a Diego Maradona, z nichž každý zaznamenal 8 asistencí.Podrobnější statistiky zohledňují historické monitorování dat, které se datuje od roku 1966."

takze on uz ma i rekord v asistencich, to je naprosto absurdni

Reagovat
JacoBee

Reagovat
John Obi Mikel

První zápas podalo Alžírsko protest, druhý zápas si stěžuje asistent trenéra, že Argentincům nadržujou. .

Reagovat
Gremlin

Ale tak to, že sa Argentíne dosť nadržuje to všetci vieme. Tak to bolo aj na minulom turnaji. Pritom je to jeden z najzákernejších tímov na svete. Rakúšania ale nejakí priposraní, hrajú tak ako keby o tom nevedeli..

Reagovat
Rox

Rakousko mělo být už dávno v 10, na co si stěžujou? Jsem zvedavej, jestli se bude rozebírat to rameno mimo hru. Jasná redka.

Reagovat
John Obi Mikel

Taky jsem se tomu zrovna dneska divil, asi nějakej Turborakušák.

Reagovat
Kincl

Dobrá válka, to mě baví

Reagovat
bartlu

Tvle Messi dneska mimo, ale neskutečně

Reagovat
ACSeRw!n

Paz by byl lepsi

Reagovat
Kiss Me Polka!

Reagovat
Profesor Ikebara

Jako není to ono, ale chtěl bych vidět tebe, kdybys měl tátu v nemocnici.

Reagovat
Salfovic

To byl už v prvním zápase. A nemělo by to být zas tak vážné.

Reagovat
Profesor Ikebara

I tak to máš v palici.

Reagovat
Profesor Ikebara

S těma žlutýma pěkně šetří..

Reagovat
Kincl

Ty kráso odkud ho sehnali toho rozhodčího? Nějaký křovák ne?

Reagovat
Sandst0rm

BAN

Reagovat
Sandst0rm

Je to exotický rozhodčí. Dávej si bacha nebo tě content trainee bude mít v hledáčku

Reagovat
Kincl

Aha on je z Egypta tak to hodně vysvětluje. Línej vytahnout i karty

Reagovat
Sandst0rm

nikdo nenabízí baksis tak nevytahuje karty

Reagovat
djiros

Romero by normálně už byl venku

Reagovat
O.Giroud

tak to skoro v každom jeho zápase

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Kixi Syhimour

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Čenda

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Kejza

Reagovat
CN

Shakira v 49 jako hodně slušná

Reagovat
Kincl

To jo, ale bylo vidět že už má nějaké úpravy zřejmě (vypadala dost natekle)

Reagovat
netopier

Stočili kilometre

Reagovat
Cotton

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Messiáš

Reagovat
Čenda

Reagovat
arvncrtx

Reagovat
Kejza

Reagovat
Sandst0rm

Facelift už tam bude

Reagovat
CN

a? V tom věku je to asi jasný, když se živý hlavně vystupováním.

Reagovat
Lubinterista

Hlavně ať drží hubu, to se nedá poslouchat

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Cotton

Nechápu, kde Piqué sehnal lepší

Reagovat
$d0lar$

To je zapas k pobliti.

Reagovat
Pharrell

Jn úplně na houby match . Skoro nic závažného se tam ani neděje .

Reagovat
Cotton

Pravého Dolara zabanovali?

Reagovat
Profesor Ikebara

Co máte někteří změněné nicky? Něco mi uniklo?

Reagovat
Zephyr

Content Trainee úřaduje

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
Sandst0rm

No nějaká policy livesportu, kdy chtějí patrně vymýtit různé -ismy z diskuzí

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
Cotton

A co nějaká svoboda slova?

Reagovat
John Obi Mikel

asi archaISMUS::

Reagovat
Hardrada

Kdo?

Reagovat
Profesor Ikebara

Sand, Dolar..

Reagovat
Hardrada

Tady zacala tvrda cenzura, no

Reagovat
Lubinterista

Zakrývani klavesnic rukou

Reagovat
Cotton

Reagovat
Čenda

Reagovat
Messiáš

Reagovat
arvncrtx

Reagovat
el Principito

Reagovat
Ctenar

Reagovat
Kejza

Reagovat
ACSeRw!n

slusnej kulecnik dnes

Reagovat
Profesor Ikebara

Teď doslova

Reagovat
Moshe Dajan

ta teč byla vidět i z vesmíru

Reagovat
Profesor Ikebara

To teda

Reagovat
Pepesma

Reagovat
Rothbard

V tomhle zápase je ze strany rozhodčích tak nějak takřka všechno naopak.

Reagovat
Salfovic

Jsem zvědavej, jestli budou v PO nasazováni podle předvedených výkonů nebo podle kvót.

Reagovat
Sandst0rm

Obojí

Reagovat
Free_player

Tak ještě jeden Atlético pojďme

Reagovat
lahodna.krepelka

rozhodci musi jit na laserovou operaci oci

Reagovat
Kincl

Vypadá jak Egyptská verze Borata.

Reagovat
Profesor Ikebara

Mě se líbí, že se nepíská každá sračka, ale tady to vypadá, že bylo hojně sázeno na žluté ne?

Reagovat
Kincl

Tady žádný nemocný zavisláci nejsou neboj.

Reagovat
Profesor Ikebara

No , myslel jsem ale v tomto zápase.

Reagovat
Profesor Ikebara

..Jako celkově ve světě..

Reagovat
Kixi Syhimour

Laimer

Reagovat
Geordies

Ten Laimer

Reagovat
Lupi_1927

Laimer je hrozný koště. Furt se všemu diví a řehtá se jak osel...

Reagovat
Hardrada

Ty kraso, chcanka Medina hraje v zakladu repre. Jsem v soku

Reagovat
$d0lar$

Tohle je fakt smutnej obrázek co ta Argentina hraje.. takovou obrannou sracku bez zájmu hrat dopredu, kdyz vedou o gol

Reagovat
Profesor Ikebara

Oni ti Rakušáci nehrají vůbec špatně. Takový ten německý poctivý fotbal, který Argentině nikdy nevoněl.

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Salfovic

Koubek influencer

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Rothbard

Rakousko vyrovná?!

Reagovat
Sandst0rm

Mohlo by. Nic jinýho si Argentinci nezaslouží

Reagovat
Salfovic

Jo, z penalty po ruce Messiho.

Reagovat
Ctenar

Messi ve vlastním vápně, no nevím.

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Cotton

Reagovat
ACSeRw!n

maji to skvele propracovane a obrany vyhravaji MS

Reagovat
Tomanatura

Ses vzbudil ted? Hrajou tak 6 let pod Scalonim, vyhrali vse, co se dalo.

Reagovat
Swarley

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Dominator

Reagovat
raduinho

Reagovat
Visca el barca

Reagovat
Kejza

Reagovat
lahodna.krepelka

je to stejne celkem paradoxni videt rakusany kousajici si nehty v hledisti dneska, ale byl to pred vice nez 80 lety rakousky malir a veteran z prvni svetove valky kterej zpusobil masivni priliv nemcu do Argentiny po druhe svetove a tim doslo i k posileni genoveho fondu argentincu z cehoz mohou ted tezit na mundialu

kruh se uzavrel no

Reagovat
Kincl

No homo, ale Paredes vypadá dobře, ty oči jak kdyby se ti dívali do duše

Reagovat
John Obi Mikel

Kde je Taiger, aby mu dal hodnocení?

Reagovat
Gunner91

V Brne na Cejlu takovych potkas nekolik na kazdych 100 metrech.

Reagovat
Kincl

Tam nejezdím, radši to objedu, než se nervovat tím jak to tam vypadá

Reagovat
$d0lar$

Souhlas, fešák

Reagovat
Moshe Dajan

Paredes klasika

Reagovat
John Obi Mikel

Paredes klasik dobytek

Reagovat
martin.b

Wimmer dal vedle

Reagovat
Hardrada

Je fakt, ze tahle Argentina musi byt nejzmrdovejsi tym v historii. Tam neni krome Messiho a Lautara hrac, ze kteryho by se clovek nechtel poblejt

Reagovat
O.Giroud

ešte Julian, ale tak Argentína je tým známa no, fakt neexistuje snáď tím kde je viac nesympatických hráčov než práve tam

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
O.Giroud

Messsssssssssisisiisisiss

Reagovat
Moshe Dajan

bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůh

Reagovat
Profesor Ikebara

To je démon twl

Reagovat
Gremlin

Schlager 2 goly tento zápas.

Reagovat
ondris

goat

Reagovat
CN

Ten si z nich dělá prdel

Reagovat
Ritchie

To snad dělají ti Argentici schválně ne? Že nechají vše na Messim.

Reagovat
lahodna.krepelka

Messi je FOTBALOVY BUH. zdravime HATERY! :))

Reagovat
Sandst0rm

Danso reflex

Reagovat
Kiss Me Polka!

Argentina = Messi

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Free_player

Goat ... Prošel jak mezi kuželkama

Reagovat
DonAndres

Hoši my žijeme v Leově éře a můžeme tohle videeeeeeeeet! Absolutní král. Tolik emocí

Reagovat
John Obi Mikel

Tak hlavne nedavej dalsi, at mi vyjde tip

Reagovat
lahodna.krepelka

i messiho spatny vykon je stale lepsi nez nejlepsi mozny Ronalduv vykon, dva odlisne svety

Reagovat
antiHavel

ty ses debílek, haha

Reagovat
Messiáš

Reagovat
fenixLFC

*hihi

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Hardrada

150 milionovej utocnik chladnokrevne

Reagovat
O.Giroud

to bol Julian? to bola katastrofa

Reagovat
F.o.X.i.K

Reagovat
Dominator

Reagovat
Moshe Dajan

to je bůh kurva, učte se čeští šašci, jak se běhá v 98.minutě v 39 letech!

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Pharrell

*********

Reagovat
Swarley

To je neskutecny

Reagovat
Profesor Ikebara

Klaním se vám pane Messi

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Whitemedia

Já se z něj fakt regulérně zeseru, to je šílenec.

Reagovat
martin.b

ten už je minimálně top 5 v Ballon d'Or ... :D

Reagovat
Moshe Dajan

na zlatý míč přece podle realistů jede nějaký Valverde

Reagovat
John Obi Mikel

Asi to řekli Tchouamenimu a tomu se to nelíbilo

Reagovat
CN

Argentina dneska hodně úspornej výkon, ale v klidu si došli pro 3 body

Co musí zlepšit je ale ta závislost na Messim, protože ostatní útočníci jsou úplně mimo a hrát jenom na Lea nejde napořád.

Reagovat
Whitemedia

Rakušani žádní amatéři a on by jim tam úplně na pohodu nasypal další hattrick, kdyby si v prvním poločase nevybral slabší chvilky v zakončení, nerozumím už ničemu.

Reagovat
Kiss Me Polka!

nemyslel, jsem si, ze se může přiblížit k tomu výkonu z minulého MS. ale 5 gólů po dvou zapasech

Reagovat
Gremlin

Velmi slabo hrali, neskutočne neohrabaný v útoku. Za celý zápas jediná golová šanca. Dajú na hrot kolohnáta a prvý center na neho dajú v 65 min. Velmi slabí , ustrachaný výkon od nich, pri tom Argentina hrala len to čo jej stačilo.

Reagovat
$d0lar$

Reagovat
lahodna.krepelka

cemu nerozumis

jsou nadcasovi hraci jako messi a pele kteri zkratka popirali ci popiraji vsechny fyzikalni zakony. to je neco tak uzasneho a presto realneho

Reagovat
antiHavel

Měli bychom si užívat, že ho vidíme hrát.

Reagovat
netopier

Ja už som

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Beči

Reagovat
John Obi Mikel

A teď si vemte kolik mohl mít gólů, kdyby měli 2010 a 2018 normálního trenéra, který jej uměl dobře využít jako Scaloni

Reagovat
vladino10

Otázka je či mal vtedy na to mentalitu- ten tlak naňho bol veľký a pred rokmi naňho bola aj kritika za repre výkony. V nejakom finále copa America nekopol penaltu...nemusí to byť čisto trénermi, aj keď teda Diego bol haluz no

Reagovat
lahodna.krepelka

naprosty souhlas

je dost velkem zjednoduseni rict ze se scalonim by v roce 2010 udelali titul ms.... mozna by se s nim ani nedostali do finale v roce 2014

vsechno se deje z nejakeho duvodu

Reagovat
technecium

Taky měli faktor Higuain, ktery se v jakýmkoliv finále proměnil na krále kopyt.

Ale ani Scaloni by s tím týmem v roce 2018 nic neudělal, kde není záloha není úspěch a tam fakt nebylo kde brat.

Reagovat
alcantara

Teaz tam ma Lautara a odolava.

Reagovat
Visca el barca

Reagovat
Tzikin

Reagovat
technecium

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Dominator

Reagovat
Salfovic

Reagovat
Fairplay

To podle mě nejde srovnávat, teď by ten tým za Messiho na hřišti nechal duši, před lety to bylo kolbiště jak ve francouzský nebo portugalský repre, plus tam bylo těch individualit mnohem víc, např 2010 měli snad 5 v tu dobu světových útočníků (Messi, Tevez, Higuain, Milito, Aguero), ono to mnohdy udělá víc škody než užitku. Podívej na Portugalsko, tolik světových záložníků a na hřišti bys nepoznal, že je Bruno (dříve Bernardo) nejlepší hráč PL a Neves s Vitinhou nejlepší dvojice ve Francii a snad i Evropě.

Reagovat
zekq

tvl to je fakt kokot ten Messi ,kamkoliv kopne mic tak se to k nemu vrati vic stesti snad nemuzu mit

Reagovat
bartlu

Tak reálně ten poslední gól měla byt asistence…ale jak se říká, pokud to chceš mít pořádně, musíš to udělat sam…

Reagovat
lahodna.krepelka

a kdyby alvarez dal, tak by se Messi osamostatnil v cele nejvice asistenci na gol v historii na MS

Messi - 9 asistenci

Maradona - 8 asistenci

Reagovat
Rox

Nemate ještě v Bohnicích večerku jo? Zrovna když jsi mel po třech a půl letech nakročeno k propuštění co?

Reagovat
zekq

tvl ted jsi mne fakt dostal ????????????????‍♂️

Reagovat
Moshe Dajan

messi kamera

Reagovat
Jordi Alba

Nejde nemilovat.

Reagovat
patas92

Reagovat
Cotton

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
Cracker10

Reagovat
Pharrell

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
iamek

Reagovat
ondris

Reagovat
raduinho

Reagovat
Čenda

Reagovat
Vápeník

Reagovat
Beči

Reagovat
Free_player

Reagovat
Moshe Dajan

badass procházka

Reagovat
DonAndres

Total

Reagovat
Kincl

Působí strašně jako introvert, musí být masakr ten tlak a zájem v jeho podání zvládat.

Reagovat
Cotton

Reagovat
Yuriewitsch

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
iamek

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Beči

Reagovat
Cotton

To je stejně super, jak jim připravil několik gólovek, ale ti dřeváci to vždycky zazdili, tak to prostě vzal na sebe a hotovo

Reagovat
lahodna.krepelka

oni ani nemusi hrat na Messiho, ale on to vsechno rozhodne stejne sam

skoro se nabizi ta analogie ze Messi se nesnazi a spadne mu holka snu do klinu,, Ronaldo by se pretrhnul aby dal gol a paradoxne se o nej mic ani neotre a zustane na ocet

Reagovat
Ichbin Kobalt

chudak Ronaldo,jak to viděl,musel rozkopat cely pokoj

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Moshe Dajan

Un genio total - myslím, že to znamenalo, že všechno je super! to si děláte píču

Reagovat
DidusIneptus

To se píše španělsky Pichu

Reagovat
Cotton

Reportér na Novasportu dobrej frajer. Projdou kolem něj stovky lidí a nic, ale jakmile uvidí nějakou bloncku, tak ji zastaví a chce rozhovor. Tah na branku jak Messi.

Reagovat
Bonzaj

Jak se dělá profesionální novinařina "Hi guys, do you speak english?"

Reagovat
DonAndres

A když vycítíš ze angličtina kulhá, hodíš tam espaňa

Reagovat
Profesor Ikebara

Ty pičo, oni místo toho, aby oslavovali jeho výkon, tak se vrací k předchozímu zápasu. Jděte do zadele

Reagovat
Pharrell

Reagovat
-R2D2-

Měl dát ještě tu poslední šanci z přímáku…

Reagovat
technecium

Reagovat
Free_player

Reagovat
Pharrell

No to teda fakt měl

Reagovat
REPLIKATOR

Messiáš GOAT

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Messiáš

Reagovat
Morgue

Mu tam v tom FC26 nastavili, nějakou špatnou obtížnost ne?

Reagovat
r.mrazik

Nejlepší hráč historie. Neskutečný .

Reagovat
Visca el barca

Tohle je nádherný Král

Reagovat
Pharrell

Reagovat
DidusIneptus

Rakousko hrálo vyrovnanou partii

Lionel Messi

Reagovat
Jason_

2:0

Reagovat
Beči

No shit, Sherlock.

Reagovat
Pharrell

Reagovat
oli9

Messi absolutni král . Smekám vyhral vsechno co mohl a porad ho to bavi a jak ukazuje na MS je vyjimecny a hlavne pro ten tým strašne platný

Reagovat
Beči

Reagovat
Free_player

Reagovat
Beči

Messi naprostý GOAT. Kdo o tom ještě pořád pochybuje, je zaslepený.

Reagovat
oli9

Reagovat
Fairplay

Zatím si to mažou víc na chleba než 2022, jsem zvědav, jestli takhle hladce projdou celým turnajem. Zatím jednoznačně nejlepší tým na turnaji a zdaleka největší favorit turnaje. Argentina

Reagovat
Alons0

2022 dostali hned na začátku facku, teď si budou myslet, že to půjde samo, a Vozinha je ve čtvrtfinále vychytá.

Reagovat
Beči

Reagovat
herold

Souhlasim, ale myslim si,že na ty největší favority to stačit už nebude a v PO vyletí i s Marokem nebo s černou Afrikou.

Reagovat
Allianz_Arena

Argentina bude opět těžko k poražení. Nemají na každém postu top hráče, ale je to až neuvěřitelně týmové a skvěle postavené. Messi je fotbalový mimozemšťan, ale nezapomínat na Scaloniho, ten má na tomhle všem naprosto zásadní podíl.

Reagovat
Beči

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Messiáš

Reagovat
John Obi Mikel

To jde hodně za Scalonim, tohle trénovat takovej Sampaoli nebo Setien, tak končej max ve čtvrtfinále na obou turnajích.

Reagovat
Mateo16

Prestaňte onanovat nad tým dôchodcom príde silnejší super a ide domov

Toto je strašná hanba ake tímy sa dostávajú na MS nemá to uroven

Reagovat
Tomanatura

10 roku na ef, to uz ti neco kolem 30 bude. Tisice prispevku, hodiny casu a stejne z tebe furt lezou hovna. Jak se rika, ze casem clovek zmoudri, tak to nefunguje u kazdeho.

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Pithivier

Reagovat
fsada

Mateo16 .... Jedním slovem jsi mimo

Reagovat
John Obi Mikel

Já ho taky nikdy neměl rád, ale musíš uznat, že klobouk dolů před ním v jeho letech 5 gólů na MS.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele